Перейти к содержанию

Петиція про заборону пестицидів


South

Рекомендуемые сообщения

В 5/31/2018 в 15:55, miro сказав:

Тож я за грамотну петицію якуа б була підтримана.

Спроби з петиціями були. І де ті петиції грамотні і безграмотні. Канули  в давність.... Це все гра влади в демократію.

Треба застосовувати дієві методи тиску громадських об'єднань бджолярів на всі владні структури села, селища, району, області від яких залежить  контроль за використання і застосування пестицидів і отрутохімікатів. 

На зібраннях, які зараз почнуть проводити в районах з приводу обміну досвідом по вирощуванню с/г культур   ( і того ж вонючого рапсу) від імені громади вимагати публічну інформацію від голів держадміністрацій  про факти і причини потрав бджіл. Що ними зроблено, щоб такі факти  не ставали системними.

Дійшло до чого: бджіл травлять; дітей в школах травлять. А влада разом з правоохоронцями, рученьки розводить, бо не можуть визначити яким ядом потравили.

Від імені пасічників про наболіле повинні говорити на всіх громадських заходах голови спілок, пасічники, які вміють думку громади переконливо і грамотно донести до учасників зібрання. І це потрібно робити не разовими акціями а системно. ( На попередньому зібранні обіцяли "покращити" а цього разу що...?????).

Просити священників, щоб про цю біду говорили і в церквах. Лише тоді щось зрушиться в кращу сторону.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Imkervlad сказал:

Вот эта потрясающая история того, как мы победили -- прочтите и давайте распространим нашу победу по всему миру…

Не всему миру не надо,Украине уже вашей победы хватило по самые помидоры.Потому как вся ваша дрянь теперь у нас и травит пчел и людей.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 01.06.2018 в 23:51, Иван Иваныч сказал:

Не всему миру не надо,Украине уже вашей победы хватило по самые помидоры.Потому как вся ваша дрянь теперь у нас и травит пчел и людей.

 

К сожалению то, что запрещается во всем мире то очень быстро находит применение у нас в стране.

И я думаю, что это только начало массовой протравы наших пасек, законы не работают, с фермером в суды играться мелкий пасечник не сможет.

У нас в селе было 2 фермера, а сейчас до 10. И с каждым договориться не получиться, так как в мелких фермеров всего по 20 - 50 га земли и о дорогих препаратах они даже думать не будут.

И обрабатывают часто днем потому, что берут в аренду технику у крупных землевладельцев, так как своей не имеют. 

:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не аграрій і не агроном, але той хто на цьому розуміється може пояснить чі є ті речовини в списку дозволених якими були здійснені потрави.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачте забув вставити - Таблиця дозволених в кінці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Покуда государственные мужи и призидент  не вмешаются и не приймут  мер толку не будит как травили так и будут травить :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.06.2018 в 10:17, Джаз сказав:

Вот пожалуйста.

Нашествие на пчел – на Днепропетровщине. За несколько дней опустели все ульи в полсотне песчаников Криворожского района. По их подсчетам, погибли более 5000 пчелиных семей – а это сотни тысяч насекомых. Убытки пасечники оценивают в миллионы гривен.

Чем обрабатывали поля, едем с выяснять в фермерское хозяйство. Но на месте нет никого из руководства. Главный агроном по телефону заверил – виноваты сами пасечники. (пиздюк)

"Проводили химическую обработку, выдержали все требования. И то, что у пасечников Украины существуют большие, громадные проблемы, которые они все прекрасно знают – они сейчас пытаются найти виновного в своих недоработках", – заверяет агроном фермерского хозяйства Виктор Сукач."
 
Какой-то наглый хрен, да палить поля таким д...лам, а не петиции.
 

палити не вихід   потрібно організовувати схід села і розривати договора оренди землі   та це також не так просто тому на схід села запрошувати конкурентів  найбільшим ударом  по  агрофірмах буде саме  втрата орендованих земель  а вогонь може наробити біди  

також можна звертатись в компетентні органи  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mukola-s сказал:

також можна звертатись в компетентні органи 

Які не знайдуть складу злочіну і відправлять вас до суду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.06.2018 в 21:08, mukola-s сказал:

палити не вихід   потрібно організовувати схід села і розривати договора оренди землі   та це також не так просто тому на схід села запрошувати конкурентів  найбільшим ударом  по  агрофірмах буде саме  втрата орендованих земель  а вогонь може наробити біди  

також можна звертатись в компетентні органи  

Ой не смешите меня,  о каких расторжениях вы говорите... Вас 90% жителей сами пошлют с такой идеей. Или вы им заплатите с личных средств те копейки которые они получают? 
Пока пчеловоды не соберутся огромным количеством в Киеве или хотя бы организованно в областных центрах ничего не изменится 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:ole_ole:швидше підписуємося-  https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3824

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Николай Ахтырка сказал:

:ole_ole:швидше підписуємося-  https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3824

163.

Людям тяжело пару раз мышкой клацнуть...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

184:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

201

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про "палити поля" маю гіркий але дієвий досвід. Гіркий тому, що мало бракувало щоб мене разом з будинком спалили після спаленого поля, а дієвий тому, що після інциденту фермер завжди повідомляє про обробки полів + змінив напевно хімічні препарати, бо падежу бджіл немає. Вже 5 років живемо в злагоді :ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

268

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а хто там і коли її підтверджує?

Тільки що, gardener сказав:

а хто там і коли її підтверджує?

Виявляється що я:umora:

300

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gardener сказал:

а хто там і коли її підтверджує?

Виявляється що я:umora:

300

Ее рассмотрят когда кто то буде 25000м:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Ее рассмотрят когда кто то буде 25000м:umora:

:baby:Так нас же порахували і сказали що пасічників 40 т. то може хочь четверта частина підпише?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай Ахтырка сказал:

:baby:Так нас же порахували і сказали що пасічників 40 т. то може хочь четверта частина підпише?

 

а не 400?=)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, gardener сказав:

Виявляється що я:umora:

300

Всього чотири години пройшло, а я вже 397. Маємо шанс!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

а не 400?=)

:ah:та шож я так нолика забувся. Дякую що поправили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Шульц сказал:

Всього чотири години пройшло, а я вже 397. Маємо шанс!

:ole_ole:Ближніх також можна запросити підписати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Николай Ахтырка сказав:

:ole_ole:Ближніх також можна запросити підписати.

А навіщо їх запрошувати створюєте скажімо 5 адрес електронної пошти вказуєте 5 телефонів (дружини, тещі,.....) і підписуєте. Десь зустрічав інформацію що на форумі 5 000 зареєстровних користувачив. от кожен по 5 підписів і все! (я саме цим займаюсь:ah:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...