Перейти к содержанию
Сабур

Бджолярський Круг в діда Василя

В теме 2 225 сообщений

9 часов назад, Владимир Татомир сказал:

Это какой этаж был? Мне кажется еще были случаи переноса:umora:

2-й корпус, 2-й этаж! Денис великий маг и волшебник, я Вас уверяю!:umora: Правда, он не руками магию творит, а правой ногой!:umora:

Изменено пользователем Black_Bee

Поделиться сообщением

В 15.10.2017 в 21:03, Black_Bee сказал:

Поверьте, получилось!))) Тела, которых перемещал Денис через закрытые двери - это я и моя жена, т.к. я потерял ключ от номера!!!!)))))))))))

Вот ты и спалился )))))  теперь я знаю ,кто такой Black_Bee )))):umora:  :af:

Поделиться сообщением

В 16.10.2017 в 07:26, Black_Bee сказал:

2-й корпус, 2-й этаж! Денис великий маг и волшебник, я Вас уверяю!:umora: Правда, он не руками магию творит, а правой ногой!:umora:

Ювелирная работа :) Да и такие чудеса могу творить только ночью))) 

Поделиться сообщением

В 09.10.2017 в 11:58, ЖекаNL сказал:

как то так . если планы не поменяются  в феврале  буду на ярмарке , возму баклагу вина для желающих , можно будит где нибудь посидеть поболтать...:ay:

уточніть місце та час зустрічі)))) привезу свого вина))))))

Поделиться сообщением

Только что, yochik71 сказал:

уточніть місце та час зустрічі)))) привезу свого вина))))))

это место скорее всего будет в Локомотиве....
дата будет известна позже...:hi:

Поделиться сообщением

9 минут назад, Sashafart89 сказал:

это место скорее всего будет в Локомотиве....
дата будет известна позже...:hi:

Локомотив, Харків, це я знаю)))) там багато місця... де будете сидіти??? раніше форумчани, які мали бажання переночувати з суботи на неділю, замовляли на вечір кафе. можливо і цього разу так будемо робити???

Поделиться сообщением

Только что, yochik71 сказал:

Локомотив, Харків, це я знаю)))) там багато місця... де будете сидіти??? раніше форумчани, які мали бажання переночувати з суботи на неділю, замовляли на вечір кафе. можливо і цього разу так будемо робити???

посидеть после выставки не против )))):hi:а только за! 
ближе к дате будет понятнее....  а там и договоримся  )
если что то узнаю ,напишу вам в л.с!:az:

Поделиться сообщением

6 часов назад, pr1zZ сказал:

Да и такие чудеса могу творить только ночью))) 

Даже представить сложно, что может произойти глубокой полярной ночью.:umora:

Поделиться сообщением

Немного фото круг 2017

IMG_5090.JPG

IMG_5095.JPG

IMG_5093.JPG

IMG_5100.JPG

IMG_5112.JPG

IMG_5123.JPG

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

22 часа назад, datura01 сказал:

IMG_5243.JPG

IMG_5221.JPG

IMG_5223.JPG

IMG_5255.JPG

IMG_5256.JPG

IMG_5266.JPG

IMG_5278.JPG

IMG_5281.JPG

IMG_5283.JPG

IMG_5292.JPG

IMG_5523.JPG

Гарні фото :ay: а головні живі!
Жена у меня фотограф,и техника хорошая есть ,но я блин в ней не бум бум:dntknw:
Нужно братся за обучение и брать с собой на такие мероприятия фотоаппарат,чтоб была хорошая память !:ay:

Поделиться сообщением

Санта Клаус???Или Дед Мороз?:blink:

С Нооовым Гооодом!

ДедМороз.JPG

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

За рішенням Ради Бджолярського Кругу традиційне відкриття пасічного сезону 2018 року  відбудеться 21-22 квітня у м.Рівне (Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне», біля с.Кустин) та 28-29 квітня у смт.Градижзьк (Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Чайка", на горі Пивисі

http://bee.gktsn.com/bk1_18/

Поделиться сообщением

Круг.docx

Малий Бджолярський Круг відбудеться 21-22 квітня 2018 року на базі дитячого табору відпочинку «Електронік» в лісовому масиві біля села Кустин Рівненського району. Окрім відкриття сезону, передбачені проведення провідними вченими та пасічниками майстер-класів, виставка-ярмарок обладнання та продукції за  участю підприємств України та Польщі, обмін досвідом, консультації з фахівцями, демонстрація новинок продукції, в т.ч. медових напоїв, презентація нових книг і часописів.

Зібрання проводиться традиційно без сторонньої фінансової підтримки, за кошти учасників. Організаційний внесок – 100 грн., вечеря і сніданок – 100 грн., нічліг – 150 грн. Заїзд у табір 20 квітня з  15-00 та 21 квітня з 7-00. Початок роботи 21 квітня об 11.00 год, закінчення – 22 квітня о 15-00. Учасником заходу може стати кожен бажаючий після реєстрації і сплати оргвнеску.

Телефони для довідок: 0963362049 – Андрій Тимощук (загальні питання); 0503785683 – Володимир Дмитрук (виступи, виставка-ярмарок); 0973592567 – Євгенія Черняк (питання побуту).

То ж чекаємо пасічників-краян, усіх небайдужих до бджільництва і його продукції!

Організатори заходу: Рада "Бджолярського Кругу", журнал «Бджолярський круг», Спілка пасічників Рівненщини.

Інформаційна підтримка заходу: тиражні українські часописи з бджільництва,  Рівненська обласна організація  НСЖУ,  та інформаційні інтернет-портали: "Golden Bee", "Бджільництво в Україні", "  портал оголошень "Pasika.biz".

Як їхати: З автостанції Рівного (вул. Київська, 40): маршрутними автобусами «Рівне-Олександрія»,  «Рівне-Волошки» до с.Кустин, дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне». 

Тим, хто на "конях", якщо їхати по трасі  Київ - Чоп Е40/М06, перед РІВНЕ на кільцевій розв'язці поверніть праворуч  на автомагістраль в напрямку  /САРНИ/ і далі продовжуйте рухатись по Р05 до с.Кустин.

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

2 години тому, Струк сказав:

Інформаційна підтримка заходу: тиражні українські часописи з бджільництва,  Рівненська обласна організація  НСЖУ,  та інформаційні інтернет-портали: "Golden Bee", "Бджільництво в Україні", "  портал оголошень "Pasika.biz".

А як же Точок виявився поза списком? :blink:

Поделиться сообщением

11 часов назад, Sanich сказал:

Інформаційна підтримка заходу: тиражні українські часописи з бджільництва,  Рівненська обласна організація  НСЖУ,  та інформаційні інтернет-портали: "Golden Bee", "Бджільництво в Україні", і, звичайно, "Форум на Точку"  ,  портал оголошень "Pasika.biz".  

Поделиться сообщением

http://charivne.info/rivne-news/33056-pasichnyky-pokazhut-majster-klasy-v-elektroniku

ПАСІЧНИКИ ПОКАЖУТЬ МАЙСТЕР-КЛАСИ В "ЕЛЕКТРОНІКУ"

17.04.2018, 18:19      Переглядів: 108

20180417124957.jpg

Малий Бджолярський Круг відбудеться 21-22 квітня 2018 року на базі дитячого табору відпочинку «Електронік» в лісовому масиві біля села Кустин Рівненського району. Окрім відкриття сезону, передбачені проведення провідними вченими та пасічниками майстер-класів, виставка-ярмарок обладнання та продукції за участю підприємств України та Польщі, обмін досвідом, консультації з фахівцями, демонстрація новинок продукції, в т.ч. медових напоїв, презентація нових книг і часописів.

Зібрання проводиться традиційно без сторонньої фінансової підтримки, за кошти учасників. Організаційний внесок – 100 грн., вечеря і сніданок – 100 грн., нічліг – 150 грн. за добу. Заїзд у табір з 20 квітня з 15-00 та 21 квітня з 7-00. Початок роботи 21 квітня об 11-30, закінчення – 22 квітня о 14-00. Учасником заходу може стати кожен бажаючий після реєстрації і сплати оргвнеску.

Телефони для довідок: 0963362049 – Андрій Тимощук (загальні питання); 0503785683 – Володимир Дмитрук (виступи, виставка-ярмарок); 0973592567 – Євгенія Черняк (питання побуту).

Андрій ТИМОЩУК, голова Спілки пасічників Рівненщини

Поделиться сообщением

На з'їзді з траси є вже вказівки

IMG-4ebba0c05122f140c4161fcea264ed33-V.jpg

IMG-9c64f9cca80348abd298d3e074056f2e-V.jpg

Поделиться сообщением

відбулася зустріч в мальовничому місці, табір знаходиться в лісі, аромат хвої :ay:.було багато людей з різних областей, також були і форумчани. ярмарок, лекції, спілкування, пісні та народні гуляння біля ватри, смачний куліш, медове вино з Волині:ay:. одні позитиви. на ярмарку прикупив дешеві розподільі решітки, продавці казали лисонь Польща але ціна 37 за штуку.:hmm:але повторюся якістю задоволений і ціна гарна. столова за 100 грн. вечеря та сніданок, мав би бути "завтрак туриста" але персонал гарно наготовив та накрив столи, їжі вистачило. а на березі в вечері пісні під інструментальний супровід. фотографій мало, все в емоціях.:ay:спілкування на різні теми, дуже сподобалося з Малихіним. 

зустрів Дениса, питаю чому такий сумний? каже: - в бухту хочу:( :umora:.

np2rkyhpcup8zkficn0gxixsf.jpg

wv07qcydyep2x7v3het7ntu7y.jpg

fo5dusndzjza1wi1vpr9fmarc.jpg

6e7pyo30cv5i7wletkob8s72y.jpg

s34mgj1wai8zpm2a2z1c59fi8.jpg

свічка 1.8 м., і 80 кг. яку запалили найстаріший 90-річний пасічник з наймолодшим.

m7gaplshf6owap59ejl7kdvaf.jpg

osbawpxiotzri3fmh70es3mwl.jpg

j0647uhpvib6kpa7x3ca0afr3.jpg

тернопільські пасічники

re2eaubu2qg0sh63xk3t9vw9w.jpg

Очкаліс розповідав про бізнесплани

q0ly7xucx0oghucw9yxnsvs37.jpg

b5ft7ey815esofptz38i1gskx.jpg

tptbuv6ze24ztx5cbasuzhmxp.jpg

nr3asnvnc1f6t6pg1si1a4qhg.jpg

Сергій Трапезун десь в кадр не потрапив, дуже гарний був виступ Віктора Паппа про рентабельне бджільництво. а в кінці до  нас підсіли представники лисонь з поляком в самому кінці і розпитували за медогонки авв

6bdhthi7p4rhxqhuxwznhnfm8.jpg

все було гарно і весело, на наступний день знову лекції та спілкування. як завжди, всього не розповіси але задоволення маса, нові знайомі.

Поделиться сообщением

•  Традиційне  Весняне зібрання  Бджолярського Кругу на горі Пивисі відбудеться 28-29 квітня у Градизьку 

Захід відбудеться за будь якої погоди!

Поделиться сообщением

Малий Бджолярський Куг  у Градижську.

https://youtu.be/EqgKEiEucrY  

Поделиться сообщением

11 часов назад, Струк сказал:

Малий Бджолярський Куг  у Градизьку,  перепрошую за помилку.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти