Перейти к содержанию

120 лет искусственному осеменению (ИО)


Рекомендуемые сообщения

Первое упоминание о искусственном осеменении маток датировано 1898 годом. Об этом вы прочтете в третей книге Брата Адама, которую, надеюсь в этом году Денис Фадеев  (Приз) предоставит на обозрение. Соответственно в этом году ИО исполняется 120 лет, с чем вас и поздравляю.  Хотелось бы узнать кто первый освоил ИО в Украине.?  Может это была группа энтузиастов.? У меня есть своя точка зрения, но может чего-то не знаю?  В любом случае    мы должны быть им благодарны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to 120 лет искусственному осеменению (ИО)
  • 1 year later...

Заинтересовала Ваша тема."Покопаюсь "немножко .И дам ответ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я хочу вычислить не того кто первый освоил.А того кто использовал И.О. как инструмент селекции.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.06.2018 в 16:49, Граніт сказал:

Первое упоминание о искусственном осеменении маток датировано 1898 годом. Об этом вы прочтете в третей книге Брата Адама, которую, надеюсь в этом году Денис Фадеев  (Приз) предоставит на обозрение. Соответственно в этом году ИО исполняется 120 лет, с чем вас и поздравляю.  Хотелось бы узнать кто первый освоил ИО в Украине.?  Может это была группа энтузиастов.? У меня есть своя точка зрения, но может чего-то не знаю?  В любом случае    мы должны быть им благодарны.

карниководов это мало интересует эта тема. а бакфастчики притаились  или некогда - мёд качают . Неделю назад только закончил...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 30.06.2018 в 16:49, Граніт сказав:

Первое упоминание о искусственном осеменении маток датировано 1898 годом. Об этом вы прочтете в третей книге Брата Адама, которую, надеюсь в этом году Денис Фадеев  (Приз) предоставит на обозрение. Соответственно в этом году ИО исполняется 120 лет, с чем вас и поздравляю.  Хотелось бы узнать кто первый освоил ИО в Украине.?  Может это была группа энтузиастов.? У меня есть своя точка зрения, но может чего-то не знаю?  В любом случае    мы должны быть им благодарны.

      :IMHO:    Мабуть мова тут точно чи не  про @Пахомич . Чи ж я помиляюсь? :ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.11.2019 в 14:59, Женя К сказав:

карниководов это мало интересует эта тема. а бакфастчики притаились  или некогда - мёд качают . Неделю назад только закончил...

А що, у карніки  вже з"явилися в Україні свої закриті облітні острови? :ah::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.11.2019 в 21:24, ДобровоЛ сказал:

      :IMHO:    Мабуть мова тут точно чи не  про @Пахомич . Чи ж я помиляюсь? :ah::umora:

Думаю ви не помилились. В 2002р. Пахомич вперше в Україні на сльгоподарскі виставці в Чубинському продемонстрував наживо ШЗ. Зараз повідомлю таке, то шо не змогли виявити академії і академіки зробив Пахомич - виявив хаби, що багато років нищать бджоли. Офіційно підтверджено лабораторними дослідженями. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Пахомич сказав:

Думаю ви не помилились. В 2002р. Пахомич вперше в Україні на сльгоподарскі виставці в Чубинському продемонстрував наживо ШЗ. Зараз повідомлю таке, то шо не змогли виявити академії і академіки зробив Пахомич - виявив хаби, що багато років нищать бджоли. Офіційно підтверджено лабораторними дослідженями. 

О! Тоді я вас точно там десь у Чубинському фотографував! Якщо не помиляюся, тоді там був і Поліщук та Домбровський...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.11.2019 в 08:59, Пахомич сказал:

 Зараз повідомлю таке, то шо не змогли виявити академії і академіки зробив Пахомич - виявив хаби, що багато років нищать бджоли. Офіційно підтверджено лабораторними дослідженями. 

Погано , що ви не звернули увагу на це повідомлення:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я звернув,тільки не зрозумів хто кого нищит:  бджоли -хаби, чи хаби бджіл, і взагалі що це звір такий-хаб!!!:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...
В 18.11.2019 в 19:26, РУТ-61 сказал:

Я звернув,тільки не зрозумів хто кого нищит:  бджоли -хаби, чи хаби бджіл, і взагалі що це звір такий-хаб!!!:hmm:

Це мікроорганізми , які нещадно нищать бджоли.:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.11.2019 в 12:43, ДобровоЛ сказал:

О! Тоді я вас точно там десь у Чубинському фотографував! Якщо не помиляюся, тоді там був і Поліщук та Домбровський...:ah:

Можливо. Я там був один з станком , трунями, мікроскопом (військовослужбивець НАТО, або український доброволець може тягнути на горбі). Тягнув все  на горбі своєму  по рілі 3км. Просив шоферів автобусів , шоб взяли, взагалі  шофери люди більш компанійські ніж пасічники:hi:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Пахомич сказал:

Можливо. Я там був один з станком , трунями, мікроскопом

Пахомич а у Вас можна в наступному році придбати матку штучного осіменіння, інсеміновану Вами? Якщо так, то запишіть мене будь ласка. Деталі, і термін можете написати тут, а можете і в приват. Закортіло зпробувати матеріал Вашого виробництва. А гляди так сподобається, що не буду витрачатись  на придбання матеріалу в Європі, а ліпше буду купувати у Вас

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Укроп сказал:

Пахомич а у Вас можна в наступному році придбати матку штучного осіменіння, інсеміновану Вами? Якщо так, то запишіть мене будь ласка. Деталі, і термін можете написати тут, а можете і в приват. Закортіло зпробувати матеріал Вашого виробництва. А гляди так сподобається, що не буду витрачатись  на придбання матеріалу в Європі, а ліпше буду купувати у Вас

Ну і причім ШО до селекції? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Пахомич сказал:

Ну і причім ШО до селекції? 

Я веду мову не про селекцію, а про купівлі у Вас матки штучного осіменіння яка Вами інсемінована. Так як Ви давно практикуєте штучне осіменіння, і гарно розбираєтесь в питаннях селекції, то захотілось придбати у Вас матеріал. Обіцяю інформацію надавати змістовну і обґрунтовану, ні в якому разі не викривленою. Я без сарказму, говорю щиро що хочу зпробувати Ваш матеріал

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Укроп сказал:

Я веду мову не про селекцію, а про купівлі у Вас матки штучного осіменіння яка Вами інсемінована. Так як Ви давно практикуєте штучне осіменіння, і гарно розбираєтесь в питаннях селекції, то захотілось придбати у Вас матеріал. Обіцяю інформацію надавати змістовну і обґрунтовану, ні в якому разі не викривленою. Я без сарказму, говорю щиро що хочу зпробувати Ваш матеріал

Де написано, що я продаю маток ШО? Звідки ви взяли , що я хочу з вами завести дружбу? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Пахомич сказал:

Де написано, що я продаю маток ШО? Звідки ви взяли , що я хочу з вами завести дружбу? 

Мені дружба з Вами не потрібна. Мені потрібна від Вас матка, зроблена досконало у Вашому станку. В іншому випадку Ви будете для всих нас просто балаболом. Зуміли сказати А, то вмійте сказати і Б. Бо Ви гарно вмієте розпинатись, що всі дурні, лише один Ви розумний. То тепер Ви мені маєте довести що то є дійсно так. Я у Вас буду обов’язково, де живете я знаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Укроп сказал:

Мені дружба з Вами не потрібна. Мені потрібна від Вас матка, зроблена досконало у Вашому станку. В іншому випадку Ви будете для всих нас просто балаболом. Зуміли сказати А, то вмійте сказати і Б. Бо Ви гарно вмієте розпинатись, що всі дурні, лише один Ви розумний. То тепер Ви мені маєте довести що то є дійсно так. Я у Вас буду обов’язково, де живете я знаю

Не хочу з вами мати справу навіть у сні :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Укроп сказав:

Мені дружба з Вами не потрібна. Мені потрібна від Вас матка, зроблена досконало у Вашому станку. В іншому випадку Ви будете для всих нас просто балаболом. Зуміли сказати А, то вмійте сказати і Б. Бо Ви гарно вмієте розпинатись, що всі дурні, лише один Ви розумний. То тепер Ви мені маєте довести що то є дійсно так. Я у Вас буду обов’язково, де живете я знаю

Навіщо так старшу людину ображати, взагалі за балабола тут маю одного Вашого знайомого, але я не тризвоню, не ображаю ні його, ані Вас, завжди з порядністю веду бесіду, хоча не завжди розділяю думку опонента, ну звідки таке нахабство, хіба личить в колі пасічників сіяти образи, відійдіть від такої практики, оберіть етику дідів і прадідів бджільництва, які не лише пасічникували, а несли людям добре зерно моралі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Пахомич сказал:

Не хочу з вами мати справу навіть у сні :wave:

Хочете Ви того не хочете, але тепер мати справу прийдеться. Бо будете і далі з себе корчити « проФФесора» а нас всіх вважати за дурнів. Мені потрібна від Вас матка, крапка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, miro сказал:

Навіщо так старшу людину ображати, взагалі за балабола тут маю одного Вашого знайомого, але я не тризвоню, не ображаю ні його, ані Вас, завжди з порядністю веду бесіду, хоча не завжди розділяю думку опонента, ну звідки таке нахабство, хіба личить в колі пасічників сіяти образи, відійдіть від такої практики, оберіть етику дідів і прадідів бджільництва, які не лише пасічникували, а несли людям добре зерно моралі.

Покажіть де Пахомич тут на форумі хоч в одному із своїх постів ніс для пасічників добре зерно. Наведіть хоч один приклад. Думка Ваша про того одного колегу якого Ви маєте, мене геть зовсім не хвилює. У того Вашого колеги купа шанувальників, і його абсолютно не хвилює що Ви про нього думаєте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Укроп сказав:

Покажіть де Пахомич тут на форумі хоч в одному із своїх постів ніс для пасічників добре зерно. Наведіть хоч один приклад. Думка Ваша про того одного колегу якого Ви маєте, мене геть зовсім не хвилює. У того Вашого колеги купа шанувальників, і його абсолютно не хвилює що Ви про нього думаєте

Дідів і прадідів я маю наувазі покоління пасічників, і не збирався ставити в приклад Пахомича, оскільки він непересічна особистість, і ми маємо змогу з ним спілкуватись, мусимо сприймати його таким , як він є, і десь бачити застереження, напоумлення і тд., а Ви ж непересічна особистість, тому поводьтесь, як личить пасічнику, як навчає ваш колега, не можна себе поводити за дурними манерами, тут не та спільнота, можливо переплутали з якоюсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

Дідів і прадідів я маю наувазі покоління пасічників, і не збирався ставити в приклад Пахомича, оскільки він непересічна особистість, і ми маємо змогу з ним спілкуватись, мусимо сприймати його таким , як він є, і десь бачити застереження, напоумлення і тд., а Ви ж непересічна особистість, тому поводьтесь, як личить пасічнику, як навчає ваш колега, не можна себе поводити за дурними манерами, тут не та спільнота, можливо переплутали з якоюсь.

Я з дитинства навчений безмежно поважати старших, і в тотальній любові і повазі до своїх батьків. Мої тато і мама завжди казали що у старших завжди є чому повчитись. То поскільки Пахомич є старшим, і всих тут нагинає що всі роблять не так, але в той час не кажучи треба як. То я завівся ідеєю, поїхати до нього і повчитись. Я не бачу в цій ідеї нічого поганого. Я можу без проблем купити матку в наших сучасних інсемінаторів. Але мені хочеться купити в тієї людини  яка практикує штучне осіменіння ще за царя гороха. То хіба я погану маю мрію?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.11.2019 в 08:59, Пахомич сказал:

Думаю ви не помилились. В 2002р. Пахомич вперше в Україні на сльгоподарскі виставці в Чубинському продемонстрував наживо ШЗ. Зараз повідомлю таке, то шо не змогли виявити академії і академіки зробив Пахомич - виявив хаби, що багато років нищать бджоли. Офіційно підтверджено лабораторними дослідженями. 

Пахомич виявив мікроорганізми , які багато років нищать бжоли . Пахомич поділився методом з науковим закладом, доніс існуючу проблему до державних органів контролюючих санітарний стан в бджільництві. Дослідження підтверджені мокрою печаткою , підписом  завідуючого кафедрою мікробіології. Отож Пахомич не сховав результати під подушку а поділився з людьми , які будуть шукати засоби для подолання цієї біди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...