Перейти к содержанию

Осінь2018\ Зима2019


ромео

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, КАЕ сказав:

Я думаю Вы имели в виду приемы пчеловождения,так как конкуренция сейчас такая,что если перерабатывать сахар(а он кстати тоже не дешевый) или прошлогодний за первый толкать ,то репутацию и рынок быстро потеряете.Имя дороже.И так на рынке наслушаешся от любителей поговорить аж тошнит.У меня терпения долго умников слушать не хватает.

Ви напевно з тих що любить сам поговорить. Я то про мед запитував, а не про підробку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кочевая жизнь закончилась в этом году, какая цена на улья (новые, дно -2 корпуса300 - подкрышник - крышка) в этом году?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Лавр сказал:

питання з підтекстом, чи Ви дійсно не знаєте як отримати мед весною?

 

1 час назад, Лавр сказал:

Ви напевно з тих що любить сам поговорить. Я то про мед запитував, а не про підробку.

Нет не из тех.Вот разберись что Вы имели ввиду когда пишете "питання з підтекстом,".Тяжело в нашем колхозе.Наверное в самом деле лучше с такими не общаться,не затрагивать .Я уточнил о том что Вы имели ввиду предположив лучший вариант для Вас из возможного,а тут:dntknw:.Диагноз неутешителен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, сер сказал:

кочевая жизнь закончилась в этом году, какая цена на улья (новые, дно -2 корпуса300 - подкрышник - крышка) в этом году?

35 мм - 12 рамочный -2 на 300 я брал за 800 гривен.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.09.2018 в 13:11, Сергей Днепр сказал:

35 мм - 12 рамочный -2 на 300 я брал за 800 гривен.  

Контакт можете дати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, chajka2005 сказал:

Контакт можете дати?

Нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. У нас сонечко тепло, зробив огляд 5 сімей , мають всі по пятаку розплоду зробив першу обробку біпіном після полосок. По кормах все гуд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Gnat сказал:

Доброго дня. У нас сонечко тепло, зробив огляд 5 сімей , мають всі по пятаку розплоду зробив першу обробку біпіном після полосок. По кормах все гуд.

У нас жара, сім'ї скорочувати не возможно,воровки нк дають працювати,буду чекати пониження температури. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж спекотно, вчора доставив полоски і кормив. Трутня ще не ганяють але його вже мало. В ті сім'ї та відводки де глянув матки червлять, кормами теж трохи підїли, пилок несуть. Взагалі вчора зайшов на пасіку, а там все бурлить, як літом, обльоти , щось мабуть несуть, робота кипить. Матки облетілися і почали сіяти, де зробили т.з. побачу які будуть ф2. Також хочуть змінити острівна, посадив в ізолятор Хмари, а дочка засіяли, чорненька як мамка. Можливо треба кому?  Пропустив десь маточника при заготівлі  .

IMG_20180918_161611.thumb.jpg.ab154f42b227371619146d54a8cc8441.jpgIMG_20180918_161533.thumb.jpg.ec83272679b30b4ba18abd10b9fc7716.jpg

вимазана в пилку бджілка поряд з трутнем

IMG_20180918_161349.thumb.jpg.6efd975381436c8863052bb1d0387c66.jpg

Кліщі теж ще активний

IMG_20180918_164849.thumb.jpg.bc48ea75381fdd6463053e9dc73739c0.jpg

Деякі ще прийдеться докормлювати, більшість вже готові до зими. Дощів немає а решетнячки молоденькі на пасіці вже є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, СЄРЖ сказав:

Теж спекотно, вчора доставив полоски і кормив.

Не запізно ставити полоски?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По немногу начинаю готовиться к следующему сезону по ульям. докупил 400 корпусов.  приехал забирать а мастера забыли подогнать .  пришлось ждать. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сергій-апі сказав:

Не запізно ставити полоски?

доставляв в 4-х сім"ях, а так ставив кінець серпня. погода тепла, розплоду багато думаю що не сильно пізно, як кажуть : краще пізно чим ніколи. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Облёт молодёжи. всё гудит как тундра в мае.))

P1510718.JPG

P1510720.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что-то скучно стало, все разбежались! Ничего не происходит. Пчёлки носят воду и обножку, я жду выхода расплода. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, ss77 сказал:

Что-то скучно стало, все разбежались! Ничего не происходит. Пчёлки носят воду и обножку, я жду выхода расплода. 

И не говорите, на выходных наверное по сокращаю своих и первый раз бипином пройду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ss77 сказал:

Что-то скучно стало, все разбежались! Ничего не происходит. Пчёлки носят воду и обножку, я жду выхода расплода.

Тут еще ничего. на других форумах связанных с сельхоз. тематикой - всё вымерло. еле еле живут темы под названием куда выехать чтоб заработать.. Польша. Китай отчёты по приезду и т.д. Буквально за год вымерли сайты...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Cfif сказал:

куда выехать чтоб заработать.. Польша. Китай отчёты по приезду

У Китаї зустрічаю переважно дві категорії наших співвітчизників - високоякісні фахівці у відомих фірмах ( з окладами не одна, і не дві тисячі долларів ), та молоді дівчата у різних танцювальних, підводних, та інших шоу. Є щє категорія викладачів англійської - молоде покоління китайців добре володіє англійською, заможні батьки наймають викладачів додому, заробіток як у наших педагогів, тільки перевівши юані на доллари. А щоб наші працювали як у Польщі на грязних роботах - жодного разу не зустрічав.

До речі - яка осінь та зима ? У мене через дорогу влітку засохли два здоровенних кущі бузку - під горою, південно- західний схил. Зараз викинули молоді листочки, та зацвіли, як весною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, PNS сказал:

До речі - яка осінь та зима ? У мене через дорогу влітку засохли два здоровенних кущі бузку - під горою, південно- західний схил. Зараз викинули молоді листочки, та зацвіли, як весною.

Зазвичай: якщо літо було таке що все посохло -зима буде така. що все померзне.)))

Пора вже опказать де хто... а то понасадили персиків)), італійок попривозили)), чув вже розмови про фісташкові дерева почалися..))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

буду садить іргу, росте попід двором( сільрада колись звідкись привезла сажанці) , спас п*ять кущів від напівп*яних косарів з біржі і однієї красуні яка також в недуже тверезому виді намагалась викорчувать двухметрове деревце щоб дома посадити, в позапрошлому році взагалі нічого не вийшло, намагався поставити в воду черенки щоб вони корінчики пустили навесні, вони листочки пускають а корінчики зась, в прошлому році вже насіння висадили у грунт цієї пори і заразом посадили в баночку і поставили в холодильник на стратифікацію, після холодильника вийшло гарно, багато зійшло, але пікіровки не витримали, всього дві рослинки залишилось, а те що садили в грунт по під двір, селищна рада надумала рябін із зеленхозу насадить, і якраз там де я іргу посадив вони свої рябінки і насадили (знову фіаско):umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, larson сказал:

буду садить іргу

Она вкусная? Я так понимаю похожа на "райские яблочки"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене по місту доволі багато каштанів частково зацвіло. Вже років 2-3 спостерігаю таке явище восени.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Джаз сказал:

Она вкусная? Я так понимаю похожа на "райские яблочки"?

5bacd15ac52c7_013.thumb.jpg.6e560dcdece893c38634192e61844b02.jpg5bacd24727a4a_014.thumb.jpg.bd9250f68433c9d34dd90f18422359e8.jpgна смак як недуже солодке і м*яке яблучко, розмір як у черешні, їх садили для естетики, задум був причудовий, ряд берез бородавчатих а моміж ними ось ця ірга

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, larson сказал:

ряд берез бородавчатих а моміж ними ось ця ірга

Яка це ірга?? Ну насмішили.))))  Это рябина промежуточная или шведская еще называют.... Ирга))))

Сами придумали? или кто помог??

Ирга действительно северная штука и вкусная... но совсем не такая.ю сам мучаюсь с ней выгорает летом в ноль.... Нужно прохладу и тенёк искать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Майже місяць не заглядував у вулики. В кінці серпня навіть не закінчив годувати, - прийшлося полишити бджілок, через травму ноги (перелом).
На вихідних нарешті переглянув вибірково на костилях, - а вони ще й нічого. Нормально підготувалися до зими. Корму достатньо. Правда, ще по 3-4 рамки є з розплодом на 1-2 долоні, майже весь запечатаний, але трохи було й відкритого. Вчано не прибрав утеплення з вуликів... Через неділю приберу лишні рамки, потім оброблю біпіном, і можна зустрічати зиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Cfif сказал:

Это рябина промежуточная или шведская еще называют.... Ирга)

там насінина як у яблука, а в рябіни насінина не така, ми тут всим селом вирішували ,що то, одна бабця і пригадала, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...