Перейти к содержанию

Продам матки КАРНІКА F1


Рекомендуемые сообщения

Пропоную матки  Карніка F1, виведені від маток ШО, 

родоводи можна подивитися тут:

http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/DVS

Вартість: матки плідні 250 гр, 

                 матки неплідні  100 гр.,

Пропозиція чинна на протязі всього літа,  доставка перевізником Нова Пошта за рахунок замовника після попередньої оплати на карту ПриватБанку

У випадку загибелі маток при  доставці, по домовленості, або повертаю кошти, або висилаю заміну

Замовлення приймаю в приват, або по телефону 0984254190, Володимир

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема

Материнки і ефки , лінії Пернера, Вароатолеранс, і Вароа х Пернер, показали відмінну зимівку на вулиці, ранній старт, та хороший розвиток, дали товарну продукцію у вигляді меду з верби+сади, і весняного, ріпак+акація +різнотрав'я. Добре освоюють магазини, припрошувати непотрібно, ідуть самі. Бджола мирна, сіра, на даний час ще жодної сім'ї нема в роєвому стані . Всі матки мічені червоним маркеромIMG_20180615_124514.thumb.jpg.1da3da25390239bc55b625b7c2e59711.jpgплідна матка;IMG_20180615_125342.thumb.jpg.545c475d5c2acb45ab4bbdc7cead7b65.jpgнеплодка, щойно вийшла з маточника.

На даний час і плідні, і неплодки є в наявності.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Які лінії пропонуються? Яка мінімальна партія замовлення неплідок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Blum сказав:

Які лінії пропонуються? Яка мінімальна партія замовлення неплідок?

Пернер, вароатолеранс, і вароа х пернер, це з перевірених . 

Є ще нові материнки, 18 року, пешець с54 х с12,і вже українська  комбінація :  вароа від шутте х тройзек х пернер, с86 х с3, але вони ще на стадії тестування, тому їх виводити буду хіба під замовлення

Плідні матки висилаю від 1шт,  неплідки від 2 шт і більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.06.2018 в 22:23, davolodya сказал:

Пернер, вароатолеранс, і вароа х пернер, це з перевірених . 

Є ще нові материнки, 18 року, пешець с54 х с12,і вже українська  комбінація :  вароа від шутте х тройзек х пернер, с86 х с3, але вони ще на стадії тестування, тому їх виводити буду хіба під замовлення

Плідні матки висилаю від 1шт,  неплідки від 2 шт і більше.

а где брали материал от Пернера ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Пасечник1984 сказав:

а где брали материал от Пернера ?

ІОшки  від Віталія  Ліпатова

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Декілька слів про місцевий трутневий фон Ваш розкажіть.  У вас вся карніка? скільки поруч пасік? Ще цікавить відмінності в лініях -  вони досить умовні?  чи суттєво вирізняються і є свої особливості  ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, Artemkiev сказав:

Декілька слів про місцевий трутневий фон Ваш розкажіть.  У вас вся карніка? скільки поруч пасік? Ще цікавить відмінності в лініях -  вони досить умовні?  чи суттєво вирізняються і є свої особливості  ? 

Пасіка 50 сімей,  вся карніка, трутня вирощую в кожній сім'ї, так,як всі сім'ї показують добрі результати. По сусідству є ще пасіка, порода місцеві , там трутня регулярно вирізають, "щоб дурно мед не їв", каже сусід, що йому вистачить і моїх трутнів. Цю пасіку поступово переводимо на карніку, сподіваюся, що до слідуючого сезону буде вся карніка біля мене. Ще одну сусідню пасіку вже перевів на карніку, решта пасік від мене за 2-3 км, невеликі за розміром. Мій трутень в окрузі переважає,  над трутневим фоном працюю, але вплив чужого трутня звичайно що є, пасіка ж неізольована. У всякому разі вся бджола сіра, без жовтих тергітів.

Ті лінії, котрі я вже протестував, це Пернер, Вароа і Вароа х Пернер, показують приблизно рівні результати, явної різниці у мене нема, я б сказав, що відмінності більше в назві, ніж в лініях.

За свіжі лінії 18 року ще нічого сказати неможу, бо з дня на день очікую вихід перших від них неплодок, про відмінності можна буде говорити весною, після садів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 маточки(плідні) оплатив!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, asot сказав:

2 маточки(плідні) оплатив!!!

Дякую. Завтра відправка. Готуйте місце для маточок:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маточка F1 від  ІОшки Пернера на розплоді:IMG_20180618_181924.thumb.jpg.66c811c5d0cd9e301590401a155a8bcc.jpg.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім, хто замовляв матки , сьогодні відправив, зустрічайте. Кому обіцяв в подарунок неплодки карніки, теж відправив. Кому неприйшов номер декларації, кажіть, вечором вишлю. Велике прохання, відпишіться, як себе покажуть мої матки в ваших умовах.IMG_20180618_194500.thumb.jpg.2fe95d46bb8a8063d46fdbf49e8e09b1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.06.2018 в 23:00, САХНЮК сказав:

:blink::dntknw::helpme:Думав, що нарешті підфортило добрі люди пообіцяли подарувати неплідку, приготував нуклеус, чекаю, прийшла посилка і тут халепа  -  неплідка в дорозі залізла в кормовий відсік і загинула - от невдача. Дві плідні, які вирішив придбати разом до подарунка приїхали живенькі, а неплідка не доїхала, :dntknw: сумно.2018-06-20_19-29-05_118.thumb.jpg.aa1242b44ea2d9d0fab659f9ab033227.jpg

В 20.06.2018 в 23:48, Bombus сказав:

Обычное дело, когда жлобишься на Канди. Тока попрошу супругу наложить в кормовой отсек, так и засада. Говорит, нехрен сахарной пудрой разбрасываться!))) До драки доходит!)))

Маточку Вам поміняю,  раз пообіцяв, то подарунок отримаєте.

@Bombus, справа не в кількості канді,  таким чином і відправляю, і отримую матки, це перша, яка недоїхала  живою, тому з канді нічого міняти небуду, одна матка , тим більше неплідка, непоказник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

 

@Bombus, справа не в кількості канді,  таким чином і відправляю, і отримую матки, це перша, яка недоїхала  живою, тому з канді нічого міняти небуду, одна матка , тим більше неплідка, непоказник.

У меня счёт идёт на десятки подобных случаев. Конструктивная особенность клеточки - залазят и вылезти не могут. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Bombus сказал:

Конструктивная особенность клеточки - залазят и вылезти не могут. :dntknw:

А така як працює?

? ?µ?·??»???°? ????????? ?·???±??°?¶?µ??? ?·?° ?·?°????????? "?¶??????° ???µ??µ????»????° ???»????????° ???»? ???°?????"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, САХНЮК сказав:

А така як працює?

? ?µ?·??»???°? ????????? ?·???±??°?¶?µ??? ?·?° ?·?°????????? "?¶??????° ???µ??µ????»????° ???»????????° ???»? ???°?????"

Нормально працює, але в ній нерозмістиш маточник, а інколи є потреба. В цьому плані універсальна Гайдара практичніша, а  якщо суто для пересилки і підсадки, то і жовта нормально підходить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, САХНЮК сказав:

А така як працює?

? ?µ?·??»???°? ????????? ?·???±??°?¶?µ??? ?·?° ?·?°????????? "?¶??????° ???µ??µ????»????° ???»????????° ???»? ???°?????"

Ідеально, так як вона близька до розміру вулички, на відміну від універсальної. :IMHO: 

А розділені входи дозволяють почергово відкривати прохід для проходу бджіл і загальний прохід. Якщо повністю не відламувати пластикові заглушки, то можно кліточку використати повторно, прижавши одну чи дві заглушки за допомогою вузького скотчу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Sanich сказал:

Ідеально, так як вона близька до розміру вулички, на відміну від універсальної. :IMHO: 

А розділені входи дозволяють почергово відкривати прохід для проходу бджіл і загальний прохід. Якщо повністю не відламувати пластикові заглушки, то можно кліточку використати повторно, прижавши одну чи дві заглушки за допомогою вузького скотчу. 

И мне такая больше нравится! Она более долговечна, а в белых, уже на второй год крышечки не держаться!

Заглушки я ни на каких клеточках не выламываю, просто сдвигаю крышечку!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Andruhan сказав:

Заглушки я ни на каких клеточках не выламываю, просто сдвигаю крышечку!

Век живи - век учись! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Sanich сказал:

Ідеально, так як вона близька до розміру вулички, на відміну від універсальної. :IMHO: 

Только в универсальную клеточку еще можно при необходимости и маточник поместить, а эта к сожалению узковата.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні отримав дві неплідки, доіхали чудово, сподобалось що канді якісне, бджіл супровіду багатенько,  підсадив в нуки, тепер діло за бджолами, щоб щвидко прийняли. За пересилку взагалі відмінно:

- швидко добрались

- клітки надійно закріплені

- канді доброї якості

- багато бджіл супровіду

- матки мічені, крупні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вже є що повідомити про маток, в звязку з браком часу підсаджував маток в пересилочних клітках зі свитою, тупо вийняв перегородку, дав доступ до канді і кинув в нук, сьогодні при огляді, одну випустили самі, до іншоі був доступ, але з клітки ще невийшла, випустив сам, тепер чекаю обльоту...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, hirurg сказав:

вже є що повідомити про маток, в звязку з браком часу підсаджував маток в пересилочних клітках зі свитою, тупо вийняв перегородку, дав доступ до канді і кинув в нук, сьогодні при огляді, одну випустили самі, до іншоі був доступ, але з клітки ще невийшла, випустив сам, тепер чекаю обльоту...

Матки, хоч неплідки, хоч плідні, завжди підсаджую без супроводжуючих бджіл. Для нуків це може і некритично, а сім'я , особливо в безвзяточний період, розцінює супровід як бджіл- злодійок, і прийом матки ускладнюється:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я саджаю загалом завжди під ковпачок, але щоб різко прийняли користуюсь ефірними маслами, але це проходить тільки в нуках

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IMG_20180703_112945.thumb.jpg.1fbffca6356295921b1881afbf7456bb.jpg@САХНЮК, до Вас повторно їде подарунок, готуйте нуки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...