Перейти к содержанию
  • Объявления

Асканія-Пак, Віктор

Досить мріяти - час діяти. Прогноз розвитку експорту українського меду

В теме 153 сообщения

Все что пишет менеджер этой компании вызывает усмешку- на ценообразование влияет информация о том сколько кто меда накачал. Получается мы пчеловоды по окончанию сезона должны уведомить их о своей прибыли.Господа коммерсанты а это- коммерческая тайна и никто вам об этом сообщать не будет. А то получится чем больше меда мы накачаем-тем меньше цену вы  установите.

Поделиться сообщением

В 12.04.2018 в 11:45, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Але найбільший вплив на ціноутворення України маємо ми самі.

2) відсутність будь якої інформації, а скільки ж меду у нас все таки є;

І слава Богу...

Якби в цьому році була б заздалегідь відома кількість меду, то пасічники ціни в 47-50 грн не бачили б. :IMHO:

Поделиться сообщением

В багатьох регіонах кажуть"складний сезон"(попростому меду мало) ,за кордон вийшло 68тис. тон  в минулому, в цьому десь 12т.т. і кажуть(дехто бачив на власні очі) на складах -забито медом.То ,може, ми вже сто тисяч "видаем"? Крупний гравець на світовому ринку меду.Пишуть що попит на мед збільшуеться щорічно, може те саме відбудеться із ціною для нас?

Поделиться сообщением

9 часов назад, Винодел сказал:

В багатьох регіонах кажуть"складний сезон"(попростому меду мало) ,за кордон вийшло 68тис. тон  в минулому, в цьому десь 12т.т. і кажуть(дехто бачив на власні очі) на складах -забито медом.То ,може, ми вже сто тисяч "видаем"? Крупний гравець на світовому ринку меду.Пишуть що попит на мед збільшуеться щорічно, може те саме відбудеться із ціною для нас?

якщо склади забиті, а не продають. то не схоже, що попит збільшується.

Поделиться сообщением

30 минут назад, Олег8 сказал:

якщо склади забиті, а не продають. то не схоже, що попит збільшується.

Тут не правильно зрозуміли, склади забиті в окремих заготовачів, а не у великих експортерів.

Досить часто пасічники плутають поняття заготовач і експортер.

Поделиться сообщением

Цена падать будет, для нищего населения и это много. 

Поделиться сообщением

На сьогодні дешевше ніж асканія небере жоден заготовач .написано в темі 6 сторінок пустоти .........

Поделиться сообщением

Так Аскания так и пишет у них интерес как можно дешевле купиьть мед

Поделиться сообщением

Цікаве запитання до Wladimira K:пояснюють,як Вам вдається обслуговувати 150 вуликів-,бути щодня на форумі,вести реєсри експортерів,знати більшість новин з-за кордоном,наполегливо нав'язувати свою думку відносно ціни,тари шановному товариству?На все ж потрібно час,та й здоров'я однієї людини не витримає.Чи,може,у Вас своя служба зовнішньої розвідки,своя прес служба,свої аналітики-доходів від пасіки в 150 сімей явно не вистачить утримувати такий штат.Не хочу Вас образити,але Ваша безкомпромісна позиція викликає сумніви.

Поделиться сообщением

1 час назад, Віктор60 сказал:

Цікаве запитання до Wladimira K:пояснюють,як Вам вдається обслуговувати 150 вуликів-,бути щодня на форумі,вести реєсри експортерів,знати більшість новин з-за кордоном,наполегливо нав'язувати свою думку відносно ціни,тари шановному товариству?На все ж потрібно час,та й здоров'я однієї людини не витримає.Чи,може,у Вас своя служба зовнішньої розвідки,своя прес служба,свої аналітики-доходів від пасіки в 150 сімей явно не вистачить утримувати такий штат.Не хочу Вас образити,але Ваша безкомпромісна позиція викликає сумніви.

А Ви поставте ціль і спробуйте, коли мені цікаво щось і є виклик перед мною, я вмію знайти і проаналізувати і досягти мети.

А пасіка більше вигідне хоббі і утримання 150 сімей по вихідних то є реальність, яку  собі довів.

На рахунок ціни, іншої аналітики надалі в цьому як мінімум на декілька місяців не бачу змісту і мені це стало нецікаво і відсутня зворотня реакція.

Ми живемо в 21 ст. мобільний Інтернет ніхто ж невідміняв.

Поделиться сообщением

В 16.04.2018 в 23:54, Винодел сказал:

в начале 2017 года сдавали мед урожая 2016 года

Поделиться сообщением

2 години тому, Віктор60 сказав:

як Вам вдається обслуговувати 150 вуликів

та ще й на роботу ходить.

Поделиться сообщением

Цитата

Домовтесь на зібранні експортерів про стабільну і достойну ціну на рік з сезоним коливанням ціни не більше 5 грн. І ввесь наш мед буде у Вас(не будуть пасічники його скирдувать роками та переганяти на сомогон.)

Їм не вигідно це робити. Експортерів обмежена кількість і вони об'єднані між собою, володіють тією інформацією на медовому ринку якою не володіє будь-який пасічник. Більшість пасічників сільські люди і мало хто з них розбирається в економічних заморочках.  Тому бажання наї.... ати пасічників в експортерів дуже велике. Бо це їм приносить чималий прибуток. І чесну гру вони не будуть вести. Пасічник і експортер знаходяться в різних вагових категоріях. Взаємовигідного співробітництва бути не може в умовах дикої неправової держави. В Україні діє закон джунглів. Сильніший забирає більший кусок їжі. А слабкий обглодує кістки. Так і в відносинах експортер-пасічник

Поделиться сообщением

2 часа назад, Віктор60 сказал:

Давайте ще його звинуватимо ще й у падінні ціни. Чом би і ні, скажемо що накаркав....У нас же так прийнято шукати причину в комусь, чомусь, але тільки не в собі. :dntknw: 

Поделиться сообщением

1 час назад, Николай Ахтырка сказал:

Де зник представник? Де відповіді на питання? Чі знову втік і тільки казки вміє розповідати? ÐÑе Ñмайлики.ÐопиÑоваÑÑ Ð¿Ð¾Ð»ÑÑаеÑÑÑ.ÐÑли ÐºÐ¾Ð¼Ñ Ð¸Ð½ÑеÑеÑно, забиÑайÑе!!!

Стиль написання окремих дописувачів, в тому числі і Ваш, на мою думку, не сприяють конструктивному діалогу. Наш форум читає багато цікавих і володіючих інформацію людей, але у них так і не виникло бажання спілкуватися або його продовжувати.

Поделиться сообщением

Я з задоволенням читав статтю експортера,,хочу щиро подякувати людині за приділену нам увагу,за витрачений час.Друзі,його також можна зрозуміти (хоче підняти свою компанію на наших плечах).Вважайте,що був на концерті доброго гумориста.

Поделиться сообщением

А де подівся "Досить мріяти - час діяти"?

Поделиться сообщением

34 минуты назад, konoval_am сказал:

А де подівся "Досить мріяти - час діяти"?

Представник експортера має ім'я Віктор Іващенко, тому це більше справа поваги один до одного і після окремих постів дописувачів напевне  зрозумів "недоцільність діалогу", хоча мені особисто було цікаве і корисне таке спілкування.

Так само і пасічник, Яков Тютерев, який спільно ще з декількома пасічниками, самостійно експортують мед, на скільки розумію більшості це нецікаво.

Поделиться сообщением

10 минут назад, Wladimir_K сказал:

Так само і пасічник, Яков Тютерев, який спільно ще з декількома пасічниками, самостійно експортують мед, на скільки розумію більшості це нецікаво.

Первый раз слышу. По первой ссылке с гугла выдает Президент Ассоциации Экспортёров Меда Украины, ниче так пасечник.

Изменено пользователем Джаз

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Джаз сказал:

Первый раз слышу. По первой ссылке с гугла выдает Президент Ассоциации Экспортёров Меда Украины, ниче так пасечник.

У них так називається ГО до якої входять пасічники.

Поделиться сообщением

21 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Представник експортера має ім'я Віктор Іващенко, тому це більше справа поваги один до одного і після окремих постів дописувачів напевне  зрозумів "недоцільність діалогу", хоча мені особисто було цікаве і корисне таке спілкування.

Володь. У нас є відділ закупівлі С/г продукції. Так от, я коли сказав менеджерам-зерновикам, що кілька років тому, при закупці в 1 у.е. вартість укр. меду в Европі була 2.3 а в США за 3 вони зробили очі розміром з 5 копійок і сказали що такої дикості давно не бачили. Тому робити вигляд що я поважаю людину, яка розповідала про відсутність економіки при ціні вище 1 у.е. я не хочу і не буду. Вибач.

Изменено пользователем konoval_am

Поделиться сообщением

15 минут назад, Wladimir_K сказал:

У них так називається ГО до якої входять пасічники.

Его воля, если захочет пускай расскажет о себе, своей пасеке и экспорте. Интересно почитать будет.

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Джаз сказал:

Его воля, если захочет пускай расскажет о себе, своей пасеке и экспорте. Интересно почитать будет.

Він тут розповідав

Поделиться сообщением

12 минут назад, konoval_am сказал:

Володь. У нас є відділ закупівлі С/г продукції. Так от, я коли сказав менеджерам-зерновикам, що кілька років тому, при закупці в 1 у.е. вартість укр. меду в Европі була 2.3 а в США за 3 вони зробили очі розміром з 5 копійок і сказали що такої дикості давно не бачили. Тому робити вигляд що я поважаю людину, яка розповідала про відсутність економіки при ціні вище 1 у.е. я не хочу і не буду. Вибач.

не зїзжайте з теми!! експортер прийшов і висловлює свою думку. Комусь подобається, а комусь ні, це краще ніж сидіти і кістки тут перемивати. 

І задали би питання стосовно різниці ціни з 1 долара на 2.3 то може би і відповідь отримали від нього.

Зерновики хай помовчали, ато вони відомі мастаки ринок качати...

Поделиться сообщением

12 хвилини тому, Олег8 сказав:

не зїзжайте з теми!! експортер прийшов і висловлює свою думку. Комусь подобається, а комусь ні, це краще ніж сидіти і кістки тут перемивати. 

І задали би питання стосовно різниці ціни з 1 долара на 2.3 то може би і відповідь отримали від нього.

Зерновики хай помовчали, ато вони відомі мастаки ринок качати...

З якої теми я, як Ви висловились, з"їхав? Я, цитуючи ТС, висловлював свою "стурбованість" різницею. Пост залишився без коментаря, адже таке дійсно складно пояснити. Не полінуйтесь перечитати внятно першу сторінку теми. 

Під відділом закупівлі С/г продукції я мав на увазі компетентних людей, які торгують значними обсягами, а не зернозаготівельників, що кріпаку на полі кеш платять в рази менший він біржових цін (я умовно).

Изменено пользователем konoval_am

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти