Перейти к содержанию

Осінь2018\ Зима2019


ромео

Рекомендуемые сообщения

23 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Вам би в кіоску "Создрук " працювати...:umora:  Але кожен застосовує те, до чого звик. А я за весь вік ще не зіпсував таким чином жодної газетки...

Об'єднання через газету - досить надійний спосіб, як кажуть, дешево і сердито. О'бєднав і непереживаю, що буде бійка, що матку вб'ють, за весь час проколів у мене небуло, так об'єдную при потребі влітку, точно так само і восени, сім'ї з матками ефками. Там, де потрібно підсилити ІОшку, трошки інший підхід, там підсилюю при перших сталих холодах, без газети і запах невикористовую, просто підставляю рамку з бджолою до клубу.

А Ви, якщо знаєте простіший і надійніший спосіб, діліться, будемо вдячні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сонячно, тепло, навіть жарко

Матки починають кладку...:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

Сонячно, тепло, навіть жарко

Матки починають кладку...:(

Это что  Весна лето? Вы решили опередить Добровола ?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, ромео сказал:

Сонячно, тепло, навіть жарко

Матки починають кладку...:(

Знімайте "шубу";)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Kolyan сказал:

Знімайте "шубу";)

Зняв

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Матки починають кладку

це припущення чи факт??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Мико сказал:

Зняв

Знімайте "шапку" :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, ДобровоЛ сказав:

Втім то й річ - клуб, як правило, сідає на місці останнього розплоду. Ну, а якщо той розплід буде у верхньому корпусі то медові запаси нижнього їм будуть вже недоступні.:IMHO:

Так не повино бути, гніздо знаходиться в нижньому корпусі. При наявності 3-х корпусів то в 2-му корпусі формуємо печатний, верхній під мед зі світлими рамками, а матка в нижньому на пилку, суші і нектару. В такому разі   все вийде на осінь вірно.   Там де матка бігає по трьох, або РР, або матку під каблук. Пробував з сітчатим дном там матка тікає вище, то не сподобалось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, davolodya сказав:

Об'єднання через газету - досить надійний спосіб, як кажуть, дешево і сердито. О'бєднав і непереживаю, що буде бійка, що матку вб'ють, за весь час проколів у мене небуло, так об'єдную при потребі влітку, точно так само і восени, сім'ї з матками ефками. Там, де потрібно підсилити ІОшку, трошки інший підхід, там підсилюю при перших сталих холодах, без газети і запах невикористовую, просто підставляю рамку з бджолою до клубу.

А Ви, якщо знаєте простіший і надійніший спосіб, діліться, будемо вдячні.

Торік я з"єднував нуки - склав з них 15 сімей. Були серед них і трутівки. Обприскував з росинки водою з мятними краплями і плідну матку ставив під ковпачок на троє діб. Усі до одної були прийняті і успішно перезимували.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Лавр сказав:

Так не повино бути, гніздо знаходиться в нижньому корпусі. При наявності 3-х корпусів то в 2-му корпусі формуємо печатний, верхній під мед зі світлими рамками, а матка в нижньому на пилку, суші і нектару. В такому разі   все вийде на осінь вірно.   Там де матка бігає по трьох, або РР, або матку під каблук. Пробував з сітчатим дном там матка тікає вище, то не сподобалось.

От через те я й використовую РР аж до цих пір, хоч у дні в мене сіток немає і в корпусних 230 два корпуси зараз маю..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сергей Тюркин сказав:

Это что  Весна лето? Вы решили опередить Добровола ?  

Ох і пам"ять у вас !  :ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Торік я з"єднував нуки - склав з них 15 сімей. Були серед них і трутівки. Обприскував з росинки водою з мятними краплями і плідну матку ставив під ковпачок на троє діб. Усі до одної були прийняті і успішно перезимували.:ay:

Об'єднання нуків і об'єднання сімей дещо відрізняється, те , що проходить з нуками, не факт, що пройде з повноцінними сім'ями, тут в людей через газету було об'єднання невдачне, а Ви кажете просто підставити рамки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, davolodya сказав:

Об'єднання нуків і об'єднання сімей дещо відрізняється, те , що проходить з нуками, не факт, що пройде з повноцінними сім'ями, тут в людей через газету було об'єднання невдачне, а Ви кажете просто підставити рамки...

Так, але після надання їм однакового запаху.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Kolyan сказал:

Знімайте "шапку" :ah:

Зняв і шапку 

Але з телефону дуже довго завантажуеться фото 

Витримки не вистачило 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ромео сказав:

Сонячно, тепло, навіть жарко

Матки починають кладку...:(

20°С в тіні. Був обліт. Перезимували всі, кормів повно, підмору нема. Та й скільки тої зими - два дні... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, larson сказал:

це припущення чи факт??

констатація факту

11 минут назад, Arius сказал:

20°С в тіні. 

Далі - ще краще...

...для людей, а от для пасічників ...:hmm::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ромео сказав:

Далі - ще краще...

...для людей, а от для пасічників ...:hmm::dntknw:

Клімат вже змінився і ще буде змінюватись. Як було минулої зими? Якась тягомотина, а потім в кінці на пару тижнів "звір зі сходу" (біст фром зе іст), а потім фактично літнє тепло з квітня і т. д. Зараз це ніби дзеркальне відображення. В принципі прогноз про теплу осінь, який я десь тут розміщав, виявився відносно точним. Для Європи це взагалі не дивина. На мою думку, клімат робиться менш континентальним. Так що не панікуємо. hakuna matata  :af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Де можна придбати такого погрузчика?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ось взагалі ідеально:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, ромео сказал:

а от для пасічників ...

"а мы шо не люди..."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, mascot сказал:

Де можна придбати такого погрузчика?

У нас не придбаєте, ніхто не випускає. Тільки самому виготовити, складного там нічого немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, PNS сказал:

У нас не придбаєте, ніхто не випускає. Тільки самому виготовити, складного там нічого немає.

Який контраст... складного нічого немає, але ніхто робити не візьметься. У вас є власний досвід?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, mascot сказал:

Який контраст... складного нічого немає, але ніхто робити не візьметься. У вас є власний досвід?

Коли на нього дивитися вже на готового то дісно ніби досить все просто і не складно , а коли проходиш весь процес виготовлення то тоді не так то і просто:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, mascot сказал:

Який контраст... складного нічого немає, але ніхто робити не візьметься. У вас є власний досвід?

Випускати ніхто не береться, бо не буде на цей ізілоудер масового попиту, а малосерійне виробництво занадто дороге. Хоча можливо Юрій Михайлович і візьматься... Ще проблема у тому, що цей агрегат потребує для роботи відносно рівної поверхні, у ручну виставляти його по вертикалі довго, на гідравліці дорого. Тоді вже простіше купити вантажівку з маніпулятором. У мене власного досвіду виготовлення саме такого агрегату немає, бо через пагорби мало рівних місць для точків і мені він не потрібний. Я виготовляю для себе різні навантажувачі сам, але інші...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Конструктор сказал:

Коли на нього дивитися вже готового то дісно ніби досить все просто і не складно , а коли проходиш весь процес виготовлення то тоді не так то і просто

На першому відео саморобний маніпулятор, і таких пасічниками виготовлено для себе не один десяток. Придивіться, поворотний вузол першого коліна - тракторна ступиця (з причіпа). На такий маніпулятор більше половини комплектуючіх можна знайти на металобрухті, решту докупити. Ну і сварка - болгарка... Токарки там небагато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...