Перейти к содержанию

Скорочення гнізд на зиму і загодівля


Рекомендуемые сообщения

15 минут назад, Женя Циба сказал:

Не завжди ті повномедні бувають у достатній кількості. 

а оставить під час викачки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Не завжди ті повномедні бувають у достатній кількості. 

Кожен таку проблему виріщує по-своєму, я загодовую сиропом доки не побачу, що вже вистачить, інші залишають медові рамки під час відкачки, як кому пасує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я выкачиваю все в ноль оставляю 6-8 рамок и потом даю 20 литров сиропа вчера дал последнюю партию

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, BVL_Studio сказав:

Я выкачиваю все в ноль оставляю 6-8 рамок и потом даю 20 литров сиропа вчера дал последнюю партию

 

Ніколи не викачую під нуль .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Олександр Буртовий сказал:

потом даю 20 литров сиропа вчера дал последнюю партию

А не поздновато ли? Пчела, которая должна зимовать у вас перерабатывала сироп

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, лінивий пасічник сказал:

а оставить під час викачки?

В лежаку то можна залешити видно всьо,а корпусні,зняв з верху мед у гніздо не дивлюсь,а починаю збирати в зиму починаються шахмати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, BVL_Studio сказав:

Я выкачиваю все в ноль оставляю 6-8 рамок и потом даю 20 литров сиропа вчера дал последнюю партию

 

От буде цікаво дізнатися саме у вас результати зимівлі такого типу загодівлі десь на перше квітня 19 року...:ah:

Не забудете поділитися ними?:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

От буде цікаво дізнатися саме у вас результати зимівлі такого типу загодівлі десь на перше квітня 19 року...:ah:

Так зимую  не первый год, пока результатом доволен.... В этом году чуть затянул сокращал 15.09 и одновременно откачивал... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, BVL_Studio сказав:

Так зимую  не первый год, пока результатом доволен.... В этом году чуть затянул сокращал 15.09 и одновременно откачивал... 

Я про такі пізні строки загодівлі. Бо зимова бджола буде ослаблена , переробляючи сироп.:IMHO:

Та й не кожна сім"я зараз візьметься за переробку...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

В лежаку то можна залешити видно всьо,а корпусні,зняв з верху мед у гніздо не дивлюсь,а починаю збирати в зиму починаються шахмати.

я залишаю у другому корпусі 6 рам(запечатаних повністю )а в середині вересня відбіраю всі з нижнього і в замін даю ті шість як примудряється сісти клуб не знаю але поки що прокатувало:hi:А що робите Ви після відкачки другого корпуса ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, BVL_Studio сказал:

даю 20 литров сиропа

йо-ма-йо:blink:

і забирають?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, лінивий пасічник сказав:

я залишаю у другому корпусі 6 рам(запечатаних повністю )а в середині вересня відбіраю всі з нижнього і в замін даю ті шість як примудряється сісти клуб не знаю але поки що прокатувало:hi:А що робите Ви після відкачки другого корпуса ?

Двокорпусні на українську рамку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Двокорпусні на українску рамку?

після двокорпусних кома а потім десяток звичайних українців

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, лінивий пасічник сказал:

я залишаю у другому корпусі 6 рам(запечатаних повністю )а в середині вересня відбіраю всі з нижнього і в замін даю ті шість як примудряється сісти клуб не знаю але поки що прокатувало:hi:А що робите Ви після відкачки другого корпуса ?

Все що у верху відкачую,в нижній не заглядаю аж до жовтня,вулики 12р 5-6 рамок з медом по краях завжди є,з під розплода маломедки забираю якщо треба доставляю рамку з медом,В зиму пускаю на 6-7 рамках не більше (зжимаю щоб аж пищали).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

йо-ма-йо:blink:

і забирають?

У мене теж трохи сумнів закрався. Але, якщо такі голодні, то можуть і взяти...

Правда, цікавою стала мені реакція власників сусідніх пасік на таких голодних злодіїв та їх хазяїна... :hunter::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Женя Циба сказал:

Не завжди ті повномедні бувають у достатній кількості. 

Сани надо готовить летом а не кормить собак идя на охоту :IMHO1:если пчелы не принесли достаточно себе корма до 5 сентября тогда надо до кормить симе седящей на восьми рамках нежно хотя бы 16 кило меда чтобы хватило до первого осмотра :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, BVL_Studio сказал:

Я выкачиваю все в ноль оставляю 6-8 рамок и потом даю 20 литров сиропа вчера дал последнюю партию

 

какой концентрации :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Збираю гнізда в кінці серпля, на поч вересня. По краях повномедки, всередині рамки з розплодом,на яких зазвичай є майже половина печатного меду(де більше де менше),  і починаю загодівлю. Всі решта маломедки забираю і відкачую, цей мед додаю до сиропу.

Так приблизно виглядають гнізда перед загодівлею.

Фото-0258.jpg

Фото-0260.jpg

Фото-0262.jpg

Фото-0257.jpg

Фото-0259.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Серж 82 сказал:

Збираю гнізда в кінці серпля, на поч вересня. По краях повномедки, всередині рамки з розплодом,на яких зазвичай є майже половина печатного меду(де більше де менше),  і починаю загодівлю. Всі решта маломедки забираю і відкачую, цей мед додаю до сиропу.

Так приблизно виглядають гнізда перед загодівлею.

Фото-0258.jpg

Фото-0260.jpg

Фото-0262.jpg

Фото-0257.jpg

Фото-0259.jpg

Люди на таких в зиму пускають без підгодівлі. Відео показували...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ромео сказал:

Відео показували..

от ви ненависні, просто жах:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ромео сказав:

Люди на таких в зиму пускають без підгодівлі. Відео показували...

Хіба що в зимівник, або ж весною нема кого випускати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Серж 82 сказал:

Так приблизно виглядають гнізда перед загодівлею.

 ще добавить пару пергових до цих повномедних  і буде просто клас, хоча може ви це і робите та забули написати, а скільки цурку їм на такі рамки даєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ромео сказал:

Люди на таких в зиму пускають без підгодівлі. Відео показували...

Та бачив я. 

Я стараюсь загодувати так що на двох центральних залишається по долоні розплоду, а в половини сімей майже все залито. (Краще у квітні розпечатаю ніж у березні вимету у тазик)

Маю з десяток сімей у яких на двох центральних було по пів рами розплоду, давав їм після огляду ще трохи сиропу, але через відсутність нормальної погоди немаю можливості глянути що там твориться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, larson сказал:

 ще добавить пару пергових до цих повномедних  і буде просто клас, хоча може ви це і робите та забули написати, а скільки цурку їм на такі рамки даєте?

Десь мішок на 10 сімей, але додаю ще до сиропу мед  з відкачаних маломедок після скорочення.  Є трохи ризик, що з медом можна заразу рознести по пасіці.

 Залишилось забрати на днях пластини і потім ще пролию тактиком, і чекати весни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, tolik2362 сказал:

какой концентрации :hi:

На 30 кг сахара даю 20 литров воды. Раздаю в 5 литровых ведра с дырками в крышке

 

Забрали уже по 15 литров. Нападов нет так как закармливал сразу после откачки в тот же день. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...