Перейти к содержанию

Осінь2018\ Зима2019


ромео

Рекомендуемые сообщения

5 минут назад, МазуринВ сказал:

у нас 4.5кг

що 4,5 кг ? в день максимум на весах ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Мико сказал:

що 4,5 кг ? в день максимум на весах ?

да в этом году контроль, в день на подсолнухе больше не показывал,на весах стабильные середнячки,зверей не ставлю,чтоб не заблуждаться.в том году 5.3 было.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Мико сказав:

По 12 с хвостиком 

Нуки на 145 рамке пустил зимовать 

У меня подсолнух садку дает такую что можно гвозди на мёде ровнять 

О чём неоднократно показывал на своём канале 

Вот у Ивана Фабро даже весной в рамках мёд жидкий 

и это он говорит что чистый подсолнух 

А я сомневаюсь 

Правильно сомневаетесь,У Ивана, я думаю, они подмешивают разнотравье к подсолнуху

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема актуальна, однак і пилок якось ще носять добряче...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, vladimir5 сказал:

Правильно сомневаетесь,У Ивана, я думаю, они подмешивают разнотравье к подсолнуху

А у меня значит разнотравье не растёт :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Робив заміну маток - подарую італійку лігустіку ф1  117 лінія ( 2017р) вільного парування та іі дочку - не знаю чи встигла облетітись ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Мико сказал:

А у меня значит разнотравье не растёт :umora:

Подсолнух растет как бурьян

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Мико сказал:

 

Минулого року залишив мед 100 % 

це була моя друга i остання зимiвля на меду 

На  заміннику меду имують краще, але сімї,які розвиваються на меду весною показують кращий результат по медозбору, принаймні в мене.

Мої зимують на меду  вже років 20 , на цей час ще не відкачані лишки і розплоду 3-4 рамки(в перерахунку на повну рамку)

При таких закупівелльних цінах не маю бажання комусь розвивати бізнес, краще нехай мої бдолосімї розвиваються , знаю куди їх пристроїть.

А цей сезон найменший по медозбору за моїми записами, доре хоч на пакетах виручив.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уже подарована!!завтра поїде !!

В каком смысле другие пчелы?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

все к а

18 минут назад, asot сказал:

Уже подарована!!завтра поїде !!

В каком смысле другие пчелы?

полуцищь весной

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, денис М сказал:

если такая пьянка  

 подарю островную матку маин (остров скленар) - дочки (около 80) - все были ок - отличные

Важные условия -- подарю человеку, которвй сам для себя выводит

желательно Харьковская обл,  заберет матку  

ИЛИ пакет с маткой

но весной

 

А что это Вы так раздарились? Порода какая?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, денис М сказал:

если такая пьянка  

 подарю островную матку маин (остров скленар) - дочки (около 80) - все были ок - отличные

Важные условия -- подарю человеку, которвй сам для себя выводит

желательно Харьковская обл,  заберет матку  

ИЛИ пакет с маткой

но весной

 

Откуда человек будет знать что она островная?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, mits сказал:

А что это Вы так раздарились? 

когда приедешь с кочевки то не грех

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, денис М сказал:

Важные условия -- подарю человеку, которвй сам для себя выводит

А в чем сыр бор?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, mixaskm сказал:

Откуда человек будет знать что она островная?

извини  

я тебе забіл рассказать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, mits сказал:

А что это Вы так раздарились? Порода какая?

кроме - 3 остров

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я поставив лайк за " благородный поступок будующий) " на матку не претендую !!! Є з чого прививатись та і неплодочок трошки замовив!!

Якщо по темі - то залишилось дати по 4 л сиропу і до зимівлі готові!!!Міняв італійку і бакфаст на карніку- щоб не давити - вирішив віддати !!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.09.2018 в 21:05, ромео сказав:

А Вы философ, однако

Тут на поэзию тянет... Хорошо написано...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Лозко Василий сказав:

На  заміннику меду имують краще, але сімї,які розвиваються на меду весною показують кращий результат по медозбору, принаймні в мене.

Мої зимують на меду  вже років 20 , на цей час ще не відкачані лишки і розплоду 3-4 рамки(в перерахунку на повну рамку)

При таких закупівелльних цінах не маю бажання комусь розвивати бізнес, краще нехай мої бдолосімї розвиваються , знаю куди їх пристроїть.

А цей сезон найменший по медозбору за моїми записами, доре хоч на пакетах виручив.

 

 

Цілком звами згоден та бджола яка зимуе на меду мае кращий імунітет і хороший весняний розвиток перевірено роками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Лозко Василий сказал:

 сімї,які розвиваються на меду весною показують кращий результат по медозбору, принаймні в мене.

Мої зимують на меду  вже років 20 , 

 

 

А с чего выводы ?   Ваши  пчёлы  20 лет зимуют на меду.  а Вы делаете сравнение  семей что зимуют на меду и на сиропе. как у Вас так получается сравнивать то чего у Вас нету ??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сім'ї у мене цьогоріч послабшеє будуть, ніж минулого року.

Причому в корпусних ситуація краща. І бджоли більше, і запаси кращі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, ромео сказав:

Сім'ї у мене цьогоріч послабшеє будуть, ніж минулого року.

Причому в корпусних ситуація краща. І бджоли більше, і запаси кращі...

Чому так? Медозбір сильний був? У мене навпаки, сім'ї в зиму підуть сильніші, розплоду було багато, в більшості сімей ще і зараз багато є, матки темп яйцекладки незбавляють. Вийняток лише сім'ї з матками ІОшками, ціле літо були піджаті, зараз займають по 4-5 рамок, при сталих похолоданнях буду підсилювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

А с чего выводы ?   Ваши  пчёлы  20 лет зимуют на меду.  а Вы делаете сравнение  семей что зимуют на меду и на сиропе. как у Вас так получается сравнивать то чего у Вас нету ??

 Зрівнюю аналогічну пасіку , зимуючу на цукрові. На сьогодні він закормлює ,а мої з медом.Мої набирають "жирку"  - сосідські зношуються на переробці  сиропу.

Зимівля на цукру проходить  добре, але в такому кормові  нема того  що присутнє в медові , маю на увазі весняний розвиток.

Порівняльні  тести робив коли ще пасіка б ула  до 50 сімей. Колега  кочує ,мої на стаціонарі . Я результатом задоволений  він не завжди . 

Я продаю пакети -- він купує щороку. Правда і я купляв , як переходив на бакфаст .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Олександр Буртовий сказал:

Цілком звами згоден та бджола яка зимуе на меду мае кращий імунітет і хороший весняний розвиток перевірено роками.

То мабуть від місцевості ще багато залежить, в мене скільки падалішніх грушок, яблук, що без цукру необійтись. А знаю пасіку де цукру не дають і зимують чудово, але там місцевість така що садки неродять так як у нас. Хоча відстань всього 15 км.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Лозко Василий сказав:

 Зрівнюю аналогічну пасіку , зимуючу на цукрові. На сьогодні він закормлює ,а мої з медом.Мої набирають "жирку"  - сосідські зношуються на переробці  сиропу.

Зимівля на цукру проходить  добре, але в такому кормові  нема того  що присутнє в медові , маю на увазі весняний розвиток.

Порівняльні  тести робив коли ще пасіка б ула  до 50 сімей. Колега  кочує ,мої на стаціонарі . Я результатом задоволений  він не завжди . 

Я продаю пакети -- він купує щороку. Правда і я купляв , як переходив на бакфаст .

Порівняння некоректне, різні пасічники, і відповідно різний підхід, різні методи догляду. Якби Ви частину пускали в зиму на меду,  а іншу на сиропі, тоді можна щось порівнювати. У нас є так, що поруч 2 пасічники з однаковими бджолами, один постійно мед качає, а у другого сезон постійно невдалий.

Постійно докормлюю бджіл на зиму  сиропом,  причина- наявність паді, пасіка біля лісу, непомітив поганого розвитку весною,  навпаки, розвиток дуже ранній і бурхливий. В будь-якому випадку в рамках лишається на зиму мінімум 7-8 см меду під верхом, решта сироп. Взимку їдять сироп, ближче до весни --мед, але зимують на сиропі значно краще.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...