Перейти к содержанию

120 лет искусственному осеменению (ИО)


Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, Пахомич сказал:

Пахомич виявив мікроорганізми , які багато років нищать бжоли . Пахомич поділився методом з науковим закладом, доніс існуючу проблему до державних органів контролюючих санітарний стан в бджільництві. Дослідження підтверджені мокрою печаткою , підписом  завідуючого кафедрою мікробіології. Отож Пахомич не сховав результати під подушку а поділився з людьми , які будуть шукати засоби для подолання цієї біди.

То є все добре. В інституті бджільництва і конярства теж є один вчений, який довів що трутні носять воду. Але я хочу від Вас матку штучного осіменіння

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Укроп сказал:

То є все добре. В інституті бджільництва і конярства теж є один вчений, який довів що трутні носять воду. Але я хочу від Вас матку штучного осіменіння

Я пошкробав потилицю і мисля прийшла в голову, а яке відношення  какашки  в підтяжках мають до цієї сторінки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Пахомич сказал:

Я пошкробав потилицю і мисля прийшла в голову, а яке відношення  какашки  в підтяжках мають до цієї сторінки

Пахомич не мисля а думка. Не з‘їжайте з теми. Я хочу від Вас матку. Кажіть на коли я маю приїхати в наступному сезоні і забрати її? Хочете Ви того чи не хочете, але я всерівно приїду. Істина має бути встановлена. І не потрібно розказувати за різьбу, стікло, чи какашки. Ви прискіпливо намагались принизити наших інсемінаторів. Тепер Ви маєте показати що Ви на голову вищі аніж вони, я, і ми всі разом узяті. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Укроп сказал:

Пахомич не мисля а думка. Не з‘їжайте з теми. Я хочу від Вас матку. Кажіть на коли я маю приїхати в наступному сезоні і забрати її? Хочете Ви того чи не хочете, але я всерівно приїду. Істина має бути встановлена. І не потрібно розказувати за різьбу, стікло, чи какашки. Ви прискіпливо намагались принизити наших інсемінаторів. Тепер Ви маєте показати що Ви на голову вищі аніж вони, я, і ми всі разом узяті. 

Я просто не розумію, шо ви  робите в ті темі? Я не розумію, як баранові доказати , шо він баран:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Пахомич сказал:

Я просто не розумію, шо ви  робите в ті темі? Я не розумію, як баранові доказати , шо він баран:hi:

Пахомич Ви мене всерівно не виведете з рівноваги. Хай я буду бараном. Але пам’ятайте що влітку цей баран буде лобом стукати до Вас у хвіртку, щоб отримати свою заповітну матку. Спокою тепер я Вам не дам. Все буде фіксуватись на відео, і тоді побачим хто з нас хто. Спокій тепер Вам може лише снитись

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Укроп сказал:

Пахомич Ви мене всерівно не виведете з рівноваги. Хай я буду бараном. Але пам’ятайте що влітку цей баран буде лобом стукати до Вас у хвіртку, щоб отримати свою заповітну матку. Спокою тепер я Вам не дам. Все буде фіксуватись на відео, і тоді побачим хто з нас хто. Спокій тепер Вам може лише снитись

Ви шо хворі? Баранові , шо залізе на моє подвіря нагло  , то заробить пару грамів свинцю 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Пахомич сказал:

Ви шо хворі? Баранові , шо залізе на моє подвіря нагло  , то заробить пару грамів свинцю 

Пахомич свинцю я не сильно боюся, маю деякий досвід. Ви ліпше не свинець готуйте, а кажіть на яку дату мені приїхати за маткою. Не заставляйте щоб дату визначав я сам особисто. Мені всього навсього потрібно від Вас матка, зроблена Вами, на Вашому найкрутішому станку. Я приїду не з порожніми кишенями, і привезу гарну торбину з собою. Тому не варто Вам відмовлятись. Від самого продвинутого інсемінатора України матка, в мене має бути. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Укроп сказал:

Пахомич свинцю я не сильно боюся, маю деякий досвід. Ви ліпше не свинець готуйте, а кажіть на яку дату мені приїхати за маткою. Не заставляйте щоб дату визначав я сам особисто. Мені всього навсього потрібно від Вас матка, зроблена Вами, на Вашому найкрутішому станку. Я приїду не з порожніми кишенями, і привезу гарну торбину з собою. Тому не варто Вам відмовлятись. Від самого продвинутого інсемінатора України матка, в мене має бути. 

Кишені  то дурня , гловне щоб шось було в голові:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Пахомич сказал:

Кишені  то дурня , гловне щоб шось було в голові:hi:

В кого що є в голові це ми визначим під час нашого особистого спілкування,наживо. Те що воно відбудеться, то я не маю ніякого сумніву. Ну хіба що будете втікати від  мене як чорт від ладана. Але все буде фіксуватись на відео, і люди побачать як самий крутий інсемінатор втікає від барана. Не хочете за гроші значить тоді візьміть і подаруйте мені матку. Матка від Вас в мене має бути,за будь яку ціну. Тому ліпше думайте на яку дату Вам найліпше то зробити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гаразд Пахомич, я приймаю Ваше вибачення. В подальшому не брешіть, і не розпальцьовуйте пальці. Є така присказка. Будьте простішим, і до Вас люди потягнуться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.11.2019 в 12:43, ДобровоЛ сказал:

О! Тоді я вас точно там десь у Чубинському фотографував! Якщо не помиляюся, тоді там був і Поліщук та Домбровський...:ah:

Ану  ! Для історіїї  фото

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Пахомич сказав:

Ану  ! Для історіїї  фото

   Понищили мій доглянутий і упоряджений тридцятирічний плівковий архів рейдерські вилупки, що захвачували "Київську правду". Я якраз тоді був у відрядженні. Тож хіба де в підшивках нашої газети в архівах зможете знайти той фоторепортаж з Чубинського ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, ДобровоЛ сказал:

   Понищили мій доглянутий і упоряджений тридцятирічний плівковий архів рейдерські вилупки, що захвачували "Київську правду". Я якраз тоді був у відрядженні. Тож хіба де в підшивках нашої газети в архівах зможете знайти той фоторепортаж з Чубинського ...

Знищи плівки, а память?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.06.2018 в 16:49, Граніт сказал:

Первое упоминание о искусственном осеменении маток датировано 1898 годом. Об этом вы прочтете в третей книге Брата Адама, которую, надеюсь в этом году Денис Фадеев  (Приз) предоставит на обозрение. Соответственно в этом году ИО исполняется 120 лет, с чем вас и поздравляю.  Хотелось бы узнать кто первый освоил ИО в Украине.?  Может это была группа энтузиастов.? У меня есть своя точка зрения, но может чего-то не знаю?  В любом случае    мы должны быть им благодарны.

Тут есть неточность - вот из оригинала : - Организация Немецко-Швейцарской Ассоциации Пчеловодов является самой передовой и во многом в своем роде самой прогрессивной в мире. Их схема борьбы с болезнями пчел, контроля  меда и, прежде всего, улучшение их местных пчел с помощью использования контролируемого спаривания пчеломаток - работы, начатой доктором У. Крамером (U. Kramer) в 1898 году, - являются одними из их самых выдающихся достижений. В 1950 году в Ассоциации действовало не менее 183 пунктов для осеменения пчеломаток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.12.2019 в 01:15, ДобровоЛ сказал:

   Понищили мій доглянутий і упоряджений тридцятирічний плівковий архів рейдерські вилупки, що захвачували "Київську правду". Я якраз тоді був у відрядженні. Тож хіба де в підшивках нашої газети в архівах зможете знайти той фоторепортаж з Чубинського ...

Я впевнений , шо плівки ваших дівок в посадках десь заховані в гаражі :umora:. Тоді , коли я повідомив, шо буде демонстрація ШО наживо , я відчув шо таке маленька лодка перебуває  в 10 бальному штормі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Пахомич сказав:

Я впевнений , шо плівки ваших дівок в посадках десь заховані в гаражі :umora:. Тоді , коли я повідомив, шо буде демонстрація ШО наживо , я відчув шо таке маленька лодка перебуває  в 10 бальному штормі

Я був в 9-ти бальному штормі на крилатому торпедному півтори  доби. Прийшли усі зеленими... А 10- то вже ураган...

А ШО , зрозумів, з ваших рук я зможу побачити наживо ?:ah: 

 Хотів би повчитися - і це без усяких там підвохів. Професіонал сам (правда в іншій сфері),  отож  професіоналів й ціную.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.12.2019 в 18:29, Пахомич сказав:

Знищи плівки, а память?

Чорнобиль тут постарався на медично- біологічному рівні.:dntknw: 

Але до вас на майстер-клас ШО готовий приїхати. Може знову у Чубинському?..:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.12.2019 в 03:22, ДобровоЛ сказал:

 

Але до вас на майстер-клас ШО готовий приїхати. Може знову у Чубинському?..:ah:

Вітаю Вас з Новим 2020 Роком! Бажаю шоб ваші усі побажання здійснились! Не ходіте на майстер - класи, :hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Пахомич сказав:

Вітаю Вас з Новим 2020 Роком! Бажаю шоб ваші усі побажання здійснились! Не ходіте на майстер - класи, :hi: 

І вам того ж, Пахомовичу!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.01.2020 в 00:43, ДобровоЛ сказал:

І вам того ж, Пахомовичу!

А я думав , шо брат побажає мені пару грам  (%) від того , шо я побажав братові.  Шош брат закачуй рукави.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

Цікаво, але суть теми нерозкрита..

:UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
В 26.01.2022 в 20:25, САХНЮК сказал:

Цікаво, але суть теми нерозкрита..

:UA:

Думаю что первый кто у нас это Броварский . Но так как он в науке , то понятно что настолько практики как у многих теперь у него возможно нету .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.12.2019 в 18:55, Укроп сказал:

Пахомич свинцю я не сильно боюся, маю деякий досвід. Ви ліпше не свинець готуйте, а кажіть на яку дату мені приїхати за маткою. Не заставляйте щоб дату визначав я сам особисто. Мені всього навсього потрібно від Вас матка, зроблена Вами, на Вашому найкрутішому станку. Я приїду не з порожніми кишенями, і привезу гарну торбину з собою. Тому не варто Вам відмовлятись. Від самого продвинутого інсемінатора України матка, в мене має бути. 

Укроп! Шо то ти десь зник ? На форум заходиш і мовчиш , шо боїся москалів , а  можливо десь на нулі. Такий активний був , а з початком війни чогось зовсім притих. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...