Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
ромео

Наші ЛЯПИ

205 posts in this topic

51 минуту назад, AVA сказал:

Бакфаст грає на грані , вот в чом і проблема 

В каждого своя ситуація весною , бакфаст грає на грані фолу у мене Весною , но якщо виграє , то це :ay:

Уже три роки вибираю між каканікой і баком 

60% баків Вальчука і 40% Ліпатова  :umora: 

Каканіка - напевне хороша порода:hmm:

2 часа назад, Женя Циба сказал:

ППС не маю,але в любому випадку в гніздо не трогав би ,все що можна зробити дати з верху канаді

:umora:

Edited by ромео

2 минуты назад, ромео сказал:

Це Вам показалось :umora:Клевета. 

1 час назад, К. А. Е. сказал:

А если серьёзно то та технология, по которой я когда то готовил канди была очень трцдоемкой. Там сперва нужно было варить, потом при остывании, постоянно перемешивать, взбивать. Зато потом канди становилось воздушным, памадкой его называли. И пчелам хорошо его было брать и на голову им оно не протекало, держало форму. Мед не дожил так как при появлении расплода он мог поплыть и тогда он оказывался на днище и хорошо если без вреда для пчёл. Если он начинал течь пчелам поневоле приходилось переходить в активное состояние подбирая его. 

В 14.01.2020 в 19:34, Seos сказал:

В мене в будинку 4 телевізори, на кожен своя антена, найкраще працює логопедична. Не давно придбав новий монітор з HDMІ роз'ємом і теж іноді використовую його як телевізор. Так для нього виготовив самопальну антену, кільце з мідної тормозної трубки довжиною 64см + підсилювач від "польки" (довжина трубки в різних регіонах буде різна в залежності від частот телевежі). Відстань до вежі 50 км, прийом з Черкас, бо від Канівської вишки мене відгороджує гора. Антена закріплена скотчем на склопакеті в кімнаті. Не скажу, що варіант ідеальний, але працює.

логопедична?

це та, що вчить вимові звукобукв?