Перейти к содержанию

Осінь2018\ Зима2019


ромео

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, Gnat сказал:

Доброго дня. Зробив сьогодні огляд сімей, всі в гарному стані по кормах. Один пізній відводок трошки не подобається по кормах рамки десь на 50-70 % заповненні . Може підкормити ще трошки? Чи брати на олівець і бігати з Канді з січня або лютого?

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk
 

У мене шість відводків з молодими матками перегнали майже половину зимових кормів на розплід, годувати закінчив 2 вересня й місяць на пасіці не був. Нестачу кормів виявив на початку жовтня. Мав сумніви, чи зможуть бджоли взяти підкормку, але дав з 3 по 11 жовтня 3 порції по 3 літри медової сити з додаванням цукру. Давав в пакетах прямо на рамки через 4 дні. Погода була сприятлива, всю підкормку забрали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всіх з святом Покрови Пресвятої Богородиці, здоров'я, благополуччя та гарної зимівлі.

Вчора поїхав на пасіку проглянути деякі проблемних відводків та замінити пару маток. 

По дорозі пару фото чарівної золотої осені.

IMG_20181013_125557.thumb.jpg.cbd2a63a9ac7c2f9c2eede592bf79eb6.jpgIMG_20181013_130358.thumb.jpg.2d3c58c245df48ccf9189dbb6fd4a10f.jpgIMG_20181013_130502.thumb.jpg.37eba95b64d325e38997403a335ce9fe.jpg

на пасіці бурхливий літ як для цієї пори і помічаю що несуть пилок. 

IMG_20181013_140249.thumb.jpg.80d829fd824331e97183b20494ba3e67.jpg

Відкривши сім'ї та відводки де планувалося заміна і об'єднання був вражений є свіжий розплід і засіву навіть у минулорічної матки. Звісно кормами теж підїджені. Вирішив ще проглянути самих активних там все як книжка пише. Проблематичні лише декілька відводків, в цьому році робив на початку серпня, ті що сильніші були гарно підготовлені слабачки відповідно гірше хоча бджоли вистачає.  Деяким дав з запасів повномедні, а пару відводкам які під ? Дав сироп, якщо не візьмуть то об'єднаю, тиждень жаркий обіцяють +20 і вище. Утеплення ще з початку вересня зняте, навіть не знаю що буде з потеплінням, як далі себе поведуть. В деяких вже розплід повністю вийшов, при огляді  помітив, що сім'ї які кочували трохи сильніші за тих які лишалися вдома.IMG_20181013_133104.thumb.jpg.bbe3673d7ffc17cb8f2742091a9aca1d.jpgIMG_20181013_133230.thumb.jpg.9b6a2c03488445ea7f17e0c8066a5679.jpg

Ще раз вітаю зі святом, всього найкращого.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, СЄРЖ сказал:

на пасіці бурхливий літ як для цієї пори і помічаю що несуть пилок. 

 

4 минуты назад, СЄРЖ сказал:

Відкривши сім'ї та відводки де планувалося заміна і об'єднання був вражений є свіжий розплід і засіву навіть у минулорічної матки.

Днепровщина. Был вчера у своих. Аналогичная ситуация. Лет активный. У слабачков и претендентов на обьединение - расплод и даже однодневный засев. А деревья желтые... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.10.2018 в 12:38, ss77 сказав:

Уже несколько дней +24 и ожидается ещё потепление. Вчера был большой облёт. Нужно заглянуть в гнездо, ждал выхода расплода, но как бы опять не зачервили. На мелкой кустарниковой астре полно пчелы и что удивительно. трута ещё очень много!

то не трутень:IMHO:придивіться уважніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, gardener сказав:

А чого зараз ту рамку не поставити?

Можливість що підуть зараз і там залишаться, а це не гут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Женя Циба сказал:

Різдвяні подарунки ще ні хто не відміняв.

Пробував. Та при цьому вони одразу сідали під верхом. І тоді приходилось міняти ці рамки упродовж всієі зимівлі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

то не трутень:IMHO:придивіться уважніше.
Я у своїх теж бачив декількох трутнів.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Лавр сказав:

Можливість що підуть зараз і там залишаться, а це не гут.

та не зверху, а в гніздо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При огляді сім'ї знайшов стару матку, на сусідній рамці знайшов молоду матку (чи плідна не знаю, розплід увесь вийщов).

Чи має хтось досвід зимівлі таких сімей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, o_O Михайло O_o сказал:

При огляді сім'ї знайшов стару матку, на сусідній рамці знайшов молоду матку (чи плідна не знаю, розплід увесь вийщов).

Чи має хтось досвід зимівлі таких сімей?

У темі Карніка за  учорашній день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, o_O Михайло O_o сказал:

При огляді сім'ї знайшов стару матку, на сусідній рамці знайшов молоду матку (чи плідна не знаю, розплід увесь вийщов).

У мене вчора була аналогічна ситуація. Ділюсь досвідом - молодичці відкрутив голову.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, o_O Михайло O_o сказав:

При огляді сім'ї знайшов стару матку, на сусідній рамці знайшов молоду матку (чи плідна не знаю, розплід увесь вийщов).

Чи має хтось досвід зимівлі таких сімей?

Цей рік чомусь багатий на такі речі. До цього давно такого не зустрічав. А тут в одній сім'ї куча розплоду і 2 матки. А ось в нуклеусі сьогодні 2 матки - ШО та тихої зміни ходять ніс до носа і не проявляють жодного інтересу одна до іншої.

IMG_20181014_162732.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Sanich сказав:

А ось в нуклеусі сьогодні 2 матки - ШО та тихої зміни ходять ніс до носа і не проявляють жодного інтересу одна до іншої.

А може це осінь так на них впливає?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ысч сказал:

У мене вчора була аналогічна ситуація. Ділюсь досвідом - молодичці відкрутив голову.:ah:

І я б так зробив, але є одне, але , стара матка 2015 року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Mihail-ves сказал:

А може це осінь так на них впливає?

Мав подібну ситуацію 4 роки тому, 2- матки плідні, в одній сім'ї,  в липні , було простіше просто зробив відводок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Лавр сказал:

то не трутень:IMHO:придивіться уважніше.

Трутень точно! В основном дикари(жёлтые), но чёрненькие тоже встречаются. В детстве ловили их и привязывали ниткой за лапку, бегали с ними.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, ss77 сказав:

Трутень точно! В основном дикари(жёлтые), но чёрненькие тоже встречаются. В детстве ловили их и привязывали ниткой за лапку, бегали с ними.

То не трутні. Трутні не сидять на квітах і в принципі їх зловити в природі малоймовврно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, o_O Михайло O_o сказал:

І я б так зробив, але є одне, але , стара матка 2015 року.

Тогда крутите бошку старухе:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був на пасіці , дав сироп відводу який підїв корми.



Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Sanich сказал:

То не трутні. Трутні не сидять на квітах і в принципі їх зловити в природі малоймовврно 

Пришлось пойти и сфоткать. Интересно, что это за комаха? 

IMG_5725[1].JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Gnat сказал:

Був на пасіці , дав сироп відводу який підїв корми.

 


Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk
 

 

Давно хотел узнать, зачем затеняют края экрана? Мне например это не нравится. Чего я не понимаю?

Отводок на семи рамках ещё нельзя назвать семьёю? И возьмут ли пчёлы сироп в середине октября?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не спорьте, это прутик))))

14 минут назад, ss77 сказал:
16 часов назад, Sanich сказал:

То не трутні. Трутні не сидять на квітах і в принципі їх зловити в природі малоймовврно 

Пришлось пойти и сфоткать. Интересно, что это за комаха? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, ss77 сказал:

Давно хотел узнать, зачем затеняют края экрана? Мне например это не нравится. Чего я не понимаю?

 

Это из-за того, что, снимая, держат телефон вертикально.  И чтобы было нормально и полностью видно, надо горизонтально снимать.

Есть ролик, типа "у человека глаза горизонтально расположены, вот и съёмку так же ведите" :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, ss77 сказал:

Пришлось пойти и сфоткать. Интересно, что это за комаха? 

IMG_5725[1].JPG

Ильница цепкая (Eristalis tenax), ильница обыкновенная, пчеловидка цепкая

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. Вже сероп взяли.

Давно хотел узнать, зачем затеняют края экрана? Мне например это не нравится. Чего я не понимаю?
Отводок на семи рамках ещё нельзя назвать семьёю? И возьмут ли пчёлы сироп в середине октября?


Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...