Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Зустріч форумчан 2019 р. у Бухті Вікінгів. Опитування.   07/13/2019

Звертаю увагу форумчан на попередню пропозицію пана Михайла @miro вчетверте зібратися у вересні на зустріч форумчан у Бухті Вікінгів та прохання відписатися в темі зацікавлених.  http://tochok.info/topic/13779-місце-провення-щорічної-зустрічі-форумчан-2019/   
ромео

Осінь2018\ Зима2019

1,831 posts in this topic

2 минуты назад, gardener сказал:

більше сімей поставите?

мишоловок і отрути, хай вибирають кому шо

2 минуты назад, gardener сказал:

мені легше. я тільки ногами перебираю...ні педалів...ні керма...:umora:

Що, знов 5 км ганяли?

1 година тому, Zinkevych19 сказав:

Сьогодні в мене вже був перший цьогорішний, можна так сказати повноцінний обліт, 

В холодочку було + 10, трохи вітрило. Ті що на вулиці - облетілись всі, поміняв дно, переглянув. Підмору мало, кормів вдосталь:ay:В павільоні не дивився, не літали (там пізніше прогріваються), а до обльоту я їх не дивлюся. Але якщо на вулиці все нормально, то там - тим більше (надіюсь). завтра прогляну на другому точку

4 хвилини тому, ромео сказав:

Що, знов 5 км ганяли?

точно, але вони якійсь чимраз довші стають:hmm:

16 хвилин тому, gardener сказав:

Підмору мало, кормів вдосталь

І ше забув... В усіх є розплід печатний...

47 минут назад, gardener сказал:

В холодочку було + 10, трохи вітрило.

А прогноз сколько обещал?

1 хвилину тому, Н. Петрович сказав:

А прогноз сколько обещал?

+5

Сьогодні обіцяють +10-11 чекаю гарний обліт. Погода сонячна вітру немає. Вчора роздав по рамочці меду, бо почали корма підїдати))). Всім гарного обльоту)))

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

2 часа назад, Gnat сказал:

бо почали корма підїдати))).

А до цього чим вони харчувалися?:umora:

Edited by ромео

поміняв дно...давно так не плакав...

Обліт...

Супер, усі облетілися, помітили територію;):ay::umora::ole_ole:

1 час назад, gardener сказал:

давно так не плакав...

Що сталося?

В затінку +10, три сім'ї що зимують на вулиці - роблять обліт, одна слабенько - видно що поодинокі бджоли тільки вилітають, глянув зверху - клуб ще тримає форму, розплоду не має. А от в двох інших сім'ях є розплід (в одної з них ще в середині зими було під подушкою тепло) - і роблять гарний обліт. Ще 26 сімей сидять в зимівнику - нажаль не має поки змоги винести, але там все чітко - ніде тепла зверху у сім'ях не відчувалось, так що там ще зимують...

Гарного всім обльоту. 

P.S. Хоча прогноз трішки напружує...

5d76cd422109.jpg

Edited by Бджолопотам

Нарешті обліт! :ole_ole:гарний, дружний по всій пасіці, ще зимують буквально кілька сімей, сидять в клубі в утеплених вуликах. Для мене і моїх бджілок зима можна сказати закінчилася,   з зими вийшли всі сім'ї, без втрат:ole_ole:, чого і всім бажаю.

Зимівкою задоволений, всі живі, підмору небагато, корму в більшості ще на одну зиму вистачить, окремі сім'ї досить сильно під'їли корми, треба підставляти резервні рамки з кормом. У всіх корпусних вуликах поміняв дно, в найближчі кілька днів обіцяють тепло, провірю всіх на наявність кормів, а як погода дозволить, то і ревізію проведу.

Ще раз бажаю всім гарного і швидшого обльоту, і, головне, виходу з зими без втрат!

ОБЛІТ, ОБЛІТ, ОБЛІТ!!!:ole_ole::ole_ole::ole_ole:

Приїхав перед обідом, вже деякі вискакували, на деяких вуликах на передній стінці є сліди опорожнення, видно кому припекло вискакували в недавні тепліші  вікна. Погода сонячна але сильні пориви вітру. Пасіка як раз добре захищена від підвітреного боку, тому обліт був гарний. Швиденько проглянув як і що вкого. Ще - 1 відводок, опоносився, два слабкі на "галочку" взяв і поклав канді. Є сім'ї і відводки які сидять в клубі і біля передньої стінки, теж помітив для себе. Один відводок дійшов від задньої стінки до передньої, майже кожен рік такі унікуми трапляється. Їхав додому то гарно літали. Повідкривав верхні льотки. Приїхав до гаража, а одна не літає, полізли тривожні думки. Але вскриття показало що все гут, сиділи в тісному клубі. Всі  без утеплення з осені, кинув мішковину. Взагалі стан пасіки добрий не зважаючи на декілька відводки.

73cb69b8efe12d9711567b7dd1e169fc.jpg

Відводок Карпатки , біля передньої стінки, тихенько сидить, кормів ще на одну зиму вистачить.

1070bda7c9f119eeb31b1bd4af468234.jpg

f79c85f17ad6cfdb61f3f5e6c8aae257.jpg

46318da7845574b76ba644af2ca4eb3d.jpg

2 години тому, САХНЮК сказав:

Що сталося?

Получив межи очі:umora: Маску одів, а шо там сітки нема - небачив:dntknw:

Передивився всі, декому перетасував рамки, тільки двом прийшлося брати рамки в інших.Тепер похолодання не страшне. Можемо ще навіть і позимувати трішки (але бажано шоб не довго)

Edited by gardener

Ось і перший привіт від весни!
За бортом на сонечку +16...+22. У кожного своя радість, а у мене своя - "прокинулися" мої трудівниці і розпочали сезон 2019! 
Хоча й без втрат не обійшлося (в основному відводки та й то через нестачу кормів, і машина тепер "в цяточку"), зате я тепер з оптимізмом і надією дивлюся на своїх бджілок. Скоро попрацюємо!!!

WP_20190217_11_31_56_Pro.thumb.jpg.7464bf96ae13dc005788dcd0203cb75c.jpgWP_20190217_11_32_05_Pro.thumb.jpg.94c52b404432bfe5bc401ad20e161bba.jpgWP_20190217_11_45_22_Pro.thumb.jpg.69ce5a66df7de631d49049eab0b59981.jpgWP_20190217_12_22_14_Pro.thumb.jpg.014823ce3329d3dc101a09781aef4c93.jpg

У нас під Києвом ОБЛІТ:ole_ole:!!! І гарний такий ОБЛІТ:ae:

В нас сьогодні теж повноцінні 100% обльоти! Перша доза бджолиної отрути, перший розпал димаря, перший прополіс на руках, перший швидкий поверхневий огляд... Окремі вже націлиись на перший медозбір - ось квітки відвідують. Певно той мед буде дорожчий за підсніжниковий.:)  

IMG_20190217_130147.jpg

IMG_20190217_121556.jpg

весна.jpg

Edited by Галичанин
Помилки

Мої дівчата сьогодні гарно облетілись! Передивився половину, утеплив і перетасував кормові рамки, розплод вже є в більшості сімей, навіть у баків і це при тому, що сім'ї зимували без утеплення. 

А до цього чим вони харчувалися?:umora:
Салом, часником, цибулькою)))

Сегодня +18 в тени, лето! Пчёлы вылетели опорожниться. Заглянул в одну семью. Как всегда, корма нетронуты, потолочины холодные. А народ ломанулся на речку.

IMG_5776.JPG

IMG_5778.JPG

И так, облёт прошёл, теперь ждём следующего окна и делаем полную ревизию, и хвалимся первой принесённой пыльцой.;)

9 минут назад, ss77 сказал:

Заглянул в одну семью. Как всегда, корма нетронуты, потолочины холодные.

Это как не тронуты? Тоже салом, чесноком, цыбулей питались?:umora:

27 минут назад, Gnat сказал:

Салом, часником, цибулькою)))

Это же антибиотик, не боитесь, что в анализах засветится?:umora:

7 хвилин тому, mits сказав:

И так, облёт прошёл, теперь ждём следующего окна и делаем полную ревизию, и хвалимся первой принесённой пыльцой.;)

а от першою пильцой, хвалитимуся я, значить носили з омели, але з кожним роком менше бо йде чистка омели і скоро раній пилок з омели буде втрачений, ревізію провів лише в нуклеусах, і роздав канді там де пішов розвиток.

Я на обліт не попав , сьогодні був сімейний день. Обліт був хороший бачу по кришках вуликів, підвікониках ,вікнах. Порядок досі наводять з підмор.

а от першою пильцой, хвалитимуся я, значить носили з омели, але з кожним роком менше бо йде чистка омели і скоро раній пилок з омели буде втрачений, ревізію провів лише в нуклеусах, і роздав канді там де пішов розвиток.
У мене в 2015 році в 20-23 лютого потягнули пилок.

32 минуты назад, Sasha456654 сказал:

Празник пчеловода ,стою обосраный и довольный

А я ще задоволений від того що сьогодні неділя , жінки не вивішували біизну , а то не уникби докорів прачок.