Перейти к содержанию
konoval_am

Фермер/Аграрій - небезпечний шкідник бджіл

В теме 200 сообщений

3 часа назад, Джаз сказал:

Поверьте, пока у скупого и тупого  фермера не сгорит поле, не накроется медным тазом движок комбайна, ничего он не поймёт. 

Тупых фермеров не встречал, скупость не порок. От ваших публичных умозаключениях кое у кого могут появится дырки в голове а может и с жизнью попрощается. 

Поделиться сообщением

6 минут назад, Виктор С сказал:

Тупых фермеров не встречал, скупость не порок. От ваших публичных умозаключениях кое у кого могут появится дырки в голове а может и с жизнью попрощается. 

Ну, определения для "фермеров" можно подбирать разные. Скупость - не порок, алчность - добродетель, наплевательское отношение к окружающим-это ничего личного, просто бизнес. Но на на войне - как на войне. Ибо, если другие уничтожают твоё имущество, ещё и нагло смеясь тебе в лицо... Дайте другое определение. Советы "идите в суд" - не рассматриваются. Ибо суды наши.... 

Поделиться сообщением

Владимир Шенберев Фейсбук.....почитайте,що люди пишуть,особливо про Пирятин, Палить потрібно срочно,бо через рік-два,запилятимемо ваткою або дроном.

Поделиться сообщением

7 часов назад, Виктор С сказал:

Будете утешать себя так когда пасека ляжет. 

Поделиться сообщением

Читав статтю експерта з великого агрохолдинга, там він прямо пише, що це панство, яке керує агрохолдингами взагалі "клало" на цю землю, людей і країну. Це не фермери європейського типу і навіть не американського типу, це взагалі не фермери. Їхні діти за кордоном, а також дружини, коханки, нерухомість, рахунки. А ця країна для них лише територія для відбивання бабла. Менші агрохолдинги мріють стати великими і відбивати більше бабла. Для цього вони йдуть на все, в тому числі на отруєння довкілля, при повній бездіяльності корумпованої влади, беззаконні та безкарності. Спалити поля у випадку отруєння пасік - цілком природна реакція на беззаконня. Шкода, що у пасічників немає зброї у вільному володіння. Це теж був би стримуючий фактор.  

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Arius сказал:

Читав статтю експерта з великого агрохолдинга, там він прямо пише, що це панство, яке керує агрохолдингами взагалі "клало" на цю землю, людей і країну. Це не фермери європейського типу і навіть не американського типу, це взагалі не фермери. Їхні діти за кордоном, а також дружини, коханки, нерухомість, рахунки. А ця країна для них лише територія для відбивання бабла. Менші агрохолдинги мріють стати великими і відбивати більше бабла. Для цього вони йдуть на все, в тому числі на отруєння довкілля, при повній бездіяльності корумпованої влади, беззаконні та безкарності. Спалити поля у випадку отруєння пасік - цілком природна реакція на беззаконня. Шкода, що у пасічників немає зброї у вільному володіння. Це теж був би стримуючий фактор.  

Минулого року довелося в неформальних обставинах спілкуватись з одним з керівників великого агрохолдінгу. " Що там ваші села?! Навіщо вони? Вони тільки тракторам заважають розвертатись!" - цими словами сказано все. 

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, Arius сказав:

Шкода, що у пасічників немає зброї у вільному володіння

Чому не має? Є, мисливська :hunter:, це набагато грізніше, ніж нарізна і  на кочівлі зайвою не буде.

Поделиться сообщением

Тільки що, VETER сказав:

Минулого року довелося в неформальних обставинах спілкуватись з одним з керівників великого агрохолдінгу. " Що там ваші села?! Навіщо вони? Вони тільки тракторам заважають розвертатись!" - цими словами сказано все. 

Звідси висновок: агрохолдинг - це зло. Там, де працюють невеликі фірми та окремі фермери, там і поля різноманітніші, і взяток кращий і триваліший, і безпечніше для бджіл. У нас в районі немає агрохолдингів, тому я не чув про випадки отруєння бджіл. Було колись з літака покропили поле і зачепили городи в селі, то був скандал. На жаль, в Україні багато чого пішло не так. Тим, хто опинився в зоні агрохолдингів, не позаздриш. Я взагалі іноді шкодую, що у нас зона інтенсивного землеробства. Ніколи не знаєш, що цим "землеробам" вдарить в голову завтра. 

Поделиться сообщением

В 28.04.2018 в 02:23, Олег77 сказал:

Людей на вулицях з автоматів розтрілюють і гранатами закидують,поліція не приїзжає,а ви хочете на поле поліцію загнать,наперегонки з ТЕХНІЧКОЮ.

Ну если не звонить и ничего не делать так точно не приедут.  

Прошлый год  когда мои пчелы днем потравили я их отвёз на черкащину. небыло у меня ещё опыта что это такое.   но кода после этого  в 35 градусную жару днём зашли кропить пшеницу на поле 300 га. рядом с пасекой отца то опрыскиватель не проехал и 100 метров.  поверьте  и милиция приехала и охранники хозяина поля и из сельхоз  управления позвонили хозяину поля .. в итоге поле обработали но вечером. ночью.

Полиция через пару дней приезжала так как был вызов и им пришлось писать отказ об возбуждении уголовного дела и нужно было взять пояснительную..

Этот  год предупрежу фермеров ещё и за спаливание стерни (днем)..  будет гореть днем стерня  буду вызывать пожарку и милицию. пускай разбираются кто палил ..один заплатит за выезд пожарки другие подумают.  а по другому плевать они будут на наши пасеки.

Поделиться сообщением

13 часов назад, Arius сказал:

Спалити поля у випадку отруєння пасік - цілком природна реакція на беззак

:ay:

Поделиться сообщением

В 28.04.2018 в 02:35, Даринка сказал:

я тут побавилась чуть...:ah:

загалом, якщо робити листівку у вигляді стандартного буклета (2 згини, 3 колонки, вихідний розмір А4), то лицьова сторона така

в середину (на зворот) можна накидати текстової інформації , типу витяги ЗУ про бджільництво, про застосування пестицидів у народному господарстві і т. д. + ще фотки/картинки 

якщо щось схоже на правду - пишіть, критикуйте, хваліть:umora: доопрацюю

п.с.: роздруковане на принтері виглядає нічотак:rolleyes:

макет листівки.pdf

Як її можна скопірувать?

Поделиться сообщением

2 часа назад, Олег77 сказал:

Як її можна скопірувать?

в плані? я коли в себе відкриваю пдф цей, то картинки і текст копіювати можу

Поделиться сообщением

В 27.04.2018 в 12:47, Укроп сказал:

Антон цю проблему можна пасічникам вирішувати лише радикально, по іншому не получиться ніякого результату. Вихід бачу такий. На початку весняних польових робіт збирається актив пасічників свого округу і їдуть до господарів полів і ставлять до відома. Якщо вони позбудуться бджіл, то вони у відповідь позбудуться вже стиглого врожаю. Вогонь це робить дуже швидко. Да це радикально, але Повірь мені до них по іншому не доходить. Даю гарантію після такої розмови зразу власники полів зачухають свою макітру і будуть самі шукати оптимальний варіант, який би влаштував обидві сторони. По іншому без радикалізму нічого не вийде. У мене принаймні було так як я описав. Зараз повна взаємо повага і розуміння 

Если Вы с фермером в хороших отношениях - он пойдет Вам навстречу. Но как практика показывает, гербициды иногда не показывают - опасность для пчел. То что подешевле, то и закупают, к сожалению!

Рекомендовать фермеру что закупать из гербицидов - это классно, но не реально.

У Вас своя программа действий, у него своя.

По вопросу пожаров, думаю, это сумасбродство. Любой адекватный руководитель договорится с оппонентом.  Если мы говорим, о керивнике райрады с 5 классами средней школы - пожалуй это запредельно...Но такие то же ест..

Поделиться сообщением

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð¿Ð¾ÑÑава пÑел Згоден сумасбродство...........................................як тоді називається це??? Ах да діти пасічника,остануться голодні.ÐоÑожее изобÑажение

Поделиться сообщением

Много читал о роении, болезнях, вредителях и т.д. Никогда не думал, что купив пчел буду по полдня стоять между полем и ульями в надежде, что химия с опрыскивателя не попадет на пчел. Техника "заливает" поля с утра до вечера, совсем уже обнаглели. Мне кажется,  что общество(а) пчеловодов должны поднимать этот вопрос на высоком уровне (КАБмин, обладминистрации и т.д.) а в одиночку бегать за тракторами и местными клерками бесполезно. 

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, sid сказав:

Много читал о роении, болезнях, вредителях и т.д. Никогда не думал, что купив пчел буду по полдня стоять между полем и ульями в надежде, что химия с опрыскивателя не попадет на пчел. Техника "заливает" поля с утра до вечера, совсем уже обнаглели. Мне кажется,  что общество(а) пчеловодов должны поднимать этот вопрос на высоком уровне (КАБмин, обладминистрации и т.д.) а в одиночку бегать за тракторами и местными клерками бесполезно. 

На даний час, особисто зіткнувшись, вважаю цю проблему найактуальнішою в Україні. Навіть кліщ поступається. І тут вже не питання породи, вартості меду, селекції. Тут стоїть банальне питання виживання бджоли як такої. 

Изменено пользователем konoval_am

Поделиться сообщением

Давайте задумаємось про те, що нам сулить рішення Еврокомісії про повну заборону використання неонікотиноїдів ?!

https://superagronom.com/news/3981-yevrokomisiya-zaboronila-vikoristannya-neonikotinoyidiv-na-vidkritomu-povitri

Заводи і лабораторії працюють над виробництвом цієї групи пестицидів. Ринок Европи для них стане закритий. Мій прогноз - в 2019 році буде навала цих продуктів за прийнятними цінами у такі бананові республіки як ми, адже ринок збуту виробники будуть відшуковувати будь-якими шляхами.

Изменено пользователем konoval_am

Поделиться сообщением

4 години тому, konoval_am сказав:

Давайте задумаємось про те, що нам сулить рішення Еврокомісії про повну заборону використання неонікотиноїдів ?!

https://superagronom.com/news/3981-yevrokomisiya-zaboronila-vikoristannya-neonikotinoyidiv-na-vidkritomu-povitri

Заводи і лабораторії працюють над виробництвом цієї групи пестицидів. Ринок Европи для них стане закритий. Мій прогноз - в 2019 році буде навала цих продуктів за прийнятними цінами у такі бананові республіки як ми, адже ринок збуту виробники будуть відшуковувати будь-якими шляхами.

Вже сьогодні наші менеджери скаржились на те, що відчувається дефіцит безпечних для бджіл препаратів з числа інсектицидів... не лише по нашій фірмі а загалом по країні. А от таких, що палять все живе як напалм (в тому числі медоносних, диких бджіл та джмелів) - тони тон вільних до реалізації.

Поделиться сообщением

7 часов назад, konoval_am сказал:

На даний час, особисто зіткнувшись, вважаю цю проблему найактуальнішою в Україні. Навіть кліщ поступається. І тут вже не питання породи, вартості меду, селекції. Тут стоїть банальне питання виживання бджоли як такої. 

Я стикнувся цего року,можу сказати що комусь щось доказати безполезно. Дві доби дзвонили заяви писала,поліцію визивали,як об стіну горохом. 

Изменено пользователем Женя Циба

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, Женя Циба сказав:

Я стикнувся цего року,можу сказати що комусь щось доказати безполезно. Дві доби дзвонили заяви писала,поліцію визивали,як об стіну горохом. 

Жесть! Співчуваю Жень. В мене теж був незначний падіж перед минулими вихідними але не у всіх сім"ях. Думаю що і сади могли по селі обробляти. Волохата оленка набуває розповсюдження. Відповідно і бородьба з нею стає важливим у арсеналі садівника. Там все ще гірше ніж в аграріїв. Більшість обробляють якомога дешевшим і "убойнішим" препаратом.

Поделиться сообщением

17 минут назад, konoval_am сказал:

Жесть! Співчуваю Жень. В мене теж був незначний падіж перед минулими вихідними але не у всіх сім"ях. Думаю що і сади могли по селі обробляти. Волохата оленка набуває розповсюдження. Відповідно і бородьба з нею стає важливим у арсеналі садівника. Там все ще гірше ніж в аграріїв. Більшість обробляють якомога дешевшим і "убойнішим" препаратом.

Ось і у нас сади обробляли ще й в день.

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

:(Слів немає, одні емоції, тай не емоції а один матюк за іншим.

Поделиться сообщением

Капець. Ненавиджу виробників і розповсюдників неонікотиноїдів. В офісі гай собі покроплять. А ще більше тих хто купує і розпиляє. Яйця б повідкручував.

Поделиться сообщением

В 02.05.2018 в 20:06, konoval_am сказал:

Вже сьогодні наші менеджери скаржились на те, що відчувається дефіцит безпечних для бджіл препаратів з числа інсектицидів... не лише по нашій фірмі а загалом по країні. А от таких, що палять все живе як напалм (в тому числі медоносних, диких бджіл та джмелів) - тони тон вільних до реалізації.

Вот и вся разгадка, почему сыпятся пчелы по всей Украине. Аграрии просто не могли купить безопасные препараты. Но это не снимает с них ответственности за потравы.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти