Перейти к содержанию

Роевая пора - не пропустите


Рекомендуемые сообщения

22 години тому, Серж 82 сказав:

Теж два дні назад перебрав 30 сімей, бджоли два корпуси, маточників нема, лиють акацію.

все, сьогодні відправив останні 35 пакетів, після чого полила злива з акації, через тиждень приїзджайте на чай з медом та й ще й з акації:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Triton сказал:

А как думаете,если ставить просто на землю роевни? Я в ютубе видел, люди говорят,что и так работает, никуда лазить не надо

Працює. Знайомий кладе в саду на землю поруч по два ящики, і залітають в обидва.

ПС. А куди вони дінуться - там такі пасічники що у них навіть хвости після пакетів рояться (по 11-14 шт в день вилітає), тож будуть залітати в любий ящик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Серж 82 сказав:

куди вони дінуться - там такі пасічники що у них навіть хвости після пакетів рояться (по 11-14 шт в день вилітає), тож будуть залітати в любий ящик

Ще дуже від бджоли залежить, я від своїх місцевих раніше по 2 місяці рої по пасіці ловив, доростали до піввулика і бігом роїтися. Зараз аж непривично, ройового стану нема навіть близько, три сім'ї навмисно для цікавості дуже затискав у вулику, з них лише одна потягнула маточники, все почистив, розширив і далі працює

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, davolodya сказал:

Ще дуже від бджоли залежить, я від своїх місцевих раніше по 2 місяці рої по пасіці ловив, доростали до піввулика і бігом роїтися. Зараз аж непривично, ройового стану нема навіть близько, три сім'ї навмисно для цікавості дуже затискав у вулику, з них лише одна потягнула маточники, все почистив, розширив і далі працює

Ну звичайно що від бджоли, з року в рік таке "чудо" вирощувати. Але що хотіти, там пасіка 150 сімей і навіть вулики не пронумеровані.  Ставлять у садах ящики на рої за декілька кілометрів від села і ловлять свої ж рої, і раденькі :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.05.2018 в 04:56, Мико сказал:

Что то с ценой у вас :dntknw:

даже самые жадные на дотянули

до вашей средней 

 

 

 

 

 

Да сори просмотрел больше обьявлений 2500 это самая большая цена, ошибочка вышла, ну все же цены начинаются от 1000, как на меня это очень дорого, этот год попробую роевнями наростить количество благо 17 шт вывез, а на следующий уже буду думать может и куплю шт 5-10 пакетов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...