Перейти к содержанию

Петиція про заборону пестицидів


South

Рекомендуемые сообщения

3 години тому, Пчеломучитель_ua сказав:

+2

1689, 1706

Итого +4.

"ХлопцИ кого чекаємо?":ah:

Я також підписав та  з такими темпами важко  набрати  голосів  власники пасік уважно подивіться на свої пасіки по селах іде масова непомітна потрава бджіл  і  основним ворогом в  селах є не великі землевасники а дрібні фермери навіть не фермери а власники малих  земельних наділів  якщо взяти  в маштабах села  це не помітно бо  кроплять малі ділянки і кожний день   іде непомітний але масовий відхід бжоли  на пасіці нема льотної бджоли   здається є сила є сімї є бджоли а мед нести нікому     і ми  до того  дограємось що залишимось без бджіл бо  на сьогодні  якщо з великим землевласником ще можна боротись  то  проти половини села не попреш  бо кропить кожна друга хата

 

  • Подобається 6
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора сидимо біля ставка... підїжджає свояк... лице  в білих плямах, слина з рота, каже: "Біля льотків по відрі бджіл..." яка блядь травила? 
- Кримінська, кажу, (в неї 50 га сої, а на ній свіріпа (горупка).

Їдемо на поле дивимось так і є.

- Ну, родичка, каже, я тобі зроблю... 
- Ні, кажу, і ди зараз до неї і пред'яви суму до відшкодування... по-свойськи.

От так воно і відбувається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Любомир сказав:

Вчора сидимо біля ставка... підїжджає свояк... лице  в білих плямах, слина з рота, каже: "Біля льотків по відрі бджіл..." яка блядь травила? 
- Кримінська, кажу, (в неї 50 га сої, а на ній свіріпа (горупка).

Їдемо на поле дивимось так і є.

- Ну, родичка, каже, я тобі зроблю... 
- Ні, кажу, і ди зараз до неї і пред'яви суму до відшкодування... по-свойськи.

От так воно і відбувається.

Там площа  велика тай падіж на лице  зразу видно   а при малих площах   і на відстані  падіж розсіюється і стає практично непомітним   В  окремих сімях  наблюдається  падіж   і то не значний по кілька бджіл інші гинуть в полі   як результат відсутність льотної бджоли  а докаів протрави нуль

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, mukola-s сказав:

Там площа  велика тай падіж на лице  зразу видно   а при малих площах   і на відстані  падіж розсіюється і стає практично непомітним   В  окремих сімях  наблюдається  падіж   і то не значний по кілька бджіл інші гинуть в полі   як результат відсутність льотної бджоли  а докаів протрави нуль

от я і думаю, чого у мене сім'я 1,5 місяці як сиділа на 4 рамках так і сидить, хоча було майже повністю печатані

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.06.2018 в 19:05, Николай Ахтырка сказав:

:baby:Так нас же порахували і сказали що пасічників 40 т. то може хочь четверта частина підпише?

 

40 тис в Україні?.. і всі з інтернетом?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.06.2018 в 00:27, Николай Ахтырка сказав:

:ole_ole:швидше підписуємося-  https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3824

Жодне посилання даної теми не відкривається, може хто знає що треба робити, прошу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Любомир сказав:

Жодне посилання даної теми не відкривається, може хто знає що треба робити, прошу.

скіріни можна????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Любомир сказал:

Жодне посилання даної теми не відкривається, може хто знає що треба робити, прошу.

Проблема у Вас локальная. Ищите в настройках или банально перегрузите комп. 

Хотите глянуть сейчас - выделяйте и копируйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

https://itd.rada.gov.ua/services/Petitions?aname=published Ось по цьому посиланні розвернуть петицію і там з'явиться кнопка ПЕРЕГЛЯНУТИ/ПІДПИСАТИ

 

Opera Знімок_2018-06-21_111039_itd.rada.gov.ua.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Любомир сказал:

40 тис в Україні?.. і всі з інтернетом?:hmm:

В Украине их по словам 400 тыс.

Для набора петиции нужно всего 25 тыс. Если каждый пасечник попросит своих друзей и родственников и соберет хотя бы 5 человек, то надо всего лишь 5 тыс. пасечников.

А только на нытье далеко не уехать. :IMHO1:

И тут дело не в том что примут или нет, а дело в том смогут ли люди хотя бы немного напрягтись и набрать какие то жалкие 25 тыс. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Любомир сказал:

Жодне посилання даної теми не відкривається, може хто знає що треба робити, прошу.

Спробуйте з чужого компьютера.

 

:az:Чім більше буде підписів тим краще. Вже є надія що зберемо більше 25 т. якщо темп такий і залишиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую блогерам і всім хто розповсюджує інформацію поро петицію.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

В Украине их по словам 400 тыс.

Для набора петиции нужно всего 25 тыс. Если каждый пасечник попросит своих друзей и родственников и соберет хотя бы 5 человек, то надо всего лишь 5 тыс. пасечников.

А только на нытье далеко не уехать. :IMHO1:

И тут дело не в том что примут или нет, а дело в том смогут ли люди хотя бы немного напрягтись и набрать какие то жалкие 25 тыс. 

Хтось радився в людьми, які є спеціалістами в даній тематиці, використання хімічних препаратів?У мене великі запитання до змісту, коротко некомпетентність юридична повна, плюс безграмотність в володінні дією хімічних сполук на комах.

У ЄС є відповідні нормативні документи і законодавство і там чітко виписано, що вже заборонено і це було зроблено весною цього року.

Далі Україна в рамках асоціації з ЄС зобов'язалася привести своє законодавство до стандартів ЄС і там є конкретні терміни, прискорення процесу закриє дану проблему досить серйозно, плюс частина українських виробників хім. засобів і ветпрепаратів закриє виробництво або його сертифікувати згідно вимог ЄС.

Вибачаюсь за відвертість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Wladimir_K сказал:

Хтось радився в людьми, які є спеціалістами в даній тематиці, використання хімічних препаратів?У мене великі запитання до змісту, коротко некомпетентність юридична повна, плюс безграмотність в володінні дією хімічних сполук на комах.

У ЄС є відповідні нормативні документи і законодавство і там чітко виписано, що вже заборонено і це було зроблено весною цього року.

Далі Україна в рамках асоціації з ЄС зобов'язалася привести своє законодавство до стандартів ЄС і там є конкретні терміни, прискорення процесу закриє дану проблему досить серйозно, плюс частина українських виробників хім. засобів і ветпрепаратів закриє виробництво або його сертифікувати згідно вимог ЄС.

Вибачаюсь за відвертість.

Люди хочь щось намагаються робити, а не сидіти і скиглити. Є пропозиції то будьласка викладайте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Николай Ахтырка сказал:

Люди хочь щось намагаються робити, а не сидіти і скиглити. Є пропозиції то будьласка викладайте.

Все вірно написано, чого завжди чекаю, особливо я.

Пропозицій купа, тільки от на етапі реалізації у більшості пасічників, щось починає заважати і тут на форумі вже не раз це проходив, тому намагаюсь щось реалізовувати з тими хто розумію підсумок роботи і результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Wladimir_K сказав:

Хтось радився в людьми, які є спеціалістами в даній тематиці, використання хімічних препаратів?У мене великі запитання до змісту, коротко некомпетентність юридична повна, плюс безграмотність в володінні дією хімічних сполук на комах.

ніхто не спорить но назад дороги нема.

задача заставити розглядати:IMHO:

будуть розглядати знайдуть спеціалістів. 

розберуться.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, олександр сказал:

ніхто не спорить но назад дороги нема.

задача заставити розглядати:IMHO:

будуть розглядати знайдуть спеціалістів. 

розберуться.

 

Ви читали, саму суть таких речей, як ці петиції?

Які зобов'язання вона несе, чи хтось зобов'язаний її навіть розглянути?

Внесіть через депутата (Ляшко хотів боротиcя за права пасвчників), ВР законопроект про емплементацію законодавства в галузі захисту комах від отруйних речовин ЄС і за це повинні проголосувати власники агрохолдингів і виробників хім засобів.

Тут дієвий спосіб робота з тими хто орендує паї, якщо пасічники здатні відверто поговорити задекватними орендарями буде результат, а якщо контакту немає, достатньо пішої ходьби по трасі, під час жнив для розуміння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Wladimir_K сказав:

Ви читали, саму суть таких речей, як ці петиції?

читав.

розумію що чолом до стіни.

думаю це корисно:)

не пройде то наступна буде краща.

причин не брати участь не бачу. 

почали не так , але почали.

треба більше шуму:IMHO:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, олександр сказал:

читав.

розумію що чолом до стіни.

думаю це корисно:)

не пройде то наступна буде краща.

причин не брати участь не бачу. 

почали не так , але почали.

треба більше шуму:IMHO:

 

 

Участь брати корисно ніяких проблем, якщо хоча б раз подібна річ набере 25 тис. тоді наступні вже з великою ймовірністю будуть набирати їх ця річ об'єднує людей, а це головне, але очікувати результату чи великих надій не варто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Wladimir_K сказав:

Ви читали, саму суть таких речей, як ці петиції?

Які зобов'язання вона несе, чи хтось зобов'язаний її навіть розглянути?

Внесіть через депутата (Ляшко хотів боротиcя за права пасвчників), ВР законопроект про емплементацію законодавства в галузі захисту комах від отруйних речовин ЄС і за це повинні проголосувати власники агрохолдингів і виробників хім засобів.

Тут дієвий спосіб робота з тими хто орендує паї, якщо пасічники здатні відверто поговорити задекватними орендарями буде результат, а якщо контакту немає, достатньо пішої ходьби по трасі, під час жнив для розуміння.

піша ходьба?? ну-ну. У нас Кернел озброєну охорону наймає, довго не походиш))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Все вірно написано, чого завжди чекаю, особливо я.

Пропозицій купа, тільки от на етапі реалізації у більшості пасічників, щось починає заважати і тут на форумі вже не раз це проходив, тому намагаюсь щось реалізовувати з тими хто розумію підсумок роботи і результат.

Меньше писанини і більше діла, хто хоче той діє і допомагає - нехотів щоб публікували мої данні але , Ви теж намагаєтеся допомогти пасічникам і я чудово розумію що всім невгодиш і буде багато бруду в бік активістів, і руки іноді опускаються, але треба рухатися далі і незвертати увагу на сіру масу яка нічогго неробить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Wladimir_K сказал:

Хтось радився в людьми, які є спеціалістами в даній тематиці, використання хімічних препаратів?У мене великі запитання до змісту, коротко некомпетентність юридична повна, плюс безграмотність в володінні дією хімічних сполук на комах.

У ЄС є відповідні нормативні документи і законодавство і там чітко виписано, що вже заборонено і це було зроблено весною цього року.

Далі Україна в рамках асоціації з ЄС зобов'язалася привести своє законодавство до стандартів ЄС і там є конкретні терміни, прискорення процесу закриє дану проблему досить серйозно, плюс частина українських виробників хім. засобів і ветпрепаратів закриє виробництво або його сертифікувати згідно вимог ЄС.

Вибачаюсь за відвертість.

Та этими подписями хотя бы можно показать, что можем хоть что-то.

И дело не в компетенции, ошибок и т.д.

Пока я вижу что даже мышкой пару раз клацнуть тяжело...А вы еще говорите про какую то

1 час назад, Wladimir_K сказал:

пішої ходьби

....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

але очікувати результату чи великих надій не варто.

Вода камінь точіть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...