Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

Про Переваги Вулика Лангстрота

Прошу звернути увагу, що ці рядки написані тим самим Амосом Рутом, якому деякі люди приписують створення власного вулика. Запам’ятайте! Амос Рут не створював вулика. «Вулика Рута» не існує. Це вигадка "російських вчених". Амос Рут займався промисловим виготовленням обладнання для бджільництва, був винахідником, видавцем, мав багато інших чеснот. Але! Він виробляв Вулик Лангстрота. Та і став би він писати про «переваги вулика Лангстрота», якби виробляв і продавав власний вулик?

1911-Britannica-Bee-Langstroth-Hive.jpg

 

ПРОДОВЖЕННЯ СТАТТІ - Про Переваги Вулика Лангстрота

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

нікчемна стаття? чоловік 30 років може працювати,і робити рекламу, потім винайшов свій вулик?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Святік Львів сказал:

нікчемна стаття? чоловік 30 років може працювати,і робити рекламу, потім винайшов свій вулик?

І що ж саме "винайшов" Амос Рут? Можете розповісти? Більш того, якщо ви використовуєте багатокорпусні вулики, то, швидше за все, у вас теж одна з модифікацій вулика Лангстрота. :) Вулика Рута не існує, то вигадка "російських вчених".

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
В 14.07.2018 в 06:36, Старий Друже сказав:

І що ж саме "винайшов" Амос Рут? Можете розповісти? Більш того, якщо ви використовуєте багатокорпусні вулики, то, швидше за все, у вас теж одна з модифікацій вулика Лангстрота. :) Вулика Рута не існує, то вигадка "російських вчених".

 

    А для мене Лангстрота не існує. То вигадка "агліцьких учених".:umora: Для мене існує наш український вулик і розмір Прокоповича та Ващенка.:ay::)

   Це мені нагадує оту байку, коли вся рота не з тої ноги йде на відміну від одного "правильного".:umora: Рут - він у всьому світі Рут і його розмір теж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.07.2018 в 06:36, Старий Друже сказал:

Вулика Рута не існує, то вигадка "російських вчених".

Нет, просто проще выговорить Рут чем Лангстрот  :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 14.07.2018 в 06:36, Старий Друже сказав:

І що ж саме "винайшов" Амос Рут? Можете розповісти? Більш того, якщо ви використовуєте багатокорпусні вулики, то, швидше за все, у вас теж одна з модифікацій вулика Лангстрота. :) Вулика Рута не існує, то вигадка "російських вчених".

 

Докажіть @Старий Друже  ! Факти в студію! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

Не можу стверджувати точно, та чув таку версію, що брали ящики з під боєприпасів та вже до них робили рамки. В цей ящик входить рутівська рамка з

урахуванням бджолиного простору. Це є мій вулик 2015 рік, під Павлополем. 

 post-6798-1431955247.thumb.jpg.86bc8b815611bdd97c087adb638e9c3b.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Басні ці про Дадана ходять  ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24.10.2019 в 19:09, teplov сказав:

Не можу стверджувати точно, та чув таку версію, що брали ящики з під боєприпасів та вже до них робили рамки. В цей ящик входить рутівська рамка з

урахуванням бджолиного простору. Це є мій вулик 2015 рік, під Павлополем. 

 post-6798-1431955247.thumb.jpg.86bc8b815611bdd97c087adb638e9c3b.jpg

Можливо, не виключено. Бо військові ящики пакувальні дуже якісно виготовлялися навіть і під час війни.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...