Перейти к содержанию

Продажа маток Української степової породи.


Рекомендуемые сообщения

краще показати, чим багато говорити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Олександр Кривченко Зверніть увагу на дочок УС №13, в зиму у неї найбільше бджоли виходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

[mention=16653]Олександр Кривченко[/mention] Зверніть увагу на дочок УС №13, в зиму у неї найбільше бджоли виходить.
Добре.))
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

[mention=16653]Олександр Кривченко[/mention] Зверніть увагу на дочок УС №13, в зиму у неї найбільше бджоли виходить.
Сьогодні складав гнізда. У 13-ї дійсно сім'я буде сильніша ніж у 22-ї, але обидві мають якості, котрі доповнили б одна одну. На наступний рік спробую зробити групу сестер 13х22.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Оскільки скоро дана тема піде в архів, то хочу на завершення цього сезону додати пару слів.

1. Матка №31 чудово пішла в зиму, бджоли десь на 9-10 рамок. Меду повний корпус. Полічена Варостопом.

2. Дочки також йдуть сильними сім'ями в зиму. Залишилось ще зимою їх переміряти та бачу що є дуже цікаві, але і є такі які дають жовтизну. Все залежить з яким трутом погуляли.

3. Бджолярі інколи надзвонюють, питають коли буду розпочинати записи на наступний рік. Як казав раніше, після весняного обльоту-дивлюсь що з маткою, а потім даю об'яву тут на форумі. Як показала практика, цього року, початок виводу буду розпочинати 1 травня (+-5 днів). Думаю що неплідками зможу задовольнити весь попит, з плідними будем дивитись по обльотах.

4. За результатами цього сезону, думаю потрібно також пропонувати і УС№13, але вже внучок. Куму потрібні дочки від неї Звертайтесь до Олександра Кривченка (мамка в нього). Дочки зарекомендували себе гарно, а в зиму йдуть самими сильними сім'ями.

Відгуків чекаю наступного сезону.

Всім хто купляв-дарував, Велике ДЯКУЮ, що прийняли правильне рішення, протестувати US31SMS. Всім гарної зимівлі і саме головне ----без втрат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось такий стан відводка з дочкою US31SMS, станом на 5 жовтня 2018 року. Розплоду майже вже немає, було трішки малувато меду, тому замінив 3 маломедки на повномедні із сховища.

У даній сім'ї багатенько бджоли з жовтизною, тому буду брати тільки на проміри.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.10.2018 в 21:18, Mihail-ves сказав:

Ось такий стан відводка з дочкою US31SMS, станом на 5 жовтня 2018 року. Розплоду майже вже немає, було трішки малувато меду, тому замінив 3 маломедки на повномедні із сховища.

У даній сім'ї багатенько бджоли з жовтизною, тому буду брати тільки на проміри.

корпуси рут чи дадан?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все дадан.

28 хвилин тому, Uran сказав:

корпуси рут чи дадан?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Mihail-ves сказав:

Все дадан.

 

то дуже тяжко на спину

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Uran сказав:

то дуже тяжко на спину

Так, тому і не рекомендую тримати УС №31:umora:. Але люди просять, а я не можу відмовити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні передивлявся чергові сім'ї з дочками від моєї материнки і вони мені дали гарну підказку як правильно потрібно формувати гніздо для зимівлі. Так сформували гнізда три сім'ї з дочками УС31SMS, а це значить що напевно потрібно за результатами цієї зимівлі врахувати таку цінну підказку божих комах. Якщо по промірах дані сімї покажуть гарні параметри, то мабуть буду прививатись і від них. За цей сезон обидві сім'ї показали максимальну спокійність, яку тільки можна. Бджоли всі сіренькі однотипні, на рамках добре сидять, не бігають. Гарно відбудовували вощину. А те як приготували гніздо для зимівлі, то так навіть в книжках не описують. Дай боже, щоб добре перезимували.

Після перегляду даних сімей я дуже радий що в мене виявилась така матка.

А тепер прошу до перегляду мого відео.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну а поділитися про

1 час назад, Mihail-ves сказал:

гарну підказку як правильно потрібно формувати гніздо для зимівлі

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Oskar сказав:

Ну а поділитися про

Так потрібно уважно дивитись відео, там видно що маломедки по краям, там де буде холод. А повні рамки чітко по середині даного типу вулика. Також видно що бджоли з крайніх рамок зараз забирають мед і переносять на місце виходу розплоду. Передивіться ще раз. і зверніть увагу, що обидві сім'ї так зробили, хоча по силі відрізняються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Mihail-ves сказал:

Так потрібно уважно дивитись відео, там видно що маломедки по краям, там де буде холод. А повні рамки чітко по середині даного типу вулика. Також видно що бджоли з крайніх рамок зараз забирають мед і переносять на місце виходу розплоду. Передивіться ще раз. і зверніть увагу, що обидві сім'ї так зробили, хоча по силі відрізняються.

Я работал с УСП больше 20 лет и практически не наблюдал "самосбор" у них гнезд в зиму, напротив - основная масса пчел могла выйти на крайние рамки если они полупустые и переставлены с середины гнезда (из под вышедшего расплода) . Перенос меда с крайних, не обсиженных пчелами рамок, впервые наблюдал с появлением у меня Бакфаста.  

      Если при окончательной сборке гнезда маломедки поставлены на край - проверяйте положение клуба при его формировании.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Брониславович сказав:

Если при окончательной сборке гнезда маломедки поставлены на край - проверяйте положение клуба при его формировании.

Ок.

 

2 хвилини тому, Брониславович сказав:

Я работал с УСП больше 20 лет и практически не наблюдал "самосбор" у них гнезд в зиму

Як казав Кравчук - "маємо те що маємо". До цих сімей я геть майже не лазив. Просто коли бджіл не вміщалось в один корпус, додав другий (це на соняшнику). І тільки вчора глянув що і як в них. І якби так збирали гніздо в одній сім'ї, може і не звернув би увагу, а так за вчорашній день таких виявилось три. Думаю що підсумковий висновок потрібно буде зробити після весняного обльоту. І якщо результат буде гарний, то в наступну зиму попробую половину сімей пустити так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Mihail-ves сказал:

Як казав Кравчук - "маємо те що маємо".

Отож...К хорошему привыкаем быстро, главное что бы от выставленных пчеловодами на край гнезда рамок в это время , зимой не пропали УСП "старой закалки" - old US

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Казали нема розплоду, а на 6:44 печатка на крайній рамці чи розплід? Взагалі гарна сім'я.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, АлексанDр сказав:

Казали нема розплоду, а на 6:44 печатка на крайній рамці чи розплід? Взагалі гарна сім'я.

 

В першій сім'ї розплід відсутній повністю, на 6.44 залишки печатки меду, який ще бджілки не перенесли. В другій сім'ї є чуть-чуть розплоду на виході.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Брониславович сказал:

 

      Если при окончательной сборке гнезда маломедки поставлены на край - проверяйте положение клуба при его формировании.  

100%!!! Більш того. Перед загодівлею по три пів-медки переніс за заставню. Загодував ударно. По 5л. три рази. І це зробив у трьох сім"ях. Вчора глянув і одержав облом. Усі три матки з бджолами сидять на тих трьох рамках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Брониславович сказал:

Перенос меда с крайних, не обсиженных пчелами рамок, впервые наблюдал с появлением у меня Бакфаста.  

    

У мене помісі і кожного року багато з них осушують крайні. Практично всі. Це стосується тільки незапечатаного меду. Печатку ніколи не переносять. Але це робиться вже під кінець коли розплоду фактично немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.10.2018 в 07:52, Брониславович сказал:

Перенос меда с крайних, не обсиженных пчелами рамок, впервые наблюдал с появлением у меня Бакфаста.  

Знову бакфаст - панацея.

У мене звичайні бджоли, але апріорі відношу їх до УСП. Переносять мед із крайніх, якщо в середині є простір. І розпечатують зовнішню сторону, особливо якщо рамка світла.

В 09.10.2018 в 08:17, Брониславович сказал:

главное что бы от выставленных пчеловодами на край гнезда рамок в это время , зимой не пропали УСП "старой закалки" - old US

Причина тут зовсім не в породі. Звичайна фізика. Рамки з під розплоду теплі і бджоли саме на них збираються. Тому їх треба просто видалити.

В 09.10.2018 в 07:52, Брониславович сказал:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В чому прікол так і не поняв,у мени шо бродяги,шо ніби породисті з крайніх рамок стараються мед забрати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.10.2018 в 19:25, Mihail-ves сказал:

Так потрібно уважно дивитись відео, там видно що маломедки по краям, там де буде холод. А повні рамки чітко по середині даного типу вулика. Також видно що бджоли з крайніх рамок зараз забирають мед і переносять на місце виходу розплоду. Передивіться ще раз. і зверніть увагу, що обидві сім'ї так зробили, хоча по силі відрізняються.

Ну это сборка не правильная. но так как им средние рамки с под рассплода нужно подлить то и берут с краю. по правильному крайние рамки должны быть полнее средних а такие маломёдки вообще выбрасывают с гнезда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

такие маломёдки вообще выбрасывают с гнезда

якщо рамки білі ( а на відео саме такі) то ніякої загрози вони не несуть. Клуб на них ніколи не сяде, поцвісти навряд чи зможуть. От якщо вони будуть темні, то тоді значно "веселіше"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Сергей Тюркин сказав:

Ну это сборка не правильная.

"неправильна" з погляду пасічника, А зі сторони бджіл видніше як зимувати. Наголошую ще раз, що до цих двох сімей я не лазив ні разу від часу створення відводка. Лише що робив: добавив другий корпус (вощина+сушь) та 26 серпня поставив полоски. Весь цей час ВОНИ самі господарювали в своєму домі. І як результат ----- продемонстрували пасічникам як бджоли формують СОБІ гніздо на зиму.

І таких сімей тільки за один день перегляду було 3 шт. Тепер за результатами зимівлі в даних сімях буду готувати в наступну інших. (чи не готуватиму).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...