Перейти к содержанию
South

Петиція про заборону пестицидів

В теме 129 сообщений

15 хвилин тому, BezGmo сказав:

немає зв'язку саме з цим сайтом а з іншими все добре????

так, з іншими звязок є, проводиться пошук, все відкривається, закачується, вносяться зміни.

Поделиться сообщением

10 годин тому, BezGmo сказав:

Я та

Я один з тих людей, які за об'єднання, але послухавши пана Стретовича, бажання по меншало. Слова, що великі агрохолдинги не винні мене насторожило. "Кернел" був помічений в кількох областях по потраві, і він от не виннний??? Чи пан Стретович просто боїться таких агрохолдингів?

Стретович не сцить, просто він маленький пазл який в цьому смутку відображає відповідний колір, тож по кольору і пізнаємо хто є,хто. Агрохолдинги отримали дозвіл на застосування небезпечними речовинами, совістні фермери за для уникнення шкоди купляють дорожчі дозволені припарати, якщо тисячі гектарів то на препараті дешевому екномія суттєва, а наслідок знищення бджіл і частину іншої фауни. Сьогодні, як ніколи ми повинні відвернутись від таких повадирів, і радикально підійти до питання порятунку бджіл.

Поделиться сообщением

17 хвилин тому, Любомир сказав:

так, з іншими звязок є, проводиться пошук, все відкривається, закачується, вносяться зміни.

може допомогти звичайне очищення куків та кашу як наприклад тут (для firefox)
https://support.mozilla.org/ru/kb/veb-sajty-ne-zagruzhayutsya-reshenie-problemy-i-is#w_aaagkiku-laaiaeaiia-aakuja-lu-alaiiikilloe-hig-auiaue
якщо ні бувають такі проблеми які вирішуються цими способами

http://smartronix.ru/pochemu-ne-otkryvayutsya-nekotorye-sajty-odnoklassniki-vkontakte

Поделиться сообщением

Проголосував. Скинув посилання на фейсбук. Думаю допоможуть.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти