Перейти к содержанию

Осінь2018\ Зима2019


ромео

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, ромео сказал:

В минулі роки зима лише в цю пору розпочиналася. Думаю, що головні випробування ще попереду...

У нас,як в політиці так і в погоді все що завгодно може бути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, AVA сказал:

Пішов навєрно і я посипать до бджіл 

розложу по 2 насінини  кабаків під кришу лежаків , для контроля мишей 

Хороший маркер наявності миші , не дожидаясь коли вона там натворить різної гадості

 

У тьох вуликах миші , нічого страшного у гнізді наче  не наробили бджоли спокійно сидять

Подушку погризли , поставив мишоловки

Зімують наче нормально , потолочини не зривав і так хватило шуму поки криші від снігу відкидав та відккрив.

У декількох де потолочини не перекривають заставну заглянув ,  сидять на місці клуб ще не рухався

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прослухав сьогодні свох дівчат,, сидять всі тихенько окрім однієї - залізла миша і сімя пропала повністю.  А все через дурість - витратити на тріло від мишей 350-400 грн хватило ума, а от перевернути загороджувачі на льотках другим боком  не хватило (а може - лінь).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Серж 82 сказал:

 витратити на тріло від мишей 350-400 грн 

Что такое-тріло?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, mits сказав:

Что такое-тріло?:dntknw:

Труйка,отрута.
Я так думаю)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, ромео сказал:

 

Замість меду наложив кучу закуски в пакетах , а чекушку зажав 

От і вся причина , на суху непережили новий рік

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mits сказал:

Что такое-тріло?:dntknw:

отрута.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

 

На пяти повномедних їх треба було лишити, і було б усе норм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Серж 82 сказал:

На пяти повномедних їх треба було лишити, і було б усе норм.

судячи з того що залишилось на дні і зверху рамок там і на 3 з трудом набіралось:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, лінивий пасічник сказал:

судячи з того що залишилось на дні і зверху рамок там і на 3 з трудом набіралось:IMHO:

нескорочене гніздо нікому було восени захищати,  воровки ввесь сироп розікрали, а той мізерний клуб що залишився не заєць і по рамках не скаче, от і посипались з голоду (плюс розплід). Канді їх добило остаточно.

А 5 рамок то я так від фонаря пальнув, може і на трьох були, і з двома заставними з панопласту було б все добре - МОЖЕ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Майже щодня дивлюсь на Ютубі нові завантаження на пасічницьку тему. Вже на повну котушку масово в авральному порядку кладуть корма ("дотації"- як каже Малихін). Ранувато якось.

І я дивлюсь, що реально на відео деяким сім'ям потрібна допомога. Сім'ї біля задньої стінки. При чому у поважних пасічників також є випадки.

Може вже й собі почати хвилюватись?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, ромео сказав:

Може вже й собі почати хвилюватись?:hmm:

Але незабувайте, що хвилюватися потрібно з відеофіксацією, і з обов'язковою розборкою гнізда при -10 --  -20 морозу, інакше хвилювання незарахується:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, ромео сказал:

Майже щодня дивлюсь на Ютубі нові завантаження на пасічницьку тему. Вже на повну котушку масово в авральному порядку кладуть корма ("дотації"- як каже Малихін). Ранувато якось.

І я дивлюсь, що реально на відео деяким сім'ям потрібна допомога. Сім'ї біля задньої стінки. При чому у поважних пасічників також є випадки.

Може вже й собі почати хвилюватись?:hmm:

Я сьогодні своїх прослуховував і одна сімя підозріло тихо сиділа, подумав що вже біля задньої стінки тому так ледве їх чути. Вскрив, а вони ще від передньої не відірвались. Хіба може якусь не докормив (часом буває), але і у таких до березня мало б вистачити. А зазвичай до садів вистачає з запасом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, davolodya сказал:

Але незабувайте, що хвилюватися потрібно з відеофіксацією

Не бувать цьому, ні в жисть...

Не маю каналу на Ютубі, не маю жодного акаунта в соціальних мережах. Виставляти свої фото чи відео на всезагальний огляд - це не моє.

Чому? Щоб не було як в деяких блогерів. 

Описую один із декількох не замислуватих сценаріїв. 

Зима. Сніг. Пасіка. Пасічник стоїть на фоні вуликів і говорить типу: "Тра-ля-ля... вітаю... сьогодні така-то дата....  поліземо у вулики... Нє, я такого ніколи не роблю... ну точно вам кажу це вперше.... а це поліземо тільки заради вас, глядачі, щоб ви подивились і так не робили.... і знаєте що? мене дуже напрягають ваші коментарі під попередніми моїми відео... ну не хочете дивитись - не дивіться, але нащо обсирати, почитаєш таких коментаторів і пропадає настрій бути блогером...  нема, щоб похвалити... добрішими будьте.. ось ображуть і у вулик не полізу....зимою... "

Виставляти на весь світ щось своє особисте треба бути морально готовим. Хочеш бути відомим? Очікуй, що не всім сподобаєшся. І дехто про це вголос скаже. А перше - оціни збоку самого себе. 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Серж 82 сказал:

Я сьогодні своїх прослуховував і одна сімя підозріло тихо сиділа, подумав що вже біля задньої стінки тому так ледве їх чути. Вскрив, а вони ще від передньої не відірвались

Купіть новий фонендоскоп врешті...:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ромео сказав:

Купіть новий фонендоскоп врешті...:wave:

Або кулаком по дашку,як підсилювач звуку діє

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, samitnyj сказав:

Або кулаком по дашку,

по стінці корпусу - ліпше:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Серж 82 сказал:

На пяти повномедних їх треба було лишити,

А ещё лучше не пускать в зиму явных задохликов, тающих ещё осенью.  Остатки сожранной клещом семьи - это не отводок и не нуклеус, а задохлик.

Нормальные поздние отводки на 4-5 рамках у меня отлично зимуют на воле через перегородку с нормальной семьёй.

 Один совхозный пасечник говорил о зимовке таких задохликов - " мёд сожрут, рамки обосрут, и сдохнут".:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Купіть новий фонендоскоп врешті...:wave:

НЕ повірите, але ви праві. Сьогодні його чистив від перги :umora:. Був він цілий сезон на вулиці, думав що всередині лід, а сьогодні виявилось що якісь тварі наносили у залізні трубки пилку і заклали личинки.Ще в день як його чистив дротом то думав в яку б це тему на точку виставити. Напевно перенесу в тему - ВИПАДКИ НА ПАСІЦІ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас в этом году снега норм. Идет уже третье выходные. По выходным активно посещаем природу.

Снега много, и если в этом году будет резкая весна пасека снова пойдет в плавь.

 

 

Пчеломучитель.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ромео сказал:

 

По поводу мокрых пчёл,  одной из причин отхода  семейки  есть не  достаточная  вентиляция, на видео прекрасно  видно нижний леток запрополисован и пасечник  не счёл нужным на зиму его прочистить:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Снега много, и если в этом году будет резкая весна пасека снова пойдет в плавь.

 

в наших краях земля під снігом зовсім не промерзша тому великих затоплень мабуть не буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Термообработчик сказал:

А ещё лучше не пускать в зиму явных задохликов, тающих ещё осенью.  Остатки сожранной клещом семьи - это не отводок и не нуклеус, а задохлик.

Нормальные поздние отводки на 4-5 рамках у меня отлично зимуют на воле через перегородку с нормальной семьёй.

 Один совхозный пасечник говорил о зимовке таких задохликов - " мёд сожрут, рамки обосрут, и сдохнут".:umora:

Ну незнаю, у мене в зиму 2016-2017 пішло 10 відводків по три рамки, з боків теплі заставні. Перезимували добре, у травні продав з них пакети. Але вже дві зими таких слабачків немаю, - нерви вони добре тріпають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Серж 82 сказав:

НЕ повірите, але ви праві. Сьогодні його чистив від перги :umora:. Був він цілий сезон на вулиці, думав що всередині лід, а сьогодні виявилось що якісь тварі наносили у залізні трубки пилку і заклали личинки.Ще в день як його чистив дротом то думав в яку б це тему на точку виставити. Напевно перенесу в тему - ВИПАДКИ НА ПАСІЦІ.

хтось не пам'ятаю де і коли продавав бджіл-одинаків, як доповнення до пасіки. В якості будиночків для них окремо продавалися тростинні трубочки. І начебто крім тих трубочок ті бджоли нічого не визнавали. Схоже, Ви зруйнували міф! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...