Перейти к содержанию

Реєстрація учасників зустрічі "Форум на ТочкУ" в місті Львів на базі активного відпочинку Бухта Вікінгів 14.09.-16.09 2018року"


miro

Рекомендуемые сообщения

5 минут назад, miro сказал:

я не селекціонер, а от через два тижня стану матководом:),матко- парк на 100 маткомісць

В державі Україна це поняття досить відносне, так само як і "народний артист", якщо порівнювати з іншими країнами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, miro сказав:

це все полеміка, баранячі котлети візьмуть верх, ось побачите:umora:

Може бути... На жаль ми живемо в такій цивілізації коли голос шлунка перемагає і голос розуму і голос серця...:IMHO::(

P.S.Створюйте опитування-голосовалку - будем подивитись...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Бджолопотам сказав:

 

P.S.Створюйте опитування-голосовалку - будем подивитись...

пока рано, нехай поближче, тоді зробимо:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

згідно поданих заявок проведено реєстрацію учасників зустрічі, прошу переглянути дати у разі допущеної мною помилки, повідомте мене в приват.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

                                                                                                                              Звертаю увагу!

                                                                                          1.06. завершується реєстрація учасників Зустрічі,

тим самим після 1.06. я не зможу вам забронювати номер і навіть при наявності номеру я не зможу предоставити його на тих умовах які є зараз,

тому зареєстрованим прийняти участь в "Зустрічі 2018 "На ТочкУ" необхідно провести оплату на проживання і участь

згідно того розрахунку, що я розіслав в приват.

Бажаючим прийняти участь необхідно поспішити зареєструватись згідно умов які описані в даній темі, та провести оплату на участь та проживання.

Після 1.06. я зможу приймати реєстрацію лише на участь в заході, проживання при наявності номерів вам прийдеться здійснювати за ціною готелю згідно класу номера, тож поспішіть все зробити до 1.06. на пільгових умовах для форумчан "На ТочкУ".

За розясненями можете звертатись у "приват" або за тел. 097 19 106 19 Михайло, дякую до Зустрічі.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

                                                                                     Реєстрацію продовжено до 4.06. включно:ole_ole:

 

 

вихідні я лише на телефоні, дома непрацює інтернет :ak:обіцяють через тиждень:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був учасником 2 таких зустрічей, є багато цікавих і активних форумчан з якими активно спілкувався в телефонному режимі і цього року бачу вони приїдуть на зустріч.

Хочеться більше поговорити  по ту ж селекцію без ярликів і з думкою більшості учасників, про матеріал завезений і випробуваний за останні роки те ж без шаблонів і на основі досвіду, про проблеми потруєння  бджіл і перші результати боротьби з цим явищем, ну і само собою про перспективи ціни меду, всі нюанси медового ринку включно з екскурсією на базу, до одного географічно близького до місця проведення експортера, ну і про економічні сторону нашого пасічникування.

Режим доповідей попередніх років мене відверто втомив, тому думаю, ця зустріч в порівнянні попередніми буде найбільш яскраві щоб і ефективною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.06.2018 в 08:46, Wladimir_K сказав:

Був учасником 2 таких зустрічей, є багато цікавих і активних форумчан з якими активно спілкувався в телефонному режимі і цього року бачу вони приїдуть на зустріч.

Хочеться більше поговорити  по ту ж селекцію без ярликів і з думкою більшості учасників, про матеріал завезений і випробуваний за останні роки те ж без шаблонів і на основі досвіду, про проблеми потруєння  бджіл і перші результати боротьби з цим явищем, ну і само собою про перспективи ціни меду, всі нюанси медового ринку включно з екскурсією на базу, до одного географічно близького до місця проведення експортера, ну і про економічні сторону нашого пасічникування.

Режим доповідей попередніх років мене відверто втомив, тому думаю, ця зустріч в порівнянні попередніми буде найбільш яскраві щоб і ефективною.

в якійсь мірі і я бачу таку тематику конференції, тож будем до цього йти три основних питання, ну і ще б я добавив практичні ази матководства

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нічого конкретного до даної зустрічі просити не буду, тому що і на цей раз не їду.

Але в загальному скажу.

Далеко не останнє місце на всіх зустрічах займає тема конференції. Тому на початку треба попередньо оприділитись з доповідями а вже потім оголошувати реєстрацію учасників.

Я, наприклад, одні теми слухаю з задоволенням і цікавістю а на других виходжу з залу.

І щоб походити собі по коридорі готелю чи біля ставка в дворі готелю, це марно витрачений час.

Але згоден, живе спілкування в "колуарах" чи за "чашкою чаю" це найкраща конференція.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Solo сказав:

Нічого конкретного до даної зустрічі просити не буду, тому що і на цей раз не їду.

Але в загальному скажу.

Далеко не останнє місце на всіх зустрічах займає тема конференції. Тому на початку треба попередньо оприділитись з доповідями а вже потім оголошувати реєстрацію учасників.

Я, наприклад, одні теми слухаю з задоволенням і цікавістю а на других виходжу з залу.

І щоб походити собі по коридорі готелю чи біля ставка в дворі готелю, це марно витрачений час.

Але згоден, живе спілкування в "колуарах" чи за "чашкою чаю" це найкраща конференція.

до сказаного Вами я б додав смайлик ":IMHO:", адже як можна створювати програму конференції яка не є основою міроприємства, а лише доповнює захід своєю наявністью в загальній програмі "Зустрічі", тож з числа форумчан які прибудуть на зустріч буде створено програму конференції, і те що Wladimir_K  запропонував приблизні теми, це цілком реально організувати, тему конференції з числа учасників. Створювати щось більше ....., це запросити "когось", а це проплатити проживання і харчування, та дорогу, і це складе немалу суму, а ця сума буде покладена на учасників конференції, і тоді оргвнесок буде 300грн., тож якщо б мета даного заходу була тематична конференція, я безумовно б зробив все з шиком, як казав наш друг я тобі Пернера привезу:umora:, а я можу і Трампа за де кілька мільйонів зелених привезти, но це не мета даного заходу, тож пане Ярослав я побажаю Вам відвідати захід де будуть необхідні Вам теми:wave:,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, miro сказав:

до сказаного Вами я б додав смайлик ":IMHO:", адже як можна створювати програму конференції яка не є основою міроприємства, а лише доповнює захід своєю наявністью в загальній програмі "Зустрічі", тож з числа форумчан які прибудуть на зустріч буде створено програму конференції, і те що Wladimir_K  запропонував приблизні теми, це цілком реально організувати, тему конференції з числа учасників. Створювати щось більше ....., це запросити "когось", а це проплатити проживання і харчування, та дорогу, і це складе немалу суму, а ця сума буде покладена на учасників конференції, і тоді оргвнесок буде 300грн., тож якщо б мета даного заходу була тематична конференція, я безумовно б зробив все з шиком, як казав наш друг я тобі Пернера привезу:umora:, а я можу і Трампа за де кілька мільйонів зелених привезти, но це не мета даного заходу, тож пане Ярослав я побажаю Вам відвідати захід де будуть необхідні Вам теми:wave:,

Я б тут теж додав смайлик :IMHO:Якщо Ви уважно читали моє повідомлення, то прочитали б:

4 години тому, Solo сказав:

Далеко не останнє місце на всіх зустрічах займає тема конференції.

Але в ніякому разі не остовне, як Ви трактуєте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Solo сказав:

тож пане Ярослав я побажаю Вам відвідати захід де будуть необхідні Вам теми:wave:,

Тут для мене незрозуміло, якось двозначно написано. Можете пояснити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Solo сказав:

Тут для мене незрозуміло, якось двозначно написано. Можете пояснити?

маю наувазі, що коли є тематична конференція повязана з темою яка цікава для слухача, це може бути як по спеціалізації так і можливо інша зацікавленість,  взагалі конференція мета якої обговорення конкретної теми це не даремно витрачений час, так-що двух значності ніякої, лише щиро бажаю відвідати таку конференцію:)

і ще на БВ дійсно за філіжанкою кави,чи горнятком чаю, абож файного вина, чи то наливочки, та чи мені Вам говорити, тема теж непогана буде;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

інформаційні листи на 1ст. та 4ст.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, miro сказав:

незнаю , но чомусь при загрузці видає помилку:dntknw:

Я завантажив надіслані копії. 

 

0012.jpeg

0011.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

                                                 Маршрут Бухта Вікінгів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

                                                            ПРОГРАМА

       Учасників  Зустрічі   "Форум на ТочкУ"  в місті  Львів  на базі  активного  відпочинку Бухта Вікінгів 14.09.-16.09 2018року.

 

 

14.09.

 

поселення з…………………………12:00

вечеря…….. ………………………   20:10

 

 

 

 15.09.

сніданок    ……………………………     09:00

конференція  …………… . …………..10:00 

перерва ( брейк кава),  ………    11:05 (25хв)

конференція  ………………………….   11:30

 обід  …………………………………    13:20

фото на память………………  14:05                                                                                                                                                                        екскурсія на підприємство з експорту меду 14 :15

бесіда на ТочкУ Бухта Вікінгів  14:30

 брейк кава  ……………15:30 - 16:30

вечеря  ………………………………….                  18:10

16.09.

сніданок……………………………….                  09:00

організація транспорту на ЖД Вокзал 12:00

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що там з екскурсією на виробництво до експортера???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, miro сказал:

Треба питати @Wladimir_K дружно хором кликнули і спитали:evrika::evrika:

 

9 часов назад, Бджолопотам сказал:

А що там з екскурсією на виробництво до експортера???

Все без змін, обіцяли надати транспорт і організувати екскурсію, їхати там недалеко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

 

Все без змін, обіцяли надати транспорт і організувати екскурсію, їхати там недалеко.

добре, деталі узгоджу з Вами:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

друзі форумчани учасники Зустрічі 2018р., з вас дуже багато практиків із досвідом роботи, ви дуже багато досягнули в галузі бджільництва, саме до вас є прохання, щоб ви підчас Зустрічі 2018 могли розказати в програмі нашої конференції про те чим ви готові поділитись, я особисто буду вдячний, бо таким чином у нас буде жива бесіда:)

  • Подобається 6
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

                                                                    До уваги форумчан учасників Зустріч на ТочкУ 2018

Прошу провести оплату за орг внесок та вечерю тим хто ще невстиг , щиро дякую за розуміння.

в таблиці наведено ваші проплати, тому кожен нехай прослідкує і побачить ,чи він проплатив, чи ні.

                                                                                                        

 

                                                                                     До зустрічі:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні оплатив бронь форумчан які пізніше реєструвались, тобто після 4.06., також оплатив VIP альтанку на два вечори 14 та 15 вересня, кожен день наближує зустріч, завтра вечером внесу зміни в таблицю, а саме проплати оргвнеску та вечері, тож хто не встиг оплатіть будьласка:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Друзі,  хочу нагадати, а не нагадити:umora:,що організатори заходу Зустріч 2018 не несуть відподальність за брак вогненої води(вечеря 14,15.), а тому її наявність ,чи відсудтність цілком залежить від вас:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, miro сказал:

Друзі,  хочу нагадати, а не нагадити:umora:,що організатори заходу Зустріч 2018 не несуть відподальність за брак вогненої води(вечеря 14,15.), а тому її наявність ,чи відсудтність цілком залежить від вас:)

Зауваження правильне;).Той рік,через цю"проблему",скучнувато було:ah:.Друзі,ніхто не напивається,не подумайте,але було видно,що начебто іще б:az:,а зась:dntknw:-немає:umora:.Тому моя порада:беріть кожний для себе стільки,щоби Вам достатньо було в п"ятницю на вечір і в суботу також.Ви ж знаєте,що в гарній компанії спиртного багато не буває:az::IMHO1:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...