Перейти к содержанию

Осінь2018\ Зима2019


ромео

Рекомендуемые сообщения

Сьогодні нарешті зібрав в зиму останні  вісім вуликів і поставив їм смужки від кліща. Ще так пізно ніколи не ставив... Хоча як не приглядався, кліща на бджолах не бачив..

Засіву  в жодній сім'ї не було не дивлячись що матки молоді. Розплід якщо і є, то на виході. В більшості взагалі розплоду не має. В деяких перги більше ніж меду - прийдеться перетасовувати з іншими сім'ями. Погода супер сьогодні - хоча в ранці було  всього 6 тепла, але в день близько 23 і сонячно. Вдалось гарно по працювати...:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Бджолопотам сказал:

і поставив їм смужки від кліща. Ще так пізно ніколи не ставив.

 а чого так пізно?, смужки на то і смужки щоб працювати при наявності розплоду:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

перед обработкой з дымпушки заметил что в моем "тактике" в флакончике появились хлопя, решил попробовать пшикнуть таким но положить контрольки. Через двое суток на 4 контрольках обнаружен 1 клещ, склонаюсь к не эфективности "хлопчатого тактика" и буду в понедельник дыметь повторно (благо товарищ с Салтова обещал привезти, за что ему поклон)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, larson сказав:

 а чого так пізно?, смужки на то і смужки щоб працювати при наявності розплоду:dntknw:

Та перейшов на іншу роботу, тепер буду скорочувати пасіку - не вистачає часу, то погода не дозволяла...... Переходжу в категорію - "пасічник вихідного дня" і то... раз на два тижні буде змога добратись на пасіку.......:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Бджолопотам сказал:

перейшов на іншу роботу, тепер буду скорочувати пасіку - не вистачає часу, то погода не дозволяла...... Переходжу в категорію - "пасічник вихідного дня

 Менше народу, більше кисню :umora:

А може треба не пасіку скорочувати ( у аватарці вказана кількість сімей 21-30), а переходити на інші технології догляду за бджолами.? Повірте, маючи постійну роботу у місті ( тобто пасіка не на городі), доглядати пасіку у100+ реально. І зібрала бджілок на зиму до 10 вересня, а тепер на пасіці до середини березня не появлюся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Надія сказал:

 

А може треба не пасіку скорочувати ( у аватарці вказана кількість сімей 21-30), а переходити на інші технології догляду за бджолами.? Повірте, маючи постійну роботу у місті ( тобто пасіка не на городі), доглядати пасіку у100+ реально. І зібрала бджілок на зиму до 10 вересня, а тепер на пасіці до середини березня не появлюся.

Так не у всех пасека чтоб наработаться. У некоторых и для души.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Надія сказав:

Повірте, маючи постійну роботу у місті ( тобто пасіка не на городі), доглядати пасіку у100+ реально

"Дело для нас новое, не освоенное...":) Побачимо...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Бджолопотам сказал:

Сьогодні нарешті зібрав в зиму останні  вісім вуликів і поставив їм смужки від кліща. Ще так пізно ніколи не ставив... Хоча як не приглядався, кліща на бджолах не бачив..

Засіву  в жодній сім'ї не було не дивлячись що матки молоді. Розплід якщо і є, то на виході. В більшості взагалі розплоду не має. В деяких перги більше ніж меду - прийдеться перетасовувати з іншими сім'ями. Погода супер сьогодні - хоча в ранці було  всього 6 тепла, але в день близько 23 і сонячно. Вдалось гарно по працювати...:ay:

А бипином или тактиком обрабатывать не планируете?

З.Ы. Удивлён, что никого не волнует протест пчеловодов в Киеве. Ни одного комментария!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, ss77 сказав:

А бипином или тактиком обрабатывать не планируете?

З.Ы. Удивлён, что никого не волнует протест пчеловодов в Киеве. Ни одного комментария!

Ні... додаткових обробок не буде.

Щодо мітингу під Радою - створена окрема тема...:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Надія сказал:

 а переходити на інші технології догляду за бджолами.? Повірте, маючи постійну роботу у місті ( тобто пасіка не на городі), доглядати пасіку у100+ реально. 

Знаю эту технологию!))

Назыаается, пока я в городе, за пасекой бегают соседи. Не знают, что делать и куда воду наливать, чтобы цыплят, коз и коров  не жалили.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Bombus сказал:

Знаю эту технологию!))

Назыаается, пока я в городе, за пасекой бегают соседи. Не знают, что делать и куда воду наливать, чтобы цыплят, коз и коров  не жалили.;)

Ви себе до першої чи другої категорії відносите?:hmm:

34 минуты назад, Бджолопотам сказал:
1 час назад, ss77 сказал:

З.Ы. Удивлён, что никого не волнует протест пчеловодов в Киеве. Ни одного комментария!

Щодо мітингу під Радою - створена окрема тема...:wave:

Навіть дві... теми:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Надія сказав:

 Менше народу, більше кисню :umora:

А може треба не пасіку скорочувати ( у аватарці вказана кількість сімей 21-30), а переходити на інші технології догляду за бджолами.? Повірте, маючи постійну роботу у місті ( тобто пасіка не на городі), доглядати пасіку у100+ реально. І зібрала бджілок на зиму до 10 вересня, а тепер на пасіці до середини березня не появлюся.

А воно того треба?При нинішніх порівняльних цінах на мед та наявності нормально оплачуваної роботи приходить усвідомлення ,що треба зупинитися (для душі вистачить і 5 сімей).Бо коли нема бажання додаткових рухів робити для реалізації наявного меду, то така ситуація трохи гнітить морально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Bombus сказал:

Знаю эту технологию!))

Назыаается, пока я в городе, за пасекой бегают соседи. Не знают, что делать и куда воду наливать, чтобы цыплят, коз и коров  не жалили.

Ну може у вас і бігають . Раз ви знаєте цю технологію. А від моїх бджілок до найближчого села 3 км

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, samitnyj сказал:

А воно того треба?При нинішніх порівняльних цінах на мед та наявності нормально оплачуваної роботи приходить усвідомлення ,що треба зупинитися (для душі вистачить і 5 сімей).Бо коли нема бажання додаткових рухів робити для реалізації наявного меду, то така ситуація трохи гнітить морально.

Ключові слова НОРМАЛьНО ОПЛАЧУВАНА РОБОТА. У нас в Україні незначний відсоток людей отримує НОРМАЛЬНУ зарплату. Я свою у 8000 не вважаю нормальною, бо з неї лише за газ треба в зимку віддати до 4000 + світло, вода, сміття, інтернет. Тому пасіка - то і для душі, то і основна робота, бо з неї дохід більший

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Надія сказал:

Ну може у вас і бігають . Раз ви знаєте цю технологію. А від моїх бджілок до найближчого села 3 км

И полгода совсем, а летом пять дней в неделю она стоит без присмотра?) Пасека 100 +?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Bombus сказал:

И полгода совсем, а летом пять дней в неделю она стоит без присмотра?

Летом на пасеке в поле (благо у учителей отпуск 2 месяца). Сейчас оставила в закрытых павильйонах, рассчиталась с работы и уехала в Польшу. В марте вернусь и начну новый сезон и в планах расширение дальше

  В 23.09.2018 в 12:19, Сергей Тюркин сказал:

Та жадни. жадни.  хто не жадный той вже в Польше.

:ole_ole:

Немного слукавила, что полностю собрала на зиму. Чуть позже Сережа еще пчелок бипином или тактиком продымит. Но улья точно открывать до весны никто не будет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Надія сказал:

Летом на пасеке в поле (благо у учителей отпуск 2 месяца). Сейчас оставила в закрытых павильйонах, рассчиталась с работы и уехала в Польшу. В марте вернусь и начну новый сезон и в планах расширение дальше

 
 

 

 

Не бережете Вы скбя,Надя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, КАЕ сказал:

Не бережете Вы скбя,Надя

Дети стимулируют

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Надія сказал:

Дети стимулируют

Я категорический противник чтобы женщины ездили на зароботки.Женщины должны дома уют поддерживать,воспитанием детей заниматься.Неизвестно где мы больше найдем ,а где потеряем.Желательно чтобы семья существовала как и должна быть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, КАЕ сказал:

Я категорический противник чтобы женщины ездили на зароботки.Женщины должны дома уют поддерживать,воспитанием детей заниматься.Неизвестно где мы больше найдем ,а где потеряем.Желательно чтобы семья существовала как и должна быть.

Да, по нашим понятиям оно так и должно быть. Я тоже за то, что бы женщины занимались домом и детьми. Но жизнь вносит свои коррективы, и тогда поступаем в зависимости от ситуации

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гарна погода, - і дівки добре беруть на відсос маломедні рамки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Bombus сказал:

Вы не знаете, что я живу на пасеке?)

А хто про сторожа нам тут розповідав? І про його періодичні відвідини...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Надія сказал:

 

:ole_ole:

Немного слукавила, что полностю собрала на зиму. Чуть позже Сережа еще пчелок бипином или тактиком продымит. Но улья точно открывать до весны никто не будет

В смысле слукавила ??  в зиму ты ведь собрала..  а тактиком то я обработаю нигде не денусь.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво стало: хто коли восени з корпусів знімає Роздільні Решітки ?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора складав корпусні - тішився як дитина. Сила сімей нормальна, корму вдосталь. З окремих повномедки навіть відбирав.

Сьогодні перейшов до лежаків - ледь не плакав: сильних - одиниці, багато слабачків (прийдеться об'єднувати, минулого року не було жодного), в більшості з кормом напряг. Розпечатував маломедки, ставив за щит. Хай хоч так.

Майбуть найгірше за свій досвід зустрічаю зиму. Непокоїть і те, що запасу маломедок на весну практично нема. Навіть по 1 рамці на сім'ю не набереться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...