Перейти к содержанию

Продажа маток Української степової породи.


Рекомендуемые сообщения

матки в нуках, ось так будуть чекати "шлюбного" обльоту;)

IMG_20180614_205035.thumb.jpg.9195ec7708876faed72e4128a82e3f44.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні є дві новини, гарна і погана.

Погана - ці мікронуки, вони не годяться для обльоту маток. Тому замовлення на плідні матки більше не приймаю. Тим кому обіцяв плідних - зобов'язання виконаю.

Гарна новина, у моїх маточок, яких привівав 1 травня, сьогодні на прильотку повилазили молоденькі бджілки. Почав виходити перший розплід. Бджілки всі сіренькі, аж дивно, тому що у кожному вулику рижі трути лазять по рамкам. Нехай ще трішки вийдуть і попробую зробити морфометрію (при умові що буде вільний час).

на 18 червня повинні ще бути неплідки, а далі як бог дасть. Спека, взятку геть не має, і з вчорашньої привівки навіть 50% не прийняли. Чекаю початку взятку, і тоді мабуть зроблю хоча б одну закладку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні отримують пасічники своїх неплідок US 31 SMS (тип Штукарський;)), які відсилав 18 червня. На деяких кліточках крім імені материнської сім'ї присутні літери (Б, К та US) і виникають логічні питання "що вони значать". Прошу на них не звертати увагу, це я так відбирав маток 13-14 числа і робив позначки де хто, щоб потім при підсадці в нук знати.

Всі замовлення на 18 червня виконані 100 відсотково, навіть на 102% (додаткові матки для @Елена Щербань).

Наступна партія маток для реалізації можлива аж на 2 липня. Проміжок між 18 та 2 всі матки які вийдуть будуть поміщені в нуки, з яких продадуться плідні матки (згідно попереднім замовленням). Для тих хто чекає на свої плідні матки, попередньо повідомляю,  обліт вдалий матки у вуликах на інтенсивній підкормові, думаю що попит буде також виконано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так получилось что свои 3 матки подсадил не в отводки, а в нуки на облет. 2 облетелись, сеют плотно. Сначала, как пришли, показались маловаты, но сейчас красавицы, черненькие как смоль :) . Ну а третья с облета не вернулась, оставшихся подсажу в семьи.  Хорошие матки, спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Джаз сказав:

Сначала, как пришли, показались маловаты

також замітив що карніка та УСП виходять з маточників більшими потім стають елегантно худенькими (маленьккими), але після інтенсивної годівлі маточним молочком збільшують свої розміри.

Таким чином по них можна дивитись коли сімейка збирається в ройку, матки стають чуть більшими бджоли це гарний дзвіночок для пасічника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні поїхали перші плідні матки "US31SMS" в Миколаїв, планую в понеділок відправку Новою поштою. @Kumpel прошу надати адресу доставки в "Повідомлення".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні передивився, всіх маточок відводки прийняли (не без сюрпризів, але обійшлося), всі облетілися, сіють. Тепер буду спостерігать що з цього вийде (чи будуть люди :)).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, shersand сказав:

Сьогодні передивився, всіх маточок відводки прийняли (не без сюрпризів, але обійшлося), всі облетілися, сіють. Тепер буду спостерігать що з цього вийде (чи будуть люди :)).

Радий що всі матки "вдома", думаю повинні Вас вразити спочатку плодовитістю, а дальше всім іншим. Повідомляйте що і як. 

В мене одна сімя вже 2 плідних угробили, та дві маточки які в них вийшли з маточника. Що дальше з ними робити не знаю. Трутовки не має, маток не приймають, а вощину тянуть.

Ще одна сімейка де була італійка провів заміну на плідну під ковпак, випустив, прийняли але загнали на крайню медову рамку і там вона шукає куди сіяти. Думаю що взяток повинен упокоїти такий норов сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неплідки УС прийняті і облетілись в нуках, пересаджені в корпуса. Підсилив, по 1 рр на виході.  Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Лавр сказав:

Неплідки УС прийняті і облетілись в нуках, пересаджені в корпуса. Підсилив, по 1 рр на виході.  Дякую.

Дякую за відгук.

Вчора добавляв вощину у сім'ї, звертав особливу увагу до дочок №31. Замітив що більшість дочок мають молоду бджолу сіреньку, але є і такі в яких присутні з жовтизною. Все залежить від трутового фону. Тому в цьому сезоні вже працюю над формуванням на наступний.

Щодо інтенсивності сівби молодими матками, то також хочу зауважити, що чим більше у вулику бджіл тим більше рамок розплоду. Там де менше бджілок матки працюють не на повну потужність.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Завтра відправка плідних та неплідних маток.

Можу прийняти ще замовлення на неплідки на 12 та 17 липня.

Також в планах остання закладка маточників 11 липня, цією закладкою планую підстрахуватись від не облетів молодих маток в сім'ях. І на цьому сезон 2018 буду закривати.

Всім покупцям Велике дякую, за те що підтримуєте українську бджолу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ось Усп 31 на ГВ 2018 року, а також спокій бджоли при відкритті та вийманні крайньої рамки. Розумію що зараз почнуть розказувати що малувато бджоли і т.д. Відео зняв на прохання форумчанина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

порівняння УСП №31 з карпаткою-італійкою-бакфастом на ГВ 2018 року. Як видно інтенсивність льоту УСП вища ніж у інших, навіть баки відстають.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.07.2018 в 20:55, Mihail-ves сказав:

Завтра відправка плідних та неплідних маток.

Можу прийняти ще замовлення на неплідки на 12 та 17 липня.

Також в планах остання закладка маточників 11 липня, цією закладкою планую підстрахуватись від не облетів молодих маток в сім'ях. І на цьому сезон 2018 буду закривати.

Всім покупцям Велике дякую, за те що підтримуєте українську бджолу.

Вітаю! Може залишаться плідні із страхового резерва - візьму одну із задоволенням.

Удачі!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скачати відео

 

Якщо корпусів меду то це добре:) чому не тримати....?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Mihail-ves сказав:

 

Що корпуса підставляєте поверх всього і ідуть? Ще й вощину відтягують?. Хто хоче відпочити не зв*язуйтесь з такою бджолою, роботи невпроворот.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказав:
Скачати відео

 

Якщо корпусів меду то це добре:) чому не тримати....?

Тяжко відкачувати.

До речі сьогодні планував її відкачати (вже друга качка соняшника), але погода каже відпочинь.:umora:

 

Тільки що, Лавр сказав:

Що корпуса підставляєте поверх всього і ідуть? Ще й вощину відтягують?. Хто хоче відпочити не зв*язуйтесь з такою бджолою, роботи невпроворот.

В минулому відео видно четвертий корпус був наполовину з вощиною, відтягнули моментально. Також і в 5 корпусі вощина відтягнута і вже заливається медом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Mihail-ves сказав:

Тяжко відкачувати.

Аби було, що а відкачати  знайдуться люди.....Гніздо на скількох рамках, до якого сіє матка чи там без р/р?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказав:

Аби було, що а відкачати  знайдуться люди.....Гніздо на скількох рамках, до якого сіє матка чи там без р/р?

Без Р/Р, але гніздо в основному у другому корпусі. У третій я переносив рамки з яких робив 1-2 рази в тиждень прививки. Коли пішов соняшник кинув 4 корпус, який моментально залили, забрав 10 рамок меду на відкачку і через 5 днів добавив ще один корпус.

Минулого року максимум корпусів було 4 шт, і в тих сімях було по 110 кг соняшника. Надіюсь що цього року рекорд буде подолано. В планах ще дві качки.

До речі відводки на травневих молодих маточках (US31SMS) зараз також сидять у 4 корпусах. Зараз кину фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось відводки зроблені діленням по полам сімей після акації. Там де матки зразу облетілись стоять по 3-4 корпуса. Там де один корпус грохнули дві плідних матки і десь з 10 неплідок. Не трутовка, відбудовують вощину, але маток не приймають. Тому дав останній раз неплідку але вже карпатки, якщо ні то витрушу бджіл та заберу корпус меду. дві крайніх з правої сторони це баки ф1 В32МАА, та ф1 Василюка. з яким ще попрацюю сезон.

IMG_20180727_195022.thumb.jpg.23f6170bdb805989ccd7b16bead8d00b.jpgМ

А ось як виглядають зимувалі сім'ї на фоні US31SMS.

IMG_20180727_195100.thumb.jpg.0e2114cb162561949228fc869324a27e.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Качаємо сьогодні Us31SMS, поки жінка розпеатує мене послала сказати щоб таких бджіл не тримали люди на своїх пасіках. Приніс їй 20 рамок ось таких.

IMG_20180728_113355.thumb.jpg.49010440e7c9745c5f8c3e2d532369c1.jpgIMG_20180728_113442.thumb.jpg.1618823bea858e8d21033fe4c2d93c75.jpg

 

Додам що пятий корпус наполовину заповнений медом, але оскільки 20 рамок забрав, тому шостий відмінив ставити.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні ні ...Ви що ....не треба нам таких ...це ж меду скільки ....

P.s чекаю на обліт маточки))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Хочу повідомити по УС31, та трішки про її дочок. По меду я вже давав інформацію у темі Порівняння порід, але сюди додам дочок. Робив відводки в основному на 4 р/р, сімя №-49  в травній 15 числа,  а №-52 та №54 ----21 травня, зазначу що  №49 це УС 13 лінії. Зразу посилив їх у БК (дно сітка). І ось що вони дали в товарному вираженні.

5b729fb2087f2_2018-8-14_12-12-27_463.jpg.a739e1e7862b87857595d5a382924edc.jpg5b729fb2b7684_2018-8-14_12-13-10_420.jpg.d83ac9e1f50931bb7f333318dc4bc9a7.jpg5b729fb39f84e_2018-8-14_12-14-4_546.jpg.6e9c3929cc87f9d949d325e56adc95ee.jpg

Із цього виходить що пакет з неплідною маткою УС зроблений 15-22 травня може принести від 30 до 46 кг товарного меду, та  й  ще корпус медових рамок залишити собі в зиму. Я вважаю що на цей неурожайний сезон це гарний результат.

Робив я і безросплідні відводки на бджолу що перебувала у ящику страртері на три рамки. Все в них чудово і зараз півтора - два корпуса бджоли та меду. Чим вони вигідні, не потрібно до них цілий сезон навіть дивитись. Головне щоб матка вернулась з обльоту і все.

Також в нуках (лежаки поділені на 4 частини по 4 -5 рамок) матки підсаджені (25 червня)  на одну рамку розплоду на виході (40-50%) плюс струс бджоли з однієї рамки відкритого розладу, зараз займають 4-5 рамок, в які принесли собі меду в зиму. Що сподобалось то гніздо в цих кишенях вже по формували. Як варіант розширення, на наступний сезон буду використовувати, має право на життя.

Щодо маток, на цей сезон всі вже розійшлись, ще одна плідна заброньована сидить в нукові. Я не очікував що в кінці ГВ будуть замовлення (та й не маленькі), тому напевно на наступний рік потрібно буде робити прививки аж до 10-15 серпня.

ГВ як у материнки так і в дочок пройшов спокійно, Бджілки працювали і на мої втручання не реагували, навіть коли гриміло і моросив дощ. У всіх БК гніздо тримали у другому корпусі, перший був під пергу ну і деякі матки туди підсівали при нестачі вільних чарунок. У медові корпуси не йшли сіяти. Розплід займав в переводі на повну рамку 6-8 шт. Що вразило бджоли інколи віддавали під розплід крайні медові рамки. Тому потрібно уважно виймати останню і особливо перед останню рамку ТАМ може бути МАТКА. В зв'язку з такою картиною по розплоду, після ГВ бджоли у вулику дуже багато І це радує.

Відбір меду проходив легко, навіть коли мінуси на вагах, і повно крадійок.

Багато хто запитує коли буду приймати замовлення на наступний рік, оскільки я не знаменитий маткар і черги у мене не стоять, дай боже успішно всім перезимувати, то думаю що після весняного обльоту я зроблю об'яву і почну формувати заявки. В цьому сезоні вже зробив трішки висновків що і як, тому в наступний повинно бути легше.

Всім гарної зимівлі. З повагою Стрільчук Михайло.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P.S. І не забувайте, я не рекомендую Вам тримати таку бджолу на своїй пасіці, роботи буде цілий сезон. Тай ставити 5 та 6 корпуса потрібно з табуретки.;):umora::umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

УС 13 лінії (мамка ще з весни у Кривченка), а ось так виглядає безрозплідний відводок станом на 25 серпня.

Сподобалось як приготували собі гніздо.

 

Завтра повинна приїхати дочка, тому постараюсь зняти дочок №31, та й саму материнську сімю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...