Перейти к содержанию

Фермер/Аграрій - небезпечний шкідник бджіл


Рекомендуемые сообщения

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Днями викладу зразок заяви щоб пасічники знали як її писати, щоб заява про злочін не була переведенна поліцаями в звернення громадян.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, ved сказал:

от потравы полей....предположительно гороха

"Наш" горох обрабатывали  инсектицидом "Энжио" днем без предупреждения пасечников......фирма "Агротон"....

Получил информацию о том что во многих  областях потравы происходят после обработки полей этим инсектицидом.

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Джаз сказал:

Рапс у нас уже не цвете 100%, горох скоро урожай собирать будут, там тоже нет пыльцы. Многие пишут что сейчас идут потравы, у нас тоже обрабатывали, но я видел только рапс поливали и уже после 20:00. Переживаю, так как не пойму почему травятся пчелы. 

в радиусе 7 км рапсом не пахнет, но пчела летная лягла в округе на 90%, в моем случае 10день выносят подмор, половина семей с зимы вышла сильнее чем сейчас

 Я думаю что обрабатывали зерновые  , что там делает пчела , и почему сыпется даже не летная  пчела я  хз

 25 мая забрать магазин с медом, а 3 июня сократить до 6 рамок и то с натяжкой...   вот такое  кино

10 день потравы  а пчела отходит, меньше конечно..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, PNS сказал:

У нас поля рапсу повністю у зелених стручках, але... Є поля, на яких відсотків на п"ятдесят красується мишиний горошек... Обабіч полів стоять камази з ємностями, самими ж полями сновигають луноходи з розправленими крилами.

готовтесь..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай Ахтырка сказал:

Днями викладу зразок заяви щоб пасічники знали як її писати, щоб заява про злочін не була переведенна поліцаями в звернення громадян.

А чому ви не пишете,що Комиші потровили людей,обробками полів,чи ви не в курсі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Puls сказав:

Я думаю что обрабатывали зерновые  , что там делает пчела , и почему сыпется даже не летная  пчела

Сьогодні знайомий пасічник повідомив, що і в них лягли пасіки, місцева агрофірма "Батьківщина" обробила посіви пшениці. Чим обробили невідомо, але тхнуло на всю округу, а в господаря, що поряд з полем, захворів навіть кінь.
До речі, це неподалік від місця недавніх масових потрав,  села Троянка, Новофедорівка.
Зернових цього року вдвічі більше, від клопа-черепашки тільки почали обробляти, а потрави вже набули ознак епідемії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Puls сказал:

готовтесь..

Пока все нормально -тук, тук, тук, :) Та і холодрига у нас - до обіду точно будуть на прив'язі. А взагалі у нас подвійна небезпека - крім наших полів бджоли контрабандою тягають мед з сопредєльной території. У разі чого до кремля зі скаргою не поїдеш...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, nibond сказал:

До речі, це неподалік від місця недавніх масових потрав,  села Троянка, Новофедорівка.

Ну вот.... от Новофедоровки  2км стою

еще от первого раза не отошел, поеду посмотрю..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.06.2018 в 21:12, Олег77 сказал:

А чому ви не пишете,що Комиші потровили людей,обробками полів,чи ви не в курсі?

:blink:Навіть не чув, але як буде час то розпитаю що там і до чого, знаю одне що Зубко оприскуэ поля з літака.

Як і обіцяв зразок заяви про злочін. на другій сторінці 10 пункт можна виключити (кому як буде зручніше).

Начальнику.docx

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай Ахтырка сказал:

:blink:Навіть не чув, але як буде час то розпитаю що там і до чого, знаю одне що Зубко оприскуэ поля з літака.

Як і обіцяв зразок заяви про злочін. на другій сторінці 10 пункт можна виключити (кому як буде зручніше).

Начальнику.docx

На рахунок літака,абсурд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Олег77 сказал:

На рахунок літака,абсурд.

В тому роцы був легкомоторний літак, за цей стверджувати не буду. Але не тільки в Комишах пройшла потрава а і в Журавному і ще де. Багато бджіл загинуло, але як завжди мабудь все зведеться до того що ніхто нічого невдіє.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Николай Ахтырка сказал:

В тому роцы був легкомоторний літак, за цей стверджувати не буду. Але не тільки в Комишах пройшла потрава а і в Журавному і ще де. Багато бджіл загинуло, але як завжди мабудь все зведеться до того що ніхто нічого невдіє.

 

В тому році,була трахограма.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановне панство було трохи часу І пролиставши закони та постанови виявив що ККУ не підходить під проблему потрави, тому буде час складу саме для пасічників заяву по КУпАП зі статями на які можно посилатися. Але гадаю декому буде потрібна заява про злочін якщо буде вкрадено вулики, тай взагалі гадаю буде корисна.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас на збаражчині, Тернопільської обл. масове отравлення бджіл на ярому ріпаку.  В одному випадку пообіцяли возмістити по 35 кг. цукру за сімю:hmm::). Директор холдингу  признався що припарат діє 8 днів, ось і подумайте чи можливо закрити бджіл на такий термін, а вивезти в безпечне місце не кожен має змогу. Бджоли гинуть поступово міняючи колір тергітів : спочатку сіріють потім стають чорні ніби висушені в брюшу пусто ,кишечник вигоряє, просто жах. Незабаром виставлю відео, прошу розповсюдити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, столя сказал:

В нас на збаражчині, Тернопільської обл. масове отравлення бджіл на ярому ріпаку.  В одному випадку пообіцяли возмістити по 35 кг. цукру за сімю:hmm::). Директор холдингу  признався що припарат діє 8 днів, ось і подумайте чи можливо закрити бджіл на такий термін, а вивезти в безпечне місце не кожен має змогу. Бджоли гинуть поступово міняючи колір тергітів : спочатку сіріють потім стають чорні ніби висушені в брюшу пусто ,кишечник вигоряє, просто жах. Незабаром виставлю відео, прошу розповсюдити.

Що за агрохолдинг??? " Героїв" треба знати в лице.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, столя сказав:

В нас на збаражчині, Тернопільської обл. масове отравлення бджіл на ярому ріпаку.  В одному випадку пообіцяли возмістити по 35 кг. цукру за сімю:hmm::). Директор холдингу  признався що припарат діє 8 днів, ось і подумайте чи можливо закрити бджіл на такий термін, а вивезти в безпечне місце не кожен має змогу. Бджоли гинуть поступово міняючи колір тергітів : спочатку сіріють потім стають чорні ніби висушені в брюшу пусто ,кишечник вигоряє, просто жах. Незабаром виставлю відео, прошу розповсюдити.

а скажіть будьласка, Ви давали обіцянку про нерозголошення таємниці, який агрохолдінг?, що за директор?що за препарат? Назвіть все своїми іменами, і нехай страх неопановує нами, бо тих хто приносить шкоду бджолам країна повинна знати , я особисто хочу знати ту мерзоту яка чинить зло бджолярам, адже така мерзота немає права обробляти полів, поля для неї лише засіб наживи забудь якої жертви, хто буде в зоні ураження

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Серж 82 сказал:

Що за агрохолдинг??? " Героїв" треба знати в лице.

 

22 часа назад, miro сказал:

а скажіть будьласка, Ви давали обіцянку про нерозголошення таємниці, який агрохолдінг?, що за директор?що за препарат? Назвіть все своїми іменами, і нехай страх неопановує нами, бо тих хто приносить шкоду бджолам країна повинна знати , я особисто хочу знати ту мерзоту яка чинить зло бджолярам, адже така мерзота немає права обробляти полів, поля для неї лише засіб наживи забудь якої жертви, хто буде в зоні ураження

Напевно не дізнаємось хто потруїв.

Може ще хто що чув?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Євгешка сказал:

 

Ахрініваю не відомо. Що та бабуська несе що неможуть покарати? Та до суду за невиконання Стаття 188-11. Невиконання постанов, розпоряджень, приписів, висновків, а так само інших законних вимог посадових осіб органів державної санітарно-епідеміологічної служби. А агрофірмі 

 

Стаття 367. Службова недбалість

1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особоюсвоїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, -

карається штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, -

карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

{Стаття 367 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1508-VI від 11.06.2009№ 2808-VI від 21.12.2010; в редакції Закону № 3207-VI від 07.04.2011}

3 часа назад, Євгешка сказал:

Так Комиші, та не тільки в Комишах постраждали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Серж 82 сказав:

 

Напевно не дізнаємось хто потруїв.

Може ще хто що чув?


Стави бур'яном поросли.
Село неначе погоріло,
Неначе люди подуріли,
Німі на панщину ідуть
І діточок своїх ведуть!..

.........................

Погано дуже, страх погано!
В оцій пустині пропадать.
А ще поганше на Украйні
Дивитись, плакать – і мовчать! .......     .Г. Шевченко)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а де Стретович , у вишиванці, з хуругвами, та з співом гімну бджолярів, де ж він наш праведник у білих штанях, чому мовчить коли усі волають, де ж усі ,чи поховались, чи закони зимою пишуть, а літом і забувають про них, де ж повадирі то наші, чому вони так ціху дуют в кулачок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Серж 82 сказал:

Що за агрохолдинг??? " Героїв" треба знати в лице.

Потрава по районі не одна і в ній вині різні агрофірми, найблище до мене, на яку я особисто виїжав,  це  фірма -"Рідний край". Власник ніби радник міністра с.г.., на місці тільки сатрапи, земель мають немало в Тернопільській і Хмельницькій...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...