Перейти к содержанию
  • Объявления

ромео

Осінь2018\ Зима2019

В теме 637 сообщений

14 минут назад, PNS сказал:

На першому відео саморобний маніпулятор, і таких пасічниками виготовлено для себе не один десяток. Придивіться, поворотний вузол першого коліна - тракторна ступиця (з причіпа). На такий маніпулятор більше половини комплектуючіх можна знайти на металобрухті, решту докупити. Ну і сварка - болгарка... Токарки там небагато.

На першому відео одна з примітивних конструкції , адже не має  вирівнювання по вертикалі , що не дасть легко працювати на не рівній місцевості, варіант з можливістю виставляти вертикаль навіть механічним способом значно ускладнює виготовлення погрузчика

Поделиться сообщением

6 минут назад, Конструктор сказал:

варіант з можливістю виставляти вертикаль навіть механічним способом значно ускладнює виготовлення погрузчика

Ставлять два сільськогосподарських "болти" метрів по півтора довжиною, з правою та лівою різьбою кожен. Одним регулюють право-ліво, другим вперед- назад. Це і не настільки ускладнює виготовлення, але крутити їх довго...

Поделиться сообщением

Только что, PNS сказал:

Ставлять два сільськогосподарських "болти" метрів по півтора довжиною, з правою та лівою різьбою кожен. Одним регулюють право-ліво, другим вперед- назад. Це і не настільки ускладнює виготовлення, але крутити їх довго...

Різьби в досталь 15см, і крутити зовсім не довго , можливо ми про різні схеми регулювання говоримо, є два варіанти з нижнім розміщення хрестовини і вархнім де ричаги досить короткі і гвинти не треба багато  крутити , але у виготовленні такий варіант досить складніший . 

Поделиться сообщением

7 минут назад, Конструктор сказал:

Різьби в досталь 15см

Я мав на увазі оті сільгоспрегулятори, де по краях болти з отворами, а між ними трубчата частина з лівою та правою різьбою. Подібне регулювання поставив собі серб Петар Пантелич , саморобний маніпулятор у нього на мерсі - п'ятитоннику.

Поделиться сообщением

3 часа назад, PNS сказал:

Тоді вже простіше купити вантажівку з маніпулятором. 

Оно то проще, но цены кусаются. Сам манипулятор 2,5 тыщ баксов, но это приличный такой, что поддон цемента снимает, слабенький может и дешевле , про грузовик с манипулятором, я вообще молчу. При цене мёда 40, манипулятор, нужно самому варганить.:IMHO1:

Поделиться сообщением

Николаевская обл. +10, ещё пару таких недель и будет взяток с рапса. Рапс уже по колено. Надо клепать рамки и наращивать. :umora:

Поделиться сообщением

8 часов назад, PNS сказал:

Я мав на увазі оті сільгоспрегулятори, де по краях болти з отворами, а між ними трубчата частина з лівою та правою різьбою. Подібне регулювання поставив собі серб Петар Пантелич , саморобний маніпулятор у нього на мерсі - п'ятитоннику.

З навєски трактора. Ви мали на увазі деталь № 24?

navesnoe-ustrojstvo-traktorov-mtz-80.jpg

Поделиться сообщением

Только что, MaXUA123 сказал:

navesnoe-ustrojstvo-traktorov-mtz-80.jpg

я поняв що да ,деталь № 24

Поделиться сообщением

26 минут назад, MaXUA123 сказал:

Так, саме ці деталі я мав на увазі. Як нескладний, без гідравліки, механізм регулювання вертикалі стойки маніпулятора. На поворотний вузол першого коліна багато хто ставить просто ступицю від різної відповідної техніки. Але працює вона там не найкраще через малу відстань між підшипниками та довгу стрілу маніпулятора. Можна цей вузол зробити з двох ступиць УАЗа, з обрізаними частинами. Залишити тільки посадку одного підшипника та кріплення диска. Ступиці рознести на відстань мілліметрів 200, а на стойці гарний "шкворень" діаметром 45 мм. (внутр. діам. підшипника УАЗ). Перше коліно у маніпулятора працює не тільки на згиб, а і на скручування при повороті другого коліна. Тому найкращим буде перше коліно з круглої тонкостінної труби великого діаметру (а не профільна труба або ферма). А решта там взагалі все просто...:)

Поделиться сообщением

Все ви правильно кажете , я мав на увазі що складність не у гвинтах , а в тому що з ними виготовлення досить складніше, крім того кран ще має складатись тому гвинти треба розмістити в правильних місцях для синхроної роботи , також при складанні обидва гвинти мають бути повернені в стартове положення при якому все буда добое складатися .

Щодо першого поворотного вузла цілком вас підтримую , що рознесені підшипники набагато надійніше , жорсткість таж краща.

Поделиться сообщением

6 часов назад, Александр071 сказал:

Николаевская обл. +10, ещё пару таких недель и будет взяток с рапса. Рапс уже по колено. Надо клепать рамки и наращивать. :umora:

Мои не достанут.  так что я пока отдыхаю. а тебя немного обсадили.

Поделиться сообщением

20 часов назад, ромео сказал:

Сонячно, тепло, навіть жарко

Матки починають кладку...:(

Уже несколько дней +24 и ожидается ещё потепление. Вчера был большой облёт. Нужно заглянуть в гнездо, ждал выхода расплода, но как бы опять не зачервили. На мелкой кустарниковой астре полно пчелы и что удивительно. трута ещё очень много!

Изменено пользователем ss77

Поделиться сообщением

16 хвилин тому, ss77 сказав:

что удивительно. трута ещё очень много!

В таку пору трутень залишається лиш в проблемних сім'ях, в повноцінних його давно повиганяли. Я б звернув увагу на матки в сім'ях, 

Поделиться сообщением

4 часа назад, davolodya сказал:

В таку пору трутень залишається лиш в проблемних сім'ях, в повноцінних його давно повиганяли. Я б звернув увагу на матки в сім'ях, 

Это я заметил на кустах астры, гуляя по улицам. Правда только в одном месте я заметил, что трутня было больше чем пчелы. Или трутням нравился именно этот куст или проблемные семьи где-то рядом. У себя трута я уже давно не вижу. Сейчас +26, солнце, обножка, расплод вышел.

Поделиться сообщением

8 часов назад, davolodya сказал:

В таку пору трутень залишається лиш в проблемних сім'ях, 

Да какие проблемные семьи. парень на астрах трутов гоняет. прям как я в школе на переменках..:umora:

Поделиться сообщением

В 11.10.2018 в 17:58, Kolyan сказал:

Знімайте "шапку" :ah:

Зняв

20181011_174159 (800x600).jpg

Поделиться сообщением

11 часов назад, Мико сказал:

Зняв

20181011_174159 (800x600).jpg

А я успешно использую мешок с соломой ( на зиму). Мне кажется это проще, чем шить матрасы. Конечно, о вкусах не спорят.

Поделиться сообщением

1 час назад, ss77 сказал:

А я успешно использую мешок с соломой ( на зиму). Мне кажется это проще, чем шить матрасы. Конечно, о вкусах не спорят.

Есть купленые по 3 рубля при совдепии 

Сейчас товарищ нашил с десяток по 20 гривен 

А за соломой нужно далеко ехать ,вокруг меня в основном подсолнечник и кукуруза 

Поделиться сообщением

Доброго дня. Зробив сьогодні огляд сімей, всі в гарному стані по кормах. Один пізній відводок трошки не подобається по кормах рамки десь на 50-70 % заповненні . Може підкормити ще трошки? Чи брати на олівець і бігати з Канді з січня або лютого?

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

17 минут назад, Gnat сказал:

Доброго дня. Зробив сьогодні огляд сімей, всі в гарному стані по кормах. Один пізній відводок трошки не подобається по кормах рамки десь на 50-70 % заповненні . Може підкормити ще трошки? Чи брати на олівець і бігати з Канді з січня або лютого?

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Пробував дати сиропу. Не беруть. Тому покладу ім у січні рамку печатного. Видно ночі холодні. А давав у бічну годівницю. Тим що дав у стельову вибрали.

Поделиться сообщением

36 хвилин тому, Gnat сказав:

Може підкормити ще трошки? Чи брати на олівець і бігати з Канді з січня або лютого?

Якщо є бажання взимку кормити, то беріть на олівець. А якщо хочете нормально і спокійно  зимувати,  провірте сильні сім'ї, у них часто можна відібрати лишню повну кормову рамку і поміняйте в голодній сім'ї.  В крайньому разі підкорміть, зараз тепло, 2-3 літри виберуть без проблем, тільки кормушку ставте зверху, з боку за заставною невізьмуть.  Краще зараз дати 2-3 літри сити або сиропу, ніж взимку давати гризти тверде канді:IMHO:

Поделиться сообщением

2 години тому, Маркіян сказав:

Тому покладу ім у січні рамку печатного. 

А чого зараз ту рамку не поставити?

Поделиться сообщением

2 часа назад, Gnat сказал:

Може підкормити ще трошки? Чи брати на олівець і бігати з Канді з січня або лютого?

Однозначно - зараз

Але треба  враховувати силу сімейки. Якщо сила дозволяє, то спробувати підкормити. Краще розпечатати кілька маломедок за щит. Якщо нема - то сироп. Якщо не беруть або сила слабка, то поміняйте пару рамок на повномедні, взявши їх у сильних сімей. Або знайти таку сильну сім'ю, що бере сироп, їй віддати ці рамки із відводка і цю вже сім'ю докормити 3л сиропу...

Поделиться сообщением

43 минуты назад, gardener сказал:

А чого зараз ту рамку не поставити?

Різдвяні подарунки ще ні хто не відміняв.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Маркіян сказал:

Пробував дати сиропу. Не беруть. Тому покладу ім у січні рамку печатного. Видно ночі холодні. А давав у бічну годівницю. Тим що дав у стельову вибрали.

Маломедки розпічатані зараз забирають на ура .

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти