Перейти к содержанию

Бджоли озлобилися у цілому районі...


Рекомендуемые сообщения

20 годин тому, ромео сказав:

Товариш (живе за 30км) також сьогодні жалівся, що скажені зробилися - по подвір'ю вільно ходити не дають...

У мене все (поки що) в межах норми.

Але є одна дивна поведінка. Ввечері стали активно летіти на світло. Залітають у літню кухню і кружляють навколо лампочки, а також на ті, що надворі світять. Може назбиратись до 10-20 штук. Ніколи ще такого не було...

А порода не мінялася, все та ж - "наша" ? Бо у мене раніш  таке бувало інколи з карпатками, як їхтримав.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

А порода не мінялася?

Ні, все по старому...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, Дід Василь сказав:

я до цього що ви пишите ставлюсь дуже спокійно тому  маю 5 внуків і я е дід 5 разів але чогось я мішаю другий раз одному вам :):hmm:під аватаркою там чітко написано що неспутаеш який дід василь і чужих заслуг мені непотрібно в мене вистачае своїх....

Не хотів я про це говорити на людях. Думав - зрозумієте чи адмін втрутиться... Самі й змусили.:ah:

Ну, як би це вам пояснити... :dntknw:Це бренд  вправного журналіста, науковця  й великого громадського діяча- Дід Василь - це Соломко. І тут, На Точку,  він теж під цим іменем був. І , зрозуміло, стиль його класний, мова добірна - а про помилки  не варто й говорити.  Вчитуюсь у його рядки, щоб почути про наступну зустріч на Крузі... І раптом зустрічаю ваші публікації під цим іменем...:dntknw::blink: Вибачте, але скажу, як є- ніби хто на голову відро холодної води вилив...:ah:

 Ну це, як за нашого з вами дитинства, (пам"ятаєте?) був ведучий на радіо -Дід Панас. Після того ніхто з журналістів та ведучих з ім"ям  Панас пока не наважився так себе публічно назвати. Бо до його рівня треба  було ж дорости ... 

За журналістськими мірками, це звичайний плагіат. Простіше - інтелектуальна крадіжка. І за таке б"ють не по паспорту...:umora:

 У більшості випадків плагіат вчиняють і для отримання престижу й іміджу, як й у даному разі.:IMHO:

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я вас розумію  тому  і написав імя фамілію і по батькові під аватаркою щоб люди бачили і непутали  вмене так і електронна почта на компі зарегестрірована, я небачу ніяких проблем до речі ще е і 3 й дід Василь з Дніпропетровської обл людина похилого віку дід  все нормально,а як Іванів петрів  ітд по 2 по 3 на сайті    я наприклад імені свого несоромлюсь так назвали батьки імені це нічого не мішае в житті ...   Себе я ніским непорівнюю і нідлячого 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Не хотів я про це говорити на людях. Думав - зрозумієте чи адмін втрутиться... Самі й змусили.:ah:

Ну, як би це вам пояснити... :dntknw:Це бренд  вправного журналіста, науковця  й великого громадського діяча- Дід Василь - це Соломко. І тут, На Точку,  він теж під цим іменем був. І , зрозуміло, стиль його класний, мова добірна - а про помилки  не варто й говорити.  Вчитуюсь у його рядки, щоб почути про наступну зустріч на Крузі... І раптом зустрічаю ваші публікації під цим іменем...:dntknw::blink: Вибачте, але скажу, як є- ніби хто на голову відро холодної води вилив...:ah:

 Ну це, як за нашого з вами дитинства, (пам"ятаєте?) був ведучий на радіо -Дід Панас. Після того ніхто з журналістів та ведучих з ім"ям  Панас пока не наважився так себе публічно назвати. Бо до його рівня треба  було ж дорости ... 

За журналістськими мірками, це звичайний плагіат. Простіше - інтелектуальна крадіжка. І за таке б"ють не по паспорту...:umora:

 У більшості випадків плагіат вчиняють і для отримання престижу й іміджу, як й у даному разі.:IMHO:

Підтримаю! Теж різонуло, коли вперше прочитав "другого" Діда Василя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Дід Василь сказал:

я вас розумію  тому  і написав імя фамілію і по батькові під аватаркою щоб люди бачили і непутали  вмене так і електронна почта на компі зарегестрірована, я небачу ніяких проблем до речі ще е і 3 й дід Василь з Дніпропетровської обл людина похилого віку дід  все нормально,а як Іванів петрів  ітд по 2 по 3 на сайті    я наприклад імені свого несоромлюсь так назвали батьки імені це нічого не мішае в житті ...   Себе я ніским непорівнюю і нідлячого 

Так змініть нік на Василь Володимирович і тоді Вас точно ніхто на форумі не перепутає.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

зімною побіседували  е ше 3й дід Василь пішіть що ріже в вухо ;) екщо вам нема про що писати мені все подобаеться  ,нік я змінив чи то мілким шрифтом 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, ромео сказав:

. Ніколи ще такого не було...

Мабудь місяць за хмари зайшов...от вони і на лампочку ломанулись

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, gardener сказал:

Мабудь місяць за хмари зайшов...от вони і на лампочку ломанулись

 

А что, пчёлы уже при Луне, на Рапс летают?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, mits сказав:

А что, пчёлы уже при Луне, на Рапс летают?:umora:

та нє... то вони до місяця на світло летять, а місяця не було - то й полетіли на лампочку:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, mits сказав:

А что, пчёлы уже при Луне, на Рапс летают?:umora:

На липу то точно вночі літали - хтось колись про це повідомляв.:ah:

 А озлобились бджоли - то точно через обробки хімікатами. Зараз їх вже таких понавидумували... гай-гай...:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...