Перейти к содержанию

Осінь2018\ Зима2019


ромео

Рекомендуемые сообщения

Не помню, прошлый год октябрь тоже такой теплый был? 

Тепло началось акурат с 1 апреля. В марте было пару окон для облета, а так даже минус проскакивал. Чувствую тоже самое повторится. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Джаз сказав:

Не помню, прошлый год октябрь тоже такой теплый был? 

Тепло началось акурат с 1 апреля. В марте было пару окон для облета, а так даже минус проскакивал. Чувствую тоже самое повторится. 

На Черкащині точно холодніший. Останні обльоти були не пізніше середини жовтня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Джаз сказал:

Не помню, прошлый год октябрь тоже такой теплый был? 

Я от вас в восторге!) Поставил в уме галочку.))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Джаз сказав:

Не помню, прошлый год октябрь тоже такой теплый был? 

Ні, Минулі 2 роки жовтень був холодним і необлітним і всі чекали теплого вікна, як манни небесної. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Bombus сказал:

Я от вас в восторге!) Поставил в уме галочку.))

Спасибо, очень приятно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Джаз сказал:

Спасибо, очень приятно. 

Это очень хорошее качество для  счастливой семейной жизни. Где-то я вам очень завидую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Bombus сказал:

Это очень хорошее качество для  счастливой семейной жизни. Где-то я вам очень завидую.

Надеюсь по доброму. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Джаз сказал:

Надеюсь по доброму. 

На фоне ваших противоположностей, которые ежедневно записывают давление, направление ветра, стул, стол и дни овуляции, вместе с табульками...я выбираю вас.)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Bombus сказал:

которые ежедневно записывают давление, направление ветра, стул, стол и дни овуляции, вместе с табульками

:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наверное это последние из магикан. Сегодня в одном из ульев на прилетке увидел этих двух товарищей.:)

IMG_20181031_121343_HDR.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Ильич (альп) сказав:

Наверное это последние из магикан. Сегодня в одном из ульев на прилетке увидел этих двух товарищей.:)

IMG_20181031_121343_HDR.jpg

Досить дивно їх зараз бачити, в повноцінних сім'ях їх вже давно повиганяли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, davolodya сказал:

Досить дивно їх зараз бачити, в повноцінних сім'ях їх вже давно повиганяли.

Пару днів назад в сім'ї з маткою ИО,ще бачив трута,літає собі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Пару днів назад в сім'ї з маткою ИО,ще бачив трута,літає собі. 

З маткою ШО трошки інша справа, можливо бджоли відчувають, що матка незовсім повноцінна. У мене трутня на початку вересня вже небуло в жодній сім'ї

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ильич (альп) сказал:

Наверное это последние из магикан. Сегодня в одном из ульев на прилетке увидел этих двух товарищей.:)

IMG_20181031_121343_HDR.jpg

на минулі вихідні, теж зустрів таких парубків, зразу думка - трутовка. І нажаль непомиливсь, довелось витрусити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, davolodya сказал:

Досить дивно їх зараз бачити, в повноцінних сім'ях їх вже давно повиганяли.

Не удивлюсь, если при весенней ревизии в паре семей найду 1-2 , которые перезимовали . В предыдущие две зимы находил таких бойцов в семьях. Семья в которой сегодня нашел - вполне нормальный середнячок, матка молодая, поменяла в середине июля.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж бачив руденьких бігали по рамках[emoji3]

на минулі вихідні, теж зустрів таких парубків, зразу думка - трутовка. І нажаль непомиливсь, довелось витрусити.


Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня шановні! Задав питання в темі "10249-уход-за-пчёлами-в-многокорпусном-на-рамку-145 але там ніхно видно не бачить його, тому вибачайте вже, продублюю його тут.

Класичний рогатий вулик Паливоди на 8 рамок роблять з дошки повщиною 22 мм.  Але є в наявності багато дошки 35 мм. Якщо робити рогаті корпуси з 35-мм дошки, які можуть бути від цього недоліки, окрім того що корпус буде трохи важче і будуть проблеми із стикуванням з стандартним рокатим корпусом (22 мм)?
Чи краще буде зимівля в рогатих вуликах з 35мм дошки? Планується зимівля на волі на 145-х рамках (київска обл).
Цікаво почути ваші думки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, victoru сказав:

Доброго дня шановні! Задав питання в темі "10249-уход-за-пчёлами-в-многокорпусном-на-рамку-145 але там ніхно видно не бачить його, тому вибачайте вже, продублюю його тут.

Класичний рогатий вулик Паливоди на 8 рамок роблять з дошки повщиною 22 мм.  Але є в наявності багато дошки 35 мм. Якщо робити рогаті корпуси з 35-мм дошки, які можуть бути від цього недоліки, окрім того що корпус буде трохи важче і будуть проблеми із стикуванням з стандартним рокатим корпусом (22 мм)?
Чи краще буде зимівля в рогатих вуликах з 35мм дошки? Планується зимівля на волі на 145-х рамках (київска обл).
Цікаво почути ваші думки.

Ви самі на своє питання відповіли, буде важчий і погана стиковка. На зимівці ніяк не позначиться, маю утеплені двохстінні вулики, і маю тонкостінні з 22-25 мм стінкою, зимівка в обох видах ідентична. Зимую постійно тільки на вулиці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.10.2018 в 10:11, konoval_am сказал:

На Черкащині точно холодніший. Останні обльоти були не пізніше середини жовтня.

У мене в минулу неділю пасіка гула, і навіть пізні відводки пилок несли. В тебе теж думаю літали, адже від мене до тебе рукою подать. Думаю що і в листопаді будуть вікна для обльоту. Принаймні дуже цього хочу, бо у пізніх відводках, які робив тоді коли зсипав нуклеусний парк, і в них зараз є багато розплоду. Всі інші сім’ї вже в спокої, спокійно почали входити в зиму

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.10.2018 в 12:17, Ильич (альп) сказал:

Наверное это последние из магикан. Сегодня в одном из ульев на прилетке увидел этих двух товарищей.:)

IMG_20181031_121343_HDR.jpg

Может это трутни-трансвеститы. Ведут себя как бабы - работают. Вот их пчёлки не выгоняли. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Смотрел только что сюжет про веганов на канале 1+1. Веганы не едят даже мед. по тому что мы насилуем и убиваем пчел:(

Очень жаль что у некоторых людей такое мнение про пчеловодов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Пчеломучитель_ua сказал:

Веганы не едят даже мед.

 як вони воду пють. яблуко їдять . там тоже якісь мікроби гинуть. дивні люди.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Смотрел только что сюжет про веганов на канале 1+1. Веганы не едят даже мед. по тому что мы насилуем и убиваем пчел:(

Очень жаль что у некоторых людей такое мнение про пчеловодов.

Нехай гречку не їдять, там наших бджіл травлять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.10.2018 в 20:49, victoru сказал:

Доброго дня шановні! Задав питання в темі "10249-уход-за-пчёлами-в-многокорпусном-на-рамку-145 але там ніхно видно не бачить його, тому вибачайте вже, продублюю його тут.

Класичний рогатий вулик Паливоди на 8 рамок роблять з дошки повщиною 22 мм.  Але є в наявності багато дошки 35 мм. Якщо робити рогаті корпуси з 35-мм дошки, які можуть бути від цього недоліки, окрім того що корпус буде трохи важче і будуть проблеми із стикуванням з стандартним рокатим корпусом (22 мм)?
Чи краще буде зимівля в рогатих вуликах з 35мм дошки? Планується зимівля на волі на 145-х рамках (київска обл).
Цікаво почути ваші думки.

Для зимівлі товщина стінки не відіграє великої ролі. Холодне повітря через відкритий льоток заходить в середину і товщина стінки не вплине на температуру всередині, тим більше що клуб бджіл не обігріває внутрішній об'єм вулика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Міняв одній сімейці рамки на повномедні, весь корм в розплід перегнали. Не загодовував їх навіть сиропом у серпні, тільки спонукаючу давав. Матку за літо вже тричі виводили, облетиться, тиждень-два посіє, знову грохнуть, на нову міняють. Почалось коли місцевій дав карніку маточник, хотів породу змінити, бо роїлась постійно.:mf_swordfight: Остання матка тільки місяць назад засіяла. Розплід на рамці ще є п"ятак на виході, залишив, може облетяться. Вуличок на 5 в зиму піде. По темному пройшов з ліхтарем, через льоток добре видно клуби, в середньому від 5 до 8 вуличок, основна масса на 6ти. Минулий рік в зиму йшли більш потужні, дався взнаки пізній сонях, погода. Та й кліща в цьому році теж немало, весною не помічав, зимівля пройшла на 100%, а от в багатьох навколо по пів-пасіки, а то й більше за зиму лягло. Кліща від сусідів набрались добре. Цього року обробляв пластини весною+ пластини серпень+ вже тричі тактик. Останній раз майже не сипався. Ще в одній сімейці ліхтарем висвітив десяток бджіл клубок на дні напівмерзлих, розгріб, там матка нежива. Чи їхня, чи може неплідка, завтра буду дивитись. Якщо їхня, значить об"єднувать з кимось. Без форс-мажорів не буває. На душі трохи неспокійно, чуйка попереджує, що зимівля буде непроста.:hmm: А так все нормально, ще один сезон підходить до свого логічного завершення.

Бажаю всім гарної зимівлі та достойної винагороди за нашу благородну справу.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...