Перейти к содержанию

Досить мріяти - час діяти. Прогноз розвитку експорту українського меду


Рекомендуемые сообщения

Віктор, який ваш прогноз ціни на новий урожай?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Олег8 сказав:

Віктор, який ваш прогноз ціни на новий урожай?

Я думаю, що Віктор більше тут не напише бо немає чим карту бити:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказал:

Я думаю, що Віктор більше тут не напише бо немає чим карту бити:)

Робота зобов'язує працювати з пасічниками, а на форумі пасічники найбільш обізнані і "нікого не жаліють", мені здається, що окремим експортерам потрібно бути по можливості більш  відвертими, та цей наш ресурс досить все розкручений за останні роки, тому вважаю не приймати участь у дискусії буде помилкою.

Та й ресурс відвідують пасічники в переважній більшості найбільш прогресивні.

Хотілося б продовження ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Робота зобов'язує працювати з пасічника ми, а на форумі пасічники найбільш обізнані і "нікого не жаліють", та й цей наш ресурс досить все розкручений за останні роки, тому вважаю не приймати участь у дискусії буде помилкою.

Ви праві, після аргументів які навів Віктор у людей появилося багато питань. Але виглядає цей пост  як кістка для собаки. Вирішили його тут закинути, які ми класні експортери. Такий собі поки, що монолог Віктора чи того на кого він працює.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказал:

Ви праві, після аргументів які навів Віктор у людей появилося багато питань. Але виглядає цей пост  як кістка для собаки. Вирішили його тут закинути, які ми класні експортери. Такий собі поки, що монолог Віктора чи того на кого він працює.

Монолог??? :)то він один пост зробив, а ми вже 3 сторінку добиваємо. Обіср...ли людину з ніг до голови, а краще по ділу поговорили. Замість того щоб використати можливість позадавати питання, то всі займаються звичною справою, теревеньками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Олег8 сказал:

Замість того щоб використати можливість позадавати питання,

Та як i  кому iх задавати 

коли вiн зник , як зник такий же менеджер з бартнiка 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.04.2018 в 11:39, mascot сказав:

Чи можете надати кошти в кредит на розвиток пасіки? Досить актуальне питання для нас!

Банки (кредитні установи) не мають права торгувати, а торгові підприємства не мають права видавати кредити і приймати гроші на зберігання (депозит). За кредитом звертайтесь в банк.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Олег8 сказал:

Монолог??? :)то він один пост зробив, а ми вже 3 сторінку добиваємо. Обіср...ли людину з ніг до голови, а краще по ділу поговорили. Замість того щоб використати можливість позадавати питання, то всі займаються звичною справою, теревеньками.

Тут багато пасічників і багато мають не дуже позитивне ставлення до експортерів і це звична річ, у всьому шукають, що їх хочуть обманути.

Але потрібно спілкуватися з пасічниками і налагоджувати конструктивний діалог, без цього експортерам, як і пасічникам ніяк.

У мене є можливість пспілкуватися з багатьма експортерами та їх представниками і це приємний і конструктивний діалог для обох сторін.

До речі @asaltan, старожил ресурсу, з  недавно зареєстрованих і активних @Gring і інші присутні тут форумчани, які займаються експортом були і ще більш гарячих дискусіях за час існування форуму.

Тому і після таких спроб, експортери переходять на роботу з заготовачами, яких беруть з пасічників, такі заготовачі і є найбільш ..., далі промовчу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, asaltan сказав:

Банки (кредитні установи) не мають права торгувати, а торгові підприємства не мають права видавати кредити і приймати гроші на зберігання (депозит). За кредитом звертайтесь в банк.:hi:

Цитата

Возле банка еврей продаёт семечки. К нему подходит другой еврей и говорит: 
- Изя, одолжи до завтра двадцать гривен. 
- Не могу. У меня с банком договор. 
- Какой такой договор? 
- Я не даю в долг, а они не торгуют семечками.

 

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Та як i  кому iх задавати 

коли вiн зник , як зник такий же менеджер з бартнiка 

Та зачекайте, не виключено, що людина має можливість чи бажання спілкуватись виключно в робочий час, а ми вже догадки придумуєм....

1 час назад, Wladimir_K сказал:

...... на форумі пасічники найбільш обізнані і "нікого не жаліють",

....не приймати участь у дискусії буде помилкою......

Хотілося б продовження ...

звісно дискусія не буває   зайвою, теж надіюсь на продовження.....а можливо і співпрацю:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказал:

Я думаю, що Віктор більше тут не напише бо немає чим карту бити:)

Звичайно Віктор не вірішує сам питань ціни, але багато інших питань  може систематизувати  і проінформувати шефів, спілкуання не буде зайвим....:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай S сказал:

Звичайно Віктор не вірішує сам питань ціни, але багато інших питань  може систематизувати  і проінформувати шефів, спілкуання не буде зайвим....:IMHO:

Пан Віктор @Асканія-Пак, Віктор, є не простим менеджером, а керівником підрозділу в Асканія-Пак, що за підсумками 2017 р. є найбільшим по об'єму експорту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

коли вiн зник , як зник такий же менеджер з бартнiка 

:blink:Як зник? А у мене ще питання не закінчілися, кому я їх буду задавати?:hmm:Поверніть представника хекспортера я його задовбаю питаннями.:ah:

30 минут назад, Wladimir_K сказал:

були і ще більш гарячих дискусіях за час існування форуму.

Але не було конкретних питань підкріпленних фактами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asaltan сказал:

Банки (кредитні установи) не мають права торгувати, а торгові підприємства не мають права видавати кредити і приймати гроші на зберігання (депозит). За кредитом звертайтесь в банк.

Хто таке сказав? Є інші процедури за якими можно кошти дати.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Пан Віктор @Асканія-Пак, Віктор, є не простим менеджером, а керівником підрозділу в Асканія-Пак, що за підсумками 2017 р. є найбільшим по об'єму експорту.

Дякую,    тим паче є сен спілкуватись.

підрозділи  я так розумію це суто теріторіальний поділ?,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Общение пчеловодов с руководителями экспортных компаний много даст полезного как одним, так и другим.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай S сказал:

Дякую,    тим паче є сен спілкуватись.

підрозділи  я так розумію це суто теріторіальний поділ?,

Це напрямок роботи, так Асканія-Пак є досить великою компанією.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай S сказал:

підрозділи  я так розумію це суто теріторіальний поділ?,

Чому може бути підрозділ по закупці або збуту, може бути по розвитку і найкращій це казковий розділ.:baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Олег8 сказал:

Монолог??? :)то він один пост зробив, а ми вже 3 сторінку добиваємо. Обіср...ли людину з ніг до голови, а краще по ділу поговорили. Замість того щоб використати можливість позадавати питання, то всі займаються звичною справою, теревеньками.

Зря Вы так, есть возможность обговорить проблемные вопросы, улучшить сервис с обоих сторон. Мы же не на партполитсобрании, народ желает знать требования экспортёра да и о себе можно напомнить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ми відповіді може і почуєм але всерівно зроблять як їм вигідно. Заголовок гарно говорить за них Що хватить мріяти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, targal сказал:

Заголовок гарно говорить за них Що хватить мріяти.

I це вони мають на увазi 2 $

Мабуть будуть вiдразу платити 3 $

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Мико сказал:

I це вони мають на увазi 2 $

Мабуть будуть вiдразу платити 3 $

Не заю чи 3 але 2.5 Зеленого заплатять головне організувати масовий бойкот

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Wladimir_K сказал:

Це напрямок роботи, так Асканія-Пак є досить великою компанією.

Ви писали 

 

16 минут назад, Wladimir_K сказал:

..... що за підсумками 2017 р. є найбільшим по об'єму експорту.

тож я так зрозумів, що все в порівнянні з аналогічними підрозділами, хочеться ясності щоб не вийшло, "говорили балакали сіли  та й заплакали" бо Віктор керує лише закупівлею меду  наприклад південні області.

2 минуты назад, targal сказал:

Не заю чи 3 але 2.5 Зеленого заплатять головне організувати масовий бойкот

то це не мішає спілкуванню:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Николай S сказал:

Ви писали 

 

тож я так зрозумів, що все в порівнянні з аналогічними підрозділами, хочеться ясності щоб не вийшло, "говорили балакали сіли  та й заплакали" бо Віктор керує лише закупівлею меду  наприклад південні області.

то це не мішає спілкуванню:umora:

В Асканія-Пак закупівлею на скільки мені відомо, займається відповідний підрозділ, який має відповідно керівника і цим керівником в 2017 р., це знаю напевне, був пан Віктор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...