Перейти к содержанию
Авторизация  
Barabash_a_v

Продам мед з липи

В теме 14 сообщений

Продам мед з липи.Черкаський район, розлитий в 20л. відра. В  наявності 500 кг. ціна 65 грн/кг Тел. +380984822250

Изменено пользователем Barabash_a_v

Поделиться сообщением

11 часов назад, Barabash_a_v сказал:

Продам мед з липи.Черкаський район, розлитий в 20л. відра. В  наявності 500 кг. ціна 65 грн/кг Тел. +380984822250

От із-за таких як ви,...................... пасічники до цих пір і ходять в порваних штанях.Шість обяв про продаж липового меду,і тільки ви додумались опустить ціну на 5 грн.Опустіть ще на 10грн,і не мучайте себе,віддайте його "Мир меда"оптом. Без обід :hi:

Изменено пользователем Олег77

Поделиться сообщением

Так я його оптом і продаю. ;) І поки мені ціну більше 60 грн не запропонували. Якщо хтось на протязі тижня не запропонує більше - улетить за 60. І не думаю що моїми 500 кг можливо збити ціну.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

11 часов назад, Barabash_a_v сказал:

Так я його оптом і продаю. ;) І поки мені ціну більше 60 грн не запропонували. Якщо хтось на протязі тижня не запропонує більше - улетить за 60. І не думаю що моїми 500 кг можливо збити ціну.

Можна,ви навіть не уявляєте як.

Поделиться сообщением

В 05.07.2018 в 19:10, Олег77 сказав:

От із-за таких як ви,...................... пасічники до цих пір і ходять в порваних штанях.Шість обяв про продаж липового меду,і тільки ви додумались опустить ціну на 5 грн.Опустіть ще на 10грн,і не мучайте себе,віддайте його "Мир меда"оптом. Без обід :hi:

На форумі апріорі працює принцип аукціонного продажу продуктів бджільництва. І особиста справа кожного пасічника по якій ціні продавати плоди своє праці:hi:

Поделиться сообщением

4 минуты назад, язичник сказал:

І особиста справа кожного пасічника

Отож і погано........а експортери сьогодні зібралися і домовились................мирно дружно..........апріорі ви наш:wave:

Поделиться сообщением

5 хвилин тому, Олег77 сказав:

.а експортери сьогодні зібралися і домовились

Ця лапша на вуха гуляє по форуму від самого початку. Кожен експортер керується виключно власними інтересами і об'єктивними реаліями ринку бджолопродуктів- інакше банкрут:wave:. І це об'єктивна реальність будь-якого ринку. Незнання законів ринку не звільняє від відповідальності за власну безпорадність:hmm:. І кожен пасічник оцінює вартість своєї роботи виключно з власних інтересів:hi:. Не я це придумав, бо так влаштоване життя:ax:

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

1 час назад, Олег77 сказал:

Отож і погано........а експортери сьогодні зібралися і домовились................мирно дружно..........апріорі ви наш:wave:

Погано? Виходить мені потрібно враховувати Ваші інтереси, при формуванні ціни на власний продукт? 

Изменено пользователем Barabash_a_v

Поделиться сообщением

В 05.07.2018 в 21:23, Barabash_a_v сказал:

Здается мне-это была комедия:hmm:

Поделиться сообщением

В чому ви побачили тут комедію? Просто мені не вигідно в даний момент тримати мед. Мед стоїть, а відсотки по кредитам платити потрібно. Тут все просто, кожен місяць простою меду мені обходиться в 3,6 % в місяць.

А надії в зростання оптової ціни на мед з липи не має. Любий товар коштує рівно стільки, скільки за нього можуть заплатити. В даний момент це 60 грн. Хто може запропонувати більше - в об'яві є контакти. З 16.07 по 19.07 мед продам тому, хто запропонує найбільшу ціну.   

Поделиться сообщением

42 минуты назад, Barabash_a_v сказал:

А надії в зростання оптової ціни на мед з липи не має.

Все правильно! Як тільки піде мед з соняшника, попит на "сортові" меди у оптовиків впаде! Перевірено!

Поделиться сообщением

2 часа назад, Barabash_a_v сказал:

В чому ви побачили тут комедію? Просто мені не вигідно в даний момент тримати мед. Мед стоїть, а відсотки по кредитам платити потрібно. Тут все просто, кожен місяць простою меду мені обходиться в 3,6 % в місяць.

Я вибачаюсь:hi:.Не прорахував те,що Ви, початківець і відразу до 100 вуликів.Ох вже ці КРЕДИТИ:af::at:

Поделиться сообщением

Продано, тему можна закрити.

Поделиться сообщением

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
Авторизация