Перейти к содержанию

Фермер/Аграрій - небезпечний шкідник бджіл


Рекомендуемые сообщения

https://www.google.com/amp/s/www.ukrinform.ua/amp/rubric-economy/2612194-v-ukraini-sprosuetsa-poradok-vvezenna-nezareestrovanih-pesticidiv.html

Це найбільша біда для бджіл , а не час коли травлять попередження сільською радою і інша імітація роботи чиновниками.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

 

Подарунок під ялинку для пасічників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
1 година тому, Демян Бідний сказав:

Друге! У мене вже років 5ть постійно підкреслюють їх - з червня вертольот !!!!!!!!! Тут сонях квітне а в вуликах пчоли дуля!!

То Вам їх нормально не травили, то ви такі розумні 

Бувальщина, розповідав пасічник.

В якомусь  селі, вже й не пам'ятаю, прилетів дельтаплан труїти ріпак, який вже цвів повним ходом.  Звісно, зібрались обробляти серед білого дня і поле вже гуділо від бджіл. Під'їхали декілька пасічників, кажуть:
- Хіба так можна, всі бджоли загинуть.
Фермер їм:
-  Моє поле, що хочу те й роблю.
Добре, кажуть, розвернулись і поїхали. Поки ті колотили, заправляли, пасічники вже повернулись, чоловік 10 і не самі - з рушницями. Стали на другому кінці поля, очікують в лісосмузі. От підлітає дельтаплан і розвертається якраз над ними. Як гахнули попереджувальний зі всіх стволів, той розвернувся і скоріше від них. Сів і каже фермеру:
- Я в такі ігри не граю.
Знявся і полетів. Фермер тоді задню ввімкнув:
- Та що ви хлопці, давайте домовимось.
Після того він і на пакетах бере по 100 кг.

На авіацію зараз заборона.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, nibond сказал:

Бувальщина, розповідав пасічник.

В якомусь  селі, вже й не пам'ятаю, прилетів дельтаплан труїти ріпак, який вже цвів повним ходом.  Звісно, зібрались обробляти серед білого дня і поле вже гуділо від бджіл. Під'їхали декілька пасічників, кажуть:
- Хіба так можна, всі бджоли загинуть.
Фермер їм:
-  Моє поле, що хочу те й роблю.
Добре, кажуть, розвернулись і поїхали. Поки ті колотили, заправляли, пасічники вже повернулись, чоловік 10 і не самі - з рушницями. Стали на другому кінці поля, очікують в лісосмузі. От підлітає дельтаплан і розвертається якраз над ними. Як гахнули попереджувальний зі всіх стволів, той розвернувся і скоріше від них. Сів і каже фермеру:
- Я в такі ігри не граю.
Знявся і полетів. Фермер тоді задню ввімкнув:
- Та що ви хлопці, давайте домовимось.
Після того він і на пакетах бере по 100 кг.

На авіацію зараз заборона.

 

Я, не знаю , що на це сказати ! Молодці! Але все одно він травив..

У мене потрава, коли пшеницю трують від клопа - червень. 

Вертоліт з 5.00 до 8.00 ранку літає.

Потім бджоли через поле летить і трується. 

Що ти тут предявищ ? Кому?! 

Це розмова ні про що....

То у Вас засранець фермер - інший би направив би на них міліцію , прокуратуру забрали би рушниці і ще й пару карних справ 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Демян Бідний сказал:

.

То у Вас засранець фермер - інший би направив би на них міліцію , прокуратуру забрали би рушниці і ще й пару карних справ 

 

 

 

помиляетесь, якщо начальник міліції і прокурор по сумісництву  пасічники то фермер би більше не був би фермером:umora: йому розголос спроби потрави   аж ніяк не потрібен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Николай S сказал:

начальник міліції і прокурор по сумісництву  пасічники

Был пасечник по совместительству  президент и что?=)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Был пасечник по совместительству  президент и что?=)

А то что пасечники в совсем безопасном месте  среди поля упражнялись в стельбе и не более того, а фермер проводил авиообработку  поля чё сегодня запрещено так кого  органы взуют фермера или пасечников? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Николай S сказал:

фермера или пасечников? 

фермер дістає мобільний телефон, набирає 102, і доповідає ситуацію, даже брехать нічого не треба, всі звінки на 102 зразу( та і раніше) обов*язково реєструються, як думаєте, відреагують на стрільбу в невстановлений час (не мисливський період без наказу, це час називаєтсья періодом тиші.) і в не спеціально обладнаному і встановленому місці, а обробку він може і  на вечірній час перенести, і в кого після того буде куча проблем?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, larson сказал:

фермер дістає мобільний телефон, набирає 102, і доповідає ситуацію, даже брехать нічого не треба, всі звінки на 102 зразу( та і раніше) обов*язково реєструються, як думаєте, відреагують на стрільбу в невстановлений час (не мисливський період без наказу, це час називаєтсья періодом тиші.) і в не спеціально обладнаному і встановленому місці, а обробку він може і  на вечірній час перенести, і в кого після того буде куча проблем?

поняття вечірного  часу  нема, авіообробки як вдень так і вночі заборонені.......фермер і авіатор по любому будуть мати більші проблеми ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Демян Бідний сказал:

Я, не знаю , що на це сказати ! Молодці! Але все одно він травив..

У мене потрава, коли пшеницю трують від клопа - червень. 

Вертоліт з 5.00 до 8.00 ранку літає.

Потім бджоли через поле летить і трується. 

Що ти тут предявищ ? Кому?! 

Це розмова ні про що....

То у Вас засранець фермер - інший би направив би на них міліцію , прокуратуру забрали би рушниці і ще й пару карних справ 

 

 

 

Поля мають властивість "згоріти" за тиждень до збору врожаю.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Николай S сказал:

фермер і авіатор по любому будуть мати більші проблеми ....

ваше діло також набрати 102 а не за рушницю хвататись.....  і то це крайній випадок якщо вас зовсім не розуміють.

блін, одні " терористи", правда надиванні:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, larson сказал:

.... це крайній випадок якщо вас зовсім не розуміють.

Саме так і буде все виглядати пасічники присікали порушника який не реагував на мирні попередження

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, Николай S сказав:

помиляетесь, якщо начальник міліції і прокурор по сумісництву  пасічники то фермер би більше не був би фермером:umora: йому розголос спроби потрави   аж ніяк не потрібен.

Нічого не міняється - кум, брат, сват, прокурор, бджоляр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Николай S сказал:

поняття вечірного  часу  нема, авіообробки як вдень так і вночі заборонені.......фермер і авіатор по любому будуть мати більші проблеми ....

Опять галословство !!!! Назвіть пункт , статтю , Закон , наказ який забороняє хім обробку полів авіацією ?!!!!!!!!! 

Такої заборони не має!!!!!!! Якщо я не прав  - паріруйте фактами , статтями законів, а не від фонаря , бо Вам так хочеться 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Демян Бідний сказав:

Назвіть пункт , статтю , Закон , наказ який забороняє хім обробку полів авіацією ?!!!!!!!!! 

Такої заборони не має!!!!!!! Якщо я не прав  - паріруйте фактами , статтями законів, а не від фонаря , бо Вам так хочеться 

З якого це дива  тут тобі організовувати безкоштовну школу-семінар. Сам піднімай сідниці і вперед відшукуй і вивчай, гугл в допомогу. Напрямок вказали і за те подякуй.

А стосовно буває чи ні по 80 кг, то знову ж таки, не хочеш вірити не вір. Якщо розібратись, то іншим так навіть краще.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, nibond сказал:

З якого це дива  тут тобі організовувати безкоштовну школу-семінар. Сам піднімай сідниці і вперед відшукуй і вивчай, гугл в допомогу. Напрямок вказали і за те подякуй.

Ну взагалі тут Форум.

Спілкування, допомога .... 

Хоча про що з людиною розмовляти, якщо вона тобі тикає. 

Я з Вами на ти не переходив 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, nibond сказал:

З якого це дива  тут тобі організовувати безкоштовну школу-семінар. Сам піднімай сідниці і вперед відшукуй і вивчай, гугл в допомогу. Напрямок вказали і за те подякуй.

Потравлять Вам бджіл ось тоді і гуглить почнете ....

Тільки толку з того мало .... 

Бо заборон таких не має !!!!

Только что, nibond сказал:

То хто ж так взнає, хіба що лохи. Взнавай у тих, хто мед купував.

Блін , не має слів ....

Як кажуть - обійди дурня стороною , бо і сам ним станиш

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Демян Бідний сказал:

Опять галословство !!!! Назвіть пункт , статтю , Закон , наказ який забороняє хім обробку полів авіацією ?!!!!!!!!! 

Такої заборони не має!!!!!!! Якщо я не прав  - паріруйте фактами , статтями законів, а не від фонаря , бо Вам так хочеться 

Не голословно. так написано в тех законах. снова искать их не охота так как уже перечитывал. а Вам не помешает..

     Там ещё есть приколы. сначала читаешь что обработка с самолёта запрещена.  читаешь далее нормативные акты написано что да как  нужно иметь этим самолётам при обработке полей. :dntknw:

Вот так одни акты по обработке полей авиацией  противоречат законам о запрете обработки авиацией.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.01.2019 в 17:58, Сергей Тюркин сказал:

Не голословно. так написано в тех законах. снова искать их не охота так как уже перечитывал. а Вам не помешает..

     Там ещё есть приколы. сначала читаешь что обработка с самолёта запрещена.  читаешь далее нормативные акты написано что да как  нужно иметь этим самолётам при обработке полей. :dntknw:

Вот так одни акты по обработке полей авиацией  противоречат законам о запрете обработки авиацией.

У нас закони гарні , але не працюють! 

Кривий Ріг перший в Україні прийняв закон , що забороняє вигулу собак у місті !! Штрафи передбачив . Гарно, правда ?!!! Але нічого не змінилось !!!! Як гадили , так і гадять!! 

Те саме і з авіацією .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.01.2019 в 16:51, Пчеломучитель_ua сказав:

Был пасечник по совместительству  президент и что?=)

В Підгірцях, де він був і 15 км довкола тоді жодну пасіку не потравили.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.01.2019 в 17:58, Сергей Тюркин сказав:

Не голословно. так написано в тех законах. снова искать их не охота так как уже перечитывал. а Вам не помешает..

     Там ещё есть приколы. сначала читаешь что обработка с самолёта запрещена.  читаешь далее нормативные акты написано что да как  нужно иметь этим самолётам при обработке полей. :dntknw:

Вот так одни акты по обработке полей авиацией  противоречат законам о запрете обработки авиацией.

А ви вважаєте Україну державою? Це каганат найгіршого зразка, просякший найстрашнішою у світі корупцією з голови до п"ят !:IMHO: Тому кожен фермер може себе вважати тут пупом землі, якщо у нього є чим "підсолодити" того ж прокурора чи суддю.

     Якось бачив, як літаком 2017 року було потравлено село Жердову Броварського району. Половина дерев у селі листя поскидало. І що , думаєте хтось за це відповів?

 Ага, ловіть в обидві руки.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.01.2019 в 17:27, Николай S сказав:

поняття вечірного  часу  нема, авіообробки як вдень так і вночі заборонені.......фермер і авіатор по любому будуть мати більші проблеми ....

Ага, хто там про це подбає?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібно виводити землі з сільгосп користування. С/г нищить українську економіку. Дороги руинують, людей травлять, знищені екосистеми. Як мінімум 30 відсотків орних земель перевести в лісиі, луки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, sion сказав:

Потрібно виводити землі з сільгосп користування. С/г нищить українську економіку. Дороги руинують, людей травлять, знищені екосистеми. Як мінімум 30 відсотків орних земель перевести в лісиі, луки...

бред сивой кобили-ми аграрна країна і цим все сказано і в даний момент агросектор основний поставщик валюти.А порядки наводити треба .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

А ви вважаєте Україну державою? Це каганат найгіршого зразка

СЛАВА  КПСС !!!  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, wwlo сказав:

бред сивой кобили-ми аграрна країна і цим все сказано і в даний момент агросектор основний поставщик валюти.А порядки наводити треба .

Саме така мантра мене не влаштовує. Якщо нічого не міняти - то буде як у Казахстані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...