Перейти к содержанию

Петиція про заборону пестицидів


South

Рекомендуемые сообщения

15 хвилин тому, BezGmo сказав:

немає зв'язку саме з цим сайтом а з іншими все добре????

так, з іншими звязок є, проводиться пошук, все відкривається, закачується, вносяться зміни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, BezGmo сказав:

Я та

Я один з тих людей, які за об'єднання, але послухавши пана Стретовича, бажання по меншало. Слова, що великі агрохолдинги не винні мене насторожило. "Кернел" був помічений в кількох областях по потраві, і він от не виннний??? Чи пан Стретович просто боїться таких агрохолдингів?

Стретович не сцить, просто він маленький пазл який в цьому смутку відображає відповідний колір, тож по кольору і пізнаємо хто є,хто. Агрохолдинги отримали дозвіл на застосування небезпечними речовинами, совістні фермери за для уникнення шкоди купляють дорожчі дозволені припарати, якщо тисячі гектарів то на препараті дешевому екномія суттєва, а наслідок знищення бджіл і частину іншої фауни. Сьогодні, як ніколи ми повинні відвернутись від таких повадирів, і радикально підійти до питання порятунку бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Любомир сказав:

так, з іншими звязок є, проводиться пошук, все відкривається, закачується, вносяться зміни.

може допомогти звичайне очищення куків та кашу як наприклад тут (для firefox)
https://support.mozilla.org/ru/kb/veb-sajty-ne-zagruzhayutsya-reshenie-problemy-i-is#w_aaagkiku-laaiaeaiia-aakuja-lu-alaiiikilloe-hig-auiaue
якщо ні бувають такі проблеми які вирішуються цими способами

http://smartronix.ru/pochemu-ne-otkryvayutsya-nekotorye-sajty-odnoklassniki-vkontakte

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проголосував. Скинув посилання на фейсбук. Думаю допоможуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3824 Підніму щоб легше шукати було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Електронна петиція то добре але вона написана без думки автора . Де механізм ? Де законопроект ? Я підписав але до цієї петиції потрібно долучити законопроект Проект закону України №7379 от 07.12.2017 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=63108. Але його потрібно доопрацювати так як дуже не доповнений він. Доповненням займається Овдієнко  Ю.Ф. з командою. От тоді буде механізм а в цій петиції пусто :Текст електронної петиції:

НЕГАЙНО!

В Україні сталася екологічна катастрофа! 
По всій країні масово гинуть бджоли з причини обробки аграріями полів інсектицидами.
Разом з бджолами гинуть дикі комахи-запилювачи. Це - екологічний терроризм!
Вже зараз у багатьох областях нікому запилювати соняшник, гречиху, рапс, сади, огороди. Недоотримання врожаю селянами, фермерами, агрофірмами спричинить тяжкі наслідки на аграрно-орієнтовану економіку України.

Дуже ВАЖЛИВО! ТЕРМІНОВО!

1. Президенту України видати Указ, Кабінету Міністрів видати Постанову, Верховній Раді України прийняти Закон
про заборону ввезення, зберігання, виготовлення, продаж і застосування інсектицидів на основі Імідаклоприду і взагалі тих що можуть нанести шкоду бджолам і навколишньому середовищу.

2. Ввести кримінальну відповідальність за порушення вищенаведених норм на рівні з відповідальністю за ввезення, зберігання, виготовлення, продаж і застосування хімічної зброї масового враження!

З повагою, та вірою у швидке вирішення цієї проблеми, Юрій Павленко.
Харків, Україна
050 778 08 89

НА ДООПРАЦЮВАННЯ ЦЮ ПЕТИЦІЮ.

Я підписав. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Sun Jun 24 2018 в 11:22, Бджоляр-Beekeeper сказал:

Електронна петиція то добре але вона написана без думки автора . Де механізм ? Де законопроект ? Я підписав але до цієї петиції потрібно долучити законопроект Проект закону України №7379 от 07.12.2017 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=63108. Але його потрібно доопрацювати так як дуже не доповнений він. Доповненням займається Овдієнко  Ю.Ф. з командою. От тоді буде механізм а в цій петиції пусто

Подготовкой законопроектов должны заниматься 450 аглоедов, тоесть народных депутатов, а не сисадмин с Харькова. За это они получают деньги. 

Вы хоть понимаете что такое написать закон и как сложно проверить все нормы дабы они не противоречили остальным сотням законов, нормам международного права, а если все же касаются других НПА, то внести в уже действующие правки. 

Это дело не одного человека и не одного месяца.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подготовкой законопроектов должны заниматься 450 аглоедов, тоесть народных депутатов, а не сисадмин с Харькова. За это они получают деньги. 
Вы хоть понимаете что такое написать закон и как сложно проверить все нормы дабы они не противоречили остальным сотням законов, нормам международного права, а если все же касаются других НПА, то внести в уже действующие правки. 
Это дело не одного человека и не одного месяца.
Розумію. Закон написаний тільки потрібно внести правки. Прочитайте законопроект Бобова і ви все зрозумієте про що я говорю.

Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Бджоляр-Beekeeper сказал:

Електронна петиція то добре але вона написана без думки автора . Де механізм ? Де законопроект ? Я підписав але до цієї петиції потрібно долучити законопроект Проект закону України №7379 от 07.12.2017 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=63108. Але його потрібно доопрацювати так як дуже не доповнений він. Доповненням займається Овдієнко  Ю.Ф. з командою. От тоді буде механізм а в цій петиції пусто :Текст електронної петиції:

НЕГАЙНО!

В Україні сталася екологічна катастрофа! 
По всій країні масово гинуть бджоли з причини обробки аграріями полів інсектицидами.
Разом з бджолами гинуть дикі комахи-запилювачи. Це - екологічний терроризм!
Вже зараз у багатьох областях нікому запилювати соняшник, гречиху, рапс, сади, огороди. Недоотримання врожаю селянами, фермерами, агрофірмами спричинить тяжкі наслідки на аграрно-орієнтовану економіку України.

Дуже ВАЖЛИВО! ТЕРМІНОВО!

1. Президенту України видати Указ, Кабінету Міністрів видати Постанову, Верховній Раді України прийняти Закон
про заборону ввезення, зберігання, виготовлення, продаж і застосування інсектицидів на основі Імідаклоприду і взагалі тих що можуть нанести шкоду бджолам і навколишньому середовищу.

2. Ввести кримінальну відповідальність за порушення вищенаведених норм на рівні з відповідальністю за ввезення, зберігання, виготовлення, продаж і застосування хімічної зброї масового враження!

З повагою, та вірою у швидке вирішення цієї проблеми, Юрій Павленко.
Харків, Україна
050 778 08 89

НА ДООПРАЦЮВАННЯ ЦЮ ПЕТИЦІЮ.

Я підписав. 

Уявляю правки Овдієнко і ко: покарання за ввезення зарубіжного матеріалу,  позбавлення волі на термін ..., ройонування порід, а племений матеріал УСП тільки у видатного пасічника Овдієнко Ю.Ф. і ще когось з команди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну щож видатний бджоляре. Удачі тобі. Тільки коли пройдеш шлях як Овдієнко в бджільництві коли пропрацюєш з пасікою в 300 бджолосімей тоді і будемо говорити. А тепер з особистостей давайте перейдемо до діла і врятуємо колонії бджіл.

Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уявляю правки Овдієнко і ко: покарання за ввезення зарубіжного матеріалу,  позбавлення волі на термін ..., ройонування порід, а племений матеріал УСП тільки у видатного пасічника Овдієнко Ю.Ф. і ще когось з команди.
Коли в минулому році Овдієнко добився результату щоб підняти закупівлі меду оптовиками з 27 грн до 49 грн. То ти бджоляре був щасливий здати по високій ціні а тепер всі хринові окрім тебе і ко. То зроби щось щоб других гидити.

Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли в минулому році Овдієнко добився результату щоб підняти закупівлі меду оптовиками з 27 грн до 49 грн. То ти бджоляре був щасливий здати по високій ціні а тепер всі хринові окрім тебе і ко. То зроби щось щоб других гидити.

Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk

Причем Овдиенко до поднятия цены на мед....?

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3068-ий :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Бджоляр-Beekeeper сказал:

Коли в минулому році Овдієнко добився результату щоб підняти закупівлі меду оптовиками з 27 грн до 49 грн. То ти бджоляре був щасливий здати по високій ціні а тепер всі хринові окрім тебе і ко. То зроби щось щоб других гидити.

Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk
 

Які підняття ціни? Чому в цьому році ціну не підняв? 

Особисто ко почала здавати по 47.5 і закінчила здавати по 52.5.

 Щоб на мед була ціна, потрібно щоб за нього заплатили банально покупці більше, це можна зробити зменшенням виробництва, яким чином це вже третє питання, але не в межах України, а в світовому масштабі і тут навіть ігри місцевих експортерів не допоможуть. Так само з законодавством, я не профі в юриспруденції і туди не лізу, якщо потрібна консультація то звертаюсь до друзів спеціалістів в даній галузі, а вони до мене, у тій спеціалізації в якій я розбираюсь і які зміни, які правки, якщо даний закон навіть в комітеті не розглянутий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Які підняття ціни? Чому в цьому році ціну не підняв? 

Особисто ко почала здавати по 47.5 і закінчила здавати по 52.5.

 Щоб на мед була ціна, потрібно щоб за нього заплатили банально покупці більше, це можна зробити зменшенням виробництва, яким чином це вже третє питання, але не в межах України, а в світовому масштабі і тут навіть ігри місцевих експортерів не допоможуть. Так само з законодавством, я не профі в юриспруденції і туди не лізу, якщо потрібна консультація то звертаюсь до друзів спеціалістів в даній галузі, а вони до мене, у тій спеціалізації в якій я розбираюсь і які зміни, які правки, якщо даний закон навіть в комітеті не розглянутий.

Погано слідкуєте  :) ось висновок комітету :http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/XH5OZ00G.html

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзі ми повинні об'єднатися і взятися за справу разом і з гордо піднятою головою та захистити наші інтереси та проблеми . 

P.S. Навіть геї захищають свої права. Але ми то не геї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну и сайт ,такая головоломка с регистрацыей и подписью ...:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Бджоляр-Beekeeper сказав:

Друзі ми повинні об'єднатися і взятися за справу разом і з гордо піднятою головою та захистити наші інтереси та проблеми . 

P.S. Навіть геї захищають свої права. Але ми то не геї.

Мине геї... а як кричали... :

- Будьмо!

- Гей!

- Будьмо!

- Гей!

- Будьмо!

- Гей! Гей! Гей!

Ну, а якщо серйозно, то "громадяни, здаваймо внески... " саме з цього треба починати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут є юристи????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Джаз сказав:

Есть.

Це ви?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

петиція,це добре, але який тому буде результат невідомо, можливо петиція ,це те,що необхідно для підтвердження своїх дій тих хто всіляко хоче навязати примусову реєстрацію і інші ряд ідей, що несумісні здоровій логіці. петиція нестане панацеєю, вона лише спроба привернення уваги, тож результат може бути сумнівним, давайте просто оглянемось і зрозуміємо де ми. але нехочу щоб моє бачення сприйняли, як песимізм, навпаки я маю наметі незупинитись на петиції, недати ввести себе в оману,що це вирішить сьогодену проблему, а тому пропоную, як товариству радикальному застосувати усі доступні засоби для досягнення мети, а саме покласти край свавіллю, яке спричинило катастрофу знищення сотні тисяч бджолосімей. Тож щоб наша тема була у світлі сьогодення нам необхідно залучити до неї журналістів, тих видань, тих телеканалів та передач які б висвітлили цю проблему, їх бачення теж є важливим бо за ним досвід. Так-що в кого які пропозиції, товариство!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Mon Jun 25 2018 в 22:14, miro сказал:

петиція,це добре, але який тому буде результат невідомо, можливо петиція ,це те,що необхідно для підтвердження своїх дій тих хто всіляко хоче навязати примусову реєстрацію і інші ряд ідей, що несумісні здоровій логіці. петиція нестане панацеєю, вона лише спроба привернення уваги, тож результат може бути сумнівним, давайте просто оглянемось і зрозуміємо де ми. але нехочу щоб моє бачення сприйняли, як песимізм, навпаки я маю наметі незупинитись на петиції, недати ввести себе в оману,що це вирішить сьогодену проблему, а тому пропоную, як товариству радикальному застосувати усі доступні засоби для досягнення мети, а саме покласти край свавіллю, яке спричинило катастрофу знищення сотні тисяч бджолосімей. Тож щоб наша тема була у світлі сьогодення нам необхідно залучити до неї журналістів, тих видань, тих телеканалів та передач які б висвітлили цю проблему, їх бачення теж є важливим бо за ним досвід. Так-що в кого які пропозиції, товариство!

Либо знакомства на телеканалах, либо развёрнутые письма, может ухватятса за сюжет. 

Знакомых там у меня нет, а вот написать могу попробовать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Mon Jun 25 2018 в 21:45, BezGmo сказал:

Це ви?

Не только. Как минимум 1 прокурор есть :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хм, і що прокуратура думаэ з цього приводу???))
Можна задати кілька питань?? якраз по темі???
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...