Перейти к содержанию

Викрали вулики з пасіки


pchel

Рекомендуемые сообщения

З 27 на 28 квітня або з 28 на 29 квітня з пасіки було вкрадено 6 корпусних вуликів. Низ рамка на 300 верх магазинна надставка на 145 мм. Були навішені пилковловлювачі. Теж пішли. 

IMG_20180425_152103.thumb.jpg.99f5c992fec06677ff83ec9a15dda726.jpg

IMG_20180429_102113.thumb.jpg.32b91fc6bd9d3ab77b0836765c772e9a.jpg

IMG_20180429_102058.thumb.jpg.4ba5ea553395171e7ecb0f8b8297d6dd.jpg

Почалося. Хоч вертайся назад до своїх стареньких лежачків.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

знаю як знайти 100проц. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, roman-1 сказал:

знаю як знайти 100проц. 

А для загалу розповiсти ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви ,хоть -би район свій написали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Мико сказал:

А для загалу розповiсти ?

у злодіїв напевно були при собі мобілки. слідчого по справі за вуха \ сам він робити небуде нічого\і до операторів звязку. можна і самому зайти якщо є там знайомі. за подарунок дадуть інфу.даєте координати на карті і вам скажуть які номера там були. потім їх пробивається за останні два дні де вони були в ночі. якщо два дня співпадає значить там він і живе. спосіб працює навіть якщо телефон виключений. НЕВІРИТЕ спитайте в поліцаїв або звязківців. дальше по  внов наміченому плану. знайомий за сутку знайшов свої 4 лежаки. до речі постраждалий від крадіжки навіть непоінтересувався. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, roman-1 сказав:

до речі постраждалий від крадіжки навіть непоінтересувався. 

Він, останній раз, заходив на форум ще до вашої пропозиції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, rpm сказал:

Він, останній раз, заходив на форум ще до вашої пропозиції.

для чого він писав\ допоможіть\ і навіть нецікавиться чи є якісь поради. чи може хтось знає де вони стоять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, roman-1 сказав:

для чого він писав\ допоможіть\ і навіть нецікавиться чи є якісь поради. чи може хтось знає де вони стоять.

Людина, мабуть, не сидить склавши руки.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, roman-1 сказав:

для чого він писав\ допоможіть\ і навіть нецікавиться чи є якісь поради. чи може хтось знає де вони стоять.

Щось ніде не бачу щоб він писав "Допоможіть".

Виклав інформацію як є, та й поки що все....:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.04.2018 в 23:04, roman-1 сказав:

для чого він писав

Люди добрі, вибачаюсь. Написав і поїхав зразу ж на пасіку. Зв'язку там не має. Зараз приїхав на день уладнати деякі справи і знову на ніч на пасіку.

Район село Прихідьки Полтавської області. З обоз боків два двори, ну начебто наглядали. Але говорять все було тихо, навіть собаки не гавкали. До кожного вулика сліди колес якогось возика. Поліцію викликав, приїхали зразу. Фотографували, записали і поїхали. Дзвонили, що когось там підозрювали, але перевірили там все чисто. На пасіці сторожа як такого не має, бо більш чим на день два пасіку не залишав. В планах крадіїв було мабуть вантажити 8 вуликів, так як я одного знятий пилковловлювач і сліди коліс біля вулика. Інший був припіднятий і поставлений назад але не попав у фальці, так і стояв перекошений. Може щось налякало, не знаю. Дякую всім за кометарі. І ще раз вибачте за затримку з відповідями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.04.2018 в 22:54, roman-1 сказав:

у злодіїв напевно були при собі мобілки.

Дякую, Вам за підказку. Після нашої з Вами розмови по телефону зараз відпрацьовуємо такий варіант. Про результат обов'язково повідомлю. Ще раз велике спасибі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, pchel сказал:

Люди добрі, вибачаюсь. Написав і поїхав зразу жна пасіку. Зв’язку там не має. Зараз приїхав на день уладнати деякі справи і знову на ніч на пасіку.

Район село Прихідьки Полтавської області. З обоз боків два двори, ну начебто наглядали. Але говорять все було тихо, навіть собаки не гавкали. До кожного вулика сліди колес якогось возика. Поліцію викликав, приїхали зразу. Фотографували, записали і поїхали. Дзвонили, що когось там підозрювали, але перевірили там все чисто. На пасіці сторожа як такого не має, бо більш чим на день два пасіку не залишав. В планах крадіїв було мабуть вантажити 8 вуликів, так як я одного знятий пилковловлювач і сліди коліс біля вулика. Інший був припіднятий і поставлений назад але не попав у фальці, так і стояв перекошений. Може щось налякало, не знаю. Дякую всім за кометарі. І ще раз вибачте за затримку з відповідями.

У меня в прицеп влазит 8 ульев десятирамочных. Можно поставить дуги и накрыть тентом. Вот и у них также наверное. 

Ищите может кто видел машину с крытым прицепом. Камеры на магазинах?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Джаз сказав:

У меня в прицеп влазит 8 ульев десятирамочных. Можно поставить дуги и накрыть тентом. Вот и у них также наверное. 

У мій також 8 влазить. 

2 хвилини тому, Джаз сказав:

Камеры на магазинах?

Ви ж знаєте які в наших селах магазини? Виключення звісно є, але не в нашому районі, це точно. (

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, pchel сказал:

бо більш чим на день два пасіку не залишав

Может здесь собака зарыта. Кто-то знал что Вас не будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Джаз сказав:

Может здесь собака зарыта. Кто-то знал что Вас не будет

Я теж так думаю. Хтось таки тримає мене там на контролі. А ось чому собаки навіть не гавками це вже питання. Їх на ніч відвязують. Я прокидаюся в 5 ранку то вони завжди бігають за мною хвостиком. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, pchel сказал:

Я теж так думаю. Хтось таки тримає мене там на контролі. А ось чому собаки навіть не гавками це вже питання. Їх на ніч відвязують. Я прокидаюся в 5 ранку то вони завжди бігають за мною хвостиком. 

Та купіть пару трекерів, з функцією реакції на рух і поставте в декілька вуликів і нехай грузять собі "на здоров'я".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а яка їх приблизна ціна? і наскільки вистачає без підзарядки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.05.2018 в 15:18, Wladimir_K сказал:

Та купіть пару трекерів, з функцією реакції на рух і поставте в декілька вуликів і нехай грузять собі "на здоров'я".

Китайські gps трекери ще те га-но. Купував собі 2 шт на Алі по 22 дол. за шт. Перший заховав у машині так як часто доводиться залишати авто у Києві на цілий день без нагляду. Одразуж стикнувся з першою проблемою: батерея дуже погано тримає заряд більше як на 2-3 дні не вистачає, а виймати кожен раз із укромного містечка дл зарядки зовсім неудобно. Ну нічого провів прямо до трекера провід + прямо від акум. авто щоб той постійно був на зарядці. Друга проблема дуже поганий звязок трекера зі спутниками, ловить тільки на відкритій місцевості( заганяв машину в гараж з кришою з досок і шифера і вже трекер тіряв звязок із супутниками і своі координати не присилав). Ну і фіналом стало те що трекер став вимикатися(думаю від вібраціі)(батерею в корпусі закріпив вона ізначально там болтихалася безбожно). Тобто включаю трекера, кладу в квартирі, через сутки дивлюся все нормально апарат працює, потім кладу в машину іду на роботу через 10 хв дивлюся уже вимкнений(і шо я тільки не робив всеодно вирубається). Вобщім викинув його нафіг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Другий такий же трекер мав розміститися у вулику але так як перший успішно пішов на помойку то він помістився в авто. Проблеми з батереєю тіж самі(але ж умене вже є провід для зарядки). Звязок зі спутниками набагато кращий(наприклад коли машина на техстанціі на першому поверсі, зверху бетонне перекриття і на другому поверсі кімнати і потім криша) то на мій запит приходить смс з точними координатами( не завжди звичайно з першого разу , буває 3-4 рази треба зробити запит поки роздуплиться). Але десь буквально через місяць стала нова проблема, трекер заглючив. Він перестав приймати будь які команди з телефону, виконував тільки одну команду це запит координат, а на будьякий інши запит приходила у відповіть смс ERROR. Навіть на команду begin, скинути всі настройки до заводських, тобто трекер став абсолютно неуправляємий. А ще через декілька днів трекер опинився позазоною, дістаю його а він вимкнений і увімкнути я його не зміг досих пір. Отже моя думка якщо купляти трекера то це потрібно робит тут десьу магазині щоб у випадку неполадок було до кого звернутися. Я вроді і дивився кучу обзорів трекерів на Ютубі, багато хто ними задоволений, може мені просто попався брак. Брав жеж спеціально із gps модулем для більш точного визначення координатів (є трекери дешевші де координати визначаються за допомогою gsm сигналу тобто сотовий звязок, без встроєного gps модуля.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А взагалі найкраща охорона вуликів це сторож. Ось наприклад живий приклад. Приіжаю сьогодні на пасіку і тесть мені розповідає(він саме повернувся з діжурства на пасіці)(зараз стоімо бригадою на ріпаку): каже просинаюся від звуку мотора, ніч, дивлюся на часи 02-45, беру ружйо фонарика вихожу, дивлюся приіхав ланос з пустим прицепом і вийшло два пацана. Побачили тестя і давай скиглити ой ми кудись там іхали в якесь село заблудилися вобщім не туди попали( пасіка стоіть в тупіку на углу двох посадок далі поле проізду немає). Коротше вони в машину і ходу звідти, такщо без нагляду зараз нічого не можна залишати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Бджоляка сказал:

А взагалі найкраща охорона вуликів це сторож. Ось наприклад живий приклад. Приіжаю сьогодні на пасіку і тесть мені розповідає(він саме повернувся з діжурства на пасіці)(зараз стоімо бригадою на ріпаку): каже просинаюся від звуку мотора, ніч, дивлюся на часи 02-45, беру ружйо фонарика вихожу, дивлюся приіхав ланос з пустим прицепом і вийшло два пацана. Побачили тестя і давай скиглити ой ми кудись там іхали в якесь село заблудилися вобщім не туди попали( пасіка стоіть в тупіку на углу двох посадок далі поле проізду немає). Коротше вони в машину і ходу звідти, такщо без нагляду зараз нічого не можна залишати

Відповідь вся а тому, що за 22 дол. Ви очікуєте результату і ефекту, старт починається як мінімум з в 2 рази більше і акумулятор потрібно брати 10 тис., і на базі чіпу який реагує на рух і має функцію бар'єр.

Зараз тестую 2 Таких пристрої.

В Friday, May 04, 2018 в 14:04, pchel сказал:

Дякую, Вам за підказку. Після нашої з Вами розмови по телефону зараз відпрацьовуємо такий варіант. Про результат обов'язково повідомлю. Ще раз велике спасибі.

По мобілках, вичислити реально, але стаття за викрадання такого майна як вулики з бджолами, у судді не сприймається для надання дозволу, для отримання данних.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Відповідь вся а тому, що за 22 дол. Ви очікуєте результату і ефекту, старт починається як мінімум з в 2 рази більше і акумулятор потрібно брати 10 тис., і на базі чіпу який реагує на рух і має функцію бар'єр.

Зараз тестую 2 Таких пристрої.

По мобілках, вичислити реально, але стаття за викрадання такого майна як вулики з бджолами, у судді не сприймається для надання дозволу, для отримання данних.

Ви б написали назви норм. трекерів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Відповідь вся а тому, що за 22 дол. Ви очікуєте результату і ефекту, старт починається як мінімум з в 2 рази більше і акумулятор потрібно брати 10 тис., і на базі чіпу який реагує на рух і має функцію бар'єр.

Зараз тестую 2 Таких пристрої.

По мобілках, вичислити реально, але стаття за викрадання такого майна як вулики з бджолами, у судді не сприймається для надання дозволу, для отримання данних.

Якщо тестувати завершите хоть поділіться який трекер буде хорошим. Я брав трекери ТК-102Б. Все у ньому є і реагування на рухи і функція геозони, самі апарати виявились х...ві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Викрали вулики з пасіки

Мене цікавили пристрої на базі ТК-915.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...