Перейти к содержанию

Паспорт матки


rudakov

Паспорт матки  

55 проголосовавших

  1. 1. Чи потрібно на маток паспорта?

    • Потрібно
      50
    • Не потрібно
      5
    • Що воно таке ?
      0


Рекомендуемые сообщения

Паспорта видаються на іо матки для інформації про батьків але чисто ознайомча інформація бо як даний крос поведе в вашій місцевості це невідомо ! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну і саме головне я вважаю що на матки контрольованого паркування потрібно обов'язково паспортизація а для природнього обльоту до прикладу партія маток (15) штук від однієї материнки хватит одного паспорта а смисл сидіти і писати ???? І то по запросу клієнта якщо ці матки можливо будуть використовуватись як батьківські сім'ї .Ось така моя позиція відносно паспортизації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Міхал-69 сказал:

Шановні матководи! Невже  Ваші матки таке сміття що не вартує навіть шматка паперу? Чомусь одним вистачає часу на 800 маток з паспортами, і навіть опалітками,  а інші хочуть за це ще й додаткову плату. :hmm:

Матка - товар. Паспорт - документ про купівлю і походження товару. Якість така що бояться видати бумажку з власним підписом. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, rudakov сказав:

а тут наверное подделка, мало того что паспорт не тот так еще над логотипом поиздевались 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mr_alur сказал:

а тут наверное подделка, мало того что паспорт не тот так еще над логотипом поиздевались 

Дійсно цікаве питання. Але такі паспорта видає Папп Віктор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, rudakov сказал:

Матка - товар. Паспорт - документ про купівлю і походження товару. Якість така що бояться видати бумажку з власним підписом. 

Виводьте маток, виписуйте паспорта, клейте опалітки, обійдете всіх конкурентів. Про що тут мова? В кого опалітка того якість.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, mr_alur сказал:

а тут наверное подделка, мало того что паспорт не тот так еще над логотипом поиздевались 

Паспорт не оригінальний точно.Хоча як би виписаний членом ГО ОМУ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На мой взгляд паспорта и метки это вопрос культуры производства маток и как  следствие цены их реализации.

Как на пример в Германии на  F1 есть свои паспорта своего цвета, но там и соответствующая цена.

Сам паспорта давал в том случае если просили клиенты, и скажу не каждый клиент просил паспорт на ИО матку из за непонимания какую информацию дает паспорт.

На F1 в качестве ополиток хорошо себя показали безномерные метки с алиэкспресс, цена копейки, цвет метки яркий видимость матки  гораздо выше номерных ополиток.

Лично для меня самый удобный и информативный вариант, это паспорт матки полученной с Австрии.

   5b962c1c5168f_-2018.thumb.jpg.5a5f9bf366057435e414b147191efcc3.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, rudakov сказал:

Раз проблеми з інтернетом, давайте я Вам допоможу створити відповідні матки і по можливості їх родоводи і згенерувати паспорт в форматі pdf. Котрий ви зможете десь роздрукувати і тільки підпис поставити Вам залишається :ah::)

Нужно кооперироватся по два матковода,как по два гаишника.Один будет выводить маток ,а другой выписывать паспорта.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, andrey88055 сказал:

Лично для меня самый удобный и информативный вариант, это паспорт матки полученной с Австрии.

Дуже інформативний паспорт!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, rudakov сказал:

Матка - товар. Паспорт - документ про купівлю і походження товару. Якість така що бояться видати бумажку з власним підписом. 

Скажи мені друже скільки ти виводеш маток в сезон? Щоб судити потрібно побути в шкурі матковода чи можливо не так?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Богдан1 сказал:

Скажи мені друже скільки ти виводеш маток в сезон? Щоб судити потрібно побути в шкурі матковода чи можливо не так?

Я чудово знаю скільки це займає часу. Тема про обговорення потрібності / непотрібності паспорів, а не лінійка в кого більше і довше. Голосування проводиться зверху теми, виписувати когось паспорти я не можу заставити! Повторюся ОБГОВОРЕННЯ! А не заклик всім виписувати їх!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, rudakov сказал:

Я чудово знаю скільки це займає часу. Тема про обговорення потрібності / непотрібності паспорів, а не лінійка в кого більше і довше. Голосування проводиться зверху теми, виписувати когось паспорти я не можу заставити! Повторюся ОБГОВОРЕННЯ! А не заклик всім виписувати їх!!!

Тогда нужно было розделить опрос на каких маток паспорта.

А нужны ли паспорта на потребительских маток?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, новичок сказав:

Тогда нужно было розделить опрос на каких маток паспорта.

А нужны ли паспорта на потребительских маток?

 

А чому б і ні? Людина має право знати , що вона придбала. Та й на вулиці вже 21-е століття. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Ander сказав:

Паспорт не оригінальний точно.Хоча як би виписаний членом ГО ОМУ.

Ага. А що те "ГО ОМУ"додасть - порядності?  А  членство в КПРС матковода теж необхідне?:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

А чому б і ні? Людина має право знати , що вона придбала. Та й на вулиці вже 21-е століття. :IMHO:

Для того, щоб людина знала, що купує, в кожній темі продажу є лінк на родовід матки, кому це потрібно, зайде і подивиться.

Значно надійніше і швидше підписати конкретну кліточку, особливо якщо матки різних ліній. Це стосується лише F1,  для чистопородних паспорт атрибут обов'язковий, так само, як і номерна опалітка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Ага. А що те "ГО ОМУ"додасть - порядності?  

Та это уже бренд.Здесь главное уже не качество матки ,а наличие паспорта.:umora:

Некоторых знаю уже научились выписывать паспорта и не плохо ,просто ещё есть проблемы с выводом,неочень получается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, rudakov сказал:

Я чудово знаю скільки це займає часу. Тема про обговорення потрібності / непотрібності паспорів, а не лінійка в кого більше і довше. Голосування проводиться зверху теми, виписувати когось паспорти я не можу заставити! Повторюся ОБГОВОРЕННЯ! А не заклик всім виписувати їх!!!

А зачем тогда писать что матководы  не могут дать бумажку со своей подписью по моему не хо не откажется дать паспорт только за договоренностью сторон а какая она будит это их личное дело :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.09.2018 в 10:45, Ander сказав:

Паспорт не оригінальний точно.Хоча як би виписаний членом ГО ОМУ.

бланк паспорта оригінальний. Печатка не наша а Персональна печатка  матковода--Ярослава Мухи. 

Про якість маток Ярослава, говорити не потрібно, у кого з форумчан замовлення на 2020 р.??? а у Ярослава вже черга. 

Муха не жене масовку, як дехто з дописувачів, і не женеться за вигодою, і за тисячами  маток.  Має час на виведення маток, і їх належне оформлення та супровід,  на проведення тестів кількох груп, знайшов час вивезти своїх маток на чистопородний трутовий фон. 

Не бачу потреби "мусолити" тему. В Україні маткарі,  які себе і свою працю поважають, паспорти виписують і ссставлять  свій підпис,  що саме він вивів цю маточку і гарантує її якість. Справа кожного, особиста,  писати паспорт чи не писати, не залежно від  того матковод член  ОМУ чи не ОМУ, чи  якоїсь іншої спілки. Єдине в чому різниця, ми не даємо оригінальні бланки паспортів маткарям  поки не перевіримо наявність  у них маток придатних до репродукції. Будь хто з членів ОМУ , якщо має таких маток, має на це відповідний морфометричний паспорт і може надати його копію своєму  замовнику.  Дехто, Богдан1,  до прикладу, одержав паспорт  на колонію материнки з лабораторії  Чернівецького  університету. Ще є маткарі які теж перевіряють своїх маток  або у нас в ОМУ, або в Гадячі, або в Чернівцях.  Люди це роблять, їх ніхто до того не примушує ! це цілком добровільна справа.

Я ,до прикладу, віддаю перевагу маткам одержаним з відповідними документами, хоч в цьому році  у Богдана1   взяв маток" на чесне слово!" , ( ДУЖЕ зайнятий чоловік,):umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Іван Михайлович сказал:

бланк паспорта оригінальний. Печатка не наша а Персональна печатка  матковода--Ярослава Мухи. 

Про якість маток Ярослава, говорити не потрібно, у кого з форумчан замовлення на 2020 р.??? а у Ярослава вже черга. 

Муха не жене масовку, як дехто з дописувачів, і не женеться за вигодою, і за тисячами  маток.  Має час на виведення маток, і їх належне оформлення та супровід,  на проведення тестів кількох груп, знайшов час вивезти своїх маток на чистопородний трутовий фон. 

Не бачу потреби "мусолити" тему. В Україні маткарі,  які себе і свою працю поважають, паспорти виписують і ссставлять  свій підпис,  що саме він вивів цю маточку і гарантує її якість. Справа кожного, особиста,  писати паспорт чи не писати, не залежно від  того матковод член  ОМУ чи не ОМУ, чи  якоїсь іншої спілки. Єдине в чому різниця, ми не даємо оригінальні бланки паспортів маткарям  поки не перевіримо наявність  у них маток придатних до репродукції. Будь хто з членів ОМУ , якщо має таких маток, має на це відповідний морфометричний паспорт і може надати його копію своєму  замовнику.  Дехто, Богдан1,  до прикладу, одержав паспорт  на колонію материнки з лабораторії  Чернівецького  університету. Ще є маткарі які теж перевіряють своїх маток  або у нас в ОМУ, або в Гадячі, або в Чернівцях.  Люди це роблять, їх ніхто до того не примушує ! це цілком добровільна справа.

Я ,до прикладу, віддаю перевагу маткам одержаним з відповідними документами, хоч в цьому році  у Богдана1   взяв маток" на чесне слово!" , ( ДУЖЕ зайнятий чоловік,):umora:

uc?id=197abodCgQKT7yc8KbwtqS952Vx8NRooE

Іван Михайлович я не помилився.Мова йде за такі паспорти(38-09)     bj.tochok.info/Pedigree/Carpatian-Sinevyr(RIV)-2018

Муха Ярослав тут нідочого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Ander сказав:

uc?id=197abodCgQKT7yc8KbwtqS952Vx8NRooE

Іван Михайлович я не помилився.Мова йде за такі паспорти(38-09)     bj.tochok.info/Pedigree/Carpatian-Sinevyr(RIV)-2018

Муха Ярослав тут нідочого.

я не зрозумів , вибачаюсь!:az:

В.Папп погоджував цей паспорт, у нього вже багато  років ведеться його оригінальна номерація , і він був змушений прилаштовуватися до наших вимог ідентифікації маток. У нього ця система вимагає мати такий складний номер самої матки. Я думаю що на наступний рік  все стане на свої місця.

У них у відділі селекції , у різних маткарів, різні системи обліку. Вони нам присилали крила для морфометричного аналізу , також закодовані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Іван Михайлович сказал:

я не зрозумів , вибачаюсь!:az:

В.Папп погоджував цей паспорт, у нього вже багато  років ведеться його оригінальна номерація , і він був змушений прилаштовуватися до наших вимог ідентифікації маток. У нього ця система вимагає мати такий складний номер самої матки. Я думаю що на наступний рік  все стане на свої місця.

У них у відділі селекції , у різних маткарів, різні системи обліку. Вони нам присилали крила для морфометричного аналізу , також закодовані.

Иван Михайлович, от Ваших маток (тех, те что я получил) хочется завязать с пчеловодством

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, сер сказав:

Иван Михайлович, от Ваших маток (тех, те что я получил) хочется завязать с пчеловодством

Чудовий дебют!))
Чекаємо на подробиці!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Олег Мельник сказал:

Чудовий дебют!))
Чекаємо на подробиці!

а че дебют, пришли 3 разных линии  - одним цветом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...