Перейти к содержанию
BezGmo

Розплід на льотку

В теме 17 сообщений

Доброго ранку! Сьогодні дощ, тому бджоли далеко не винесли розплід з вулика, лишивши на льотку. Що то може бути за хвороба?? чи це нормально????

розплід - пару куколок ще біленьких, були явно пошкоджені, і одна бджола, яка б мала вийти через парочку днів, на вид наче нормальна, крил не розглядував

Поделиться сообщением

Придивіться уважніше, лялечок виносять при  аскоферозі.

Поделиться сообщением

2 часа назад, BezGmo сказал:

Доброго ранку! Сьогодні дощ, тому бджоли далеко не винесли розплід з вулика, лишивши на льотку. Що то може бути за хвороба?? чи це нормально????

розплід - пару куколок ще біленьких, були явно пошкоджені, і одна бджола, яка б мала вийти через парочку днів, на вид наче нормальна, крил не розглядував

Может быть и при том что в улье все залито медом...надо отбирать.

Поделиться сообщением

Ще варіант - міль пошкоджує лялечки, а бджоли відповідно їх викидають.

Изменено пользователем Seos

Поделиться сообщением

З голодухи.Мало корму.

Поделиться сообщением

1 година тому, Брониславович сказав:

Может быть и при том что в улье все залито медом...надо отбирать.

ну в магазине 2 пустые рамки, в гнезде две подставлял за день или два, точно не помню. может быть еще что-то? или все таки эта причина, так как рамки что подставил светлые но прошлого года и немного кривые.

48 хвилин тому, Seos сказав:

Ще варіант - міль пошкоджує лялечки, а бджоли відповідно їх викидають.

совсем не заметил, гнездо чистое

47 хвилин тому, Шавлюк сказав:

З голодухи.Мало корму.

всмислі мало корму???? соняшник же цвіте, сумніваюся що тільки у мене

Поделиться сообщением

2 години тому, BezGmo сказав:

совсем не заметил, гнездо чистое

Личинки моліживуть в рамках, роблять там ходи. Як що є росплід на стадії лялечки з розпечатаними кришечками, то міль є в рамках. Може кліщ. Бджоли викидають пошкоджені личинки.

Изменено пользователем Seos

Поделиться сообщением

6 хвилин тому, Seos сказав:

Личинки моліживуть в рамках, роблять там ходи. Як що є росплід на стадії лялечки з розпечатаними кришечками, то міль є в рамках. Може кліщ. Бджоли викидають пошкоджені личинки.

а як це перевірити можна???

Поделиться сообщением

А як сім'я по силі ?можливо не обсідає весь розплід.

Поделиться сообщением

13 хвилини тому, Женя Циба сказав:

А як сім'я по силі ?можливо не обсідає весь розплід.

нэ, з цим все добре

Поделиться сообщением

1 година тому, BezGmo сказав:

а як це перевірити можна???

Поделиться сообщением

Моль,аскофероз,клещ.Все подходит. Во время взятка увеличивается очистительная функция,говорят взяток лечит.Такое бывает в самой благополучной симье.Мы всего не видим.По наблюдать.

Поделиться сообщением

11 година тому, BezGmo сказав:

всмислі мало корму???? соняшник же цвіте, сумніваюся що тільки у мене

в даному випадку вже недивлячись на погоду скоротити гніздо  і дати корма  личинки можуть викидувати голодні сімї  в  мене в одного знайомого цього  року серед літа від голоду загинуло кілька сімей   мінімальний запас кормів в сімї повинен бути не менше пяти кг.

Поделиться сообщением

14 хвилини тому, mukola-s сказав:

в даному випадку вже недивлячись на погоду скоротити гніздо  і дати корма  личинки можуть викидувати голодні сімї  в  мене в одного знайомого цього  року серед літа від голоду загинуло кілька сімей   мінімальний запас кормів в сімї повинен бути не менше пяти кг.

але ж я вище писав, що у магазині пусті тільки 2 рамки, все інше залито, та і гніздо заливають

57 хвилин тому, BJOLA сказав:

Моль,аскофероз,клещ.Все подходит. Во время взятка увеличивается очистительная функция,говорят взяток лечит.Такое бывает в самой благополучной симье.Мы всего не видим.По наблюдать.

ну припустімо, що то міль, є варіанти бородьби у вулику?? чи бджоли самі все порішають???

Поделиться сообщением

7 годин тому, BezGmo сказав:

нэ, з цим все добре

Спостерiгав у бака,коли при перепадi температур(2 тижнi тому) викидували трута та бджiл з переферii.Розсiялася мамка при гарнiй погодi,теж,наче обсiдали всi рами,потiм рiзка змiна погоди...А по кормам,то менше 8-10 кг не тримаю...Мiль паскуда ще та...Клiщ-по крилах видно...Спостерiгати,викошую перед льтками та аналiзую,тiльки рано вранцi...Нажаль,тих бакiв замiнив...

Поделиться сообщением

51 хвилину тому, Роман Кременчук сказав:

Спостерiгав у бака,коли при перепадi температур(2 тижнi тому) викидували трута та бджiл з переферii.Розсiялася мамка при гарнiй погодi,теж,наче обсiдали всi рами,потiм рiзка змiна погоди.

Так, таке спостерігалось. Та не пов*язую я це з температурою бо у нас вона не скаче в такому діапазоні. В УС на цей час і розплоду було побільше, а такого не було, та і не всих  сім*ях баків це було . Викидали у мене тільки трута, пару днів, не більше, почав наблюдать проте  не повторювалось.:IMHO:що то тимчасова недостача пилку.

Поделиться сообщением

29 хвилин тому, Лавр сказав:

Так, таке спостерігалось. Та не пов*язую я це з температурою бо у нас вона не скаче в такому діапазоні. В УС на цей час і розплоду було побільше, а такого не було, та і не всих  сім*ях баків це було . Викидали у мене тільки трута, пару днів, не більше, почав наблюдать проте  не повторювалось.:IMHO:що то тимчасова недостача пилку.

Так,не у всiх бакiв. По пилку,нижнiй 145 забитий,баки жадiбнi до нього...Але не секрет,що крайнi рами у корпусах,не рiдко,бувають з розплодом.А перепад був з +24 до +10, думаю,це суттево.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти