Перейти к содержанию
  • Объявления

Асканія-Пак, Віктор

Досить мріяти - час діяти. Прогноз розвитку експорту українського меду

В теме 153 сообщения

:hmm:Як це я прогавив що пан Иван Иваныч вже перевзувся чі що?:af: Шось тут не то.:IMHO:

Я звичайно вибачаюся за багато флуду від мене, але настрій гарний.:az:

Поделиться сообщением

31 минуту назад, Николай Ахтырка сказал:

:hmm:Як це я прогавив що пан Иван Иваныч вже перевзувся чі що?:af: Шось тут не то.:IMHO:

Я звичайно вибачаюся за багато флуду від мене, але настрій гарний.:az:

Цена ,ценой ,а наглая лапша уж извините,если Вам нравится определение технический мед,определение ценности по фруктозе,глюкозе и тому подобная чушь про жидкий и кристаллизованный мед.О сортовом меде,который для большинства не зависимо какой метод не будет использован не получить .Я в первую очередь пчеловод и мои пчелы производят мед перерабатывая нектар растений.И сторона которая проталкивает такие идеи тоже сама себе роет яму,потому как их же определениями будет пользоваться и покупающая сторона.

Поделиться сообщением

1 година тому, Николай Ахтырка сказав:

Є інші процедури за якими можно кошти дати

Якщо Ви бачите таку можливість, то, мабуть, Ви й кредитуйте пасічників.:hi:

Мій банківський стаж і комерційний досвід говорить, що це робити безвідповідально.:(

Изменено пользователем asaltan

Поделиться сообщением

8 минут назад, asaltan сказал:

Якщо Ви бачите таку можливість, то, мабуть, Ви й кредитуйте пасічників.:hi:

Мій банківський стаж і комерційний досвід говорить, що це робити безвідповідально.:(

Експортери зазвичай, кредитують заготовачів на купівлю меду.

Поделиться сообщением

49 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Цена ,ценой ,а наглая лапша уж извините,если Вам нравится определение технический мед,определение ценности по фруктозе,глюкозе и тому подобная чушь про жидкий и кристаллизованный мед.О сортовом меде,который для большинства не зависимо какой метод не будет использован не получить .Я в первую очередь пчеловод и мои пчелы производят мед перерабатывая нектар растений.И сторона которая проталкивает такие идеи тоже сама себе роет яму,потому как их же определениями будет пользоваться и покупающая сторона.

Та зачекайте, без поспіху в оцінках,:umora:нехай людина розвине думку, я вже просив

8 часов назад, Николай S сказал:

..... для того що б пасічник зливав його окремо, як мінімум повинна бути чітка прозора схема формування справедливої ціни залежно від  результату аналізу по співвідношенню ФГ.

:hi:

нам розложать по полицях, глянемо, попросимо статистику цін інших країн, в яких асортимент ширший, а потім будем робити висновки:hmm:

Поделиться сообщением

1 час назад, Wladimir_K сказал:

В Асканія-Пак закупівлею на скільки мені відомо, займається відповідний підрозділ, який має відповідно керівника і цим керівником в 2017 р., це знаю напевне, був пан Віктор.

Тож і добре, хто як не він нам розкаже по якому принципу формується цінова політика закупівлі меду на сходняках......

Поделиться сообщением

1 час назад, Иван Иваныч сказал:

Цена ,ценой ,а наглая лапша уж извините

о блін вареник то ви мабудь конкурента топите. вже і у темі Асканії пак відмітилися.:af:

52 минуты назад, asaltan сказал:

Не ну звісно вам же тільки мед подавай, не хочите не говоріть що неможливо, вас же ніхто незаставляє.

А я подарував сімейку вже.:ae:

Изменено пользователем Николай Ахтырка

Поделиться сообщением

3 часа назад, asaltan сказал:

Банки (кредитні установи) не мають права торгувати, а торгові підприємства не мають права видавати кредити і приймати гроші на зберігання (депозит). За кредитом звертайтесь в банк.:hi:

Но никто не запрещает,к примеру,торговой организации закупить бочки и раздать своим уже существующим клиентам под будущий урожай меда.Тем самым удержите существующих клиентов,а дальше "сарафанное радио" сработает.И это примерно +30% к существующим.Только с ценой не "чудите".А еще лучше-"Тому,кто сдает мед в моей бочке-+50 коп от существующей цены на рынке."Вы убиваете несколько зайцев:

1.Бочки вы всё одно закупаете.Раздав их под какой-то договор "хранения" или еще чего-то у вас отпадает потребность в их хранении,охране и т.д.

2.Большинство пасечников,которым вы пошли на встречу,пойдут на встречу и вам.И далее будет:"Да пусть будет лучше  минус 50коп - 1грн на кг,зато я не парился с поиском бочек,с их покупкой и доставкой".

3.Опять таки "радио".Но только не сразу.Если сейчас начнете этим заниматься,то в следующем сезоне будет прибавка в клиентах.В бизнесе как,"Кто первый в инновациях,тот и в "шоколаде"(я в хорошем смысле этого слова :umora:).

Благодарность за идеи можно в личку,а то получается,что я всё делаю для того,чтоб мой прогноз "минус один экспортер в 2019" не сбылся ;)

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Маслюк сказал:

@asaltan , мне кажется,еслиб  у меня были "

• Золота, бронзова медалі Апімондії2013, 2017 за соняшниковий мед,
  •  
  •  
  • то яб туд уже просто аппоненту рот разорвал двумя пальцами!!!(это я по поводу высказываний о меде подсолнечника)

Изменено пользователем Маслюк

Поделиться сообщением

10 минут назад, Маслюк сказал:

Благодарность за идеи можно в личку

а ще краще на банківський рахунок

Поделиться сообщением

2 минуты назад, larson сказал:

а ще краще на банківський рахунок

Да не стоит.Там есть ;).Главное-Делай людям добро,оно тебе добром обернется.

Поделиться сообщением

1 час назад, Николай Ахтырка сказал:

о блін вареник то ви мабудь конкурента топите. вже і у темі Асканії пак відмітилися.:af:

Да не беспокойтесь так .До цены в 1 доллар Вы точно допишитесь.И конкурируют только лишь ценой вопроса,а все остальное не имеет ни малейшего отношения к конкуренции.

Изменено пользователем Иван Иваныч

Поделиться сообщением

1 час назад, Маслюк сказал:

закупить бочки и раздать своим уже существующим клиентам под будущий урожай меда.

Это уже практика нескольких лет многих экспортеров.Запоздали с советами

Поделиться сообщением

7 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Это уже практика нескольких лет многих экспортеров.Запоздали с советами

Кроме Би хайва есть примеры?

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, Маслюк сказав:

еслиб  у меня были "Золота, бронзова медалі Апімондії2013, 2017 за соняшниковий мед,

то яб туд уже просто аппоненту рот разорвал двумя пальцами!!!(это я по поводу высказываний о меде подсолнечника)

На жаль, не все так просто:

1. У 2013-14 році ми експортували в РБ більше 7 тон фасованого стільникового соняшникового меду (золота медаль), але ще 7 тон довелося фактично знищити, оскільки збут в РБ був слабким. В інші країни продажі поки що не пішли. Але я сподіваюсь...

2. Зараз ми рекламуємо і експортуємо соняшниковий крем-мед (бронзова медаль). Він реально має приємний смак і консистенцію. Сподіваюсь, що саме в такому вигляді український соняшниковий мед може завоювати полиці європейських супермаркетів.

3. "Асканія-Пак" виробляє і експортує соняшниковий крем-мед чистий і з різними добавками, для цього розробили відповідні ТУ на цю продукцію, представляють свою продукцію на різних виставках.

Інші експортери наполегливо просочуються на різні ринки фасованого і оптового меду. :hi:

Поделиться сообщением

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Тут багато пасічників і багато мають не дуже позитивне ставлення до експортерів і це звична річ, у всьому шукають, що їх хочуть обманути.

@Wladimir_K, то Вас асканія обманула, кинула, чи  не надала можливості провести "експеремент"?

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Але потрібно спілкуватися з пасічниками і налагоджувати конструктивний діалог, без цього експортерам, як і пасічникам ніяк.

Ніхто не проти конструктивного діалогу.

:IMHO:він, конструктивний діалог,  закінчиться з гарним врожаєм.

Поделиться сообщением

9 часов назад, Витя сказал:

@Wladimir_K, то Вас асканія обманула, кинула, чи  не надала можливості провести "експеремент"?

Ніхто не проти конструктивного діалогу.

:IMHO:він, конструктивний діалог,  закінчиться з гарним врожаєм.

І тут можна було б, якщо частина пасічників слухала інших і вміла цінити свій труд.

В іншому разі вихід один самостійно експортувати мед, поки "склади пусті" з першої десятки такі речі не можуть пройти.

Поделиться сообщением

Добрий вечір, шановна Пасічна громада!

Перш за все, дозвольте всіх привітати із Світлим Святом Воскресіння Христового!

Миру нашій землі, здоров'я та достатку в наші родини.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Розставлю деякі крапки над «і». Вибачте, як формчанин-початківець, не до кінця розібрався із функціоналом форуму, тому не зможу зробити посилання на коментарі, на які даю відповідь. Все прийде з часом.

З приводу того, хто я в компанії, яку посаду займаю.

До недавнього я займав посаду керівника бізнес-напрямку мед (в Асканії-Пак два бізнес-напрямки: виробництво і фасування порційних продуктів харчування і заготовка і експорт меду. Мені, як керівнику підпорядковувалися і закупівля, і збут, і виробництво. Відповідно маю досвід спілкування і з пасічниками, і з заготівельниками, і з іноземними компаніями-партнерами. Отже, з питаннями, про які говорю, знайомий особисто і маю на них певний вплив. Зараз займаюся розвитком ще декількох напрямків, які відносяться до медової галузі, і які ми вважаємо перспективними.

З приводу «зник, і мабуть, вже більш не з'явиться».

Ні, не зник, просто не маю можливості регулярно відповідати. Маю більш ніж ненормований графік роботи, а ще поїздки, а ще родина… Гадаю, більшості це знайоме. Ваші коментарі читаю більше-менш регулярно, відповідати можу раз на декілька днів. Якщо моя відповідь, або відповідь нашої компанії для Вас важлива, звертайтесь, будь-ласка до мене особисто, або до моїх колег в зручний для Вас спосіб. На особисті звернення відповідь надамо максимально оперативно.

З приводу «мабуть знадобився мед».

Асканія-Пак – один з найбільших експортерів, маємо найбільшу географію збуту і клієнтську базу, тому, логічно,  закупівлю ведемо постійно. Оцінити потенціал форуму, як майданчик для закупівлі меду поки що не можу; зараз, в першу чергу, покладаємося на традиційні інструменти, і, вважаю, що досить успішно.

Мета присутності на форумі не в закупівлі, а якраз в тому, для чого в першу чергу і існує форум – в спілкуванні. Ми просто звикли дивитися на декілька кроків (років) вперед. Ми бачимо, що медова галузь для свого подальшого успішного розвитку потребує певних змін, про що я писав в нашому огляді. Ми хочемо донести це бачення і закликати до діалогу, і сподіваємося, що з цього буде всім користь. І ніякого лукавства в цьому питанні з нашого боку немає.

Тому, якщо ми вже з'явилися на цьому форумі, то будемо присутні поки будемо вірити в ефективність такого спілкування.

За конструктивну критику – дякуємо. Зауваження по роботі – приймаємо і будемо намагатися їх виправити. Ідеї – приймаємо і готові обговорювати.

На хамство і образи реагувати ніколи.

Далі надам відповіді на окремі пости

Поделиться сообщением

Не знайшов в цьому розділі, можливо в іншому, хтось із учасників форуму зауважив мені про необхідність роботи над створенням бренду «українського меду».

Цілком погоджуюсь.

Єдине, треба розуміти, що створення «бренду» - робота не одного дня і вимагає чимало ресурсів.

Наведу невеликий приклад з нашого власного досвіду. В минулому році компанія Асканія-Пак розробила лінійку продуктів на основі нашого сояшника – крем-мед з добавками (http://ascania-pack.com.ua/index.php/cat/c2130_Med.html). Продукція досить оригінальна не тільки для нашого ринку, а і для зовнішнього. Ми створили власний бренд, ми відвідали з нашим продуктом декілька міжнародних виставок, провели десятки зустрічей… В принципі, за рік ми досягли певного визнання того, що в Україні не тільки вміють продавати сировину, а вміють виготовляти гарні продукти; в нас вже є перші замовлення, є спільні проекти про подальші розробки. Але до комерційного успіху, на жаль, ще дуже і дуже далеко.

А тепер, що стосується безпосередньо роботи над брендом «українського меду». Насправді, такий бренд потрібен нам усім, і експортерам і пасічникам. І працювати над його створенням повинні також всі.

Часто згадую, хто був в Стамбулі на Апімондії, гадаю, зможуть підтвердити мої слова. Так от, в Стамбулі на Апімондії Аргентина була представлена єдиним стендом. На стенді представляли країну – виробника і експортера меду. Те саме – Бразилія, Індія. Навіть Іран, участь якого в світовому медовому ринку я навіть не можу оцінити, був представлений багатьма компаніями, але в одному секторі і під одним прапором.

Зате Україна була представлена декількома стендами в різних виставкових залах. Спілка пасічників – окремо. Асоціація експортерів – окремо. Окремі експортери – самі по собі. І навіть «Братство бджолярів», без стенду, але окремим відомим представником було представлене. І кожний розповідає про свої переваги. І дуже прикро було спостерігати, коли повз стенд українського експортера проходять українські пасічники, і роблять вид, що вони цей стенд не бачить (не без приємних виключень, звісно).

От таким сьогодні є бренд українського меду. І можете не сумніватися, що саме таким нас сприймає зовнішній світ. І йому це вигідно, бо маніпулювати декількома десятками розрізнених гравців набагато простіше.

Тому давайте над брендом українського меду працювати разом. І почнемо тут на форумі. Почнемо з того, що не будемо ображати один одного; вішати ярлики; перетягувати ковдру, хто більше працює, і хто на кому наживається. Давайте навчимося ставити питання і чути відповіді. Давайте почнемо проводити заходи, де будуть присутні і експортери і бджолярі. І тоді, можливо, ми зможемо поїхати єдиним стендом і єдиною делегацією на наступну Апімондію, і з цього почнеться формування бренду українського меду.

Поделиться сообщением

1 час назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Ми хочемо донести це бачення і закликати до діалогу

Увы!:(... При цене 37грн./кг никакого диалога не получиться. Конструктивный, так сказать, диалог начнеться с цены 50грн. Мало того, чем выше цена, тем диалог будет все более и более "конструктивнее":ole_ole:

Поделиться сообщением

Відносно сортових медів було декілька коментарів, про обсяги і необхідність прозорого ціноутворення.

Не можу прокоментувати, чому не вдавалося продавати рідкий мед по іншій ціні.

Можу сказати по нашій компанії. Ми виділяємо декілька категорій (сортів) меду, і для кожної з них існує своя ціна: сонях / рапс / мед із співвідношенням ф/г від 1,2 до 1,35 / мед із співвідношенням ф/г більше 1,35 / коріандр / гречка / липа / акація. Інших сортів в значимих обсягах не зустрічав.

Ще раз зверну увагу, для кожного з сортів – окрема ціна. Якоїсь формули ціноутворення не існує, все визначається комерційною перспективою продати цей мед.

Які є нюанси в роботі з сортовими медами?

1)Критерії. Треба розуміти, що для кожного сорту є чіткі критерії визначення. Ми їх озвучуємо ще до відбору зразків. Нажаль з цього питання буває дуже важко порозумітися з пасічником.
2)Обсяг. В даному випадку питання полягає в тому, що для кожної окремої партії меду, а інший сорт – це окрема партія, необхідно робити окремий аналіз на антибіотик. І якщо, наприклад, Ви здаєте 1 тонну сояшника, і тільки 100 кг сортового меду, то робити аналіз на таку кількість може бути просто не вигідно.

Що стосується взагалі потенціалу збору сортових медів, то ця проблема нам знайома. Як я вже казав, по окремих позиціях не можемо задовольнити зобов'язання перед внутрішнім ринком. Багато експортерів взагалі не працюють з сортовими медами тільки тому, що не бачать можливості сформувати товарну партію.

Що можу порадити відносно сортових медів. Перш за все, збирати і відкачувати їх окремо. Нехай ці партії будуть не великими, але чим більшою буде пропозиція навіть маленьких партій, тим вищими будуть можливості сформувати товарну партію, а отже, будуть вищими можливості отримати більшу ціну.

І останнє, не забувайте окремо ідентифікувати тару із сортовими медами, і вказувати на них тим, кому Ви цей мед продаєте.

Поделиться сообщением

6 часов назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Що можу порадити відносно сортових медів. Перш за все, збирати і відкачувати їх окремо. Нехай ці партії будуть не великими, але чим більшою буде пропозиція навіть маленьких партій, тим вищими будуть можливості сформувати товарну партію, а отже, будуть вищими можливості отримати більшу ціну.

Совет дельный,но только не для условий Украины.Вы не понимаете элементарного,для монофлорного(сортового меда) надо найти массив одного медоноса и чтобы в радиусе минимум 2 км ни чего другого не было.Во первых это фактически не реально,а второе это риск для пчеловода в случае не выделения нектара данным видом растения.Стационар для сортового отпадает ,кочевники ищут всегда места с несколькими медоносами,чтобы не попасть под риски безвзятка. Качать отдельными партиями ,это из фантастики,для такого мероприятия надо чтобы разрыв между медоносами составлял хотя бы полторы недели,чтобы не качать нектар и пчелы не успели добавить .

Кстати подсолнух из-за больших массивов и поздних сроков цветения у большинства сдающих Вам как раз таки и является сортовым(монофлорным)Вот и скажите на сколько дороже закупили такой мед .Во сколько раз дороже получил пчеловод за монофлорный мед.И не тратьте свое время ,ни кто и ни когда не будет качать каждый день по рамке ,искать и закупать какую-то особую тару,строить стерильные помещения для откачки,когда видит ,что как не старайся ,а цена его меда точно такая же как и у соседа качающего на старой оцинковке с потертостями до ржи,сливающего мед в тазик брошенным открытым для испарения излишней влаги.А потом затарив это все хозяйство в мешок сдаст заготовителю по той же самой цене.

Когда начнете существенно добавлять за качественный продукт и объяснять ни чего не надо будет,а +/-1 грн не стоит даже чтобы и пальцем пошевелить

Поделиться сообщением

6 часов назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

І останнє, не забувайте окремо ідентифікувати тару із сортовими медами, і вказувати на них тим, кому Ви цей мед продаєте.

И Вы заплатите в 4-5 раз дороже за такой мед ДА?

Поделиться сообщением

8 часов назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Часто згадую, хто був в Стамбулі на Апімондії, гадаю, зможуть підтвердити мої слова. Так от, в Стамбулі на Апімондії Аргентина була представлена єдиним стендом. На стенді представляли країну – виробника і експортера меду. Те саме – Бразилія, Індія. Навіть Іран, участь якого в світовому медовому ринку я навіть не можу оцінити, був представлений багатьма компаніями, але в одному секторі і під одним прапором.

Зате Україна була представлена декількома стендами в різних виставкових залах. Спілка пасічників – окремо. Асоціація експортерів – окремо. Окремі експортери – самі по собі. І навіть «Братство бджолярів», без стенду, але окремим відомим представником було представлене. І кожний розповідає про свої переваги. І дуже прикро було спостерігати, коли повз стенд українського експортера проходять українські пасічники, і роблять вид, що вони цей стенд не бачить (не без приємних виключень, звісно).

Це дійсно так - Україна у Стамбулі була представлена достойно...

Я особисто підходив практично до кожного з наших стендів, спілкувався з Дідом Василем, Гуслієм, Нагорнюком, іншими. До вашого стенда теж підходив, взяв візитки, особисто з Вами трохи поговорили про перспективи...

Поделиться сообщением

8 часов назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Відносно сортових медів було декілька коментарів, про обсяги і необхідність прозорого ціноутворення.

Не можу прокоментувати, чому не вдавалося продавати рідкий мед по іншій ціні.

Можу сказати по нашій компанії. Ми виділяємо декілька категорій (сортів) меду, і для кожної з них існує своя ціна: сонях / рапс / мед із співвідношенням ф/г від 1,2 до 1,35 / мед із співвідношенням ф/г більше 1,35 / коріандр / гречка / липа / акація. Інших сортів в значимих обсягах не зустрічав.

Ще раз зверну увагу, для кожного з сортів – окрема ціна. Якоїсь формули ціноутворення не існує, все визначається комерційною перспективою продати цей мед.

Які є нюанси в роботі з сортовими медами?

1)Критерії. Треба розуміти, що для кожного сорту є чіткі критерії визначення. Ми їх озвучуємо ще до відбору зразків. Нажаль з цього питання буває дуже важко порозумітися з пасічником.
2)Обсяг. В даному випадку питання полягає в тому, що для кожної окремої партії меду, а інший сорт – це окрема партія, необхідно робити окремий аналіз на антибіотик. І якщо, наприклад, Ви здаєте 1 тонну сояшника, і тільки 100 кг сортового меду, то робити аналіз на таку кількість може бути просто не вигідно.

Що стосується взагалі потенціалу збору сортових медів, то ця проблема нам знайома. Як я вже казав, по окремих позиціях не можемо задовольнити зобов'язання перед внутрішнім ринком. Багато експортерів взагалі не працюють з сортовими медами тільки тому, що не бачать можливості сформувати товарну партію.

Про антибіотик, це міф певний створений частиною експортерів і пропагандую і рекламою лікування в різних пасічницьких журналах і відомими пасічниками старої школи.

Вільно продають канді з нозематом, ветеринари рекомендують лікувати хвороби антибіотиком, канді з додаванням меду, який не пройшов аналізи, всім відомі російські препарати, у яких мікрофлору непотрібну садять хлоранфеніколом.

Якщо все це виключити, пасіки ставити подалі від промислових ферм і в пакетах міняти всю привезену суш (так як вірити не можна нікому, навіть собі) фактично з 100% гарантіює можна стверджувати про його відсутність.

Ми формували партії, а потім деякі з них робили аналізи в 3-4 різних лабораторіях і були партії з яких з 100 т. всього в 300 кг. діда, який активно читає наші журнали був антибіотик,хлоранфенікол, хоча напевне і не настільки критичний, так як один з найбільших експортерів цей мед купив, знизивши на нього ціну.

І ще в Західній частині України фактично відсутній сонях в чистому вигляді як і інші меди, так як бджоли носять пилок в будь-який період з 5-10 різних рослин.

Мене зокрема цікавлять вимоги гречаний, акацвєвий (так як вимоги на нього згідно контракту), ще реально мати такий мед, як золотарника канадського і є багато інших цікавих продуктів.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти