Перейти к содержанию

Осінь2018\ Зима2019


ромео

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, савд сказал:

Якось десь була тема про оплату пасічника, але не зміг знайти. Лісництво пропонує обслуговувати пасіку, вірніше починати з нуля-до 50 сімей. Фінансування забезпечує. Скільки коштує така робота?

200 грв в час

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ждал облета. В 15.15 было 7 градусов, ветер 6,5 м/с дожды моросящий.

Обидно. Холодно. Пчела злая. Ест канди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Гурович сказал:

200 грв в час

Маю на увазі Заробітна плата в місяць?  Оформлення офіційно.Взяток у нас слабенький. Медоносів сіють небагато

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, савд сказал:

Оформлення офіційно

значить оформлять на мінімалку, 4170 грн, преміювать себе самі будете, як що зможете

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.02.2019 в 15:59, shumila_1982 сказал:

Дай БОЖЕ нам скорішого ОБЛЬОТУ на цьому тижні! :IMHO: Весна буде РАННЯ!

Були надії на сьогодня, але марно - відать канді сподобалось! :umora: Будем чекать! В окремій сім ' ї  попробував рукою на тепло - погнали розплод, бо САМА ПЕРША ОБЛІТАЛАСЯ - мабудь її більше "пригріло" сонечко!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.02.2019 в 16:41, савд сказал:

Якось десь була тема про оплату пасічника, але не зміг знайти. Лісництво пропонує обслуговувати пасіку, вірніше починати з нуля-до 50 сімей. Фінансування забезпечує. Скільки коштує така робота?

А что Вы умеете ?

22 часа назад, Гурович сказал:

200 грв в час

Вы на столько уверены в квалификации пчеловода со стажем пару несколько лет и количеством 20 семей  что готовы  платить  2 000 (минимум) гр.  в день ?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, larson сказал:

значить оформлять на мінімалку, 4170 грн

Знаю пасічника у нашому районі який обслуговує 100 сімей на агрофірмі за мінімальну зарплату + раз в рік 500грн. до дня сільського робітника...

 

18 часов назад, larson сказал:

преміює себе сам

;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, САХНЮК сказал:

Знаю пасічника у нашому районі який обслуговує 100 сімей на агрофірмі за мінімальну зарплату + раз в рік 500грн. до дня сільського робітника...

 

;)

Хм, средний показатель меда на семью наверное 30 кг ?:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Були надії на сьогодня, але марно - відать канді сподобалось! :umora: Будем чекать! В окремій сім ' ї  попробував рукою на тепло - погнали розплод, бо САМА ПЕРША ОБЛІТАЛАСЯ - мабудь її більше "пригріло" сонечко!
Куди ви спішите , поставте себе на місце бджіл сидять собі кайфують в стані онабіозу рожеві сни дивляться про квіти і для чого їм вилітати на вулицю де +8 ледве сонце пробивається грипозна обстановко кругом. Довкола вуликів бігає якийсь хлоп незрозуміло що хоче , я би на їх місці так і сидів до тепліших днів .[emoji41]

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Джаз сказал:

Хм, средний показатель меда на семью наверное 30 кг ?:crazy:

І всі задоволені.;)

Навіть при меншій продуктивності:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, САХНЮК сказал:

який обслуговує 100 сімей на агрофірмі

зато в нього голова неболить  коли йому треба люди на допоміжні роботи або транспорт і плюс офіційне працевлаштування, так шо тут незрозуміло кому ще повезло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.02.2019 в 18:41, савд сказав:

Якось десь була тема про оплату пасічника, але не зміг знайти. Лісництво пропонує обслуговувати пасіку, вірніше починати з нуля-до 50 сімей. Фінансування забезпечує. Скільки коштує така робота?

Мені знайома ситуація, пасічник працює в фірмі, обслуговує до 80 бджолосімей, працевлаштований офіційно з квітня - вересень, заробітна плата до 7000 грн/міс. Пасіка стаціонар, основна задача дати мед на липень, працює сам, лише на викачку дають помічника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Просто Саша сказал:

Мені знайома ситуація, пасічник працює в фірмі, обслуговує до 80 бджолосімей, працевлаштований офіційно з квітня - вересень, заробітна плата до 7000 грн/міс. Пасіка стаціонар, основна задача дати мед на липень, працює сам, лише на викачку дають помічника.

цікаво зарплата круглий рік чи сезонна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Черкасець сказал:

цікаво зарплата круглий рік чи сезонна?

це якраз пів року, а пів року стоїть на біржі, там 70% (приблизно) від заробітної плати, це майже всі агрофірми так практикують з трактористами та іншими допоміжними працівниками

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Черкасець сказав:
16 хвилин тому, larson сказав:

це якраз пів року, а пів року стоїть на біржі, там 70% (приблизно) від заробітної плати, це майже всі агрофірми так практикують з трактористами та іншими допоміжними працівниками

цікаво зарплата круглий рік чи сезонна?

Саме так, працює квітень-вересень, далі на біржу і так по колу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Вы на столько уверены в квалификации пчеловода со стажем пару несколько лет и количеством 20 семей  что готовы  платить  2 000 (минимум) гр.  в день ?  

Серёга, если сам себя ценить не будешь - то и окружающие не оценят:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, uam_63 сказал:

Куди ви спішите , поставте себе на місце бджіл сидять собі кайфують в стані онабіозу рожеві сни дивляться про квіти і для чого їм вилітати на вулицю де +8 ледве сонце пробивається грипозна обстановко кругом. Довкола вуликів бігає якийсь хлоп незрозуміло що хоче , я би на їх місці так і сидів до тепліших днів .[

"Не знала баба клопоту - купила порося!" :umora: Та сім ' я, яка раніше обліталася - і запоносила. Що тепер робити? Будуть фото від мене - обгадили прильотку. Канді з ліками їм не давав - бо їм меду вдосталь оставив.  Сильна  сім ' я. Погнали розплід. Збирав в зиму їх останніми - по снігу в листопаді! :hmm: Порода - мабудь українська степова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийшла нудна робота до мене перша тисяча за сьогодні готова

20190213_200239.jpg

20190213_200301.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, targal сказав:

Прийшла нудна робота до мене перша тисяча за сьогодні готова

20190213_200239.jpg

20190213_200301.jpg

треба б якоюсь грамотою нагородити:umora:, а якшо серйозно то робота:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За що 

1 минуту назад, miro сказал:

треба б якоюсь грамотою нагородити:umora:, а якшо серйозно то робота:ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, targal сказал:

За що 

 

За непосильний вклад в розвиток бджільництва України.:IMHO::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, shumila_1982 сказал:

"Не знала баба клопоту - купила порося!" :umora: Та сім ' я, яка раніше обліталася - і запоносила. Що тепер робити? Будуть фото від мене - обгадили прильотку. Канді з ліками їм не давав - бо їм меду вдосталь оставив.  Сильна  сім ' я. Погнали розплід. Збирав в зиму їх останніми - по снігу в листопаді! :hmm: Порода - мабудь українська степова.

Може то тільки прильотку чи в середині теж ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Джаз сказал:

Хм, средний показатель меда на семью наверное 30 кг ?:crazy:

То вы много взяли. У нас в лесхозе 18 кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Просто Саша сказал:

Мені знайома ситуація, пасічник працює в фірмі, обслуговує до 80 бджолосімей, працевлаштований офіційно з квітня - вересень, заробітна плата до 7000 грн/міс. Пасіка стаціонар, основна задача дати мед на липень, працює сам, лише на викачку дають помічника.

зарплата 4100 до виплати круглий рік. Основна задача  -рекреаційно- представницька, показова пасіка. Мед другорядне завдання. та й меду у нас накачують до 20 кг. хоча в цьому році на гречці+сонях  взяв 50 з окремих(вперше посіяли).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, савд сказал:

зарплата 4100 до виплати круглий рік

ну ми ж не знаєм вашої ситуації, працевлаштовані ви чи вільна птаха, якщо вільні і у вас 20-30 сімей то і їхні 50 встигнете, а як не встигнете то хто їм доктор:umora:все одно заробітну плату виплатять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...