Перейти к содержанию

Осінь2018\ Зима2019


ромео

Рекомендуемые сообщения

22 часа назад, ss77 сказал:

Помітив сьогодні, що мої теж помалу літають, тепло. Тиждень тому розплоду не було. Може згори покласти мед. щоб корма не по" їдали?

14 октября ложил сверху на гнездо медовую сыту по  1-1,5 кг, в пакетах , пакеты еже пустые, Ложил сильным семьям , в которых в конце сентября было по 5-6 рам расплода, расплод вышел , пчелы много, а корма осталось маловато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Cfif сказал:

Значит мёда может быть еще меньше в будущем году чем в этом.

Почему?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Антон К сказал:

14 октября ложил сверху на гнездо медовую сыту по  1-1,5 кг, в пакетах , пакеты еже пустые, Ложил сильным семьям , в которых в конце сентября было по 5-6 рам расплода, расплод вышел , пчелы много, а корма осталось маловато.

Одна з помилок початківця. У вересні останні роки сприяє закормці бджіл по максимум, якщо багато розплоду, а вже у середині жовтні забирають маломедні рамки де вийшов розплід. Розплід є там де є пилок, вчора пересиляв пару 6 рамочних у звичайні вулики, жодних ознак розплоду і червління. Поки з цими температурними режимами бджола облетілася по повній і підходить до зимівлі краще ніж торік.

Лишилося занести 6 рамочних в приміщення, об'єднати декілька  сімей, підсилити відводки з матками ШО і чекати весни.

Думаю температурний режим цієї зими ще принесе багато сюрпризів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Витя сказал:

Почему?

Потому что в гнезде есть расплод, раз носят воду. поддерживают микроклимат. Подъедают корма основательно. Но это не главное. Главное что пчела изнашивается очень сильно и тратит те силы, которые нужны будут в марте и апреле. а впереди зима. Сумы, это не Одесса, и даже не Хмельницкий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Wladimir_K сказал:

Одна з помилок початківця. У вересні останні роки сприяє закормці бджіл по максимум, якщо багато розплоду, а вже у середині жовтні забираю  маломедні рамки, де вийшов розплід. Розплід є там де є пилок, вчора пересиляв пару 6 рамочних у звичайні вулики, жодних ознак рлзплоду і червління. Поки з цими температурними режимами бджола облеивоася по повній і підходить до зимівлі краще ніж торік.

Лишилося занести 6 рамочних в приміщення, об'єднати декілька  сімей, підсилити відводки з матками ШО і чекати весни.

Думаю температурний режим цієї зими ще принесе багато сюрпризів.

Температурный режим этой осенью очень сложен уже. У меня много семей образовали клуб так что крайняя улочка прижалась к заставной или к стенке улья. Надеюсь что при морозах они сожмутся в средину! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Надеюсь что при морозах они сожмутся в средину! 

Вот и появятся "лишние" рамки, необсиживаемые.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ss77 сказав:

Як додаватимете корм? Якщо бракує повномідні, то мед в пакетах ложить згори?.

Є повнометражні рамки,дам ще по 4 і досить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги,я забрав у своїх вуликах лишні рамки,маломедки.Але в них є не запечатаний мед,як такі рамки зберігати?
Медогонки не маю,відкачати не вийде.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Роман Бакун сказав:

Шановні колеги,я забрав у своїх вуликах лишні рамки,маломедки.Але в них є не запечатаний мед,як такі рамки зберігати?
Медогонки не маю,відкачати не вийде.

 

Нічого крім кристалізації йому не буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Роман Бакун сказал:

,як такі рамки зберігати?

відкритий рідкий мед гігроскопічний, такі рамки треба тримати в ящиках, (корпусах) в сухому приміщені де малі перепади температури

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Роман Бакун сказал:

Шановні колеги,я забрав у своїх вуликах лишні рамки,маломедки.Але в них є не запечатаний мед,як такі рамки зберігати?
Медогонки не маю,відкачати не вийде.

 

Якщо буде волого - може "потягти" воду.  Почне випірати з чарунок. Але, весною поставите у сімьї і вони йому дадуть раду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Роман Бакун сказав:

Шановні колеги,я забрав у своїх вуликах лишні рамки,маломедки.Але в них є не запечатаний мед,як такі рамки зберігати?
Медогонки не маю,відкачати не вийде.

 

Без вологи і без тепла, миші і міль головна загроза.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні ті що на сонці гарно літали хоч сонечко світило але не пригрівало

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, targal сказав:

Сьогодні ті що на сонці гарно літали хоч сонечко світило але не пригрівало

Теж,котрі на сонечку та у затишку літали,хоч і було +11.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Лавр сказав:

Без вологи і без тепла, миші і міль головна загроза.

Ну там де стоять рамки,температура,з кожним днем все нижча і нижча,так що міль відступає.А миші,миші то зона відповідальності котика)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Роман Бакун сказал:

Ну там де стоять рамки,температура,з кожним днем все нижча і нижча,так що міль відступає.А миші,миші то зона відповідальності котика)

Дивіться бо з котика на весні не спростти чому рамки миші зїли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, Роман Бакун сказав:

Ну там де стоять рамки,температура,з кожним днем все нижча і нижча,так що міль відступає.А миші,миші то зона відповідальності котика)

Міль-це так.А от на захист від мишей покладатися  ільки на кота замало (хоча у кожного по різному).Для мене миші -найбільший головний біль (в транспорті уступаю місце вагітній навіть у триденному терміні;) не забобонний, а тут є грішок)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, targal сказав:

Дивіться бо з котика на весні не спростти чому рамки миші зїли

 

15 хвилин тому, samitnyj сказав:

Міль-це так.А от на захист від мишей покладатися  ільки на кота замало (хоча у кожного по різному).Для мене миші -найбільший головний біль (в транспорті уступаю місце вагітній навіть у триденному терміні;) не забобонний, а тут є грішок)

Не переживайте колеги,миші пару рамок зточать,то буду я як ошпарений бігати:umora::umora::umora: От тоді то я ваші слова і згадаю))):az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, samitnyj сказав:

в транспорті уступаю місце вагітній навіть у триденному терміні

Як Ви їх вираховуєте?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, gardener сказав:

Як Ви їх вираховуєте?

 

Мабуть на нюх чує:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Wednesday, October 31, 2018 в 10:04, Джаз сказав:

Не помню, прошлый год октябрь тоже такой теплый был? 

Тепло началось акурат с 1 апреля. В марте было пару окон для облета, а так даже минус проскакивал. Чувствую тоже самое повторится. 

Ото і мені так здається

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підскажіть, біпіном пора обробляти? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Разбирая гнёзда при термообработке в 1/3 семей нахожу печатный и открытый расплод - видимо октябрьское тепло в нашем регионе (до + 26) и принос пыльцы спровоцировали.

 Но клещей в этом расплоде находил лишь единичных - видимо они подготовились к зиме и размножаться уже не хотят.

Бипином обрабатывать конечно можно, а то ведь и зима не за горами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.11.2018 в 20:12, samitnyj сказал:

Міль-це так.А от на захист від мишей покладатися  ільки на кота замало (хоча у кожного по різному).Для мене миші -найбільший головний біль (в транспорті уступаю місце вагітній навіть у триденному терміні;) не забобонний, а тут є грішок)

порозкидайте отруту для мишей двох видів, і  через місяць-півотра поновлюйте її пока рамки стоять і не буде проблем з мишами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, any4key сказал:

Підскажіть, біпіном пора обробляти? 

І раніше можна було

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...