Перейти к содержанию

Осінь2018\ Зима2019


ромео

Рекомендуемые сообщения

8 годин тому, Gnat сказав:

Доброго дня. Вчора переглянув як сидять мої дівки , в зиму пускав на 7-8 рамках. Прийшлось зараз позабирали по 1-2 р. Клуб зменшився і появилися вільні рамки на яких застигає бджола, зробив скорочення. В загальному клуби гарно сидять біля передньої стінки.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk
 

Не вистачає даних та всеж,помилка закладена з осені. Треба забирати в той час, при тому що забирати треба з середини.Ви забрали крайні?:IMHO:і посередині вже підїдений корм.Добре коли там вони були повномедні, а якщо ні?В лежакові шестирамочники зимуйте по дві, результат  :ay:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Женя Циба сказав:

Мужики хто користується заставними з полістиролу,є від них толк у весняний час,чи то самовнушеніє для пасічника  ? І чи треба їх ще чимось обмотувати.

По бокам і зверху ніяких щілин,коли є можливість то і запас корму відділяєш заставною. Все це під утепленням весною.Як тільки з*являться вентилятори на льотках то потім добавляєш об*єм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Серж 82 сказал:

обмотую скотчем

Правильне рішення:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня! Вчера и я выборочно осмотрел несколько семей, помеченных при сборке на зиму, как не надёжные. Одна семья осыпалась полностью, причина - много расплода было (остался запечатанный на 3-х рамках), меда вокруг расплода нет - съели, а остался по краях рамки. В улье остались ещё рамки с мёдом. Семейка была средняя по силе. Видать при морозах клуб обогревал расплод, а поднести было не кому, вот и осыпались с голоду. Ещё в одной проблемной семье клуб уже возле задней стенки - полупустые рамки заменил на медовые и дал поверх рамок блин канди. в остальных - все нормально - сидят в районе середины рамок.

В эту зиму потребление корма пчёлами больше, чем в прошлую, вероятно из-за "качель" с погодой (то морозы - то тепло), поэтому нужно будет контролировать зимовку почаще:IMHO1:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Охмалина сказал:

Доброго дня! Вчера и я выборочно осмотрел несколько семей, помеченных при сборке на зиму, как не надёжные. Одна семья осыпалась полностью, причина - много расплода было (остался запечатанный на 3-х рамках), меда вокруг расплода нет - съели, а остался по краях рамки. В улье остались ещё рамки с мёдом. Семейка была средняя по силе. Видать при морозах клуб обогревал расплод, а поднести было не кому, вот и осыпались с голоду. Ещё в одной проблемной семье клуб уже возле задней стенки - полупустые рамки заменил на медовые и дал поверх рамок блин канди. в остальных - все нормально - сидят в районе середины рамок.

В эту зиму потребление корма пчёлами больше, чем в прошлую, вероятно из-за "качель" с погодой (то морозы - то тепло), поэтому нужно будет контролировать зимовку почаще:IMHO1:.

Это всего :IMHO1: Рас плод надо было на пере топку вытащить без сожаления , на их место медовые. Снять утепление .  По лечить от клеща . Тогда там нечего контролировать и спать спокойно .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Охмалина сказал:

сидят в районе середины рамок.

На цю пору вони вже дуже далеко зайшли. Напевне, маловато залишили корму. :IMHO:Зараз повинні лише піднятись догори біля передньої стінки. Надалі у Вас будуть проблеми.:IMHO: До весни ще далеко...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ромео сказал:

На цю пору вони вже дуже далеко зайшли. Напевне, маловато залишили корму. :IMHO:Зараз повинні лише піднятись догори біля передньої стінки. Надалі у Вас будуть проблеми.:IMHO: До весни ще далеко...

Не известно  как было сложено гнездо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подзамело:hi:

IMG_20190104_141639.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім привіт! Сьогодні виходив в люди ))) спілкувався з колегами, і про зимівлю в тому числі, в приміщеннях зимують нормально, а от на дворі в деяких сімях зявився розплід!!! Такщо варто проконтролювати!!! Всім гарної зимівлі! Пішли на лижі ... ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, M_Oleksandr_V сказал:

Всім привіт! Сьогодні виходив в люди ))) спілкувався з колегами, і про зимівлю в тому числі, в приміщеннях зимують нормально, а от на дворі в деяких сімях зявився розплід!!! Такщо варто проконтролювати!!! Всім гарної зимівлі! Пішли на лижі ... ;)

А що було тепло деякий період? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Всім привіт! Сьогодні виходив в люди ))) спілкувався з колегами, і про зимівлю в тому числі, в приміщеннях зимують нормально, а от на дворі в деяких сімях зявився розплід!!! Такщо варто проконтролювати!!! Всім гарної зимівлі! Пішли на лижі ... ;)

Краще б не виходив. Виходить,що налякався сам ,налякай іншого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, M_Oleksandr_V сказав:

от на дворі в деяких сімях зявився розплід!!!

Нічого дивного нема, у мене майже кожного року є такі сім'ї. Як же їм розплід невиховувати, якщо на вулиці тривалий час плюсова температура?

 

12 хвилини тому, В.Ю.А. сказав:

А що було тепло деякий період? 

А у Вас що, небуло? У нас тижні 2 було +3 - +8, з дощами, то ж недивно, що розплід є. Я своїх ще непровіряв, але більш ніж впевнений, що в деяких сім'ях розплід вже є, у нас морози лиш кілька днів як почалися, і то невеликі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, В.Ю.А. сказал:

А що було тепло деякий період? 

Щоб було тепло то ні (листопад грудень обльоту не було) але стабільного мінусу теж не було, такі собі коливання .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зима тепер стабіьніша ніж минула, минулої зими було потепління у грудні і в січні, тоді розплід з*явився в деяких сімях. Нинішня зима в мене з  невеликим морозом без снігу.

Провіряв ,тепла над гніздом ще нема , та й вентиляцію збільшив . На сітці  клуб  більш ужатий як на глухому дні. Поки що все гаразд .Зимуєм далі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, davolodya сказав:

Нічого дивного нема, у мене майже кожного року є такі сім'ї. Як же їм розплід невиховувати, якщо на вулиці тривалий час плюсова температура?

 

А у Вас що, небуло? У нас тижні 2 було +3 - +8, з дощами, то ж недивно, що розплід є. Я своїх ще непровіряв, але більш ніж впевнений, що в деяких сім'ях розплід вже є, у нас морози лиш кілька днів як почалися, і то невеликі.

ні, температура там не головне. У нас майже завжди така температура буває.Причина в сім*ях або в підготовці до зими.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Stol сказал:

Краще б не виходив. Виходить,що налякався сам ,налякай іншого.

Ні-ні-ні. Я нікого не лякав і сам не з лякливих, я лише поділивсь інформацією, і зауважив що варто проконтролювати! Коли б я злякався то на лижі не запрошував ;).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Ні-ні-ні. Я нікого не лякав і сам не з лякливих, я лише поділивсь інформацією, і зауважив що варто проконтролювати! Коли б я злякався то на лижі не запрошував ;).

Напишіть  як ви проконтролювали .Буде  цікаво прочитати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Лавр сказав:

ні, температура там не головне. У нас майже завжди така температура буває.Причина в сім*ях або в підготовці до зими.

Всі сім'ї в зиму готую однаково, бджола вся однакова - карніка, а розплід щороку буває взимку лиш в деяких сім'ях. Я цим дуже незаморочуюся, зимують всі нормально, єдине, що сім'ї з розплодом беру на контроль, після Стрітення обов'язково перевіряю у них наявність корму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Stol сказав:

Напишіть  як ви проконтролювали .Буде  цікаво прочитати.

А що там контролювати? Якщо впевнені в кількості корму, до Стрітення в такі сім'ї можна незаглядувати, а там і обліт недалеко з ревізією.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Stol сказал:

Напишіть  як ви проконтролювали .Буде  цікаво прочитати.

Я Вас засмучу, мої зимують в приміщенні! (стоять один на одному і під стелю) так що я зможу проконтролювати лише весною:hi:, як би стояли на дворі обовязково заглянувби!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, davolodya сказал:

 розплід щороку буває взимку лиш в деяких сім'ях. Я цим дуже незаморочуюся, зимують всі нормально, єдине, що сім'ї з розплодом беру на контроль, після Стрітення обов'язково перевіряю у них наявність корму.

  :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Я Вас засмучу, мої зимують в приміщенні! (стоять один на одному і під стелю) так що я зможу проконтролювати лише весною:hi:, як би стояли на дворі обовязково заглянувби!!!

Це ще гірше ніж я думав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поки святкував i спав знову профукав 40000 лайк за котрий планував медовухи вислати автору 

 

40000 лайк поставив хтось iз цих форумчан 

Що тепер робити ?

  1. Граніт

    Граніт

    13 часов назад
  2. FES

    FES

    19 часов назад
  3. Gigabyte

    Gigabyte

    20 часов назад
  4. Yaroslav

    Yaroslav

    20 часов назад
  5. Solo

    Solo

    20 часов назад
  6. андрон

    андрон

    21 час назад
  7. Sesk

    Sesk

    21 час назад
  8. Иван Иваныч

    Иван Иваныч

    21 час назад
  9. chernega

    chernega

    21 час назад
  10. дон57

    дон57

    21 час назад
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Мико сказав:

Поки святкував i спав 

Що тепер робити ?

Довго спали. Тепер прийдеться всім висилати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По моiм пiдрахункам хтось iз цих форумчан 

Може модератор @Wladimir_K  допоможе не помилитись 

 

 

 

 

 

  1. Gigabyte

    20 часов назад
  2.  

    Yaroslav

    20 часов назад
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...