Перейти к содержанию

Програма розвитку бджільництва в області


Рекомендуемые сообщения

Користуючись нагодою присутності на форумі головів районих спілок, обласних та головів, чи призедентів обєднань хотілось би попросити у них підготовлені проекти програми розвитку бджільництва в області, саме ті програми які подані на затвердження в обл.раду. Лише на форумі ми бачимо наскільки важливо сьогодні сприяння розвитку бджільництва з боку держави, безумовно товариство форуму з різних регіонів України тож і програми можуть бути різні хоча мета одна. Тому звертаюсь до всіх форумчан які можуть володіти інформацією про програму розвитку бджільництва в їх області, будьласка такі , поділіться з даним проектом, щоб ми могли оцінити та розгледіти в світлі сьогодення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За наявною інформацією була створена така група для розробки проекту програми розвитку бджільництва у області  http://leopolis.news/na-lvivshhyni-rozroblyatymut-programu-rozvytku-galuzi-bdzhilnytstva/

на скільки відомо участь в цих зборах у Львівській області прийняли наші форумчани, ба більше того вони швидко підготовили проект цієї програми, було б вельми добре поділитись даною програмою на форумі, як і про інші досягнення, прощо розповідають на форумі, дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Програма розвитку бджільництва в області

враховуючи початок лайків з моменту написаного прошу допомоги ,щодо залучення форумчан до даної теми думаю пане Василь @Укроп може Ви щось знаєте? вибачте @Іван Михайлович  але знаю про Вашу інціативу в розробці проекту програми розвитку в Львівській області, може ще з інших областей можуть розказати ,чи подати проекти програм які подані для розвитку бджільництва, щиро буду вдячний із форумчанами про надання тексту який ви надіслали на затвердження в обласні ради.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Програми розробляються управлынням АПР ОДА.  Ми обговорювали проблемні питання , також участь  засобів інформації у висвітленні процесу розробки та прийняття програми. Програма підготовлена, знаходиться у п. Ігоря Вуса , який поняття не має в бджільництві, але "себе не бачить в програмі" :hmm:, тому програма лежить без руху. Наталя Хмиз звільнилася, і нікому більше займатися і п.Вусом і програмою. 

Я не надсилав ніяких програм до Обласних Рад, у Вас неправдива інформація. Я подав своє бачення до координатора написання програми , у відділ АПР, а що вони використали чи не використали , мені не відомо.  Там нікому займатися питаннями бджільництва.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Іван Михайлович сказал:

Програми розробляються управлынням АПР ОДА.  Ми обговорювали проблемні питання , також участь  засобів інформації у висвітленні процесу розробки та прийняття програми. Програма підготовлена, знаходиться у п. Ігоря Вуса , який поняття не має в бджільництві, але "себе не бачить в програмі" :hmm:, тому програма лежить без руху. Наталя Хмиз звільнилася, і нікому більше займатися і п.Вусом і програмою. 

Я не надсилав ніяких програм до Обласних Рад, у Вас неправдива інформація. Я подав своє бачення до координатора написання програми , у відділ АПР, а що вони використали чи не використали , мені не відомо.  Там нікому займатися питаннями бджільництва.

На скільки розумію текст програми не є секретом чи захищений авторським правом і як шаблон для дій, ним можна поділитися тут на форумі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...