Перейти к содержанию

Як визначити вартість сім'ї????


Рекомендуемые сообщения

Доброго дня! В мене склалась не проста ситуація, я купую пасіку(тобто все що там є сім'ї, вулики, інвентар, рамки), мені назвали ціну 200 грн рамка ну і там пару тисяч за все остальне(на місці при огляді пасіки ми більш детально обговоримо ціну за вулики, інвентар) но я не перепитав ціна 200 грн це ціна за рамку з розплодом чи за рамку яка є у вулику(сім'ї покащо не розширяли), як в цій ситуації правильно оприділити вартість??? Платити по 2500-3000 тис. за сім'ю в мене не вистачить коштів на її покупку, а по 200 грн вартісь виходить 1200-1800 грн но тут тоже є недостаток сім'ї можуть розширити і сказати плати за пусті рамки.

Як я бачу в даній ситуації вихід це: запропонувати 200 грн за рамку з розплодом і по 50 грн за рамку яка є у вулику. Пасіку продає державна організація і штатного пасічника не має тому на переговорах буде присутніш пасічник який проживає в даній місцевості і також у вільний час дивиться за ними.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Павло Подолянчук сказал:

Доброго дня! В мене склалась не проста ситуація, я купую пасіку(тобто все що там є сім'ї, вулики, інвентар, рамки), мені назвали ціну 200 грн рамка ну і там пару тисяч за все остальне(на місці при огляді пасіки ми більш детально обговоримо ціну за вулики, інвентар) но я не перепитав ціна 200 грн це ціна за рамку з розплодом чи за рамку яка є у вулику(сім'ї покащо не розширяли), як в цій ситуації правильно оприділити вартість??? Платити по 2500-3000 тис. за сім'ю в мене не вистачить коштів на її покупку, а по 200 грн вартісь виходить 1200-1800 грн но тут тоже є недостаток сім'ї можуть розширити і сказати плати за пусті рамки.

Як я бачу в даній ситуації вихід це: запропонувати 200 грн за рамку з розплодом і по 50 грн за рамку яка є у вулику. Пасіку продає державна організація і штатного пасічника не має тому на переговорах буде присутніш пасічник який проживає в даній місцевості і також у вільний час дивиться за ними.

Обычно семья весной считается это 10 рамок, Не три пчелы, а именно плотничком. Из них рамок 6 рамок, в зависимости от времени покупки, должны быть с расплодом. Сушь стоит порядка 40 грн за рамку. Это если она светлая. Если Вы покупаете все скопом, то советую торговаться не больше 2000 грн за семью.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Maxim сказал:

Обычно семья весной считается это 10 рамок, Не три пчелы, а именно плотничком. Из них рамок 6 рамок, в зависимости от времени покупки, должны быть с расплодом. Сушь стоит порядка 40 грн за рамку. Это если она светлая. Если Вы покупаете все скопом, то советую торговаться не больше 2000 грн за семью.

Дякую за відповідь! В мене в регіоні продають сім'ї по 8 рамок і також є ціна 200-260 грн ціна за рамку з розплодом тобто скільки рамок з розплодом набра стільки й заплатив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Семя ето  пчела которая покривает рамки полотно. Может6. 7.8.9.10.каждий ульей считается отдельно. Может бить одна семя 5 рамок 1000 грн,а другая 9 рамок 1800 грн. Я покупалби только так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, AlexGuk сказал:

Семя ето  пчела которая покривает рамки полотно. Может6. 7.8.9.10.каждий ульей считается отдельно. Может бить одна семя 5 рамок 1000 грн,а другая 9 рамок 1800 грн. Я покупалби только так.

Наскільми мені відомо то сім'ї знаходяться  від 6 до 8 рамок, но  внас пару тижнів тепло, зацвіли абрикоси, сливи, і полрібно підставляти рамки для розширення так як в сім'ях від 3 до 5 рамок розплоду і вони забивають остальні рамки пергою тому поррібно підставляти суш щоб матка мала де сіяти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Павло Подолянчук сказал:

вони забивають остальні рамки пергою тому поррібно підставляти суш щоб матка мала де сіяти.

Если договариваются что цена за рамку, то в любое время года эта рамка должна быть ПЛОТНО обсижена  пчелами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Павло Подолянчук сказал:

 Пасіку продає державна органiзацiя 

Если не секрет что за организация? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Джаз сказал:

Если не секрет что за организация? 

Держлісгосп

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.04.2018 в 11:01, AlexGuk сказал:

Семя ето  пчела которая покривает рамки полотно. Может6. 7.8.9.10.каждий ульей считается отдельно. Может бить одна семя 5 рамок 1000 грн,а другая 9 рамок 1800 грн. Я покупалби только так.

Все залежить, в яких числах і місяця купуються чи продаються сім"ї:IMHO: В певний час місяця є різна кількість розплоду і бджоли ;) . В  кінець квітня кількість розплоду максимум може бути на 7-8 рамках різновікового, а в травні якщо це лежак то то і на всіх 10 і більше матка накидає розплоду. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И хочется, и колется.... Купите половину пасеки, поделите пополам, и к главному взятку выйдете с полноценными семьями. Второй вариант- купить полностью, делаете пакеты, продаете, и возвращаете часть денег. Ну и самая большая проблема, это цена на мёд.. Думать надо:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.04.2018 в 10:10, Павло Подолянчук сказал:

Наскільми мені відомо то сім'ї знаходяться  від 6 до 8 рамок, но  внас пару тижнів тепло, зацвіли абрикоси, сливи, і полрібно підставляти рамки для розширення так як в сім'ях від 3 до 5 рамок розплоду і вони забивають остальні рамки пергою тому поррібно підставляти суш щоб матка мала де сіяти.

Семьи нужно было купить ещё вчера.  в течении недели выйдет расплод и покроет дополнительно 2-5 рамок пчелой и цена значительно увеличиться.

Рамка с пчёлами весной должна иметь не менее 250-300 грам пчелы рамки что обсижены не плотно обтрушиваешь а плотнинькие считаешь.

Ну и не забываем про болячки тем более на таких пасеках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...