Перейти к содержанию

Бджолопакети від miro


Рекомендуемые сообщения

 на14-15травня продам 10 штук бджолопакетів (рамка дадан) з власної пасіки, умова формування пакету 3,5+0.5:), бджоли карніка, карпатка, бджоломатки 2017року мічені опалітками, самовивіз, ціна 1250грн. без тари. тел. 0971910619 Михайло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, miro сказал:

 на14-15травня продам 10 штук бджолопакетів (рамка дадан) з власної пасіки, умова формування пакету 3,5+0.5:), бджоли карніка, карпатка, бджоломатки 2017року мічені опалітками, самовивіз, ціна 1250грн. без тари. тел. 0971910619 Михайло.

У нас, уже не за какие деньги, не можно купить пчёл-их просто нету в продаже. Были бы Вы у нас, со своими пакетами, Вас бы тут порвали. У нас в этом году, какой то дурдом вокруг пчёл, ажиотаж сумашедший.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, mits сказав:

У нас, уже не за какие деньги, не можно купить пчёл-их просто нету в продаже. Были бы Вы у нас, со своими пакетами, Вас бы тут порвали. У нас в этом году, какой то дурдом вокруг пчёл, ажиотаж сумашедший.

та в принципі в мене все було нормально, але один наш форумчанин почав міняти умови, тобто замість самовивозу я вже мав відправляти нічним експресом, в той же час ціну не обговорював, общем щоб менше слів і ароматів було я повернув завдаток ( шарм шляхетної людини:ah:), і скажу чесно мабуть повертаю в останній раз завдаток,оскільки бачу якщо люди немають ціни слову, то нехай хоч завдаток залишиться:), но такеє.

В принципі сусід він 20км від мене відправляє нічним експресом казав ,що допоможе мені з відправкою, тож можу з відправкою,але тоді ще ціна + ящик і відправка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То Вы плохо искали. Если нужно могу дать номер телефона

8 часов назад, mits сказал:

У нас, уже не за какие деньги, не можно купить пчёл-их просто нету в продаже. Были бы Вы у нас, со своими пакетами, Вас бы тут порвали. У нас в этом году, какой то дурдом вокруг пчёл, ажиотаж сумашедший.

То Вы плохо искали. Могу дать номер телефона если нужно.

 

Miro простите за флуд

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Grotius сказал:

То Вы плохо искали. Если нужно могу дать номер телефона

То Вы плохо искали. Могу дать номер телефона если нужно.

 

Miro простите за флуд

:)А зачем мне? Я сам продаю.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, miro сказав:

 3,5+0.5:),

це три дадана і дві піврамки?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, gardener сказав:

це три дадана і дві піврамки?:umora:

по суті ще трохи днів медозбору і буде 1+3:umora:, а в принципі по факту виходить 4+:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

по суті ще трохи днів медозбору і буде 1+3:umora:, а в принципі по факту виходить 4+:ay:

Сьогодні також з цим зіткнувся, ще кілька днів, і замість розплоду в пакет доведеться мед ставити:umora:, бджола виходить і тут же заливають всі пусті комірки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за чудові пакети.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.05.2018 в 08:47, mits сказал:

У нас, уже не за какие деньги, не можно купить пчёл-их просто нету в продаже. Были бы Вы у нас, со своими пакетами, Вас бы тут порвали. У нас в этом году, какой то дурдом вокруг пчёл, ажиотаж сумашедший.

Когда все практически отцвело - но пчелы в цене, что дальше, пустыня и пчел кормить???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, shpak сказав:

Дякую за чудові пакети.

вже на 4шт. менше стало, тобто залишилось шість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, alexnazar сказав:

Когда все практически отцвело - но пчелы в цене, что дальше, пустыня и пчел кормить???

ні ну звичайно якщо стоїте в пустині то тут пакетів не потрібно, просто після рапсу акація, а ще може десь ще й буяє рапс, дальше гречка, в кожного фермера ще різні терміни посіву, то можна і на два пожинки встигнути, ну і чотири пожинки соняшника до вересня. Тож пакети ще йтимуть і йтимуть, звичайно не в пустиню:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

залишилось два пакети:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...