Перейти к содержанию

Бджолярський Круг в діда Василя


Сабур

Рекомендуемые сообщения

9 минут назад, asaltan сказал:

Є Очколас, Нагорняк і ще декілька пасічників, які експортують мед. Усім і слова не буде коли сказати. Було б бажання!;)

Це точно все скажуть і явки і паролі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

ЗА ППІДТРИМКИ БДЖОЛЯРСЬКОГО КРУГУ УКРАЇНИ ПРОВОДИТЬСЯ

Міжнародна конференція по практиці ізоляції плідних маток

Все про багаторічний досвід ізоляції маток!

Пам'яті Хмари П.Я. присвячується!

У цьому, 2017-го, року автору ідеї штучно управляти розмноженням бджіл виповнилося б 90-років!

21 жовтня 2017 року відбудеться міжнародна, спеціалізована конференція з регулювання розмноження бджіл у річному циклі їх розвитку.

Все про приховані резерви і потенціал жирового тіла медоносної бджоли. Науково новий погляд на специфіку формування жирового тіла. Біологічна особливість по накопиченню всіх необхідних хімічних інгредієнтів відбувається у бджіл саме в личинкової стадії, а не від поїдання пилку дорослими імаго. Це в принципі змінює підхід до практичного ведення бджіл, і дає можливість штучно управляти їх біоресурсам.

Що означає два протилежних поняття: - календарно стара бджола, але фізіологічно молода, і при цьому довгоживуча? І навпаки: - бджола календарно молода, але фізіологічно стара з коротким біоресурсом? Звідси, плідна матка працює в активний сезон всього 4-5 місяців, замість 7-8 як зазвичай. При цьому, не вигодовуючи зайвих генерацій, можна мати такі ж результати рентабельності пасіки і навіть вище. Технологія дає можливість отримати бджолу з високою резистентністю і здатністю протистояти багатьом хворобам можливостями власного імунітету -  без антибіотиків!

Доповіді: В. Малихін - Україна.

І. Павлик - Польща.

А також, в в дебатах, виступлять ветерани технології (10-15 років практики) з ізолювання плідних маток. Буде проведено майстер-клас, обмін досвідом ... Запрошуються всі творчо мислячі бджолярі! Кому є що сказати, і ті, кому є про що запитати.

Мета спілкування: - допомогти набути впевненості початківцям освоєння новації в колі професійних однодумців.

«Родзинка» конференції: -

Дана технологія є важливим аргументом, в наявності двох симбіозних структур, створити довірчий союз між виробниками якісної продукції і тими, хто таку продукцію потребує.

Умови участі в семінарі: - оргвнесок 100 гривень (за оренду приміщення).

Конференція відбудеться 21-го жовтня 2017 р в 10-00 за адресою: - м Київ, готель «Верховина», Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, д.24, метро «Житомирська».

Реєстрація учасників конференції з 9-00.

Телефони для попередньої реєстрації:

Малихін В.Є. - (095) 225-99-63,  (098) 823-58-09.

Заболотний В.В .: - (067) 491-27-62.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Василь Олексійович в мене питання по тексту оголошення,  чому використане слово "плодові" матки, а не "плідні" ? Може бути плодові дерева, плодове вино.. Але чому це слово викортстовуеться по відношенню до бджоломатки ? Прошу зрозуміти правильно, я без всяких там претензій, мені просто цікаво звідки це ? Адже це як на мене не правильно як для Української мови. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

записался на встречу. Будет очень интересно   уверен в этом. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

записался на встречу. Будет очень интересно   уверен в этом. 

Теж подумав, можна було відвідать. ..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Паланочка сказал:

Теж подумав, можна було відвідать. ..

?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Паланочка сказал:

Теж подумав, можна було відвідать. ..

Приежай поговорим о сохранении маток в зиму больше 4 шт. в семье.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Паланочка сказал:

Василь Олексійович в мене питання по тексту оголошення,  чому використане слово "плодові" матки, а не "плідні" ? Може бути плодові дерева, плодове вино.. Але чому це слово викортстовуеться по відношенню до бджоломатки ? Прошу зрозуміти правильно, я без всяких там претензій, мені просто цікаво звідки це ? Адже це як на мене не правильно як для Української мови. 

Друже Артеме!

НЕТОВСЬКИЙ переклад з російської (так мені переслав Малихін) недосконалий, а я проворонив. Виправ, будь ласка, за могорич, звичайно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

больше 4 шт.

Ну это Вы уже загнули, а вот парочка норм зимуют.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, mixaskm сказал:

Ну это Вы уже загнули, а вот парочка норм зимуют.

Парочку могут все перезимовать а вот больше трех это сложно. Так что гну я сильно и в свою сторону:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Парочку могут все перезимовать а вот больше трех это сложно. Так что гну я сильно и в свою сторону:wave:

Відверто напишу. Багато того, що написано в сучасних українських книжках немає економічного застосування на великих пасіках, по часу і по діям це не вписується в прості  елементи технології. Те що можна робити пасічнику з 10 вуликами, буде критично і незастосовне  тим хто має +-100 сімей, саме такі пасіки зараз найбільше починають виробляти меду. На цей час уже давно роблять в зимівлю декілька підсилених нуклеусів і так зимують у приміщенні, а потім маток весною продають, а бджолу використовують для розвитку пасіки весною. 

Можливо комусь це не сподобається, але це відверта правда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Wladimir_K сказал:

напишу

@Wladimir_K "напиши" будь ласка замість "плодових" "плідні" як буде  час, он Дід Василь навіть могрич обіцяє. ;):az:

1 час назад, didvasil сказал:

Виправ, будь ласка, за могорич, звичайно

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Паланочка сказал:

@Wladimir_K "напиши" будь ласка замість "плодових" "плідні" як буде  час, он Дід Василь навіть могрич обіцяє. ;):az:

 

Виправив, але комусь прийдеться поїхати і надіслати фото-звіт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Виправив,

дякую. але там ще є...

5 часов назад, didvasil сказал:

Міжнародна конференція по практиці ізоляції плодових маток

ти мабуть з телефона ? "плодові" матки там пару раз згадуюсться. :wave:

10 минут назад, Wladimir_K сказал:

але комусь прийдеться поїхати і надіслати фото-звіт

Олег он точно поїде.. :ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Паланочка сказал:

дякую. але там ще є...

ти мабуть з телефона ? "плодові" матки там пару раз згадуюсться. :wave:

Там переклад з російської і вийшло ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Паланочка сказав:

@Wladimir_K "напиши" будь ласка замість "плодових" "плідні" як буде  час, он Дід Василь навіть могрич обіцяє. ;):az:

 

Що Дід Василь пообіцяв ?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.09.2017 в 07:24, Сергей Тюркин сказав:

Какие специалисты ??

Вы хотите чтоб экспортёры  пришли и Вам подробно разжевали как самому вывозить свой мёд за границу ???  :umora::umora::umora:

Експортери?:blink: - Ні. Які в нас з цього можуть бути до них претензії, вони цього робити не зобов'язані.
Але є армія працівників, які утримуються за наші податки і зобов'язані  сприяти розвитку торгівлі, очолює їх

?announceId=247224659

?announceId=247224659
Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України
 
КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ Іванна Орестівна
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Лавр сказал:

Що Дід Василь пообіцяв ?:umora:

ви що не читали ...;):umora:

7 часов назад, didvasil сказал:

за могорич, звичайно.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Wladimir_K сказал:

....... На цей час уже давно роблять в зимівлю декілька підсилених нуклеусів і так зимують у приміщенні, а потім маток весною продають, а бджолу використовують для розвитку пасіки весною. ......

А як ці нуклеуси переносять холодну весну?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все, щоб не передумати - придбав щойно квитки)
Так що в суботу зранку вже буду.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что звонила по поводу жилья. Сказали, что предоплаты не надо, записываться не надо. Убедили, что места будут. Наверно, номеров много, что они так уверены, что никого на улице не оставят :umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Алёнка сказав:

Наверно, номеров много, что они так уверены, что никого на улице не оставят :umora: 

Ну, Алёнка, НИКОГО и ВАС, молодую-красивую — это разные вещи! :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Svan сказал:

Ну, Алёнка, НИКОГО и ВАС, молодую-красивую — это разные вещи! :IMHO:

:ah: 

Поскольку 50% вероятности, что я буду ехать одна, хотелось бы быть уверенной, что мне достанется отдельный номер без подселения)) А без брони - неизвестно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Алёнка сказав:

Поскольку 50% вероятности, что я буду ехать одна, хотелось бы быть уверенной, что мне достанется отдельный номер без подселения))

Да бросьте вы! Пчеловоды,как и туристы, могут сосуществовать в одной комнате (палатке). Хобби стирает половые различия. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Svan сказал:

Да бросьте вы! Пчеловоды,как и туристы, могут сосуществовать в одной комнате (палатке). Хобби стирает половые различия. :)

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...