Перейти к содержанию
Авторизация  
BezGmo

Нарощування в зиму, підкормка та обробка від кліща

В теме 5 сообщений

Доброго дня! Я так розумію вже треба нарощувати бджіл в зиму. Скільки рам на 300 мають бути заповнені розплодом, Коли починати закормку цукром??? в якій кількості з урахуванням на обсид рамок? До поки кормити??? і як воно якщо наприклад якщо в корпусі рамки забиті на половину розплодом а на полоівину медом, кормити чи так хай дуть?? Ну про кліща так думаю вже почну

Поделиться сообщением

Не густо с ответами, присоединяюсь к вопросу. Бывалые, найдите время для ответа на вопрос.

Поделиться сообщением

В 9.8.2018 в 13:49, BezGmo сказал:

Доброго дня! Я так розумію вже треба нарощувати бджіл в зиму. Скільки рам на 300 мають бути заповнені розплодом, Коли починати закормку цукром??? в якій кількості з урахуванням на обсид рамок? До поки кормити??? і як воно якщо наприклад якщо в корпусі рамки забиті на половину розплодом а на полоівину медом, кормити чи так хай дуть?? Ну про кліща так думаю вже почну

Нарощувати треба впродовж сезону. Якщо зараз бджоли мало хто буде сироп переробляти і розплід кормити. Скільки рам має бути з розплодом  вирішувати Вам якщо навесні рано потрібна сильна сімя для ранніх взятків то чим побільше. Якщо тільки перезимувати а взятки пізні то 6-8  вуличок  бджоли зимує прекрасно. Закормку починати  поки є ще трохи взятку.Якщо матка сповільнить або припинить яйцекладку то знову розігнати тепер складно. Кормити допоки не буде меду у рамці 2-2,5 кг. Якщо є багато розплоду то бажано стимулювальну підгодівлю  щоб правильно бджоли  розподілили мед на рамках. З кліщем боротися треба постійно різними доступними і дозволеними методами відповідно до  сезонних робіт.

Поделиться сообщением

В 09.08.2018 в 08:49, BezGmo сказав:

Коли починати закормку цукром?...

19 хвилин тому, kev_ua сказав:

Не густо с ответами, присоединяюсь к вопросу...

Хлопці, не в образу, але ваші питання є надто загальними, а тому тривіальними :). Це ази бджільництва і таку інформацію ви знайдете у будь якій тематичній книзі.

Поделиться сообщением

12 години тому, Міхал-69 сказав:

Закормку починати  поки є ще трохи взятку

Оце твердження дуже правильне. А скільки загодовувати? - то питання вашої технології. На яких кормах будете зимувати.

В мене мед усіх строків і взятків, так як рамка вузьковисока на 600 мм висоти, то на ній увесь букет висота медяних запасів над розплідною частиною 20 -25 см, а ще ж звільниться місце і йде підтримуючий взяток. Тут такий підхід щоб наразі використати літню бджолу на переробці сиропу, а якщо вже пізніше то інвертувати його. І те що принесуть бдж в останню чергу вони покладуть внизу гнізда і зїдять його до холодів, а ті зілля, що я їм дав підуть в зиму і так далі увесь букет спожиють.

В мене так: з 1 по 10  серпня - зняв магазини з медом, ізолював маток в ізолятори, щоб не сіяли. Мед будуть поповнювати при відсутності розплоду занесуть доста.

Проглянув  кількість розплоду, де  менше 3-х рамок помітив на зєднання, 4 рамки і більше - то гуд. Меду в гніздах достатньо для зимівлі - не важно який він, аби не  падь.

Згодовую профілактичний сироп з КАС-81 від кліща  і з відваром червоного стручкового перцю від ноземи. (Едрён кампот). Даю по 1 - 1,5 л через два-три дні і так разів 5 На сімю вийде 2,5 -3 кг цукру

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация