Перейти к содержанию
ромео

Осінь2018\ Зима2019

В теме 1 154 сообщения

16 минут назад, Мико сказал:

По моiм пiдрахункам хтось iз цих форумчан 

Може модератор @Wladimir_K  допоможе не помилитись 

1. Gigabyte

20 часов назад
  2.  

Yaroslav

20 часов назад

Нічим не можу допомогти, рахуйте самі.

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Нічим не можу допомогти, рахуйте самі.

Дякую 

Поделиться сообщением

В суботу заїхав на пасіку, кинув мішковину на положки. Під пару положків заглянув, є деякі тільки до бруска піднялися, є й ті що до середини дійшли. -1 відводок з молодою маткою, облітаною в вересні. Застигли на розплоді, видно ніяк не могла зупинитися. Ті що на гаражі мабуть так і будуть без утеплення зимувати, як і в минулому році.

Поделиться сообщением

20 минут назад, СЄРЖ сказал:

1 відводок з молодою маткою, облітаною в вересні. Застигли на розплоді, видно ніяк не могла зупинитися.

Думаю что недостаточной силы был.Был бы посильнее.,прекратила бы яйцекладку а пока прекратила то за счет массы пчелы смогли бы подтаскивать мед и обогревать.Морозов сильных не было.

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, КАЕ сказав:

Думаю что недостаточной силы был.Был бы посильнее.,прекратила бы яйцекладку а пока прекратила то за счет массы пчелы смогли бы подтаскивать мед и обогревать.Морозов сильных не было.

Все вірно, слабкі

Поделиться сообщением

17 минут назад, СЄРЖ сказал:

Все вірно, слабкі

сочувствую.В таких случаях если матка ценная и хочется сохранить наверное лучше старую или негодящуюся с другого улья задавить ,семьи обьеденить оставив молодую.Я так делал (и в этом году тоже).Появилась у меня поздно осенью матка на  тихуюсмену  в племенной с Европы.Там же обнаружил и старую.Молодую забрал .В другом улье матку убрал,эту подсадил (поздняя осень).Будем смотреть.

Поделиться сообщением

12 хвилини тому, КАЕ сказав:

сочувствую.В таких случаях если матка ценная и хочется сохранить наверное лучше старую или негодящуюся с другого улья задавить ,семьи обьеденить оставив молодую.Я так делал (и в этом году тоже).Появилась у меня поздно осенью матка на  тихуюсмену  в племенной с Европы.Там же обнаружил и старую.Молодую забрал .В другом улье матку убрал,эту подсадил (поздняя осень).Будем смотреть.

Сумно навіть при такій маленькій втраті, лишив для експерименту як вона покаже в наступному сезоні, бо облітана десь середина вересня. Такі відводки зимували одні в вулику, а ця незпинна якась, сиділа в ізоляторі хмари навіть. Ф-1, старі матки були замінені, так що лишав для аби побачити.

Поделиться сообщением

В мене цьогоріч дуже мало мишей. У сотосховищі (стара хата) ні слідів, ні запаху  практично нема .

Поделиться сообщением

де миші? 

Згідно загальновідомою народною прикметою, якщо в будинку завелася миша, слід очікувати прибуток.

де миші?:umora:

Поделиться сообщением

35 минут назад, ромео сказал:

В мене цьогоріч дуже мало мишей. У сотосховищі (стара хата) ні слідів, ні запаху  практично нема .

Не накликайте. Как там в анекдоте: если женщина молчит - не перебивайте. :umora:

Меня до нового года доставали, каждый день в сарае отраву подсыпал, сейчас уже недели две лежит не тронутая, вроде как всех в округе накормил. 

Поделиться сообщением

Пчеловоды. Подскажите может кто сталкивался.

Из за какого препарата в меде может появится такой антибиотик как "Синтомицин"?

Поделиться сообщением

1 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Из за какого препарата в меде может появится такой антибиотик как "Синтомицин"?

Гугель каже, що це хлорамфенікол (левоміцетин). Дуже широкий спектр застосування.

Поделиться сообщением

9 часов назад, ромео сказал:

Гугель каже, що це хлорамфенікол (левоміцетин). Дуже широкий спектр застосування.

хлорамфенікол это действующее вещество 

ЛЕВОМИЦЕТИН  Действующее вещество ›› Хлорамфеникол* 

СИНТОМИЦИН По химическому строению не отличается от левомицетина.

Поделиться сообщением

42 минуты назад, Мико сказал:

Вимоги в ЄС нові 0.1 ppb (регламент 0.3 ppb), раніше було 0.5 ppb, фактично даний антибіотик в меді повинен бути відсутній.

Якщо дивитися по аналізам перевірки, то всі препарати "Агробіопром" містять в собі хлорамфенікол, навіть тоді, коли на етикетці це не вказано.

Виводиться даний антибіотик з пасіки довго.

Поделиться сообщением

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Виводиться даний антибіотик з пасіки довго.

По  словам пчеловода использовал препараты для профилактики нозематоза последний раз осенью 2014 года. В 2017 и в 2018 году на пасеке менялась вся медовая суш и частично гнездовая.  Но в этом году снова залет. 

Поделиться сообщением

9 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

По  словам пчеловода использовал препараты для профилактики нозематоза последний раз осенью 2014 года. В 2017 и в 2018 году на пасеке менялась вся медовая суш и частично гнездовая.  Но в этом году снова залет. 

Канді, сусідні пасіки, ферми.

Суш потрібно міняти всю, а так буде фонити, одні можуть купити інші відмовитися, так як норми 0.1 ppb, це фактично відсутність, раніше було 0.5 ppb.

Питання в концентраціїї, якщо винна пасічника до концентрації буде в рази вища норми, якщо бджоли занесли то концентрації висока, але перевищення не в рази, так мені пояснював керівник лабораторії АгроІстТрейд.

У мене є знайомий, який вивів з пасіки антибіотик на 3 рік після обробки від нозематозу, суш поміняв всю.

Поделиться сообщением

1 час назад, Мико сказал:

Левомицетин это  синтетическое вещество, идентичное природному антибиотику хлорамфениколу

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Левомицетин это  синтетическое вещество, идентичное природному антибиотику хлорамфениколу

Якщо і природі присутній антибіотик, то його рівні мізерні, а те що ловлять лабораторії має ситезовано людиною.

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Канді, сусідні пасіки, ферми.

Суш потрібно міняти всю, а так буде фонити, одні можуть купити інші відмовитися, так як норми 0.1 ppb, це фактично відсутність.

Питання в концентраціїї, якщо винна пасічника до концентрації буде в рази вища норми, якщо бджоли занесли то концентрації висока, але не загальна, так мені пояснював керівник лабораторії АгроІстТрейд.

У мене є знайомий, який вивів з пасіки антибіотик на 3 рік після обробки від нозематозу.

Я считаю что с канди, соседями и фермами  все ок, так как с округи проблемы только в него. Другой вопрос в том что пишут что синтомицин сохраняется в меде до 2х лет. Прошло уже 4...

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Якщо і природі присутній антибіотик, то його рівні мізерні, а те що ловлять лабораторії має ситезовано людиною.

Я не про то.  я про действующее вещество, о котором писал Мико 

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Я считаю что с канди, соседями и фермами  все ок, так как с округи проблемы только в него. Другой вопрос в том что пишут что синтомицин сохраняется в меде до 2х лет. Прошло уже 4...

Я не про то.  я про действующее вещество, о котором писал Мико 

Тоді нехай вибраковку зробить всієї суші, якщо використовує все обережно і все гарантовано без антибіотика.

Якщо концентрація низька, то проблема в цьому, якщо висока він не зовсім реально оцінює те чим обробляє.

Поделиться сообщением

1 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

пусть переделает анализ в другой лаборатории. У моего родственника показал хлорамфеникол, взяли анализ повторно, переделали. Все нормально. Просто человеческий фактор.(что-то перепутали) :dntknw:

Поделиться сообщением

1 час назад, В.Ю.А. сказал:

пусть переделает анализ в другой лаборатории. У моего родственника показал хлорамфеникол, взяли анализ повторно, переделали. Все нормально. Просто человеческий фактор.(что-то перепутали) :dntknw:

Я так понял у него уже не первый год его находят.  

И тут двоякое мнение. Мне когда то один заготовитель говорил что заберет мой мед без анализа если в предыдущих годах у меня проблем со здачей не было. Я ему сказал что не все было проблем, но вы мне на слово поверите? На что получил ответ, что они сами все узнают.  Так может и тут ему лепят антибиотик из за того что когда то на нем попался... 

Поделиться сообщением

11 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Я так понял у него уже не первый год его находят

Один і той же заготовач?

Поделиться сообщением

25 минут назад, ромео сказал:

Один і той же заготовач?

Хлоранфенікол визначають у лабораторіях експортера, для його визначення лабораторія повинна використовувати такий пристрій, як хроматограф, а їх в експортерів досить мало і ще вміти потрібно ним користуватися.

У багатьох лабораторія визначення концентрації хлоранфеніколу і метронідазолу в меді без хроматограф є досить наближеним, тому і можуть різні нюанси, остаточний аналіз встановлюється в Львівській чи Київській лабораторії, а вже заключний у 2 німецьких.

А так, якщо уважно спостерігати заготовачі, купували досить багато меду без аналізів за свої кошти, коли ціна низька, в надії продати експортеру коли ціна виросте і в попередні роки ця схема приносила прибуток.

В 2018 р. те ж деколи мед заготовачі купували дорожче ніж могли собі дозволити окремі експортери, та й оголошення по 45 активно вивішувати, бо потрібно було продати мед куплений по 42-43, якщо не вдавалося, то були варіанти з поверненням через антибіотик.

Поделиться сообщением

У меня в лежаке уже больше месяца дискотека, и шо-то жопа чует, шо они все запасы уже прогудели. Решил щас запасы не проверять, пока медом подкормить, а через пару дней обещают потепление до +2 и устроить им искусственный облет, за одно проверю, шо с кормами и причину "веселья". Еле умудрился пакет засунуть - лезли из улья напрополую, так потом три десятка пчел собрал со снега, отогрел, накормил и назад в улей запустил.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти