Перейти к содержанию
Авторизация  
ДобровоЛ

Бджоли озлобилися у цілому районі...

В теме 36 сообщений

20 годин тому, ромео сказав:

Товариш (живе за 30км) також сьогодні жалівся, що скажені зробилися - по подвір'ю вільно ходити не дають...

У мене все (поки що) в межах норми.

Але є одна дивна поведінка. Ввечері стали активно летіти на світло. Залітають у літню кухню і кружляють навколо лампочки, а також на ті, що надворі світять. Може назбиратись до 10-20 штук. Ніколи ще такого не було...

А порода не мінялася, все та ж - "наша" ? Бо у мене раніш  таке бувало інколи з карпатками, як їхтримав.:ah:

Поделиться сообщением

31 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

А порода не мінялася?

Ні, все по старому...

Поделиться сообщением

20 годин тому, Дід Василь сказав:

я до цього що ви пишите ставлюсь дуже спокійно тому  маю 5 внуків і я е дід 5 разів але чогось я мішаю другий раз одному вам :):hmm:під аватаркою там чітко написано що неспутаеш який дід василь і чужих заслуг мені непотрібно в мене вистачае своїх....

Не хотів я про це говорити на людях. Думав - зрозумієте чи адмін втрутиться... Самі й змусили.:ah:

Ну, як би це вам пояснити... :dntknw:Це бренд  вправного журналіста, науковця  й великого громадського діяча- Дід Василь - це Соломко. І тут, На Точку,  він теж під цим іменем був. І , зрозуміло, стиль його класний, мова добірна - а про помилки  не варто й говорити.  Вчитуюсь у його рядки, щоб почути про наступну зустріч на Крузі... І раптом зустрічаю ваші публікації під цим іменем...:dntknw::blink: Вибачте, але скажу, як є- ніби хто на голову відро холодної води вилив...:ah:

Ну це, як за нашого з вами дитинства, (пам"ятаєте?) був ведучий на радіо -Дід Панас. Після того ніхто з журналістів та ведучих з ім"ям  Панас пока не наважився так себе публічно назвати. Бо до його рівня треба  було ж дорости ... 

За журналістськими мірками, це звичайний плагіат. Простіше - інтелектуальна крадіжка. І за таке б"ють не по паспорту...:umora:

У більшості випадків плагіат вчиняють і для отримання престижу й іміджу, як й у даному разі.:IMHO:

Поделиться сообщением

я вас розумію  тому  і написав імя фамілію і по батькові під аватаркою щоб люди бачили і непутали  вмене так і електронна почта на компі зарегестрірована, я небачу ніяких проблем до речі ще е і 3 й дід Василь з Дніпропетровської обл людина похилого віку дід  все нормально,а як Іванів петрів  ітд по 2 по 3 на сайті    я наприклад імені свого несоромлюсь так назвали батьки імені це нічого не мішае в житті ...   Себе я ніским непорівнюю і нідлячого 

Поделиться сообщением

23 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Не хотів я про це говорити на людях. Думав - зрозумієте чи адмін втрутиться... Самі й змусили.:ah:

Ну, як би це вам пояснити... :dntknw:Це бренд  вправного журналіста, науковця  й великого громадського діяча- Дід Василь - це Соломко. І тут, На Точку,  він теж під цим іменем був. І , зрозуміло, стиль його класний, мова добірна - а про помилки  не варто й говорити.  Вчитуюсь у його рядки, щоб почути про наступну зустріч на Крузі... І раптом зустрічаю ваші публікації під цим іменем...:dntknw::blink: Вибачте, але скажу, як є- ніби хто на голову відро холодної води вилив...:ah:

Ну це, як за нашого з вами дитинства, (пам"ятаєте?) був ведучий на радіо -Дід Панас. Після того ніхто з журналістів та ведучих з ім"ям  Панас пока не наважився так себе публічно назвати. Бо до його рівня треба  було ж дорости ... 

За журналістськими мірками, це звичайний плагіат. Простіше - інтелектуальна крадіжка. І за таке б"ють не по паспорту...:umora:

У більшості випадків плагіат вчиняють і для отримання престижу й іміджу, як й у даному разі.:IMHO:

Підтримаю! Теж різонуло, коли вперше прочитав "другого" Діда Василя.

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Дід Василь сказал:

я вас розумію  тому  і написав імя фамілію і по батькові під аватаркою щоб люди бачили і непутали  вмене так і електронна почта на компі зарегестрірована, я небачу ніяких проблем до речі ще е і 3 й дід Василь з Дніпропетровської обл людина похилого віку дід  все нормально,а як Іванів петрів  ітд по 2 по 3 на сайті    я наприклад імені свого несоромлюсь так назвали батьки імені це нічого не мішае в житті ...   Себе я ніским непорівнюю і нідлячого 

Так змініть нік на Василь Володимирович і тоді Вас точно ніхто на форумі не перепутає.:wave:

Поделиться сообщением

зімною побіседували  е ше 3й дід Василь пішіть що ріже в вухо ;) екщо вам нема про що писати мені все подобаеться  ,нік я змінив чи то мілким шрифтом 

Поделиться сообщением

21 година тому, ромео сказав:

. Ніколи ще такого не було...

Мабудь місяць за хмари зайшов...от вони і на лампочку ломанулись

Поделиться сообщением

13 минут назад, gardener сказал:

Мабудь місяць за хмари зайшов...от вони і на лампочку ломанулись

А что, пчёлы уже при Луне, на Рапс летают?:umora:

Поделиться сообщением

Тільки що, mits сказав:

та нє... то вони до місяця на світло летять, а місяця не було - то й полетіли на лампочку:umora:

Поделиться сообщением

2 години тому, mits сказав:

На липу то точно вночі літали - хтось колись про це повідомляв.:ah:

А озлобились бджоли - то точно через обробки хімікатами. Зараз їх вже таких понавидумували... гай-гай...:blink:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация