Перейти к содержанию

Паспорт матки


rudakov

Паспорт матки  

55 проголосовавших

  1. 1. Чи потрібно на маток паспорта?

    • Потрібно
      50
    • Не потрібно
      5
    • Що воно таке ?
      0


Рекомендуемые сообщения

23 хвилини тому, tolik2362 сказав:

Тогда пусть каждый из матководов с делает свой выбор это право каждого .Если покупатели думают что паспорт и аполитка сделают мату еф 1 лудшего качества то это миф .Нужно в этой теме уточнить на каких маток нужно выписывать паспорта на ИО или Ф1:hi:

думаю на  ІО   паспорт обовязково  і   матка  з номерною ополіткою   

а так паспорт паспортом а номерні ополітки  ніколи не  помішают  принаймі для маток  які варті уваги    та  невсім це потрібно  

паспорт це на любителя  на великій пасіці він втрачає сенс  так як це  додаткова бугалтерія 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, mukola-s сказал:

думаю на  ІО   паспорт обовязково  і   матка  з номерною ополіткою   

а так паспорт паспортом а номерні ополітки  ніколи не  помішают  принаймі для маток  які варті уваги    та  невсім це потрібно  

паспорт це на любителя  на великій пасіці він втрачає сенс  так як це  додаткова бугалтерія 

:IMHO1:паспорт нужен только матководам а людям работающим на мед он не к чему .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

У меня вот есть три разновидности паспорта . на И.О. на ф1 и на не плодку. Да еще есть и на маточники выписка. Но это нужно только мне. Я говорю покупателю я даю тебе паспорт или выписку а Вы можете выбросить за любым углом. Я отношусь к этому как к чеку в магазине. 

:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яку інформацію несе паспорт про матку?Від кого, рік , родовід, порода. Якщо матка з пастортом по єкстерєрах не  відповідає записані  породі? Ящо матка облітана на сумнівному трутні по чистоті? Якщо облітник немає гарантованої ізоляції? В такому випадку паспорт стає силіконовою наживкою.Пасічник ще вчора не міг  перенести личинки , шпателя не тримав  в руках і в очі не бачив нуклеуса, а сьогодні він матковод з супер паспортом. Подивіться , як опустили ІО , запліднюють навіть сліпі і безрукі, і все це з паспортами.;)     

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Пахомич сказав:

Яку інформацію несе паспорт про матку?Від кого, рік , родовід, порода. Якщо матка з пастортом по єкстерєрах не  відповідає записані  породі? Ящо матка облітана на сумнівному трутні по чистоті? Якщо облітник немає гарантованої ізоляції? В такому випадку паспорт стає силіконовою наживкою.Пасічник ще вчора не міг  перенести личинки , шпателя не тримав  в руках і в очі не бачив нуклеуса, а сьогодні він матковод з супер паспортом. Подивіться , як опустили ІО , запліднюють навіть сліпі і безрукі, і все це з паспортами.;)     

в нас на форумі навіть є заводчики які і бджіл толком не бачили що тут говорити  .........

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.09.2018 в 21:37, Іван Михайлович сказал:

і що  Вам дадуть проміри материнки?

Особисто мені багато, іншим також ;)   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.09.2018 в 21:37, Іван Михайлович сказал:

 

 . 

у німців канді ніхто сам не робить, там продають готове у відерках, його і використовують маткарі. Воно і потекло. Виходить німці не вміють робити канді?

 

Аякже німці мають  голови в формі куба:umora:Канді випускать для підгодівлі замість сиропу, но для пересилочних кліток:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Мені особисто на матку Ф-1 паспорт не потрібен, якщо на кліточці написаний номер лінії чи назва лінії.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Север сказал:

Мені особисто на матку Ф-1 паспорт не потрібен, якщо на кліточці написаний номер лінії чи назва лінії.   

Дуже добре якщо той номер встигли десь записати (журнал наприклад). А ось паспорт можно скобою до кришки, чи в відповідний файлик конкретної родини покласти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, rudakov сказав:

). А ось паспорт можно скобою до кришки, чи в відповідний файлик конкретної родини покласти

Точно так само можна перенести запис з кліточки в журнал, а тоді підсаджувати, Ви ж не підсаджуєте маток сотнями?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Точно так само можна перенести запис з кліточки в журнал, а тоді підсаджувати, Ви ж не підсаджуєте маток сотнями?

Коли планово роблять відводки , дають маток в кліточках а потім в самому кінці ті кліточки я до ящика зазвичай скидаю, а що там були чи не були якісь написи не завжди звертається увага, бо деякі кліточки повторно по декілька раз використовуються. А так зразу паспорт під кришку прибив скобами, а там і сразу номер матки (якщо є номерок), кришку підняв , інформація важлива перед глазами. Можливо щось не так роблю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, rudakov сказав:

Коли планово роблять відводки , дають маток в кліточках а потім в самому кінці ті кліточки я до ящика зазвичай скидаю, а що там були чи не були якісь написи не завжди звертається увага, бо деякі кліточки повторно по декілька раз використовуються. А так зразу паспорт під кришку прибив скобами, а там і сразу номер матки (якщо є номерок), кришку підняв , інформація важлива перед глазами. Можливо щось не так роблю.

Коли відправляю свої матки, на кожній кліточці чорним або червоним маркером підписано, що це за матка, непомітити можна хіба що навмисно. Кожна матка має нову кліточку, повторно можу використати хіба у себе на пасіці, то ж рахую що проблема надумана.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.09.2018 в 16:12, Брониславович сказал:

В семьях с дочками от маток из-за бугра трутни чистопородные - в следующем сезоне за счет этого трута имеем высокий результат от местных маток.

     Голая теория. Посылка первая- матки и трутни из-за бугра лучше и чище. Вторая - свое плохое и его надо улучшать. Обе посылки ложные, т.к. и то и другое не аксиома, больше теорема. Доказательства требуются.

    

   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Майер сказал:

     Голая теория. Посылка первая- матки и трутни из-за бугра лучше и чище. Вторая - свое плохое и его надо улучшать. Обе посылки ложные, т.к. и то и другое не аксиома, больше теорема. Доказательства требуются.

    

   

Не вижу необходимости что то, не понятно зачем, доказывать. Если местные пчелы устраивают или жалко денег на новый материал пользуйтесь своим , проверенным.Тема о паспортах на маток. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.01.2019 в 23:46, rudakov сказал:

кришку підняв , інформація важлива перед глазами.

вчора в ютубі відео Віктора Паппа передивлявся, також під кришками побачив трафаретки, теж щось на них записує, ну він селекціонер, йому потрібно, але й собі в і цьому році щось подібне змудрую, щоб зошит з собою не таскать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, larson сказал:

вчора в ютубі відео Віктора Паппа передивлявся, також під кришками побачив трафаретки, теж щось на них записує, ну він селекціонер, йому потрібно, але й собі в і цьому році щось подібне змудрую, щоб зошит з собою не таскать

Я також під кришками тримаю, головне плотний папір. Зручно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...