Перейти к содержанию

Осінь2018\ Зима2019


ромео

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Цікаво стало: хто коли восени з корпусів знімає Роздільні Решітки ?:hmm:

Взяток закончился. корпуса с мёдом сняли ну и решётки убрали..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ромео сказал:

Вчора складав корпусні - тішився як дитина. Сила сімей нормальна, корму вдосталь. З окремих повномедки навіть відбирав.

Сьогодні перейшов до лежаків - ледь не плакав: сильних - одиниці, багато слабачків (прийдеться об'єднувати, минулого року не було жодного), в більшості з кормом напря

А чому така різниця? Різні точки, терміни виконаних робіт?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Надія сказал:

уехала в Польшу.

Узнайте де Тюркин стiльки меду забирает то i в Польшу не потрiбно буде iхати.:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Сергей 2014 сказал:

Узнайте де Тюркин стiльки меду забирает то i в Польшу не потрiбно буде iхати.

А навіщо мені узнавати, як я пару раз допомогала йому корпуси відбирати. Я і так знаю. Благо соняшника садять дуже багато, та і на акацію та липу не лінується їхати. А ви попробуйте обслужити таку пасіку як у нього самі, так як робить це Сергій, а потім заздріть

А у мене просто не такі фізичні можливості. Що ж ви рівняєте чоловіка з жінкою. Мені і мого вистачить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Надія сказал:

А ви попробуйте обслужити таку пасіку як у нього самі, так як робить це Сергій, а потім заздріть

 

Так я уже пробував. Нiчого неймовiрного.:dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Сергей 2014 сказал:

Так я уже пробував. Нiчого неймовiрного.:dntknw: 

Бери побольше --  бросай подальше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Сергей 2014 сказал:

Так я уже пробував. Нiчого неймовiрного

Я ж не кажу про неймовірне, все можливо. У Сергія ж получається. Я про важку працю по догляду біля 400 сімей та відводків та їх перевозками до медоносів, виводом для них маток, корпуси, рамки, вощина і т.д.

 

Аналізуючи вашу аватарку роблю висновки: одеська обл,- посушлива територія - треба далеко кочувати, порода бджіл-місцева - багато нектару не принесе, бо суперсім'ї не створяться, стаж 4-7. Ще вчитися і вчитися

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні забирав в корпусних зайві рамки (маломедки, пергові) - то в багатьох при струшуванні виливається нектар як літом:hmm::dntknw: Можна було б  припустити що то для корму личинок - але розплоду взагалі не має. Нічого ніби ж не цвіте. Правда деякі прилітають з обножкою...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Надія сказал:

А чому така різниця? Різні точки, терміни виконаних робіт?

Точок один, всі операції однакові... Скоріше всього система вуликів все-таки грає вагому роль

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ромео сказав:

Точок один, всі операції однакові... Скоріше всього система вуликів все-таки грає вагому роль

Думаю, що просто з лежаків викачали більше. Більше пояснення не бачу. Зазвичай в лежаках навпаки більше розплоду, якщо не обмежувати матку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Надія сказал:

Я ж не кажу про неймовірне, все можливо. У Сергія ж получається. Я про важку працю по догляду біля 400 сімей та відводків та їх перевозками до медоносів, виводом для них маток, корпуси, рамки, вощина і т.д.

 

Аналізуючи вашу аватарку роблю висновки: одеська обл,- посушлива територія - треба далеко кочувати, порода бджіл-місцева - багато нектару не принесе, бо суперсім'ї не створяться, стаж 4-7. Ще вчитися і вчитися

Я находжусь десь по серединi мiж mits , Mixail ves i  Вами . Пасовища на полях Одеського жир комбiнату i пiсля двух рокiв неврожаю на сояшник вони в цему роцi засiяли рапс i пшеницю 50/50. Так от думаю в яку сторону везти свою араву, mits- неврожай, Mixail ves бджоли якiсь не такi, остаться тiльки Ваш напрямок.:hmm:А аватарку Ви не читайте тут в бiльшостi вона мiф.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Надія сказал:

Я про важку працю по догляду біля 400 сімей

чого то пригадав слова Петра Ручечника ( Євгеній Євстегнєєв) із " місце зустрічі змінити не можна":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Сергей 2014 сказал:

Так от думаю в яку сторону везти свою араву, mits- неврожай, Mixail ves бджоли якiсь не такi, остаться тiльки Ваш напрямок.

Да, я думаю, що у нас кращі погодні умови ніж у вас. Але хотілося б краще і тому ми кочуємо далі. Де частіше ідуть дощі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Сьогодні забирав в корпусних зайві рамки (маломедки, пергові) - то в багатьох при струшуванні виливається нектар як літом:hmm::dntknw: Можна було б  припустити що то для корму личинок - але розплоду взагалі не має. Нічого ніби ж не цвіте. Правда деякі прилітають з обножкою...

А может то конденсат? Было же похолодание...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Сергей 2014 сказал:

Я находжусь десь по серединi мiж mits , Mixail ves i  Вами . Пасовища на полях Одеського жир комбiнату i пiсля двух рокiв неврожаю на сояшник вони в цему роцi засiяли рапс i пшеницю 50/50. Так от думаю в яку сторону везти свою араву, mits- неврожай, Mixail ves бджоли якiсь не такi, остаться тiльки Ваш напрямок.:hmm:А аватарку Ви не читайте тут в бiльшостi вона мiф.

Ко мне не нужно. У меня, сонях вообще не планируют сеять.:dntknw::ah: А если серьезно, то у меня  дороги такие, что ко мне только на вертолёте, можно добраться. :ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sanich сказал:

Думаю, що просто з лежаків викачали більше. Більше пояснення не бачу. Зазвичай в лежаках навпаки більше розплоду, якщо не обмежувати матку. 

Навпаки - лежаки дали менше меду. Товарного. Так,  в процентному відношенні з лежаків забрано було більше. В корпусних гнізда не чіпав.

Моя версія така:

Напевне далось взнаки те, що на соняху в лежаках бджоли матку обмежили. В корпусних місце для розплоду було в достатку. 

Після соняха планував догодовувати. Але зацвіла післяжнивна гречка. Писав, що далеко (за 4км).  Робота на такій далекій відстані ослабила ВСІХ. Корпусні вулики мали в достатку бджолу, бо не було перерви у роботі матки. Працювали і принесли меду. Я навіть викачав(!) з магазинів у вересні близько 100кг. Лежаки також носили. Було навіть наповнення рамок непогане. Заглядав і думав, що кормити не прийдеться. Але льотна бджола поступово відійшла, а заміни не було звідки взяти. В результаті корми пішли на розплід.

Отака картина - ні корму, ні бджіл.

Висновок: треба переходити повністю на корпусну систему:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ромео сказал:

Навпаки - лежаки дали менше меду. Товарного. Так,  в процентному відношенні з лежаків забрано було більше. В корпусних гнізда не чіпав.

Моя версія така:

Напевне далось взнаки те, що на соняху в лежаках бджоли матку обмежили. В корпусних місце для розплоду було в достатку. 

Після соняха планував догодовувати. Але зацвіла післяжнивна гречка. Писав, що далеко (за 4км).  Робота на такій далекій відстані ослабила ВСІХ. Корпусні вулики мали в достатку бджолу, бо не було перерви у роботі матки. Працювали і принесли меду. Я навіть викачав(!) з магазинів у вересні близько 100кг. Лежаки також носили. Було навіть наповнення рамок непогане. Заглядав і думав, що кормити не прийдеться. Але льотна бджола поступово відійшла, а заміни не було звідки взяти. В результаті корми пішли на розплід.

Отака картина - ні корму, ні бджіл.

Висновок: треба переходити повністю на корпусну систему:IMHO:

Диагноз-верный, но виноваты не лежаки, а гречка за 4 км.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, mits сказал:

Диагноз-верный, но виноваты не лежаки, а гречка за 4 км.:IMHO1:

корпусні цей діагноз пройшли успішно, лежаки - "захворіли"... 

так что "доктор сказал в морг - значит в морг"...:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ромео сказал:

корпусні цей діагноз пройшли успішно, лежаки - "захворіли"... 

так что "доктор сказал в морг - значит в морг"...:)

У Вас лежаки на соняхе залились, маткам не было куда сеять, дальняя гречка их добила. Так может виноваты Вы, что не обеспечили, лежаки сушкой, вощиной, а может ещё и долго не качали.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, mits сказал:

что ко мне только на вертолёте,

як посадять мануку то вертольоти з вуликами самі почнуть злітатись

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, mits сказал:

У Вас лежаки на соняхе залились, маткам не было куда сеять, дальняя гречка их добила. Так может виноваты Вы, что не обеспечили, лежаки сушкой, вощиной, а может ещё и долго не качали.;)

Щоб з лежаками було все по феншую,теба робити на них надстаки на 145 рамку,тоді все ГУТ.:hi:

NHSLp1aYYHo.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Надія сказал:

Да, я думаю, що у нас кращі погодні умови ніж у вас

70-80км думаете вiдстань? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Сергей 2014 сказал:

70-80км думаете вiдстань? 

Ви вирішили показать Очколасу що на одному точку можна таки розмістить 16-ть тисячь сімей?, А то вони в тій Семенівці ніяк не розкачаються, йому досих пір приходиться мед у пасічників докупляти щоб хочь якось кінці з кінцями звести

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Сергей 2014 сказал:

70-80км думаете вiдстань

Якщо з півдня на північ, то да, а по широті мабуть не має значення. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Сергей 2014 сказав:

70-80км думаете вiдстань? 

Значна, для нас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...