Перейти к содержанию

Почему пчеловоды не хотят работать легально?


Мамонт

Рекомендуемые сообщения

26 минут назад, Анатолий Крутий сказал:

А чи знаєте, що тут на форумі закони України не діють, по крайній мірі для адміністрації цього форума.

А ви впевнені що сайт зареєстровано на території України?

11 минут назад, Любомир сказал:

Та будь-який громадянин України чи платник податків має право відстояти свої права і має право контролю державних органів і може заварити ТАКУ кашу... (якщо він не опущений та не відчуває себе бидлом). Ось тут мені випадково вдалося в цьому переконатися 

Дивіться тут і переходьте на ютуб там є більше відео про ....

:baby:До бидла себе не відношу тому і ганяю потрошку органи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Анатолий Крутий сказав:

А чи знаєте, що тут на форумі закони України не діють, по крайній мірі для адміністрації цього форума. Адміністрація форума встановлює свої  власні закони, які не відповідають законам України. Так чому тут наїжджають на державу, владу, що вони щось не так роблять, в тому числі в в області бджільництва? Розберіться спочатку з цим у себе на форумі, а тоді обсирайте когось, що хтось щось не так робить. Щоб ніхто не ображався на мої ці слова приведу хоча би один приклад. Загляніть на одну сторінку цього форума за посиланням нижче. На цю сторінку далеко не всім дозволений доступ і для багатьох вискакує таке: "У вас нет прав на просмотр этого контента. Форум доступен только активным учасникам форума - тем у кого набралось больше 150 сообщений.

http://tochok.info/forum/78-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%B3%D0%B8%D1%8F/

Я не говорю навіть про право залишити там в розділі якесь своє повідомлення, а про право взагалі в цей розділ заглянути і почитати, що там люди написали.

А тепер подивіться, що говорить законодавство України по даному питанню. Приведу хоча би деякі фрагменти. Так що зразу напрошується висновок, що адміністрація форуму самі злочинці, бо не шанують законів України. Для чого тоді обговорювати питання правового регулювання бджільництва? Та робіть все що хочете і як хочете, аби вам було вигідно, а то ще якісь закони пригадують тут…

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО СВОБОДУ СОВІСТІ ТА РЕЛІГІЙНІ ОРГАНІЗАЦІЇ"

Стаття 3. Право на свободу совісті

Кожному громадянину в Україні гарантується право відкрито виражати і вільно поширювати свої релігійні або атеїстичні переконання.

Ніхто не може встановлювати обов'язкових переконань і світогляду. 

Щодо Конституці1 України декілька слів скажу.

Відповідно до статті 24, громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Зокрема, не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками релігійних та інших переконань.      

 

 

 

Цей ваш пост не відноситься до цієї теми, тому я і прошу модераторів видалити його. Створіть собі відповідну тему і там пишіть. Якщо це відповідає правилам нашого форуму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так и с пчёлами!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Целенаправленно и добровольно связываться с нашим государством в плане налогообложения и госрегистрации может только безумец.

Никаких плюсов от этого нет, как и помощи в целом. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Держава стала химерою з велетенським аппетитом бюрократичної машини, яка пожирає все хороше і позитивне. Тому у відповідь на це працює правило: " не завдяки, а тільки всупереч їй можна чогось добитися". Аналогія для порівняння - волонтерський рух.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а, ось відшукав те що хотів довести по темі ...  молодчина цей хлопчина!
і попробуй скоропорт провезти  без хабаря чи мед...

"млять... таможня не даёт добро" дійсно не державні структури, а приватні лавочки поробили корупціонери - там де чиновник там корупція. 
А я повинен стати якимось супер-громадянином, щоб так як Ужвій Назар мати справи з державними перевертнями, які забезпечать мені "сервіс" по оштрафуванню... тобто оштрафують безпідставно. Пригадується совєцьке: Була б людина - стаття знайдеться. В якій країні якої Європи це ще може бути... Коли вже ця держава почне виконувати свої конституційні функції основна з яких це  захист громадян їх прав і свобод. (Стаття 3 Конституції України).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, Джаз сказав:

Целенаправленно и добровольно связываться с нашим государством в плане налогообложения и госрегистрации может только безумец.

Никаких плюсов от этого нет, как и помощи в целом. 

 

Всі ми зазнали від "державницьких" фіскалів як громадяни, але пасіки реєструвати прийдеться, бо її потраву пред'явити  не буде з чого - без бумажки я букашка ... так нам пропонує експерт с\г Ірина Грузинська.

http://teren.in.ua/2018/07/18/pasport-pasiky-vyvede-pasichnykiv-z-tini-agro-novyny/

Ну, що тут скажеш... поки грім... ні, не спробувавши не взнаєш, але інтуїція і память нагадують той негативний досвід "державницьких" заходів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Від нелегальної роботи страждають і самі пасічники:

  • агровиробники за три дні мають попереджати своїх сусідів про намір застосувати пестициди, але нелегальні пасіки не попереджаються;
  • неможливість довести обсяг збитків через неналежне використання агрохімії, а також захистити себе в суді з інших питань;
  • без паспорту пасіки бджоляр не може легально продавати свою продукцію та ставати на облік у органах місцевого самоврядування

https://agrarii-razom.com.ua/news-agro/v-ukraini-legalno-pracyuyut-lishe-2-pasik

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что вы в дебри полезли. Посыл "эксперта" в том что пасечники не хотят открывать ЧП, а не регистрироватся в сельсовете и получить вет паспорт. 

Да и по поводу последнего, не все показывают реальное число ульев (привет хапугам взяточникам), не все дают свой паспорт при сдаче меда, почему объяснять надеюсь не нужно. 

И раз тут начали козырять основным аргументом - потрава:

1. Кто-то уже через суд добился компенсации?

2. Допустим у вас 100 семей, вы сделали 100 отводков в маю и в августе все это количество попало под потраву. Вы будете бороться за компенсацию 100 или 200 семей (100 то не зарегистрированы еще) ?

3. Предупреждать фермер должен в местные СМИ, а не обзванивать каждого пасечника. Откуда он спрашивается телефоны возьмет? Это ваши персональные данные.

Я не понимаю кто внушил что для защиты своих прав нужно принудительная регистрация пчеловода где либо? Если вам улья спалят, а вет паспорта нет, то что, ничего делать не будете?  Тоже самое что заявить : без паспорта - не человек.

Есть паспорт или нет, у вас есть факт гибели семей, свидетели и пр. Доказать что у вас были пчелы и погибли - можно и нужно в судебном порядке.

Суды первой инстанции часто принимаю такую ахинею в своих решения что на голову не налазит. Не отчаивайтесь, апелляция и кассация расставляют все точки над Ё.

Так что по прежнему, накой лад открывать ЧП, не понимаю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Джаз сказал:

2. Допустим у вас 100 семей, вы сделали 100 отводков в маю и в августе все это количество попало под потраву. Вы будете бороться за компенсацию 100 или 200 семей (100 то не зарегистрированы еще) ?

Єх суди першої інстанції взагалі можуть відмовити або винести рішення не виплачувати компенсацію так як у вас небуде документів про те що ви в законий спосіб придбали бджолосімьї, в основному так і вчіняють.

20 минут назад, Джаз сказал:

Есть паспорт или нет, у вас есть факт гибели семей, свидетели и пр. Доказать что у вас были пчелы и погибли - можно и нужно в судебном порядке.

Повностю згоден.

21 минуту назад, Джаз сказал:

Суды первой инстанции часто принимаю такую ахинею в своих решения что на голову не налазит. Не отчаивайтесь, апелляция и кассация расставляют все точки над Ё.

В основному тільки так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Николай Ахтырка сказав:

в законий спосіб придбали бджолосімьї

прошу, поясніть будь ласка, в законний спосіб придбати бджолосім'ї це як?  в чому собака заКрита?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Любомир сказал:

прошу, поясніть будь ласка, в законний спосіб придбати бджолосім'ї це як?  в чому собака заКрита?

А що там пояснювати, судя вимагає документи на купівлю бджіл, так як цеж скотинка яку ви придбали як і коровку.:hmm:Такі от блинці у судів бувають. А потім апеляція якій пофіг що аграрій суді можливо чімось снаБжаєть вже бере до уваги що бджілок можно розводити і самому. Дуже багато факторів впливає на рішення судів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Николай Ахтырка сказав:

А потім апеляція якій пофіг що аграрій суді можливо чімось снаБжаєть вже бере до уваги що бджілок можно розводити і самому. Дуже багато факторів впливає на рішення судів.

А що Ви скажете про випадок коли суддя першої інстанції і суддя апеляційного суду однокурсники... ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Шульц сказал:

А що Ви скажете про випадок коли суддя першої інстанції і суддя апеляційного суду однокурсники... ?

Якщо всі три то тут вже цікаво буде подивитися на касацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Джаз сказал:

Тоже самое что заявить : без паспорта - не человек

Воно так і трохи не так. Ви ,  наприклад,  зможете без паспорта (свого)  просто подати до суду ??? Спитають хто такий - а без паспорта  відразу  спровадять на вулицю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.07.2018 в 08:58, Любомир сказал:

Та будь-який громадянин України чи платник податків має право відстояти свої права і має право контролю державних органів і може заварити ТАКУ кашу... (якщо він не опущений та не відчуває себе бидлом).

Право то он имеет, ктобы сомневался, да только реализовать он это право не может.

По поводу аппарата управления.

Посмотрите историю Англии, Франции и других Европейских стран. Когда поменялось отношение власти к народу? Даже не так, надо вопрос ставить по другому, После чего изменилось сознание правящей верхушки и она стала считаться с интересами народа?

После того как начали в Европе рубить головы царям :(

Без этого сознание и отношение к людям в Европе не менялось.

Вот только Европа этот путь проходила не за 30 лет...:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, briz07 сказав:

Право то он имеет, ктобы сомневался, да только реализовать он это право не может.

По поводу аппарата управления.

Посмотрите историю Англии, Франции и других Европейских стран. Когда поменялось отношение власти к народу? Даже не так, надо вопрос ставить по другому, После чего изменилось сознание правящей верхушки и она стала считаться с интересами народа?

После того как начали в Европе рубить головы царям :(

Без этого сознание и отношение к людям в Европе не менялось.

Вот только Европа этот путь проходила не за 30 лет...:(

Ще візьміть до уваги відносини людей між собою.Особисто знаю приклади,коли сусід сусіда хоче обманути,заради вигоди.Знаю немало випадків,коли людина яка робила довгий час в колективі простим працівником,при отриманні більш вищою посади,але з підлеглими починає відноситись до своїх колишніх товариші(з якими працював)як до худоби,і робити із себе цабе.

Маю таку думку,що в країні нічого не зміниться на краще,поки цього не захоче більшість людей.Не буду вдаватись у проблеми нашого життя,та нюанси як у нас працює держава.Просто скажу,що досить велику частину людей,данний стан справ влаштовує,бо якби все було по прикладу країн Європи,то ці люди не мали б таких багатств і можливостей як мають зараз.І це я не про бізнесменів олігархів,президентів...А наприклад про корупціонерів які є у всіх сферах та на всіх рівнях влади,служб,та про людей,які завдяки таким корупціонерам непогано живуть.

Так,згоден що верхушка гнила.Але вибачте,якщо люди(наприклад) голосують за гречку чи 200 гривень то знайдуться бажаючі цим скористатись.

Скажем так,ми всі кажем що горить багаття і його треба потушити,але самі того не розуміючи підкидаємо туди дров і бензину.

Вибачте,що можливо трохи образливо,але на мою думку так воно і є.Дуже багато ситуацій з мого життя це підтверджують

Думаю моя точка зору Вам зрозуміла

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Роман Бакун сказав:

Ще візьміть до уваги відносини людей між собою.

Над ментальністю українців дуже старанно попрацювали кремляді, які весь час сіяли розбрат, презирливість, заздрощі і т.п. поміж українців - "розділюй і володарюй".

 А ми, того не розуміючи повторювали:

- Куме у вас хата горіла?

- Так.

-І в мене горіла, то давайте і сусіду спалимо...

- Іван, ти в тюрмі сидів?

- Так.

- І я сидів, то давай сусіда посадимо.

 Оції побрехеньки не така вже й безобідна річ - це засоби безструктурного впливу на свідомість людей і їх ментальність.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, Любомир сказав:

Над ментальністю українців дуже старанно попрацювали кремляді, які весь час сіяли розбрат, презирливість, заздрощі і т.п. поміж українців - "розділюй і володарюй".

 А ми, того не розуміючи повторювали:

- Куме у вас хата горіла?

- Так.

-І в мене горіла, то давайте і сусіду спалимо...

- Іван, ти в тюрмі сидів?

- Так.

- І я сидів, то давай сусіда посадимо.

 Оції побрехеньки не така вже й безобідна річ - це засоби безструктурного впливу на свідомість людей і їх ментальність.

Згоден з Вами.Пам'ятаю викладач мій,розказував таку історію:

В одному селі пасічник в якого було 20 вуликів,пішов потравив іншому односельчанину 200 вуликів,з оприскувача якоюсь хімією,і бджоли здохли.

Але його спіймали,коли його запитали навіщо він це зробив то відповідь була така \Бо він мені створює конкуренцію\

От Вам і є заздрощі)

 

Знаю й інший випадок,є в моєму селі людина яка вже з 20 років коле поросят і возить на ринок м'ясо.От цій людині більш ніж половина людей заздрить,вони думають що то легкий труд.Наче тій людині гроші самі в руки йдуть.

І наче ж всі дорослі люди,а заздрять.Коли починаєш пояснювати,що то робота не є медом,що то дуже важко і ти не завжди в плюсі...То вони аж тоді задумуються!Але не надовго(((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наши дети уже другие, и мыслят они по другому, чем быстрее они вырастут, тем быстрее произойдут изменения :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Міхал-69 сказал:

Воно так і трохи не так. Ви ,  наприклад,  зможете без паспорта (свого)  просто подати до суду ??? Спитають хто такий - а без паспорта  відразу  спровадять на вулицю!

А Вы сможете без паспорта обратится в больницу, если у Вас прям на пороге схватил аппендицит (не дай боже)? Вас примут по любому, а потом уже будут выяснять что и кто.

Повторюсь, "закон как дышло, куда повернул туда и вышло" :)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, briz07 сказал:

Наши дети уже другие, и мыслят они по другому, чем быстрее они вырастут, тем быстрее произойдут изменения :IMHO:

Цікаво, яка є новизна в сучасних дітей порівняно з дітьми старшого покоління, і в чому видно прогрес, глядячи на нове покоління? Що сучасним дітям на думку briz07 підправило мізки? Невже автор вважає, що корекція мізків пройшла в кращу сторону? І цікаво ще, чи буде третій майдан після двох, що вже відбулися в Україні, і коли цей третій майдан зможе відбутися?

Мозгоправ - на приеме у психолога.png

Ну чо там у хохлов.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, briz07 сказал:

Наши дети уже другие, и мыслят они по другому, чем быстрее они вырастут, тем быстрее произойдут изменения :IMHO:

І треба щоб вони були освідчінеми в правовому полі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Джаз сказал:

Повторюсь, "закон как дышло, куда повернул туда и вышло" :)  

Закон немає двоякого тлумачення, а от що багато хто із Х органів його просто ігнорують і намагаються невиконувати тут вже інше питання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дети другие, потому что воспитываются не при совке. У них есть возможность слышать разные мнения, а не одно мнение кпсс,.

+ Технологии поменялись почти у каждого ребенка телефон с интернетом в кармане. А интернет в плане наличия информации и мнений - это безбрежный океан. :)

 

Третий майдан, будет, когда не знаю, но без него никак не обойдется. :IMHO:

Общественный договор между верхами и низами нарушен, поэтому майдана не миновать. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...