Перейти к содержанию

Фермер/Аграрій - небезпечний шкідник бджіл


Рекомендуемые сообщения

11 минут назад, столя сказал:

Потрава по районі не одна і в ній вині різні агрофірми, найблище до мене, на яку я особисто виїжав,  це  фірма -"Рідний край". Власник ніби радник міністра с.г.., на місці тільки сатрапи, земель мають немало в Тернопільській і Хмельницькій...

Ой, Чує моє серце що хлопці не втримаються і піде " зуб за зуб".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Серж 82 сказал:

Ой, Чує моє серце що хлопці не втримаються і піде " зуб за зуб".

Це у Євреїв "зуб за зуб" , а в Християн  "підстав праву щоку, коли бють по ліві".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, столя сказав:

Це у Євреїв "зуб за зуб" , а в Християн  "підстав праву щоку, коли бють по ліві".

:blink:це Ви на що натякаєте, коли я минулого року  гнав Мрію:hmm:...........

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Євгешка сказал:

Ні 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поле з горохом яке збираються,труїть,знаходиться на території однієї сільської ради,а мої бджоли( 1км.від гороху) і знаходяться на території іншоїс/р.На моє прохання попередити про обробіток,власник гороху,відповів відмовою так як горох знаходиться на території іншої с/р. Люди добрі,зупиніть мене,від гріха.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відмова просто попередити?   Мдяя...  Нелюдяний тип, якому на всіх класти, виходить...  Чому тоді не накласти на нього....   Дурня якась...  Від пихатості  та навіженства , страждають люди, тварини, довкілля... Зробити якусь порядну дію, від якої всім буде краще, і тобі це не буде коштувати ні копійки, ні!!!!!. Чому так? Що в наших головах?  Гроші і хай горить сусідська хата?     щось з нами не так, і дуже сильно... Це  як аксіома - що в гарної нації не буває паскудних правителів...  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки-но Дивився надзвичайні новини по ICTV про потрава бджіл на Харківщині. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Олег77 сказал:

Поле з горохом яке збираються,труїть,знаходиться на території однієї сільської ради,а мої бджоли( 1км.від гороху) і знаходяться на території іншоїс/р.На моє прохання попередити про обробіток,власник гороху,відповів відмовою так як горох знаходиться на території іншої с/р. Люди добрі,зупиніть мене,від гріха.

Якщо буде потрава звертайтеся допоможу написати заяву до поліції. А статя їм тоді світить якщо не попередять але збитки повинні бути істотні«шкода, яка в 100 і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян» а ще приблизно більше ніж 83 т.  приблизно - ККУ  

Стаття 367. Службова недбалість

1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особоюсвоїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, -

карається штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, -

карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

{Стаття 367 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1508-VI від 11.06.2009№ 2808-VI від 21.12.2010; в редакції Закону № 3207-VI від 07.04.2011}

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай Ахтырка сказал:

Стаття 367. Службова недбалість

1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, -

Эта статья ККУ не имеет никакого отношения к даной ситуации. Фермер - не представитель гос. власти.

Службова особа - (відповідно до ст. 18 ККУ) До службових осіб належать керівники установ, міністерств, відомств та особи, які користуються правом наймати і звільняти працівників, а також особи, які постійно чи тимчасово здійснюють функції представників влади, обіймають посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків в установах і організаціях.

Службовими особами є особи, які постійно, тимчасово чи за спеціальним повноваженням здійснюють функції представників влади чи місцевого самоврядування, а також обіймають в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на державних чи комунальних підприємствах, в установах чи організаціях посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, або виконують такі функції за спеціальним повноваженням. Службовими особами також визнаються посадові особи іноземних держав, а також іноземні третейські судді, особи, уповноважені вирішувати цивільні, комерційні або трудові спори в іноземних державах у порядку, альтернативному судовому, посадові особи міжнародних організацій, члени міжнародних парламентських асамблей, учасником яких є Україна, та судді і посадові особи міжнародних судів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Джаз сказал:

Эта статья ККУ не имеет никакого отношения к даной ситуации. Фермер - не представитель гос. власти.

Ця статя до службовців, а директора і агрономи то службовці і посадові особи. Фермер підпадає під КПКУ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасение утопающих,дело рук самих утопающих  https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3824

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Захар58 сказал:

Спасение утопающих,дело рук самих утопающих  https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3824

Те що аграрій неповідомив хочаб селищні ради які потім повинні повідомляти пасічників то то вже статя ККУ. Так що фіксуєте і викликаєте поліцію щоб все було задокументовано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Запорожской области сгорело более 90 га пшеницы

Пожар ликвидировали

09:1820.06.2018
amp
Фото из открытых источников

В Запорожской области пожар уничтожил 94 га пшеницы. Об этом сообщили в Государственной службе по чрезвычайным ситуациям (ГосЧС).

"19 июня в 14:50 в ГосЧС поступила информация о том, что вблизи пгт Веселое произошло возгорание пшеницы на корню. В 15:30 пожар был ликвидирован на площади 94 га (общая площадь поля 104 га)", – говорится в сообщении.

Отмечается, что к тушению пожара привлекалось 10 ед. техники и 18 человек личного состава.

Напомним, в субботу, 16 июня, в Покровском районе Днепропетровской области загорелась трава. Огонь перекинулся на поле с озимой пшеницей.

 

Думаю, темой не ошибся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Захар58 сказал:

Спасение утопающих,дело рук самих утопающих  https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3824

Невже такий "професійний юрист" за стільки часу і при такому досвіді "головування" не спромігся при таких звязках подати хоча б проект закону до сьогоднішнього часу??? А Ви кажете обєднання. Та ніхто з теперішніх  "керівників" у державі і не подивиться у цю сторону.:IMHO: . Трохи не в тему - але зараз  бійцям-УБД прямо у очі  влада каже "а ми вас туди посилали?". Отаке то ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mаксим сказал:

В Запорожской области сгорело более 90 га пшеницы

Пожар ликвидировали

Этот пожар был в километре от моего дома. Природа его возникновения явно искусственная, было три очага возгорания - два на этом поле, один чуть дальше на другом (этот потушили). А пожар ликвидировался сам по себе, когда все сгорело, (поле дорогой окружено) там делов то минут на 20 было - с марта дождей небыло, на термометре +35 и ветер был не слабый. Ущерба по моим скромным подсчетам где-то на 1 млн. + затраты на возделывание культуры. Такі справи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні, всього в чотирьох кілометрах від мене, від отруєння постраждали близько 500 бджолосімей. Місцева агрофірма "Агротех" без попередження обробила поле нуту, а всього в декілька сот метрів від поля було розміщено декілька пасік, постраждали конкретно, пишуть заяви в поліцію, адміністрацію і т.п.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я просто ахфігіваю. А всі решта так би мовити словами стретовича (гадаю зрозумієте чому з маленької літери) ідіть всі нафіг хто не в спілці. В таку спілку я непіду, доки стретович голова.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Николай Ахтырка сказав:

Я просто ахфігіваю. А всі решта так би мовити словами стретовича (гадаю зрозумієте чому з маленької літери) ідіть всі нафіг хто не в спілці. В таку спілку я непіду, доки стретович голова.

 

А я навпаки, таки вступлю. 10 гривень на місяць не гроші, а в все ж видний глаз коли що. Та й хіба є альтернатива?
Якщо ніхто не переймається  "рештою", то просто не потрібно нею бути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, nibond сказал:

А я навпаки, таки вступлю. 10 гривень на місяць не гроші, а в все ж видний глаз коли що. Та й хіба є альтернатива?
Якщо ніхто не переймається  "рештою", то просто не потрібно нею бути.

Та справа не в грошах, а в тому що стретович бреше і некрасніє як і кожен депутат, агрохолдінги невіні:blink: а кернер та інші? Вині тільки фермери яким ту гидоту впарили. Він викручується як гадюка на сковорідці щоб пропхуни мабудь закон якийсь про фермерство. Ви уважно послухайте його. Об"єднуватися потрібно, але с таким головою спілки допомоги від спілки чекати неварто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки мені здалося, що зі слів Стретовича для фермера головне щоб відшкодував збитки? Виходить, чим менше бджолярів- фермеру менше проблем...Не зрозумів, боротьба за дотримання законодавства та недопущення отруєння бджіл чи констатація фактів та розбір наслідків...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.06.2018 в 21:28, shersand сказал:

Природа его возникновения явно искусственная,

Вот и найден путь к так необходимому консенсусу... А как иначе!?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, Ракетин сказав:

Вот и найден путь к так необходимому консенсусу... А как иначе!?

Прослухавши Стретовича - то шлях до консенсусу тільки такий. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Николай Ахтырка сказав:

Він викручується як гадюка на сковорідці

Я б не демонізував людину, яка бодай хоч щось робить. Звичайно, нам хочеться месії і чудес, альтруїста, готового віддати все заради нас, а самі, натомість, лінуємось, чи не хочемо вже котрий рік хоч об'єднатись, щоб мати консолідовану позицію і шанс на щось впливати.
Де альтернатива Стретовичу і СПУ? Немає? Тому задовільняємось і використовуємо те, що є. Бо якщо ми проспимо ще рік, то наступного сезону постраждають всі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Ракетин сказал:

Вот и найден путь к так необходимому консенсусу... А как иначе!?

Там скорее всего человек денег задолжал. Думаю, что пчеловоды не причем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, nibond сказал:

Я б не демонізував людину, яка бодай хоч щось робить. Звичайно, нам хочеться месії і чудес, альтруїста, готового віддати все заради нас, а самі, натомість, лінуємось, чи не хочемо вже котрий рік хоч об'єднатись, щоб мати консолідовану позицію і шанс на щось впливати.

Небачів ще жлдного посадовця який би не думав у першу чергу за власну кишеню, тай дехто з блогерів зробив більше ніж стретович. Скільком членам СПУ які потрапили під потраву відшкодували? За всіх не говоріть що всі лінуються. На чолі з таким головою тільки об"єднуватися, він тільки за своє кресло тримтить, а повинен на всих рівнях вже давно у дзвони дзвонити що така ситуація. Якщо не критикувати посадовців і не вимагати від них виконання своїх обов"язків то так і буде надалі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...