Перейти к содержанию

Петиція про заборону пестицидів


South

Рекомендуемые сообщения

Хотів би щоб товариству було відомо ,що голова СПУ в минулому був головою комітету у ВР по боротьбі з організованою злочиністью, тому йому більше всіх відомо шляхи вирішення даної проблеми, но наразі в нього лише реєстрація, тобто ,як кажуть, ви моліться но за свічку заплатіть, тому якби ми неволали, в голови є своє РЕЄСТРАція, потім КАСТРАція, а потім ція організація мені невідома.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Mon Jun 25 2018 в 22:34, BezGmo сказал:

Хм, і що прокуратура думаэ з цього приводу???))
Можна задати кілька питань?? якраз по темі???
 

Если не ошибаюсь @konoval_am

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сумніваюсь ,що прокуратура без фас буде діяти, не в образу сказано, но без команди там не реагують, так-що з ними нічого невийде:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Джаз сказав:

Если не ошибаюсь @konoval_am

Я вже майже 7 років як звільнився з органів прокуратури. Тому помиляєтесь ототожнюючи мене з цими дармоїдами і пожирачами державних коштів ))).

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, konoval_am сказав:

Я вже майже 7 років як звільнився з органів прокуратури. Тому помиляєтесь ототожнюючи мене з цими дармоїдами і пожирачами державних коштів ))).

та то ж як на велосипеді))) навики згадуються, ну я не про пожирання коштів, а про роботу)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Джаз сказав:

Не только. Как минимум 1 прокурор есть :crazy:

так а ви в цих питаннях рохбираєтесь??? Не в обіду, може просто помиляюся, але думав юристи собі обирають якись профіль в праві

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, miro сказав:

сумніваюсь ,що прокуратура без фас буде діяти, не в образу сказано, но без команди там не реагують, так-що з ними нічого невийде:IMHO:

а я і не наївний, просто хочу взнати всі кроки в право та вліво. Думаю від петиції буде толку нуль. А от самому себе вберегти знаючи закон, буде напевно дієвіше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, BezGmo сказав:

а я і не наївний, просто хочу взнати всі кроки в право та вліво. Думаю від петиції буде толку нуль. А от самому себе вберегти знаючи закон, буде напевно дієвіше

Думаєте правильно, від самої петиції толку НУЛЬ. Потрібний закон, який би захищав наших бджіл. Яким чином плануєте вберегти себе, знаючи закон? Боюся, і тут Вам нічого несвітить,  бо у нас закон - як дишло, куди потрібно, туди ним і крутять,  в наш час правий той, хто має більше прав, тобто грошей. Судитися з агрофірмами без толку, законні методи тут не діють...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, davolodya сказав:

Думаєте правильно, від самої петиції толку НУЛЬ. Потрібний закон, який би захищав наших бджіл. Яким чином плануєте вберегти себе, знаючи закон? Боюся, і тут Вам нічого несвітить,  бо у нас закон - як дишло, куди потрібно, туди ним і крутять,  в наш час правий той, хто має більше прав, тобто грошей. Судитися з агрофірмами без толку, законні методи тут не діють...

може тому, що закону ніхто не знає???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, BezGmo сказав:

може тому, що закону ніхто не знає???

Все значно простіше, той хто має купу грошей, чхати хотів на закони, робить так, як йому вигідно, бо знає, що закон буде на його боці, бо хто платить, той і музику замовляє

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, davolodya сказав:

Все значно простіше, той хто має купу грошей, чхати хотів на закони, робить так, як йому вигідно, бо знає, що закон буде на його боці, бо хто платить, той і музику замовляє

це правда, але, витрачати зайві гроші він тоже не хоче, та наступного разу подумає, чи потрібна йому ця волокіта

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, BezGmo сказал:

так а ви в цих питаннях рохбираєтесь??? Не в обіду, може просто помиляюся, але думав юристи собі обирають якись профіль в праві

На работе ко мне подходят с любым вопросом, начиная от "что мне ответить на кляузу народного депутата" и заканчивая "как нам оформить правильно проводку в подвале" и при этом добавляют фразу - ты ж юрист. Самая диб....я фразу которую я когда либо слышал, такое впечатление что я знаю все тысячи законов наизусть и разбираюсь сходу во всех ветвях права.

Если Вы спрашиваете писал ли я когда то законы - нет. Почему говорил уже выше. Например по земле я решу любой вопрос, абсолютно, а вот тонкости арбитража я не знаю ибо не сталкиваюсь с ним в работе, но если нужно разберусь. :crazy:

16 минут назад, Leo сказал:

3243

Хто стукає - тому відчиняють !

А если постучали не в ту дверь? :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, BezGmo сказав:

може тому, що закону ніхто не знає???

ні, не тому, що незнають, а тому,що в законі закладені механізми ,як в баби Яги у ступі, якщо читати казку то літає, а якщо дивитись у небо то там ніхто її не бачив, то маєм такі закони ,як читаєш ніби то всьо Ок, а як до справи то абсолютно нуль, або як каже пан Володя у закона ще може бути два кінці, і переважно той другий кінець ми можем побачити у суді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, BezGmo сказав:

та то ж як на велосипеді))) навики згадуються, ну я не про пожирання коштів, а про роботу)))

Що змінить моя думка? Я завжди був переконаний що для того, щоб закон працював потрібно щоб його неуклінно виконували. І не тільки ті, хто травлять бджіл, а і ті, хто їх розводить. Якщо самий недолугий закон свято виконується то неозброєним оком видно його прогалини і частини, що потребують змін. А якщо у нас 9 з 10 занадто грамотні і самі вирішують що правильно а що ні то маємо те що маємо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, Джаз сказав:

На работе ко мне подходят с любым вопросом, начиная от "что мне ответить на кляузу народного депутата" и заканчивая "как нам оформить правильно проводку в подвале" и при этом добавляют фразу - ты ж юрист. Самая диб....я фразу которую я когда либо слышал, такое впечатление что я знаю все тысячи законов наизусть и разбираюсь сходу во всех ветвях права.

Такой термин "ты ж ...." есть почти везде))))
Я это понимаю, поэтому и задал такой вопрос.

Мені просто хотілось знати саме обов'язки та мої права як пасічника, стосовно обробки полів. Можу я викликати поліцію якщо бачу що наприклад о 19.30 обробляють пестецидом, бджола то літає, що буде коли я їх покличу а вони нічого не робитимуть. Думаю ви зрозуміли про що я. У цих питаннях ви розбираєтесь???
я б і сам почитав, знайти не проблема, тільки без юридичної бази то занадто довго

10 хвилин тому, konoval_am сказав:

Що змінить моя думка? Я завжди був переконаний що для того, щоб закон працював потрібно щоб його неуклінно виконували. І не тільки ті, хто травлять бджіл, а і ті, хто їх розводить. Якщо самий недолугий закон свято виконується то неозброєним оком видно його прогалини і частини, що потребують змін. А якщо у нас 9 з 10 занадто грамотні і самі вирішують що правильно а що ні то маємо те що маємо.

про це я і кажу, закони нічого не дадуть петиція не допоможе, поки люди не почнуть вчити закони і виконувати їх

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, miro сказав:

ні, не тому, що незнають, а тому,що в законі закладені механізми ,як в баби Яги у ступі, якщо читати казку то літає, а якщо дивитись у небо то там ніхто її не бачив, то маєм такі закони ,як читаєш ніби то всьо Ок, а як до справи то абсолютно нуль, або як каже пан Володя у закона ще може бути два кінці, і переважно той другий кінець ми можем побачити у суді.

це не новина. але коли таке хтось каже, то явно не знає законів. хто заважає вивчити і знати як обійти ту дірку??? в будьяких законах є дірки. Дивлячись американські фільми про адвокатів, та там наче і нема тих законів, все перекручується з різних боків, але виграти може і  звичайна людина проти корпораціїї . вся проблема в тому що ми не йдем до суду, ми не йдем в поліцію ми самі порушуємо кожного дня купу законів і не звертаємо на те уваги, а мали б

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, BezGmo сказав:

про це я і кажу, закони нічого не дадуть петиція не допоможе, поки люди не почнуть вчити закони і виконувати їх

Ситуація мусить мати резонанс і розголос. Чим більше людей про це говорить, чує, знає, дивиться, читає - тим більше уваги до питання і тим менша вірогідність збирати бджіл перед льотками лопатою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На это грустно смотреть...

Слов много, дела мало...

От вам действительное количество пасечников

Безымянный.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, konoval_am сказав:

Ситуація мусить мати резонанс і розголос. Чим більше людей про це говорить, чує, знає, дивиться, читає - тим більше уваги до питання і тим менша вірогідність збирати бджіл перед льотками лопатою.

це так, але може тоді краще створювати групи в фейсбук та вк, та скидувати відео інформацію по пестецидам, долучати тут зовсім чужих людей від бджільництва, але не чужих від продуктів харчування, які пестецидами травляться. цей форум вузько направлений, про нього не всі пасічники знають не кажучи про інших людей

Скину я напевно ссилку в свою групу, не велика канєшно, ну може 1 людина звідти і з'явиться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, konoval_am сказав:

Ситуація мусить мати резонанс і розголос. Чим більше людей про це говорить, чує, знає, дивиться, читає - тим більше уваги до питання і тим менша вірогідність збирати бджіл перед льотками лопатою.

общем все вірно зауважено, ми поки-що у власному соку томимось, треба долучати тих хто реально копне глибше, тому вважаю треба звернутись до прогами "ГРОШІ", можливо вони з досвіду своєї роботи розберуться в цьому геноциді пасічників України, можливо вони взнають, чи сцить Стретович, чи ні, можливо вони стануть каталізатором поширення інформації про цю катастрофу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Пчеломучитель_ua сказав:

На это грустно смотреть...

Слов много, дела мало...

От вам действительное количество пасечников

Безымянный.jpg

абсолютно дивного нічого немає, адже питиція організована в горячу пору, багато пасічників яким завдали збитків потравою зайняті відновленням пасік, вони ж перші відчули на собі "поміч" влади, їх поводили за ніс, хтось подав в суд який не винесе схвального рішення поки не заплатиш, а хтось витративши нерви кошти, плюнув на ту "поміч" і як я казав пробує аби щось відновити. Тому в "поміч" від влади вірить більшість саме 21751 осіб в тому числі, яка поміч такий результат голосування, хоча я з те ,щоб попри все пасічники і інші небайдужі громадяни проголусували за дану петицію, це буде маленький крок вперед, крок самоорганізації, крок до вирішення проблеми. Саме зараз потрібно кричати бджолярі голосуймо!!! саме зараз разом потрібно бути аби подолати таку небезпеку яка знищуює пасіки, один ти ніхто, а разом ти сила.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Пчеломучитель_ua сказал:

На это грустно смотреть...

Слов много, дела мало...

От вам действительное количество пасечников

Там не тільки пасічники підписали, всих кого знаю кинув клич друзям, так зробили багато пасічників. Все гадаю буде добре з підписанням.

4 часа назад, miro сказал:

звернутись до прогами "ГРОШІ", можливо вони з досвіду своєї роботи розберуться в цьому геноциді пасічників України,

Кожна ЗМІ робить передачі які вважає рейтинговими і з власного досвіду можу сказати що мало їх що турбує окрім своїх рейтингів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, davolodya сказал:

Думаєте правильно, від самої петиції толку НУЛЬ. Потрібний закон, який би захищав наших бджіл. Яким чином плануєте вберегти себе, знаючи закон? Боюся, і тут Вам нічого несвітить,  бо у нас закон - як дишло, куди потрібно, туди ним і крутять,  в наш час правий той, хто має більше прав, тобто грошей. Судитися з агрофірмами без толку, законні методи тут не діють...

А Ви праві,мало дуже уповноважень у ветеринарній медицині,та селищних рад.ТА ОСНОВНИЙ ПОТРІБНО ОДИН ДОБРИЙ ПУНКТ ДОБАТИТИ В Уголовному кодексі,за не виноконання цього закону в ...тюрму  при царю Миколі..А ще краще по відводку,да до депутатів ..медозбір..збирати.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.06.2018 в 10:02, Николай Ахтырка сказал:

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3824 Підніму щоб легше шукати було.

щоб частіше бачили,де.:hi:Якось зо три дні їду,а якісь люди говорять що у моєму селі покропили соняяшник,та кашель є.Ось буде і комедіяя.А один мій знайомий живе у хуторі,та кропить орендар гречку,а з вітром все і на хату.ВВикликав міліцію,та склав акт.А там і насуд...А цікаво,прокуратура же має дбати в судах щоб законів дотримувалися,особливо серед білого дня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...